Аутор Тема: ФК Графичар  (Прочитано 34615 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.662
  • Репутација: +3146/-925
Одг: ФК Графичар
« Одговор #140 послато: 07 Април 2018, 13:06:17 »
I ja slažem ,minimum prva liga ,da bi kasnije bio konkurentan za seniorski fudbal .Mada realno Srpska liga beograd je jača od ostalih Srpskih liga zbog koncentracije igrača .

На мрежи dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 956
  • Репутација: +252/-309
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #141 послато: 07 Април 2018, 14:00:34 »
Ja rezultatom mogu biti zadovoljan  :travka:.
Šalu na stranu, baš dosadna utakmica i generalno dosta loša igra Grafičara. Falilo je danas kreativnosti na sredini, falio je Veljko Nikolić pa čak i onaj Šarčević. U prvom poluvremenu smo gledali hrkljuš i kidanje na sredini, nije imao ko da stane na loptu, da proigra na stranu, mnogo se bunarilo na obe strane. U drugom poluvremenu malo bolja igra Grafičara, ali najviše zbog cinjenice da su igrači Dorćola crkli oko nekog 60. minuta. Jednostavno falilo je kreativnosti na sredini, a bogme i na krilima jer ni Cvetkovic i Stanojev nisu neki dribleri i tehničari. Gol Dorćola je pao posle nekog karambola gde je lopta jedva ušla u gol. Pokušavao je Grafičar do kraja, ali istakla se odbrana i golman Dorćola. Od naših igrača nastupili su Stanković, Stojić, Terzić, Cvetković, M.Nikolić, Jug i Senić.
Realno ne mogu pohvaliti veliki broj naših igrača:
Stanković pre onog gola i nije imao previše posla, nisam video najbolje onu situaciju da bih mogao reći da li je mogao bolje da reaguje ili ne.
Stojić je danas bio najbolji od naših, u vazduhu je kidao, a i na zemlji je imao par finih intervencija. Dosta bolja igra nego protiv OFK-e.
Terzić je odigrao do nekog 60. minuta i onda ga je trener izvukao napolje. I nije se nešto proslavio, slabo je kombinovao sa Cvetkovićem i često je umeo da ostavi krater iza sebe.
Rakić kao i Terzić nije se nešto proslavio.Svidja mi se što hoće da udje u duel, ne plaši se toga, čak je veoma čvrst, ali ne svidja mi se sto ume da ispadne s vremena na vreme. Mlad je još i dešavaće se greške, ali barem protiv ovih slabijih ekipa bi morao da hapsi po sredini.
Cvetković i Jug su odigrali skoro preslikano. Brzi su, neugodni su kad im se ostavi prostor, ali čim naspram sebe imaju postavljenu odbranu kao što je danas bio slučaj, piši propalo. Imali su obojica po šansu i to upravo kada im je bio ostavljen prostor.
M.Nikolić je bleda kopija burazera. Danas je na momente bio solidan, ali realno tanko je to. Iskreno ne vidim ništa specijalno u njemu.
Senić je kao i na prethodnim mečevima bio mrtav konj, trener ga je zamenio odmah na startu drugog poluvremena.

@Red hart
Ovo za Zvezdu B se slažem i verujem da će već sledeće sezone biti više igrača iz Zvezde, tako da neće biti puno ovih momaka "sa strane" koji se trude, ali realno dosta su ispod kvaliteta naših igrača. Medjutim ovo za rang takmičenja se ne slažem. Prvo ova liga nije bàš toliki krš, što je mogao videti svako ko je gledao ove prenose. Kada je kretala ova priča većina su bili u fazonu kako je liga nekvalitetna i kako ćemo je lako prepišati, pa smo videli u ovih par mečeva koliko je to istina. Naravno prva liga Srbije je jača od ove lige u to nema sumnje, ali ako nekad i udjemo tamo ne očekujte neko veliko poboljšanje, jer ta razlika nije velika. Jbg neki igrači su imali sreće da imaju dobre veze i menadžere neki nisu. Tvrdim da bi i ovaj moj raspali Dorćol mogao da odigra bara bar sa ekipa iz donjeg dela te lige.

Ван мреже Maksim

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Репутација: +33/-20
« Одговор #142 послато: 07 Април 2018, 14:06:36 »
Kontam da bi se trebao uloziti neki novac (barem 300 hiljada evra) da bi se dovela tri ili cetiri bolja igraca iz Prve lige i krenuo napad na istu.

Ne vidim kako ce tim pun 18-ogodisnjaka moci da se izbori za promociju u Prvu ligu.

Ван мреже NikolaBgd

• Члан ФК
  • Поруке: 218
  • Репутација: +61/-73
« Одговор #143 послато: 07 Април 2018, 14:35:02 »
Kontam da bi se trebao uloziti neki novac (barem 300 hiljada evra) da bi se dovela tri ili cetiri bolja igraca iz Prve lige i krenuo napad na istu.

Ne vidim kako ce tim pun 18-ogodisnjaka moci da se izbori za promociju u Prvu ligu.
300.000e, za sta? Da bi igrali drugu ligu???  :nindza:

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.192
  • Репутација: +647/-508
« Одговор #144 послато: 07 Април 2018, 14:55:31 »
Koje je godiste mladji Nikolic?
Pa neka dovede Graficar. nase je da pozajmimo 6,7 igraca, bar 4. da budu standardni, ostala trojica u bliskoj rotaciji. Ne verujem da momci od 17,18. godina mogu da se rvu za titulu, mozda u zoni.  :001_rolleyes:

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #145 послато: 11 Април 2018, 08:10:11 »
21 kolo Srpska liga Beograd
Danas u 16.oo h na pomoćnom terenu pored južne tribine stadiona Rajko Mitić
Grafičar-Kolubara Lazarevac

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.443
  • Репутација: +760/-424
« Одговор #146 послато: 11 Април 2018, 16:30:12 »

На мрежи dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #147 послато: 11 Април 2018, 19:17:33 »
Dobio Grafičar na kraju (3:1)...
Teška utakmica, posle prvog poluvremena čak smo i gubili, ali momci su odigrali mnogo bolje nego protiv Dorćola, a i tokom celog meča bili smo bolja ekipa. Utakmica realno i ne baš lepa za oko, napadao je Grafičar od prvog minuta, Kolubara je igrala bunker i povremeno bi pokušala da iz kontre uradi nešto. Grafičar je primio gol posle auta. Koliko sam uspeo da vidim Stojić je zaspao što je njihov igrač iskoristio i zavrnuo u sredinu, tamo se našao napadač gostiju kome nije bilo teško da postigne gol. Grafičar je sva 3 gola dao u 2. poluvremenu. Prvi gol je bio delo našeg Cvetkovića, Nikolić je lepo povukao kontru tačnim dodavanjem, lopta je čini mi se onda došla do Šarčevića koji dodaje do Cvetkovića koji postiže vrlo lep gol sa nekih 20 metara. Ostala dva gola dao je rezervista Kuzmanović i to u intervalu od svega 5-6 minuta. Oba gola su bila pred sam kraj meča.
Od naših danas su igrali Stanković, Terzić, Stojić, Jug, Cvetković, Nikolić, Miloš Nikolić (mada on je trenutno više igrač Grafičara), a ako sam dobro ispratio na klupi je ostao samo Senić koji je uspeo i u Grafičaru da izgubi mesto.
Stanković danas i nije imao puno posla. Kod gola teško da je bolje mogao reagovati, mada iskreno nisam video baš najbolje tu celu situaciju pošto mi je telefon zabagovao... U drugom poluvremenu je imao jedno loše izletanje kada nije uspeo da uhvati loptu već se zabio u Kolubarinog igrača, mogao je sudija lagano da svirne penaltik.
Terzić je kao i većina odigrao mnogo bolje danas nego u prošlom meču. Lepo kombinuje gore sa Cvetkovićem, imao je par dobrih centaršuteva posle kojih je lagano mogao da  upiše po koju asisteciju. I defanzivno nije bio loš, barem u igri 1 na 1, jedino loše je to što iza sebe ostavlja veliki krater.
Stojić da nije pogrešio kod njihovog gola verovatno bi mogli reći da je odigrao vrlo dobru partiju, ovako reći ćemo da je bio OK. Imao je jedan odličan start na loptu sa ledja njihovom igraču (kao posljednji igrač odbrane  :aplauz:), a i dosta je pomagao u ofanzivnom delu pa je često više vremena provodio u veznom redu nego u odbrani, čak je bio jedan od zasluznijih za 2. gol Grafičara.
Rakić danas bolji u 2. poluvremenu. Kao i Stojić pomagao je gore koliko je mogao. Iako u većini slučaja njegova pozicija ne zahteva neku preveliku kreativnost, moram pohvaliti momka jer na svakoj utakmici odigra par dobrih dugih lopti. U drugom poluvremenu uzeo je par lopti na sredini što na borbenost što na snagu. Iako je još praktično dete moram pohvaliti njegovu fizičku snagu. Nije nešto preterano visok pa opet može biti veoma nezgodan u duelu.
Jug je baš loše odigrao. Jednostavno čim nema prostora on ne zna šta će sa loptom.
Cvetković je sa druge strane odigrao solidno. Dao je baš lep gol, imao je 2-3 dobra šuta, lepo je saradjivao sa Terzom... Nije ni on neki majstor igre 1 na 1, ali ipak je bolji u tom segmentu od Juga + iza sebe ima Terzića s kim može da kombinuje, dok Jug iza sebe ima nekog Bumbara koji je u ofanzivnom delu mrtav konj.
Miloš Nikolić je danas kao i većina odigrao mnogo bolju utakmicu nego pre 3-4 dana. Imao je momak odličnih proigravanja i mogu reći da sam prijatno iznenađen njegovom partijom.
Veljko Nikolić danas verovatno i naš najbolji igrač. Šarčević je danas prešao na spica pa je ovaj imao više prostora da kreira. I dobar je bio, uglavnom je slao tačna dodavanja, često je igrao sa 2-3 kontakta sa loptom, a i kada je duže držao istu teško mu je bilo uzeti. Jedino što mislim da mora biti malo lucidniji i da česće treba slati lopte u prosotor. Otežavajuća okolnost jeste što Grafičar nema špica i što neke ekipe igraju zatvoreno, ali danas je imao par situacija kada je lagano mogao šibnuti pas u prostor, no verujem da će to doći sa iskustvom i utakmicama...

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.956
  • Репутација: +869/-453
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #148 послато: 11 Април 2018, 21:12:09 »
Danas mi je prvi mec da sam gledao Graficar i onako na prvu loptu me je Terzic bas odusevio. Nije imao mnogo posla u odbrani,ali napad bas dobro. Tacni pasovi, brzi, bez davljenja lopte, dobra utrcavanje po levoj strani... bas sam onako prijatno iznenadjen...

На мрежи dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #149 послато: 12 Април 2018, 17:59:10 »
Cetvrtfinale kupa Beograda
IMT-Graficar 1:5
Strelci:Nikolic 2x,Senic,Stanojev
Asistencije:Cvetkovic 3x

16. kolo srpske lige Beograd
Radnicki-Graficar 0:3
Asistencije:Cvetkovic

17.  kolo srpske lige Beograd
Graficar-IMT 2:1
Strelci:Stojic
Asistencije:Cvetkovic

18. kolo srpske lige Beograd
Radnicki O.-Graficar 1:1
Strelci:Cvetkovic

19. kolo srpske lige Beograd
Graficar-OFK Beograd 2:2
Strelci:Cvetkovic 2x
Asistencije:Stanojev

20. koli srpske lige Beograd
Polet-Dorćol-Grafičar 1:0

21. kolo srpske lige Beograd
Grafičar-Kolubara 3:1
Strelci:Cvetković

Cvetković za sada na 6 mečeva 4 gola i 2 asistencije + 3 asistencije u kupu, lepo gura  :aplauz:.

Ван мреже ΑΛΕΞ ΝЕΟ ΒΕΛΙΓРАΔΙ

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.856
  • Репутација: +2635/-1624
  • Devotion!
« Одговор #150 послато: 12 Април 2018, 18:52:16 »
И то само пролеће. Он је и јесен играо тамо и био ефикасан.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.192
  • Репутација: +647/-508
« Одговор #151 послато: 13 Април 2018, 15:05:58 »
Koje je godiste Cvetkovic?

На мрежи dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #152 послато: 15 Април 2018, 10:24:29 »
Dobio Grafičar juče (0:1), koliko sam uspeo da vidim asistent kod gola je bio Rakić, ali ne znam ko ga je postigao pošto nije bilo komentatora.

Ван мреже Delija vš

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +9/-55
« Одговор #153 послато: 15 Април 2018, 15:13:48 »
Senic je postigao gol za Graficar juce.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.443
  • Репутација: +760/-424
« Одговор #154 послато: 19 Април 2018, 08:56:20 »

« Последња измена: 22 Април 2018, 07:42:29 Nameless »

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #155 послато: 20 Април 2018, 08:35:45 »
23 kolo Srpske lige Beograd Bitka za treće mesto
21.04. 16:00       LOKOMOTIVA    -    GRAFIČAR
1         ŽARKOVO               22   20   1   1       55   :   7   48       61
2         OFK BEOGRAD               22   15   4   3       49   :   21   28       49
3         GRAFIČAR               22   11   7   4       40   :   25   15       40
4         LOKOMOTIVA               22   12   4   6       41   :   27 14        40

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #156 послато: 22 Април 2018, 07:12:19 »
23 kolo Srpske lige Beograd Bitka za treće mesto
21.04. 16:00       LOKOMOTIVA    -    GRAFIČAR 1-1

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #157 послато: 29 Април 2018, 06:20:32 »
24 kolo Srpske lige Beograd
29.04. 11:00       GRAFIČAR    -    JEDINSTVO (Surčin)

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #158 послато: 29 Април 2018, 14:50:03 »

24 kolo Srpske lige Beograd
29.04. 11:00       GRAFIČAR    -    JEDINSTVO (Surčin)       2   :   1   

Ван мреже danko orovic

• Звездаш
  • **