Анкета

Најбољи играч против Вулетићевих дечака био је:

Борјан
20 (3%)
Стојковић
234 (35.6%)
Бабић
19 (2.9%)
Ле Талек
13 (2%)
Родић
7 (1.1%)
Јовичић
32 (4.9%)
Крстичић
27 (4.1%)
Бен
45 (6.8%)
Пешић
52 (7.9%)
Срнић
2 (0.3%)
Радоњић
194 (29.5%)
Доналд
7 (1.1%)
Аџић
0 (0%)
Милијаш
5 (0.8%)

Укупно гласова: 657

Аутор Тема: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан 2:1  (Прочитано 37554 пута)

Црвени дечак и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.119
  • Репутација: +746/-747
  • Идемо сви на стадион Маракана!
Одг: 157. Вечити дерби Црвена звезда - ЈСД Партизан, субота 18:30
« Одговор #40 послато: 08 Април 2018, 12:49:00 »
Valjda ce naši iz kluba kontaktirati policiju i uputiti poziv za pojacane snage na istoku. Ne bi niko voleo da se ponovi ono sto se desilo na nekom od prethodnih derbija. I da ta organizacija bude dosta bolja nego ranije. Tri frakcije,ovo je najveca glupost ali njihova stvar,budale.

Sto se tice utakmice. Ne očekujem neku goleadu,očekujem tvrdu i tešku utakmicu sa dosta faulova na obe strane. Mi necemo rizikovati,trazicemo sigurno šansu iz kontri i polukontri. Dobra atmosfera je kod nas,voleo bih da iskoristimo to i da ih nokautiramo i zavrsimo prvenstvo vec na pocetku PO.
Da vidim jedan derbi sa puno zelje i motivacije,da ih stucemo do kraja. Vrsiti pritisak na njihovu zadnju liniju ,koja im je najlosiji deo tima.

Daj da dobijemo ovaj derbi i zaokruzimo jednu fantastičnu sezonu.

На мрежи Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 211
  • Репутација: +307/-51
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #41 послато: 08 Април 2018, 13:22:36 »
Taj derbi, uhh, Marakana mi se okretala naopacke, bio sam u delirijumu, kako smo ih razbili, tresao se ceo stadion od urlanja.
Још се сећам хаварије после другог Хуговог и Катаијевог гола на Северу. Уз онај преокрет када смо победили 3:2, сигурно најдражи дерби. Надам се да ће и овај у суботу ући у конкуренцију, али то је могуће једино ако одмах од старта кренемо на победу, покажемо зубе и стоци јасно ставимо до знања ко је главни.

Ван мреже stevanzacz1989

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 194
  • Репутација: +33/-129
  • УВЕК БИЋУ ТУ!
« Одговор #42 послато: 08 Април 2018, 13:23:30 »
Треба им дати само југ, докле више исток да им дајемо, 3 групе таман 2 кавеза и онај централни део

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 837
  • Репутација: +228/-293
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #43 послато: 08 Април 2018, 13:37:26 »
Utakmica koja lako moze da reši prvaka. Nama igra i nerešeno, ali ako budemo jajarili i igrali na nulu, dajem ruku da gubimo i to će da nam ga metne Ozegović. Prošli derbi smo jajrili i normalno primili smo gol, ali čim smo krenuli da igramo kako treba nabili smo ih u 16 metara. Ne kažem da treba srljati, ali nikako ne smemo igrati na nerešeno!
U meč moramo da udjemo jako, motivisano, sa željom da ih rastrgnemo, nešto slično kao protiv Krasnodara npr.

Borjan

Žule--Savić (Babić)--DLT---Rodić

Jovičić----Krstičić

Srnić--------Ben------------Radonjić

Pešić

Ovo je neka moja želja za subotu, nadam se da nećemo gledati Račića kako pomaže štoperima u skoku sa Tavambom. Donaldom isto ne bih voleo da gledam, jer nije neko vreme igrao, a i ove polusezone kada je bio na terenu, bolje da nije bio. Ako bi već morali da igramo sa tim većim i snažnijim zadnjim veznim, neka to bude Donald, s tim da bi on tada zamenio Bakula, nikako Srnića ili Bena. Ako budemo izašli sa sredinom Donald, Jovičić, Krstičić smatraću to jajarenjem, a ekipa koja jajri u derbiju obično se loše provede. Srnić nije nešto preterano dominirao ove polusezone, ali mislim da je bolje rešenje od Milića koji nema puno utakmica u nogama, a i mislim da je kasno da eksperimentišemo sa Adžom i Radonjom kao starterima. Nek trči, nek se bori, nek pomaže Žuletu i nek s vremena na vreme zameni poziciju sa Benom. Groblje će morati da igra malo otvoreniji i nije ne moguće da mu se otvori prostor za neki šprint... Nikako bunariti na Pešića jer su oba njihova štopera fizički jača od njega i nema teorije da ih dobije u vazduhu, ali zato na zemlji može decu da im napravi.

Ajde bree da ih dobijemo pa konačno da krenemo srati o pojačanjima za leto i napad na LŠ  :vitez:.

На мрежи cuburac

• Веран као пас
  • Поруке: 566
  • Репутација: +353/-243
  • Ultra kutlača
« Одговор #44 послато: 08 Април 2018, 15:23:38 »

Ovi su samo jos jedni koji dolaze u nasu rupu,na nasu Maru. I jos jedni kojima ce ovi nasi cigani pokazati ko je gazda  :ziveli2:

Ван мреже PO1974

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 47
  • Репутација: +49/-6
« Одговор #45 послато: 08 Април 2018, 15:31:25 »
Ama ljudi dosta sa tim rasporedjivanjem glodara po stadionu, svi na jug pa tamo sami ili uz pomoc svog kluba nek se organizuju, podele kako hoce. Ako nam se sledeci put pojave u 5 frakcija ocemo i deo severa i zapada da im damo  :duplizid: Terza da stisne petlju i da im samo jug i usto vreme pozove policiju da odrzi red na stadionu ako je sposobna. Grupa radi sprecavanja svakog iznenadjena deo ljudi na istok zlu ne trebalo...i da pobedimo konacno naravno :ziveli2:

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.600
  • Репутација: +767/-923
« Одговор #46 послато: 08 Април 2018, 16:30:40 »
Ja mislim da od mikijevog penala za 2-1 na pašnjaku nismo dobili derbi na kome je stavljen pečat na titulu... mislim da su oni tada bojkotovali... vrijeme je... :njegajbmo:

Ван мреже RedThunder

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.848
  • Репутација: +733/-748
  • Hocemo pobedu
« Одговор #47 послато: 08 Април 2018, 17:03:37 »
Nadam se da ce Savic moci na derbi, naravno u dresu.
Imam utisak da ce biti potpuno suprotno onome sto Milojevic voli, i konacno sa dosta golova, nekih 4:2

Ван мреже Сале

• Члан КК
  • Поруке: 1.896
  • Репутација: +1066/-1116
  • ЗГАЗИ ИХ СВЕ!
« Одговор #48 послато: 08 Април 2018, 17:23:57 »
Не бих се ја много уздао у људе који праве тампон зоне између навијача Звезде и навијача Звезде од севера до истока. МУП је очигледно дегенерисан и ми морамо да се позабавимо овим стварима. Клошари ће бити у 3, можда и више фракција, а верујем да ће као и увек покушати да покажу "снагу" на женама и старијим људима на истоку и западу.
« Последња измена: 08 Април 2018, 17:59:16 Сале »

Ван мреже forum1nick

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 399
  • Репутација: +251/-310
« Одговор #49 послато: 08 Април 2018, 17:49:00 »
Ко им с мамама општи... Треба их набити на југ па нека се кољу, а не сваки пут исто стање да људи са дјецом испаштају.

Кидање од првог звиждука и на крају 2:0

Ван мреже Реакционар

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 54
  • Репутација: +60/-39
  • Звездо волим те
« Одговор #50 послато: 08 Април 2018, 22:44:32 »
Na našem lepom stadionu postoje 2 kaveza. Jedan izmedju juga i zapada i jedan izmedju juga i istoka tako da sve tri frakcije stoke mogu da budu smeštene a da ograda razdvaja kako njih medjusobno tako i njih od publike na istoku i zapadu. Nadam se da su pripadnici organa bezbednost nešto uspeli da nauče iz iskustva i da im neće dozvoliti da po ko zna koji put izazovu nerede na istoku.

Što se tiče terena verujem da će Miloje taktički i psihički dobro spremiti momke, da će istrčati na teren hrabro i motivisano i da će uspeti da kvalitet koji imaju izraze kroz igru i rezultat. Titula je naša!

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 524
  • Репутација: +387/-277
« Одговор #51 послато: 08 Април 2018, 23:17:26 »
Sever, Istok i Zapad - Zvezdasima !!!

Kavez na jugoistoku - zabranjeni
Kavez ka jugozapadu- partizanovci(splicani)
Sektori ispod semafora - grobari jug (janjicari)

-I napred Zvezdo le do pobede i titule !!!
Predlog za grupu da na konto ovoliko internacionalnih glodarskih frakcija pravi sprdnju u vidu parola mozda cak i neke koreografije. Ponovo se vracaju u jsl mod i treba ih konstantno sprdati kroz parole i pesme. Podsetiti se Marjana i ostalih mosrskih pesama,verujem da bi i mladjim navijacima bilo zanimljivo.  :travka: :njegajbmo:

Ван мреже DenaraFCRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 227
  • Репутација: +105/-150
« Одговор #52 послато: 08 Април 2018, 23:29:26 »
Predlog za grupu da na konto ovoliko internacionalnih glodarskih frakcija pravi sprdnju u vidu parola mozda cak i neke koreografije. Ponovo se vracaju u jsl mod i treba ih konstantno sprdati kroz parole i pesme. Podsetiti se Marjana i ostalih mosrskih pesama,verujem da bi i mladjim navijacima bilo zanimljivo.  :travka: :njegajbmo:

Off Topic
На рибу гробари смрде, хамбургер, чизбургер, кечап и помфрит, ми имамо Мекдоналдс а нема га Сплит  :srbinosm:

Ван мреже milan_zmaj

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 125
  • Репутација: +59/-25
« Одговор #53 послато: 09 Април 2018, 02:54:04 »
Sve smo im kaveze dali,ne daj Boze da se stvori jos jedna nezadovoljna grupica,a nemamo vise kaveza.....Zoo vrt,tamo bi jedan kavez veci mogli da im damo i jedan 4:4 stari Tv...kako me vise nerviraju uhhh

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ван мреже Roske1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 37
  • Репутација: +29/-25
  • Bila prva ili ne,ja volim je!
« Одговор #54 послато: 09 Април 2018, 04:09:37 »
Mnogo mi razmisljamo gde ce grobari da budu. Gledajmo nas. Da budemo u velikom broju i da stoku stavimo na mute#
157 put da im u usima odzvanja "vi ste p**** najvece,jel nas cujete"
I da posle toga a verujem u pobedu da prizimo nasem klubu podrsku u svim utakmicama baraza!!! Trening pred ovo bi bio jako dobar potez! Zvezda Srbija

Ван мреже marakana11

• Члан Клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 325
  • Репутација: +380/-82
  • Од малена...
« Одговор #55 послато: 09 Април 2018, 06:04:06 »
Звездо, играј... играј и победи!

ДЕЛИЈЕ... навијајте... навијајте и победите!

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.507
  • Репутација: +1869/-621
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #56 послато: 09 Април 2018, 10:34:45 »
Red je da ih konacno u direktnom okrsaju resimo, prekinemo niz bez pobede u derbiju i stavimo tacku na to ko je sampion Srbije za ovu sezonu. Da nase slavlje pocne jos u subotu vece.
I u slucaju da krenemo kao protiv Zemuna ili u derbiju kad ih sahranise Hugo i Katai, nikako ne stajati. Za mene bi to bio minus i velika mrlja. Dosta su se oni provlacili.
Zelja mi je da vidim nase momke kako grizu od pocetka do kraja. Zreli su za tamburanje. Mnogo puta su nam utekli u prethodnom periodu, a cesto nas je umelo to i kostati.

A stoka moze jos jednom da zali za nedosanjanim snom da su prvi po broju titula. Da ova sezona bude prekretnica i da mi krenemo u niz.

Ovo sad je njihova pesma,

A posle ces da cujes nasu!

Vi sto decu vodite McDonalds, u subotu akcija hamburger, cizburger, kecap i pomfrit.  :sleep:

Off Topic
@porto  :mrgreen:

Mada mozda Grobarima vise odgovara kod ove druge ona sam izmenom nas barjak hrvatski.

Na derbiju u basketu smo se lani lepo posprdali dobro sa njima.

На мрежи agrsv

• Члан ФК
  • Поруке: 695
  • Репутација: +296/-274
« Одговор #57 послато: 09 Април 2018, 10:54:03 »
Zelim samo jedno, a to je da posle xx derbija u isti udjemo nalozeni, gladni, sa vecom zeljom nego oni, sa mudima do poda i da im je**mo seme zagrebacko.

:njegajbmo:

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 930
  • Репутација: +617/-486
« Одговор #58 послато: 09 Април 2018, 11:20:03 »
Bip bi red da napokon izadjemo napaljeniji i zavrsimo titulu na nasem terenu.

JAKO!!!

Ван мреже Roske1989

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 37
  • Репутација: +29/-25
  • Bila prva ili ne,ja volim je!
« Одговор #59 послато: 09 Април 2018, 13:48:40 »
HaahaHamburger cizburger kecap i pomfrit