Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
КОШАРКА / Одг: Припреме 2017/18
« Последња порука zoran novak послато данас у 11:39:42 »
Bez uvrede ali komentari članova FK bi morali da budu na daleko višem nivou. Ovo se ne odnosi konkretno na ovaj komentar, planiram već mesecima da ovo primetim. Imam utisak da se ovde dođje i šalterski na niskom nivou napise šta bilo. Ja evo pratim forum preko tri godine i još nisam otvorio FK deo. Ukoliko mora da se nešto napise onda prvo edukacija kod članova KK.
Ponavljam apsolutno mi nije namera da uvredim i odpocnem prepisku već da unapredim kvalitet tema.
Uh brate, pa gde mene nadje... Ceo zivot u basketu, 8 godina igrao , imam gomilu prijatelja kosarkaskih radnika, profesionalnih igraca sa kojima stalno diskutujem o basketu ( dosta clanova ovde i zna to ) , burazera koji igra profesionalno svakodnevno savetujem jer sam i sam bio playmaker... Jedino sto nisam bas recit pa si mozda zato stekao pogresan utisak... Inace sam konkretno jasno i precizno rekao sta zameram upravi, bez uvijanja, a to je i prepoznao jedan od moderatora i slozio se. A clan sam Fk-a , ali se uopste ne razumem u isti...
2
ФУДБАЛ / Одг: Играчки кадар Црвене звезде
« Последња порука marmaras послато данас у 11:36:39 »
Mislim da svi kalkulišu sa uspehom u Evropi , ako prezimimo u Evropi sa njima će biti produžen ugovor, ako ne, doviđenja na zimu.
3
ФУДБАЛ / Одг: Лига Европе, Група Х, 2. коло: Келн - Црвена звезда
« Последња порука Robbie Fowler послато данас у 11:35:11 »
28 dugih godina cekam ovu utakmicu......Pisao sam vec nekoliko puta,prvi ogroman stres vezan za Zvezdu(nekako sam preziveo Real,Milan i Piksijev penal u finalu Kupa)ali ovo mi je bilo uzasno valjda sam pomislio da nam se bas ne da i da nikad nista necemo da uradimo u Evropi :srbinosm:,prvo plakanje,prva neprospavana noc....Vreme je da nam se vrati,u cetvrtak ili u zadnjem kolu ali vratice nam se ja to znam.Mora!

Sto se meca tice,nisu ovi bas toliko losi i nemocni,dobro je sto mozemo da ih cekamo pa da napadnemo iz kontre.Pocetak je strasno bitan jer im je ovo prvi mec u Evropi kod kuce posle dugo vremena i siguran sam da ce biti napaljeni izuzetno a na nama je da ih ohladimo.Idemo Zvezdo!!!!
4
ФУДБАЛ / Одг: Бивши играчи и тренери
« Последња порука Consultant послато данас у 11:35:11 »
Nadam se da će uskoro otići u Tulski Arsenal ,pokazao se u Kazahstanu.

Druže, zadavio sam se  :DDDD: :DDDD: :DDDD:
5
КОШАРКА / Одг: Припреме 2017/18
« Последња порука Bagzi послато данас у 11:32:32 »
Bez uvrede ali komentari članova FK bi morali da budu na daleko višem nivou. Ovo se ne odnosi konkretno na ovaj komentar, planiram već mesecima da ovo primetim. Imam utisak da se ovde dođje i šalterski na niskom nivou napise šta bilo. Ja evo pratim forum preko tri godine i još nisam otvorio FK deo. Ukoliko mora da se nešto napise onda prvo edukacija kod članova KK.
Ponavljam apsolutno mi nije namera da uvredim i odpocnem prepisku već da unapredim kvalitet tema.

Isti slucaj kod mene, ne mogu da citav FK teme pa to ti je...vec dosta godina prelistavam sve forume, u kosarci zaglibio duboko i obozavam kosarkasku igru da pratim i igram. Ko zna koliko godina ce trebati da porastemo kao kosarkaska publika, jer smo pretezno fudbalska i to u ogromnom broju. Edukacija je preko potrebna, i to tesko ide, nas kosarkaskih ljubitelja i iole znalaca o ovom predivnoj igri ima zaista veoma malo...

Ovo je malo off za temu, ali FK nas, i citav fudbal u zemlji je daleko od normalnog fudbala ko zemlja od sunca, problem je sto ljudi to ne znaju...odavno je to na granici sa poluamaterizmom, peti esalon u Evropi, o finansijskoj moci da ne govorim, ima 150 klubova sigurno ispred nas, a samim tim imaju i kvalitetnije ekipe....najgore nesto, je sto ovi kojih ima bezbroj, dodju sa fudbalske teme na kosarkasku, gde su zalutali uz duzno postovanje, porediti nas u kosarci vec dosta godina, i nas u fudbalu, je zaista greh svih grehova i tesko nepoznavanje materije...

U kosarci mi spadamo u sam vrh, zaista smo u eliti, i to ne samo po kvalitetu, vec i finansijski stojimo dobro, ne toliko kao sto bi zeleli, i trebali za normalno, i bez problema igranje u EL, ali svakako dobro, jer cenim da smo po budzetu medju 30-35 najmocnijih klubova po sredstvima na kontinentu...

Za 4 dana krece nova sezona na Jadranu, losi smo za sada, to je normalno reci, i to nema veze sa strpljenjem, ne davanjem podrske i ostalim frazama i floskulama...nismo trenutno uopste favoriti, niti smo uigrani, pa nismo ni u kompletnom sastavu.
Problem je i sa nekim igracima sto nisu u najboljoj formi i fizicki spremni.

Imamo 2 osnovna problema, koja su iznad svih mnogobrojnih ostalih koje imamo u igri i slekciji.
-Prvi je strahovit pritisak na ovu ekipu, sto zbog proslogosisnjih igara i rezultata, sto zbog prokletog F4 turnira kod nas...
-Drugi je sto je EL jos jaca nego prosle sezone, a mi smo dosta zaostali za ostalima iz raznih razloga. Tu nas 30 rundi ceka, moze biti strahovito mucno za sve, treba psihicki ekipa da izdrzi sve sto nadolazi.

Veliki je problem sto ne moze, da se kao nekada ispadne iz EL u decembru, jer nama treba mir i veliki, veliki rad na treninzima. Napori i dueli sa azdajama i frustrirajuce tekme i gadni porazi, nisu ono sto nam preko cele sezone treba...

Najranjiviji smo u prethodnih 5, i u narednih 5 god, treba izdrzati sve ovo.
Podrska treba, ali ne u vidu praznih reci ovde, vec na tribini, u Pioniru, moc svih ljudi da pogura ekipu, gde se gine za cast i slavu Crvene Zvezde. Bice gadno, bice tesko, ali utoliko lepse bice na kraju, ukoliko se zavrsi sve kako treba....

6
ФУДБАЛ / Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Последња порука Слуцки послато данас у 11:31:48 »
Да се не лажемо и на самом врхунцу мобилизације та прича је била иста, ајмо фејс, ајмо курве, ајмо "кафане" само што је тада као бонус ишло торча, туча и кежуал начин облачења.
Зато што љубав према клубу није била толико јака међу тим људима зато су и могли да се окрену садашњим трендовима и интересовањима а клуб да забораве или га пак ставе на маргину живота. Мишљења сам да је за 90% људи навијање било пролазни тренд зато што клуб нису волели, већ су ту били због гаса а неки због интереса.

Могу да се сложим са тобом, наравно не сви али добра већина.
Једноставно нико од њих није осећао љубав према клубу већ су осећали припадност групи да се буде ту и навија а нису ни знали ко је на терену.
7
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Мобилна Телефонија
« Последња порука Томић С. послато данас у 11:30:14 »
Da li neko od vas ima iskustva sa Samsungom S8 plus ili Samsung galaxy note 8? Kupujem novi telefon i zanima me gde su otprilike te glavne razlike između ova 2 telefona i koga  preporučujete.
Ako ti olovka nije bitna onda uzmi s8 +. Ima bolju bateriju, po meni je laksi za koriscenje jer ima zaobljene ivice pa samim tim je i senzor otiska prsta blizi, a uz sve to je i dosta jeftiniji. Ja sam se dvoumio izmedju s8 i s8+ i uzeo sam obican s8 samo zato sto je jeftiniji.
8
« Последња порука Некс послато данас у 11:27:39 »
Навијање више није ин. Каква бре Звезда, дај коју кучкицу 2001 да искарам, инстаграм лајв, Фристајлер. То ти је сад модерно. Набациш шалицу на страну, розе старке и рокај.

Туга и јад.

Да се не лажемо и на самом врхунцу мобилизације та прича је била иста, ајмо фејс, ајмо курве, ајмо "кафане" само што је тада као бонус ишло торча, туча и кежуал начин облачења.
Зато што љубав према клубу није била толико јака међу тим људима зато су и могли да се окрену садашњим трендовима и интересовањима а клуб да забораве или га пак ставе на маргину живота. Мишљења сам да је за 90% људи навијање било пролазни тренд зато што клуб нису волели, већ су ту били због гаса а неки због интереса.
9
« Последња порука Κορνίλοφ послато данас у 11:26:06 »
А је л се на утакмице долази због тога или због клуба?

И осим тога, била је реакција на Вожвдовцу. Шта, да је речено да ће на Северу бити избачено пет парола које изражавају незадовољство поводом скорашњих догађаја, било би 30 хиљада уместо 8?

10
« Последња порука Делија сениор послато данас у 11:24:32 »
Добра порука! Много је разлога зашто је посета на звездиним утакмицама таква каква јесте и проблем је много дубљи. Једино што је мени неставрно је колико се људи праве луди и упиру прстом у нешто што нема суштинске везе зашто је број људи на нашим утакмицама сраман у односу на раније. То што се наводи као разлог је козметика. Јесте да то може и значајније да утиче  на број људи али није суштински проблем. Суштински проблем је да смо убијени у појам, и целокупна друштвено политичка ситуација у земљи. Не бих ни прецењивао наше људе али нити подцењивао. Многи једноставно не желе да буду део свега овога, одбијају да учествују у овом игроказу од државе спорта и политике.
Можда је прави приступ да се једноставнo пусте ствари својим током да иду, да време одради своје, па да видимо шта нам доноси сутра. Јесте да ће остати горак укус у устима, и јесте да то није прави начин, али је можда најбезболинје за све у ова трула времена. А рекао бих и да је екстремнији потез него ово сивило што имамо сада.
Преко ноћи смо изгубили оно што смо годинама градили. То само говори са чиме и киме имамо посла. Али то говори и да смо сами криви за све ово што нам се дешава. Нисмо адекватно одговорили на изазове, нисмо имали праву комуникацију између себе, нас звездаша и навијача и нисмо имали и немамо праву реакцију на оно што је око нас и прави од нас безличну масу! Зато данас на дербију против Војводине када смо први на табели, играмо добар фудбал, играмо Европу након десет година, испраћамо фудбалере за Келн, ми имамо 8 хиљада људи на стадиону! Нема више парола и порука, нема више критике, нема више реакције. Оно што нам је некада било незамисливо да прође без одговора данас пролази као добар дан. Не постоји та репресија, не постоји та препрека, не постоји тај проблем око клуба који јесте и може да буде гори од ове машине у којој се вртимо.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum