Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
ФУДБАЛ / Одг: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019
« Последња порука NoReason послато данас у 05:17:49 »
Ja iskreno bas ne bih voleo Ludogorets, cak mislim da bi imali vece sanse sa Salzburgom, voleo bih Legiju ili garabaq.
2
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Супер Лига 2018/2019
« Последња порука Nameless послато данас у 05:09:44 »
Neko je kačio onaj klip putešestvija Nišlija na Maltu.. Kako priča klinac od Tončeva majko moja.  :)) Budući ministar, nema druge.
Мали има потенцијала и за премијера (Чемпионс лиг ). Велики је борјац и има велике циљове. :lud:
3
ФУДБАЛ / Одг: Фудбалске еврокалкулације 2018/2019
« Последња порука Vucko1985 послато данас у 05:09:13 »
Voleo bih za protivnika Karabag ili pobednika meca Astana-Midtjiland. Legija je neki protivnik srednje jacine kakve nam je zreb dodeljivao u zadnje vreme. Seltik, Salcburg i Ludogorec bi bilo dobro da izbegnemo. Drzimo sutra placeve na zrebu i nadamo se najboljem.
4
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Летовања/Путовања/Зимовања
« Последња порука Novi_Sad послато данас у 03:28:04 »
Aj da bacim raport iz Polihrona...

Stigao pre 3 dana, na granici cekao sve skupa oko sat vremena, nije strasno kako zna. Vreme lepo, toplo, more takodje. Cista voda nemam zamerki.. Sto se ostalog tice, kao u Zarkovo da sam otisao, jos Grka video nisam sve srpsko i turisti i konobari i prodavci itd...

Ja sam porodicno ovde tako da je za takav vid letovanja odlican, dosta dece, kantica lopatica, ima dete zanimaciju na plazi.. Da nema deteta Polihrono me video ne bi nikad :mrgreen:

Sve isto vazi i za Pefkohori. Voda, plaza i vreme odlicno, a ostalo ko nije sa porodicom neka ga izbegava. Evo nas 4 drugara ne znamo sta cemo od sebe, deca, babe i dede svuda, ako nista bar smo se osuncali i odmorili. :biggrin:
5
ФУДБАЛ / Одг: Бивши играчи и тренери
« Последња порука Бели Вук послато данас у 03:26:09 »
Večeras sam baš gledao na Areni, Kruzeiro - Atletiko Paranense. Dobio Kruizerio golom Barkos koji je odlično ispratio akciju i dao gol. Ima čovek kretnju i u 34. godine svaka mu čast

6
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука dejan80 послато данас у 03:26:07 »
Како ме саранила Саприса 4+, летовање бих отплатио... 2:1 од 51. минута.

Изашло пак Гуабира, Минесота, еквадорска Барса и Сп. Лукуењо по 4+.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

7
ФУДБАЛ / Одг: Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019
« Последња порука dejan80 послато данас у 03:21:22 »
Tacno, ovo je poenta cele price. Treba sacekati zreb sutra jer ce to umnogome odrediti nasu strategiju vezanu za prelazni rok. Nije bitno  da li je Liscuk dobar igrac ili ne, bitno je da li moze odmah da igra ili ne. Ako treba da ga cekamo onds ne znam koja je svrha dovodjenja, plus mi se cini da je igrac slicnog profila kao Stoiljkovic.
Ne razumem zasto bas on, mozda mi ne znamo neke stvari ali mi se cini da su velike sanse ds bude promasaj.

Ako moze odmah da uskoci u kopacke onda ok, ali cisto sumnjam da je tako. Nekako mi se cini kao iznudjeno resenje visto da se upotpuni brojno stanje.

Sent from my C105-8 using Tapatalk
Није битно да ли је добар играч или не?

8
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Супер Лига 2018/2019
« Последња порука dejan80 послато данас у 03:12:48 »
Lepo su krenuli . Prvo kolo 100 min se igra .
Sad ide dobro poznat scenario, nemoj da ljudi misle da nikad lakse dolazimo do titule.
Par kola cute nema zamerke pokusavace sa sudijama sa klubovima, kako prvenstvo odmakne a mi budemo prvi krece prica sto od navijaca sto iz uprave , njihove naravno, kako se vec sve zna , kako je predsednik vec odlucio ko je sampion namesteno sve itd, itd...
Што брат каже, иде познат сценарио... Пар кола ћуте они, пар кола ћутимо ми... :travka:

9
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука Игор послато данас у 02:54:47 »
Прича мог живота.
5:1.
Чекам тим2 2+
10
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2018/2019
« Последња порука laflarre7 послато данас у 02:40:08 »
Тобијас Херис одбио екстензију уговора са Клиперсима од 80 милиона на 4 год.

Следеће сезоне ће бити УФА и Клиперси ће бити у могућности да му понуде макс уговор од 188 милиона на 5 год. - Остали тимови ће моћи да му понуде 145 милиона на 4 година највише.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10