Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
ФУДБАЛ / Одг: Звезда у Лиги Европе 2017/2018
« Последња порука AK89 послато данас у 02:40:18 »
Arsenal ima 3 pobede naravno da nece trositi igrace na ligu evrope koju su vec prosli,mislim da ce i u Londonu igrati klinci
2
ФУДБАЛ / Одг: Супер Лига 14. коло: Црвена звезда - Младост Лучан 2:1
« Последња порука Red послато данас у 02:37:13 »
Mnogo je više penal ono nad Donaldom nego pre desetak dana u Surdulici. Bukvalno ga pokupi po nozi, jako, sa leđa. Donald sam. Donald nije ni znao šta se događa.

A komentator je to prećutao. Sumnjam da nije video udaranje po nozi.
Stekao sam utisak da mu je drago što nije sviran prekršaj. Stvarno me opasno nervira.

Razumem Le Taleka ali ne opravdavam.
3
« Последња порука mad4red послато данас у 02:31:56 »
Drugo polubreme za zaborav, i to nam se konstantno desava poslednjih par utakmica. Napredak, Keln, Arsenal, sad Lucani. Ne zelim da verujem da je fizicka sprema u pitanju, potrosnja igraca jeste velika ali je velika i rotacija. Lucanci su nas pretrcavali u drugom kao od sale, sto je neverovatno posle onakvog prvog poluvremena. Ne zelim da verujem da su bolje fizicki pripremljeni od nas.
Zameram Miloju ove egzibicije sa Milijasem, covek nije vise za ozbiljan fudbal. U kombinaciji sa Racicem i Krsticicem gde on preuzima kreaciju deluje dosta impotentno.
Ako vec moraju da odmaraju Donald i Kanga neka igraju Ilic/Bainovic, Racic i Krsticic i prepustiti Krsticicu da kreira sa zadnjeg veznog, mislim da bi mnogo tecnije i bolje izgledalo nego ovo danas.
Pisu se tri boda naravno ali neke stvari moraju da se koriguju ako zelimo da odrzimo ovu prednost.
4
ФУДБАЛ / Одг: Звезда у Лиги Европе 2017/2018
« Последња порука Urosh 995 послато данас у 02:31:10 »
Jasna mi je poenta koju iznosiš ali nema svaki igrač kao PES-u ocenu pa dase pusti samo pet sa određenim brojem na teren. Neka izvode koga su licencirali kako misle da im odgovara a naše je da igramo kako i koliko mi umemo i možemo. Ili da pišemo peticiju UEFI da nam organizuje takmičenje samo za klubove sa budzetima sličnim našem (to se nekada zvalo Inter Toto Kup, bem ti Ksamaks).
Nemam nameru da te uvredim, jasna mi je poenta o krojenju tabele jer je to istina ali reč "fer" retko postoji u celom životu, kamoli u organizaciji kakva je UEFA. Osim fraze "fair" na logoima.

Fer i Uefa ne idu zajedno. Ali ovo pisem za Vengera. Svakako da ce on da izvede tim za koji on veruje da je dovoljan za pobedu, bio je ubedjen u laganu pobedu u BG sto se vidi po izjavama njegovim. Ali mi smo mu se pokazali kao tvrd orah sad. On ce u Londonu zbog toga izvesti jaca imena nego u Beogradu, kako bi sigurno pobedio. A sa Kelnom i Bateom je lako izasao na kraj i sumnjam da ce za njih iscimati neke top igrace i u tome lezi sansa ta dva tima da izvuku barem bod protiv Arsenala.
Al jbg, nemamo mi uticaj na to.
5
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука czvkg послато данас у 02:24:45 »
Robinsone napusti kosarku smecaru jedan
6
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2017/2018
« Последња порука stefcerak послато данас у 02:22:50 »
Najjaci su....ali nastavice da ih vodi pomocnik  :001_cool:.....

A kao ta promena ce nesto doneti.....

Za njih je i dobro da ih nagaze svi sada jbg....nemaju kvalitet....daj onda prvi pik jbg....legitimno....ruzno ali moze im se...

Ne svidja mi se ova nova Oklahoma....uzorak dva i po meca  :001_cool:.....

I protiv Niksa dosta muka.....morao je Rasel dobrano da povuce da ih odlepi od veselih Niksa....protiv Jute shut down....a bogami ni veceras sa Sotom ne deluju dobro...
7
ФУДБАЛ / Одг: Посета на Звездиним утакмицама
« Последња порука 20 kinte послато данас у 02:21:28 »
To je meni priznao jedan lik koga nateram s vremena na vreme da pođe "na manje utakmice".  Kaže on meni: "ti imaš naviku već više od 20 godina da ideš na Marakanu, ja nisam to na vreme stekao, a sad mi je kasno da se menjam".
Da jer iziskuje izuzetan napor a i kada si tamo dva sata bičuju te korbačima direltno iz pakla, ili bar stolice nisu kao fotelje na Stanford Bridzu ili gde god. Za sve koji misle da će se podilaženjem tima koji traže mokri čvor i fotelje, masažere za noge, dnevnicu za vikend rad i eventualno mis Ekvadora da mu pravi društvo, to nema nikakvog efekta. Evo večeras čujem lika koji demonstrativno odgovara da "dok beeep beeep (zar je bitno šta je) njega stadion videti neće". Mnogo smo izgubili ako takav sa takvim stavo dođe do stadiona i ne uđe. Ne sviđaju ti se stolice? Ja sam deset godina sedeo na betonu Severa, bilo mi super? Ne smeš decu na stadion zbog huligana? Danas evo ispred mene trče klinci u sred bakljade i dima i mnogo im lepo. Ok, idi na Istok sa decom šta će da ti se desi? Stampedo od 200 ljudi sa Istoka? Ni ti nam ne trebaš, a dete izvadi iz staklene tegle". To što ima na stadionu ima, to je stadion i bio je takav i kada sever nije skroz pun, isto kao večeras ali su Istok i Zapad puni jer ljudi došli da gledaju utakmicu sa bolje pozicije, to je osnovna razlika sad-nekad. Zvezda-Rijeka 1985. , 3-1, isto ljudi na Severu kao danas plus jedno 20 k na Istoku i Zapadu jer su ljudi hteli da sede na boljem mestu i gledaju fudbal. Sada tih ljudi nema, ali to nije do fotelja i mokrog čvora. Hedonsti i kofonformisti kada ugodiš, nisi mu ugodio jer mu je u prirodi da diže lestvicu uvek iznad realnog. Ne sviđa ti se stadion? Napusti objekat i ne vraćaj se, ne pripadaš ovde.
Večeras sam proveo divno veče sa drugarima na Severu, a imam 40 godina i nije u pitanju mladalački entuzijazam ili šta god. Idemo tamo jer je to naša kuća, prirodno nam je tamo lepo, videćeš fudbal kojo ne možeš da vidiš na tv-u. Boja dresova, trave, predivna slika danas, lepo oktobarsko veče.
Ja nisam kompetentan da mnogo tulim na ovu temu ali ove proste stvari koje se golim okom vide mogu da zapazim i podelim sa vama.
8
КОШАРКА / Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Последња порука samson послато данас у 02:09:19 »
Ono je nase napadacko ludilo. 90p smo dali. Razlog za takvu dobru igru ja vidim u ulasku u mec i tim promasenim sutevima Barse. Pogledaj taj prvi dio, vidjeces da nisu moglu more da pogode iz camca..a sami su bili.

Jos jedna stvar. Ljudi koji ocekuju da ova ekipa igra na vise frontova jako moraju da shvate nesto.
Mi smo u proteklim sezonama kad smo to uspjesno radili imali mnogo siru rotaciju. Svaki mec je iskakao drugi igrac. Pritom smo najjaci bili kad krenu ove serije meceva na dva dana. Mi smo bez sumnje bili najbolje spremljena ekipa u EL, o ABA da ne pricamo. Ja sam smio glavu dati da mi one serije nismo mogli da izgubimo nikako. Jer niko nije bio spreman kao nasa ekipa.

To ljudi moraju da shvate. Nije otisao samo trener, nego kompletan strucni stab. Otisao je covjek koji je radio izuzetan posao sa centrima. Otisao je covjek koji je bio zaduzen za fizicku pripremu.
Evo pogledajte kako Vucevic izgleda na pocetku sezone. Ne kazem ja da ga je ovaj nas odjednom naucio kosarci, ali se poklopilo sa pocetkom rada po programu koji mu je napisan. Znamo dobro da kad je neko fizicki spreman odmah je koncentracija veca, eto samo taj segment. Koncentracija nasih igraca recimo nocas je bila krajnje diskutabilna.

Sta zelim da kazem? Mi moramo da shvatimo da to nije kao prije. Novi ljudi, novi stil, nova ubjedjenja, nova ekipa. Ali sve je to nasa Zvezda. Zato ljudi moraju da pruze podrsku i dobronamjernu kritiku. Ovo je izuzetno bitna sezona za nas.
Takodje vrlo bitno, nema ko umjesto Alimpijevica + svi ovi igraci lose selektovani su opet tu. Zato rad sa njima i napredak. Glavni problem je sto treninga je sve manje, a utakmice samo pice jedna za drugom.

I naravno, izjave bespotrebne preskociti. Samo rad!
9
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2017/2018
« Последња порука laflarre7 послато данас у 02:08:40 »
Занимљива текма између Минесоте и Оклахоме, пре свега зато што је тренутни Х фактор Стивен моћни Адамс

Еспн јавља Санси отпустили Вотсона и крећу јако и до самог краја по 10-72 скор
10
« Последња порука saxon послато данас у 01:56:15 »
Le Talek je 100% u pravu. Bilo je tu preostrih startova, posebno na njega i Donalda. Mora se ovo resiti na vreme kako nam se nebi ponovio slucaj Drincic. Seljacka ekipa.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum