Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Амерички фудбал - НФЛ
« Последња порука Вајти послато данас у 06:51:41 »
Sredice mu to onaj Raspucin.
2
КОШАРКА / Одг: Играчки кадар
« Последња порука Душан С. послато данас у 06:27:53 »
Plasim se da Lesor nije spreman da unapredi svoju igru onako kako vecina nas to i zeli.

Njegov cilj u glavi je Nba i stil kosarke tamo. Trci i kucaj.
Sto pre shvati da je to nemoguce bice bolje po njega.

A plasim se da je najbolje za nas da ga pustimo uz neko fino obestecenje.
A verujte, bice ga, jer je jedan El tim vec opipavao puls.
3
« Последња порука sinisa послато данас у 06:23:54 »
Sramota je ovo sto se radi sa Radicevicem.
4
ФУДБАЛ / Одг: Зимски прелазни рок 2017/2018
« Последња порука bucky84 послато данас у 05:52:46 »
Upravo sam video Kangu na aerodromu u Istanbulu , tako da mislim da je to gotovo
5
« Последња порука Немања послато данас у 04:37:27 »
Лесор још превише мора да учи да би играо у једном од 16 клубова који играју евролигу.
6
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Европске фудбалске лиге
« Последња порука santjago послато данас у 02:28:33 »
. претерао са писањем   :mrgreen:

7
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Европске фудбалске лиге
« Последња порука santjago послато данас у 02:23:01 »
И велика победа Аерпланина на Ванди.

Севиља увек готиван и егзотичан тим, али су стварно лоше изгледали на последњих пар мечева, поготово у градском дербију.

Не стижем да погледам ни 20% мечева у односу на прошле сезоне али сам провалио да су Серанови опет на YT са све преводом  :mrgreen:  и који ће нам Сенке и Меса и сви долари који стижу у срећне људе и боље животе. Серија којој домаћи плагијат не може ни испод колена да стане иако има поносно име Синђелићи...
 Предобра Примера, какав скуп њушки са свих страна света и тимова који се појаве ту и тамо, од врх утакмица за гледање до смарања. Тетка Севиља је један од топ омиљених мојих тимова, али нису у лошој форми последњих пар мечева и нису само градски дерби лоше одиграли. Целе сезоне не личе на себе, неефикасни су и негледљиви. Драго ми је што су окренули најсмараче у лиги, и надам се да ће их избацити из купа и подсетити на старе дане. Прошле сезоне су до пред крај били у игри за титулу. Валенсија се буди, Севиља да се врати, Бетис, Баскијци и још нека екипа па да се  баш замрси наредних сезона за титулу  :001_cool:
8
КОШАРКА / Одг: Звезда у Евролиги 2017/2018.
« Последња порука Vojvoda послато данас у 02:12:31 »
Ne znam sta bih rekao , gledam pre neki dan atmosferu sa utakmice zvezda himki pre 2 sezone kad je igrao brat Kvinsi MIiler , ljudi bukvalno stoje jedni drugima na glavama , pevaju svi ko jedan , najezio sam se od samog secanja ... i onda gledam utakmicu od utorka , kada je u dvorani bilo nepunih 5500 ljudi. Sto neke rece pre mene , sta bih dao da se vrati to vreme , jednostvano ove sezone nije to to.... E sad jako bitna stvar , svi koji kukaju da je tako zbog jakih cena karata , pa kao navijaci bojkotuju covica zbog toga , pa im je mnogo da daju i za fudbal i za basket , apsolutno se ne slazem sa tom konstatacijom.
Pa cekajte ljudi , 4 kolo evrolige , imamo skor 1-2 , dobili smo veliku Barselonu , izgubili na jednu loptu od zalgirisa u gostima , i bili egal sa himkijem u gostima 38 minuta bukvalno. U goste nam dolazi ekipa Makabija ( realno spada u onu A grupu atraktivno primamljivih ekipa da imas zelju da ides na tekmu )  , CENA KARTE 500 DINARA ! . Znaci pocetak sezone , top protivnik , super cena ulaznica , i nas bude jedva 8000 ? Dozvoljavamo to da nas sa gornjeg sprata spustaju dole jer je mali odaziv ljudi . Za mene je to bilo veliko ponizenje i razocaranje , i iskreno vec sam tu uvedio da cemo ove godine imati ozbiljan problem sa posetom.... Ne znam koji je razlog , bojim se da nije taj sto se cela ekipa promenila , msm ko je tebi garantovao da ta nova ekipa sa jednim rocestijem , anticem i feldinom nece igrati isto ako ne i bolje u odnosu na proslogodisnju ekipu ? Verujem da ima veze sa ovim novim formatom , gledajte ostale dvorane , pa evo u sredu igrali fener panata , nije bilo puno koliko sam uspeo da vidim....Da ne duzim , iskreno se bojim posete u narednim utakmicama , sad kad smo manje vise i izgubili sve sanse za top 8 .
9
КОШАРКА / Одг: Евролига, 19. коло: Макаби - Црвена звезда
« Последња порука rille83 послато данас у 02:11:47 »
Samo me interesuje kakvi m.jmuni od novinara stavljaju tekst da se traži raskid ugovora sa Lazicem ?
Ej sa Lazom ?  :ohmygod:
Meni utakmica dobra fali nam Kuzmic Al ostalo vrh!
Bićemo top za metar dana. :hopla:
Ko je pisao?

A i neka pisu kad ovde svata pisu o njemu,posle svega. I to posanje je upravo posledica komentarisanja ovde. Nikad mi nece biti jasno kako se ne mogu nauciti neke stvari i da se povede racuna sta se pise upravo zbog buregdzija koji jedva cekaju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
10
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Жене (табу РСБ тема)
« Последња порука ДалиборРС послато данас у 02:08:07 »

Veronica Bielik
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10