Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Кладионица / Одг: Кладионица, општа тема
« Последња порука Jenkins послато данас у 17:24:43 »
De Kolo ne igra danas, dok postoji sansa da se vrati u rotaciju Hajns kod CSKA. Jel ima neko precizniju informaciju za Hajnsa, ako ne igra meni je Hanter + na 10.5 u maxbetu (1.7 kvota)?

Коментатор на СК је на првој рекао да Хајнс пропушта вероватно цео плеј оф, тако да не знам...
2
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Куп Србије 2017/2018
« Последња порука Nine33 послато данас у 17:24:07 »
Ovaj upis sam pisao pod utiskom njegovih proslava golova juce, konferenciju sam tek maloprije odgledao. Mislim, dozvoljeno je imati emocije, dozvoljeno je proslaviti pa nekad i pretjerati, sto bi rekao Raka Baranda: "Imam i ja dusu, nisam ni ja od kamena." Ali kad ga vidim posle svakog gola kakve grimase pravi i kako se krivi bude mi zlo. Konferencija je slag na tortu. Prica nepovezano, skace s teme na temu, trabunja... Ne znam kako uopste moze da trenira jedan fudbalski klub s ovakvom glavom. Cuj mene, ima i vecih budala na srpskim klupama. Ne znam da li je licemjerno da ga sazaljevam ako se zna da mi nije bio simpatican ni dok je jos u javnosti imao imidz "normalnog" covjeka kad je bio nas trener, ali stvarno mi ga je malo zao. Dosad mi je bio, blago receno, antipatican, ali kad ga slusam ovako na konferenciji... Ne znam ima li psihickih problema, da li je stvarno imao neke porodicne tragedije koje su ga unistile ili je u paklu droge. Vjerovatno sve pomalo. Uglavnom, meni je zalosno na sta se covjek napravio.
3
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: НБА 2017/2018
« Последња порука Dzontra послато данас у 17:23:13 »
Skoro sigurno je da će, ako mu se ne desi nešto zloćudno sa telom i zdravljem, Simons tokom karijere imati veće indeksne poene od Mičela jer je svestraniji.

Imaće veći broj asistencija, skokova, ukradenih lopti i blokada, dok će Mičel verovatno prosečno davati više poena. Ali, i Medžik je u karijeri prosečno beležio ispod 20 (čini mi se 19), pa je opet jedan od najvećih svih vremena. Zato što je gejmčejndćer, jer se ne viša svaki dan takav plej sa tolikom visinom, tehnikom i imaginacijom.

Ali u kontekstu uticaja koji Mičel trenutno ima jer mu je roster verovatno slabiji od rostera Siksersa, neće biti greda ako mu otme titulu rukija godine.

4
КОШАРКА / Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Последња порука van послато данас у 17:22:31 »
Kome je jos Jakovljevic bitan da se pisu stranice o njemu. Hiljade primera promasaja. Setite se gostovanja kod Andjusa. Kritikuje Radonju poatavlja Bozu u trenucima najvecih uspeha kluba jos od 70-ih godina. A, sad ga velica a smenjivao ga. Samo sto su sad kao Cova i on u "sukobu". I hiljade jos primera. Nebitan je i tacka.
5
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Тренинг и Исхрана
« Последња порука zlidzon послато данас у 17:22:25 »
Па погледај колико калорија има то које пијеш, па сам одреди :srbinosm:

Пиво од пола литра иде од 150 па до преко 200 калорија, овако грубо - као да си појео од 130 до 180 грама пилећих груди, калоријски гледано :srbinosm:   
6
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Супер Лига 2017/2018
« Последња порука Mare 23 послато данас у 17:19:52 »
Kakav je bolesnik ovaj Pantic, da sam na Borjanovom mestu zube bi taj bolesnik skupljao.
7
ФУДБАЛ / Одг: ЗВЕЗДАШТВО
« Последња порука zvezdani grad послато данас у 17:19:19 »
Zvezdani, kako komentarises to sto je u istom tom smecu od Vice-a i Savija?
Nikako.
8
ФУДБАЛ / Одг: ЗВЕЗДАШТВО
« Последња порука zvezdani grad послато данас у 17:18:39 »
Ova prica ima odlican PR za zvezdastvo. Ima dobar PR i za navijacku grupu. Mozda, samo mozda moze da ima stetni uticaj po mladje navijace na severnoj tribini. Pa sad, kako kome odgovara, tako ce i da posmatra...
Strasan PR, sad od jednom ne smeta kad na televiziji neko prica da se tukao sa policijom itd. Ljudi treba da se odluce jer treba da se vode deca na stadion ili ne.
9
ФУДБАЛ / Одг: Трансфери, формације, тактике...
« Последња порука Зоки МПЦЗ послато данас у 17:18:30 »
Necemo imati nista od dalje prodaje Luke Jovica.
Imamo 5%.

Sent from my iPhone using Tapatalk
10
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Тенис
« Последња порука miodrag послато данас у 17:17:34 »
Gde se još Đoković prijavio da igra na šljaci pre Pariza .
Zadovoljan sam prikazanim u Monte Karlu.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10