Аутор Тема: Ватерполо клуб  (Прочитано 870603 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

На мрежи miodrag

  • Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • ****
  • Поруке: 12.914
  • Репутација: +3088/-910
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #7920 послато: 10 Јун 2018, 08:29:21 »
Polufinalni turniri prvenstva Srbije za 17 godina

Rezultati polufinalnih turnira prvenstva Srbije za 17 godine. Plasman na finalni turnir obezbedjuju tri ekipe a bodovi iz polufinala se prenose.

Kragujevac, prvo kolo:Radnički - Crvena zvezda 9:10, Spartak Prozivka - Zemun 11:8, drugo kolo:Crvena zvezda - Spartak Prozivka 11:3, Radnički - Zemun 12:8, treće kolo:Crvena zvezda - Zemun 14:2, Radnički - Spartak Prozivka 8:5

Plasman: Crvena zvezda 9, Radnički 6, Spartak Prozivka 3, Zemun bez bodova
https://www.waterpoloserbia.org

Ван мреже gromiko

  • Звезда му је све
  • ****
  • Поруке: 1.507
  • Репутација: +682/-168
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #7921 послато: 10 Јун 2018, 19:43:25 »
Pobeda devojaka 7:3 i odbranjena titula u ženskoj konkurenciji  :aplauz:

На мрежи miodrag

  • Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • ****
  • Поруке: 12.914
  • Репутација: +3088/-910
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #7922 послато: 15 Јун 2018, 07:45:04 »
Finale prvenstva Srbije za muškarce (19) i devojke (17)

Finalni turnir prvenstva Srbije za kategoriju do 19 godina (1999. i mladji) odigraće se 16. i 17.juna na Banjici u organizaciji VK Banjica

Grupa „A“                                                                                                Grupa „B“

1.   VK „BANjICA“                                                                            1. VK „SPARTAK PROZIVKA

2.   KVK „RADNIČKI“                                                                       2.  VK „PARTIZAN“

3.   VK „POLET“                                                                               3.  VK „RASINA“

4.   VK „TAŠ“                                                                                   4.  BVK „CRVENA ZVEZDA“

Delegati: M. Ćirić i G. Arnautović.

Sudije: I. Raković Krstonošić, I. Raković, N. Golijanin, L. Anđelić, M. Stefanović, D. Balažević, Đ. Velkić i R. Prlić.

         

Finalni turnir prvenstva Srbije za kategoriju do 17 godina (2001 i mladji) za devojke odigraće se 15. i 16.juna u Beogradu. Klubovi učesnici: VOJVODINA, PALILULA, CRVENA ZVEZDA i TAŠ 2000.

Delegat: A. Janković. Sudije: F. Šnajder, M. Ivanović, Đ. Popović i M. Klisura.
https://www.waterpoloserbia.org

На мрежи miodrag

  • Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • ****
  • Поруке: 12.914
  • Репутација: +3088/-910
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #7923 послато: 16 Јун 2018, 20:22:20 »
16.06.2018 13:09  Finale muškaraca (19) i devojaka (17)

Finale muškaraca (19) i devojaka (17)

Rezultati prvenstva mladjih kategorija u muškoj i ženskoj konkurenciji.U nedelju se takmičenja završavaju.

Muškarci, finale (19), "A" grupa; Banjica - Taš 20:2, Radnički - Polet 25:2, drugo kolo:Radnički - Taš 19:13,Polet - Banjica 0:32, treće kolo:Taš - Polet 24:3, Banjica - Radnički 16:7

Plasman:Banjica 9, Radnički 6, Taš 3, Polet bez bodova

"B" grupa:Spartak Prozivka - Crvena zvezda 8:11, Partizan - Rasina 13:8, drugo kolo:Partizan - Crvena zvezda 5:7,Rasina - Spartak Prozivka 10:13, treće kolo: Crvena zvezda - Rasina 9:6, Partizan - Spartak Prozivka

Plasman: Crvena zvezda 9, Partizan i Spartak Prozivka 3, Rasina bez bodova.

Devojke, finale (17),prvo kolo: Vojvodina - Palilula 11:10, Crvena zvezda - Taš 2000 17:7, drugo kolo: Taš 2000 - Palilula 8:14, Crvena zvezda - Vojvodina 11:6.Plasman: Crvena zvezda 6, Vojvodina i Palilula 3, Taš 2000 bez bodova.
https://www.waterpoloserbia.org
« Последња измена: 17 Јун 2018, 16:41:29 miodrag »

На мрежи miodrag

  • Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • ****
  • Поруке: 12.914
  • Репутација: +3088/-910
Одг: Ватерполо клуб
« Одговор #7924 послато: јуче у 05:35:27 »
Banjici prvenstvo do 19 godina

Vaterpolisti Banjice su pobednici Prvenstva Srbije za 19 godina. U finalu je pobeđena Crvena zvezda 10:8. Treći je Partizan koji je dobio Radnički 11:7, peti Spartak Prozivka bolji u duelu sa Tašom 8:6, dok je Rasina sedma posle trijumfa nad Poletom 21:2.


Rezultati u grupama "A" grupa; Banjica - Taš 20:2, Radnički - Polet 25:2, drugo kolo: Radnički - Taš 19:13,Polet - Banjica 0:32 , treće kolo:Taš - Polet 24:3, Banjica - Radnički 16:7. Plasman:Banji-ca 9, Radnički 6, Taš 3, Polet bez bodova

"B" grupa:Spartak Prozivka - Crvena zvezda 8:11, Partizan - Rasina 13:8, drugo kolo:Par-tizan - Crvena zvezda 5:7, Rasina - Spartak Prozivka 10:13, treće kolo: Crvena zvezda - Rasina 9:6, Partizan - Spartak Prozivka 18:6.Plasman: Crvena zvezda 9, Partizan 6, Spartak Prozivka 3, Rasina bez bodova.
Titula vaterpolistkinjama Crvene zvezde do 17 godina

Vaterpolistkinje Crvene zvezde su pobednice finalnog turnira prvenstva Srbije za igračice do 17 godina. Srebro je pripalo Vojvodini, bronza Paliluli.


Rezultati, prvo kolo: Vojvodina – Palilula 11:10, Crvena zvezda – Taš 2000 17:7, drugo kolo: Crvena zvezda – Vojvodina 11:6, Palilula – Taš 2000 8:4, treće kolo: Vojvodina – Taš 2000 14:4, Crvena zvezda – Palilula 21:13.

Plasman Crvena zvezda 9, Vojvodina 6,  Palilula 3, Taš 2000 je bez bodova.
https://www.waterpoloserbia.org