Аутор Тема: Играчки кадар  (Прочитано 3868867 пута)

0 чланова и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Milandscz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 226
  • Репутација: +30/-75
Одг: Играчки кадар
« Одговор #32880 послато: данас у 00:51:10 »
A sta mislite o igri naseg najnovijeg pojacanja, Omica ? Da li je zadovoljio za sada ?
Ne apsolutno,Odzo bi nam vise legao to je moje misljenje .

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.341
  • Репутација: +1083/-435
« Одговор #32881 послато: данас у 01:53:55 »
Povratak Feldina, tokom čijeg odsustva su Dobrić i Davidovac odlično igrali, doneo je problem Alimpijeviću. Jasno je da je Feldin, uz Ročestija, naš najkvalitetniji igrač spolja i da ne sme da mu se menja uloga ali je trebalo da bude jasno i da to ne sme biti na uštrb Dobrića i(li) Davidovca. Tu je morao neki balans da se pronađe, pa makar i na račun Lazićeve minutaže. I tu se slažem s ljudima koji su gore konstatovali uočljivu činjenicu da ovaj sistem igre ne opravdava toliku kapitenovu ulogu. Po ovim pitanjima je trener pao na ispitu i to je jedan od uzroka ovog debakla.
Još jedan od uzroka treba tražiti u potpuno besmislenom vraćanju Pere Antića u ovom trenutku, usudiću se bezobrazno da kažem samo iz razloga da uzme trofej. Čovek niti trenira, niti je svojim angažmanom zaslužio status belog medveda i ikone. A iako nemam nikakve insajderske informacije, teško me neko može ubediti da je ovaj potez bio dobar za svlačionicu. Pored toga se zbog ove ludorije u potpunosti poremetila tek uspostavljena centarska linija Omić/Lesor i obrisi unutrašnje igre koje smo videli pre Niša.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже van

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 245
  • Репутација: +68/-86
« Одговор #32882 послато: данас у 02:26:14 »
Nisam struka pa ne mogu puno pametovati na polju taktike i same igre. Ima vas upucenijih mene vise zanima organizacija i stabilnost kluba, ono mislim da iz toga proizilazi sve dobro. Ali za decenije pracenja mogu reci ono sto mi upada  u oci. E, tu se slazem, Celtic dobro kaze ovo za Peru. Ok drag je on nama svima, ali to forsiranje i sve to, kao legenda se vratila, preteruju ljudi. Kao da je uzeo 5 titula sa Zvezdom, a nije. Lik je rekovalescent i slazem se da nije bilo neophodno skidanje. Kad bude fit naravno, svaka cast. U pravu si i za remecenje Davidovca i Dobrica. Naravno cenim Feldina ali pricamo o trenutnoj situaciji. Za Lazu ok, isto, svaka cast Lazi, bez obzira sto ja volim i uvek cu voleti na 2 i 3 igrace koji trpaju, ne sporadicno kao Laza  i Danguba, ali to sada nije bitno. To je zato sto volim dvojke i trojke sutere. Pa i za Keselja, nema tu odmora za igrace bolje da igraju oni koji ce igrati finale. Ali pored svega ovoga mene zanima da mi neko kaze, da li su oni toliko dobro odigrali da im nismo mogli nista, da su svojom igrom iznudili ovakvo vodjenje utakmice ili je nas trener "pogresio" u vodjenju i postavci? Ne znam, sta mislite, njihova najbolja partija ili ....

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.163
  • Репутација: +1777/-998
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #32883 послато: данас у 03:07:22 »
Da je Feldin neko ko se plasi ovakvih utakmica onda ga ne bi primetili na mecu, a on je naprotiv bio jedan od primernijih, samo nazalaost u losem kontekstu.

Previse je hteo da uradi nesto i uzimao je na silu one suteve preko ruke, van balansa sutevi sa poludistance itd... Tad on udje u nervozu i nema povratka.

Greska je ocigledna sto se tice Dobrica. On je morao da igra vise, to je svi sada jasno. E sad, ne ulazim u razloge neigranja, da li su oni posledica taktike ili nekog disciplinivanja Dobrica, jer je Alimpijevic pricao o njemu posle Spartaka. Ali to sad nije ni bitno. Svakako treba da se konstatuje ta greska.

Drugo, u prvom poluvremenu smo se opasno izomasivali, ali to i ne bi toliki problem bio da smo uspeli nesto da uhvatimo ispod kosa. Mi kao ekipa sa najboljim ofanzivnim skokom u EL da onako skacemo, neshvatljivo. Tu vidim najveci problem.

I sad, oko centara... Stvarno je cudno da nam prvi centar prve poene osvoji u 35. min... Tu su nasi bekovi podbacili opasno jer Lesor nije dobio ni jednu loptu, al bukvalno... jesu oni imali ona iskakanja, ali je ono stvarno navino i lako je moralo da se kazni.

I da, toliko se puta pominju nasi sutevi za 3. U ovom mecu jesmo imali nizak procenat ali uopste nismo mnogo sutirali. Moralo je to vise, posebno neki igraci... Ne treba bezati od toga. Mi u ekipi imamo stvarno dobre sutere i to treba koristiti, svidjalo se to nekome ili ne...

Sad sta je tu je... Bilo je... Izvuci pouke i teraj dalje...

Nece sigurno svaki mec biti ovakav. Pokazali smo to mnogo puta.