Аутор Тема: Односи медија и Црвене звезде  (Прочитано 852590 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.773
  • Репутација: +1155/-472
Одг: Односи медија и Црвене звезде
« Одговор #6480 послато: 30 Децембар 2017, 13:32:39 »
Moja greška onda..znam da su uvek bili korektni kada sa u u pitanju te naslovnice, tako da mi bilo baš čudno da nisu ništa napisali
Nek obriše neko od admina ovu prepisku  :ziveli2:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.393
  • Репутација: +635/-343
« Одговор #6481 послато: 06 Јануар 2018, 20:30:52 »
Ново име Давидовца, према мишљењу Страјнића је Милан. :srbinosm:
Скроз пролупао човек.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.074
  • Репутација: +4986/-5368
« Одговор #6482 послато: 06 Јануар 2018, 20:32:47 »
U tom slučaju zvali bi ga MiDa :-)

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 15.189
  • Репутација: +4592/-4182
« Одговор #6483 послато: 06 Јануар 2018, 20:35:34 »
A šta misliš da je kojim slučajem Predrag

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.074
  • Репутација: +4986/-5368
« Одговор #6484 послато: 06 Јануар 2018, 20:36:26 »
 :nindza:

Ван мреже zvezdas_slo

• Члан ФК
  • Поруке: 242
  • Репутација: +92/-47
« Одговор #6485 послато: 06 Јануар 2018, 22:06:20 »
Ili Mutimir

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.069
  • Репутација: +576/-713
« Одговор #6486 послато: 07 Јануар 2018, 10:06:14 »
Sve pohvale za sportklub.rs

Momci rade sjajan posao, profesionalni, zanimljivi clanci i izbor gostiju za intervjue. Svaka cast.

Ван мреже Gronk

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 11
  • Репутација: +1/-3
« Одговор #6487 послато: 07 Јануар 2018, 22:42:19 »
Sportnetwork jos ne kaci izjave kosarkasa iz svlacionice

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.890
  • Репутација: +4412/-9159
  • "реалиста"
« Одговор #6488 послато: 08 Јануар 2018, 20:42:05 »
Един опет ескивира наше утакмице. Као случајно :001_rolleyes:

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.698
  • Репутација: +670/-255
« Одговор #6489 послато: 08 Јануар 2018, 21:25:29 »
Kako je prokomentarisao posle jedne trojke buducnosti "neverovatno,ne znam vise sta da kazem" a zvucalo je kao da ga ubija u pojam sto pogadjaju.Da je nasu prokomentarisao tako,mislim da bi ga razapeli ovde [emoji3]

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +81/-250
« Одговор #6490 послато: 08 Јануар 2018, 21:48:35 »
Rekao je to jer je neverovatno da jedan tim promaši samo 2 trojke(do tog trenutka) i pogađa u tolikom procentu, a ne zato što ga je ubijalo u pojam.

Jasno nam je za koga navija Edin, a i ovaj Kole mi je gori od njega iako se priča da je naš.

Ван мреже Nine33

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.192
  • Репутација: +1853/-923
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #6491 послато: 08 Јануар 2018, 21:53:00 »
Šta sad fali tom Koletu?

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 585
  • Репутација: +385/-246
« Одговор #6492 послато: 08 Јануар 2018, 21:55:50 »
Спортклуб је објаснио сваки вид новинарства за све тзв новинаре у Србији, па и региону.

А коментарисање тројки будућности вечерас је небитно јер је стварно нереално да у једном тренутку екипа има 14/16 за 3 поена.

Ван мреже almatinac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 357
  • Репутација: +81/-250
« Одговор #6493 послато: 08 Јануар 2018, 21:58:33 »
Šta sad fali tom Koletu?
Sam način komentarisanja, njegova težnja ka objektivnosti, njegov glas. Komentariše kao da je adminitrativni radnik, a ne sportski komentator. Sve me to iritira kod njega.

Ima dosta utakmica na kojima je padao u derilijum i trans sa Edinom dok je prenosio mečeve Partizana.

Ван мреже Željko57

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +32/-35
« Одговор #6494 послато: 14 Јануар 2018, 00:42:55 »
Molim sve frumase da,makar jednom,poslusaju hrvatske komentatore na njihovim areni i sport klubu.Oni otvoreno navijaju.Ovi sto ih mi slusamo ili mrze Zvezdu,FMP pa i Megu ili
od urednika imaju instrukcije da ne pominju sudije.Kad na snmku odmah posle akcije
svi vide da je sudija pogresno dosudio, cute.Hrvatski ne cute.Sudije su i nas i,nocas,Megu
iskasapile ali ni jedan komentar od g.komentatora.

Ван мреже zoran novak

• Члан ФК
  • Поруке: 615
  • Репутација: +774/-289
« Одговор #6495 послато: 14 Јануар 2018, 02:21:35 »
Ja stvarno vise ne razumem ovu histeriju. Totalno smo kontradiktorni... Sa jedne strane gledamo sa visine grobare, hrvose i siptare, podsmevamo im se zbog kompleksa, zahvaljujemo Bogu sto nismo isti, pricamo da su kao sekta, da im je samo Zvezda/Srbija u glavama i da samo razmisljaju kako nas da unize. A sa druge strane svaki dan neko kuka kako bi trebalo da se ugledamo na njih... Usaglasite se aman.

Ван мреже vuk peksmi

• Члан КК
  • Поруке: 339
  • Репутација: +547/-70
« Одговор #6496 послато: 14 Јануар 2018, 02:42:48 »
Komentarisanje realnosti i borba za bolji polozaj kluba u medijima, kod sudija, u savezu, ligi itd... nikako nije "histerija", niti je nesto izmisljeno.

Odavno je proslo vreme kada smo samo cutali i gledali kako godine prolaze a mi propadamo. Jedina opcija koju imamo je borba svaki dan i na svim frontovima.

I nema potrebe da se komentarise u mnozini, jer deo nas shvata da je veliki deo borbe za polozaj naseg kluba van terena, a deo nasih navijaca to negira ili ne shvata.

Zato svako ko smatra da smo u nekoj vrsti "paranoje", "histerije"...a navijac je Zvezde, bolje da nas ignorise, nema potrebe da i mi imamo unutrasnje konflikte na tu temu. Previse je problema i udara spolja. Jednostavno kulirajte, pustite ljude da guraju svoju pricu ako ne zelite da podrzite.

ps Sudjenje u Podgorici je bilo skandalozno, a dobro poznate sudije su nas ojadile i u dobroj meri su pomogli da Buducnost dodje do pobede. Reagovao je predsednik Covic, reagovao je RSB jednim sjajnim tekstom koji svaki Zvezdas treba da procita i promisli o njemu http://redstarbelgrade.rs/damir-javor-otvoreni-neprijatelj-crvene-zvezde/

Ван мреже brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.165
  • Репутација: +1600/-1937
« Одговор #6497 послато: 14 Јануар 2018, 22:57:30 »
Molim sve frumase da,makar jednom,poslusaju hrvatske komentatore na njihovim areni i sport klubu.Oni otvoreno navijaju.Ovi sto ih mi slusamo ili mrze Zvezdu,FMP pa i Megu ili
od urednika imaju instrukcije da ne pominju sudije.Kad na snmku odmah posle akcije
svi vide da je sudija pogresno dosudio, cute.Hrvatski ne cute.Sudije su i nas i,nocas,Megu
iskasapile ali ni jedan komentar od g.komentatora.

Хрватски коментатори раде само за Арену ХР. Един и Коле раде и за Ср и БиХ, претпостављам и за ЦГ и Мкд, не знам то стварно? Већина гледалаца је из Србије али свакако то утиче.

Хрватским коментаторима нико не мјери децибеле да ли се гласније радују на кошеве Цибоне, Цедевите или Задра. Едину и Колету то редовно раде навијачи вјечитих, Човић их је и јавно испрозивао због тога на Пинку. Људи сконтали да им то једноставно не треба и труде се да буду што неутралнији и видљиво је да намјерно не коментаришу већину судијских одлука.

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.928
  • Репутација: +1619/-665
  • Идопоклоник
« Одговор #6498 послато: 14 Јануар 2018, 23:19:06 »
Да се надовежем на овај Браксов упис изнад.

Послушајте Колета и Едина кад у пакету коментаришу АЦБ лигу или Едина кад коментарише колеџ кошарку. Разлика је евидентна, јер у тим преносима не либе се да прокоментаришу судијске одлуке, да хистеришу на сваки кош па и да фаворизују једну од двеју екипа, што је мени готивно. Док кад коментаришу АБА, реко бих да се мало штекају и нису толико слободни, јер се овде одмах лепе етикете, као што можемо видети и по уписима форумаша и по коментарима на другим форумима и друштвеним мрежама. Досадан сам постао бранећи их, али нервира ме то стално прозивање њих двоје и кад треба и кад не треба, поготову ме нервира јер ти људи стварно раде одличан посао. И 100 пута је овде речено да је Коле наш навијач и то од човека који га познаје, али џаба.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.069
  • Репутација: +576/-713
« Одговор #6499 послато: 15 Јануар 2018, 13:29:58 »
Slazem se. Ljudi se jednostavno ustezu maksimalno jer je kod nas odnos Zvezda - Partizan odavno iznad zivota i smrti. Secam se Covicevog zadnjeg gostovanja kod njih, poceo je da riba Edina sto nas ne brani po kaficima na Dorcolu i da li ima zenu ili devojku, pa kako istu treba da brani od svega, pa ovo, pa ono. A svi znaju za Koleta da je Zvezdas (cak ga je i Dervis Dulo prozivao za to) a Edin je jedno sto puta ponovio da se u kosarci veze za neke poteze i igrace a ne timove i da navija samo za Zelju ali u fudbalu. Ali kako to obicno biva, kao u poslovici... Kada pukne prica selom da mi je sestra kurva, dok ja objasnim da uopste nemam sestru - pros'o voz...