Анкета

Како оцењујете овосезонско издање Звезде у Евролиги:

Одлично
12 (5.5%)
Добро
88 (40%)
Могло је боље
83 (37.7%)
Лоше
32 (14.5%)
Катастрофално
5 (2.3%)

Укупно гласова: 220

Анкета

Очекивана позиција Црвене звезде у Евролиги:

1-4.
23 (3.1%)
5-8.
135 (18.3%)
9-12.
382 (51.8%)
13-16.
197 (26.7%)

Укупно гласова: 737

Аутор Тема: Звезда у Евролиги 2017/2018.  (Прочитано 141681 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.919
  • Репутација: +4943/-5286
Одг: Звезда у Евролиги 2017/2018.
« Одговор #940 послато: 11 Јануар 2018, 21:49:26 »
Veselo
Ali kakva ideja,kazniš klub finansijski zato što kasni sa platama.Sad su ubrzali isplate sto posto

Ван мреже zvezdass

• Члан КК
  • Поруке: 921
  • Репутација: +181/-249
  • Zvezda iznad svega!!!
« Одговор #941 послато: 11 Јануар 2018, 22:19:12 »
Veselo
Ali kakva ideja,kazniš klub finansijski zato što kasni sa platama.Sad su ubrzali isplate sto posto
Jeste surovo ali je tako, po Evroligu i igrace delotvorno. Ne postoji svrsishodniji nacin kaznjavanja od finansijskog. Naravno da cemo se sada truditi da isplacujemo na vreme, inace, placacemo penale. Jbg, hteli ili ne, moracemo da postujemo finansijska i sva ostala pravila Evrolige, da bi je igrali.

Steta, Bamberg je bio na korak od pobede u Izraelu. Verovatno bi  i dobili utakmicu da sudije u finisu meca nisu svirali nepostojecu nesportsku licnu.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.997
  • Репутација: +1341/-514
« Одговор #942 послато: 11 Јануар 2018, 22:25:20 »
Znači ipak se letos nešto vanredno dogodilo sa kontrolorima Evrolige. Mi smo i u prethodne dve sezone ulazili sa dugovima iz prethodnih. Dugovali smo još iz one sezone Bobiju, Đenki, pa nije bilo ovakve kontrole.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.351
  • Репутација: +4600/-9500
  • "реалиста"
« Одговор #943 послато: 11 Јануар 2018, 22:28:35 »
И тоето, Радоњин гаф је тежак 15 сома евра? Због тога је развлачен по медијима?

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.997
  • Репутација: +1341/-514
« Одговор #944 послато: 11 Јануар 2018, 22:41:47 »
И тоето, Радоњин гаф је тежак 15 сома евра? Због тога је развлачен по медијима?
Da ponovim moje mišljenje, koje se zasniva na ličnom utisku o Čovićevom kafakteru i činjenica u koje neko veruje a neko ne.
Dakle, kad se Radonji drmala klupa Čova je stao uz njega kontra SNS delu uprave i zvezdaškoj javnosti. I nije ga javno kritikovao.
Kad je pak Čović bio na udaru medija, kad mu je klika oko Vesića i Andreja radila o glavi i kad ga je čaršija već gledala kao bivšeg, Radonja nije reč rekao u njegovu odbranu nego je (s razlogom) kukao na finansije i tražio garancije (ulazak nekih ljudi u upravu) za sledeću sezonu. Pri tome je delom i sam bio zaslužan za takvo stanje jer je tražio i prihvatio 600k teška pojačanja u vidu Tompsona, Voltersa i Rakićevića u trenutku kada nije bilo za redovne plate.
Posledica takvih odnosa je povređena sujeta i odgovor u nimalo gospodskom maniru.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 205
  • Репутација: +50/-70
« Одговор #945 послато: 11 Јануар 2018, 22:49:22 »
Na mozzart sportu pise da ce Čović držati konferenciju za medije u subotu(to je vest za ovu kaznu od evrolige).

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.166
  • Репутација: +167/-660
« Одговор #946 послато: 17 Јануар 2018, 07:46:17 »
Treba razmotriti cene karata za EL utakmice ovo ne vodi nicemu... Poseta protiv Himkija je bila jad i beda (jeste prica nije fer prema sezoncima,ali mislim da ni njima nike u interesu tj lepo kad vide poluprazan pionir) a bice jos manje i manje posete kako krenemo da gubimo sanse do top 8 dok se ne budemo obrukali sa 3000 liudi u hali ko da igramo protiv Mzt recimo...Zivi bili pa videli

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.408
  • Репутација: +1664/-2247
« Одговор #947 послато: 17 Јануар 2018, 08:50:23 »
Pobedom u Tel Avivu jos nekako ostajemo u igri,sa porazom zavrsava se prica.

Ван мреже Немања

• Члан ФК
  • Поруке: 887
  • Репутација: +611/-884
« Одговор #948 послато: 17 Јануар 2018, 14:46:20 »
Надам се да ће након ове сезоне бити стављена тачка на причу о магичном Пиониру и говнету од Арене. Наша мера за Евролигу тренутно је Жеравица, а тамо негде пред сам крај ЕЛ Железник. Срамота за све Звездаше који не долазе, а могу.

На мрежи van

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 454
  • Репутација: +84/-127
« Одговор #949 послато: 17 Јануар 2018, 15:05:42 »
Lepo si rekao. To su samo price o magicnom Pioniru i manje srecnoj Areni. Sustina price je uvek u kvalitetu tima! Bar 99%. A, i za popunjenost je slicno, Zvezda ima dobru posecenost i kada se poredi samo sa EL klubovima, a za tu kartu vise koja se trazi i tu se prica svodi na kvalitet i rezultat. Sve se vrti oko toga da se ne lazemo.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.551
  • Репутација: +1164/-721
« Одговор #950 послато: 17 Јануар 2018, 15:22:31 »
Lepo si rekao. To su samo price o magicnom Pioniru i manje srecnoj Areni. Sustina price je uvek u kvalitetu tima! Bar 99%. A, i za popunjenost je slicno, Zvezda ima dobru posecenost i kada se poredi samo sa EL klubovima, a za tu kartu vise koja se trazi i tu se prica svodi na kvalitet i rezultat. Sve se vrti oko toga da se ne lazemo.

Ako Rochesti, Feldein, Pera Antic, uz Bjelicu, Dangubica i Lazica nisu dovoljan kvalitet da bi navijac mogao da izbaci recenicu iz svog vokabulara "a koga to da gledam u ovom timu", ja onda se nadam da cemo i ove godine uzeti Aba ligu pa da lepo nastavimo sa DID akcijom i plus napravimo sastanak sa Covicem da zahtevamo od njega da nam za sledecu sezonu obavezno dovede DeCOLOa, Danstona, i Nemanju Bjelicu. MI kao navijaci na nista slabije necemo pristati.Ako to nije sposoban da uradi, pa sta ce nam kao predsednik onda, zar ne vidimo da navijaci ne dolaze da gledaju El kada nam tim nije medju 4. Godinama smo bili vrh i krem El zasto sada ovoliki pad sa ovakvim dunsterima u timu.Ponavljam se kao papagaj, svaki minut koji gledamo Rochestija i Peru u nasem dresu je privilegija, ali ocigledno da sam ja stara garda i secam se nekih drugih likova koji su prolazili kroz nas klub, a neki ovde dobacuju do 2015 samo.
Mnogo smo mi poleteli pa smo samo mi navijaci sebi dali za pravo da merimo ljubav i podrsku prema klubu samo ako ima vrhunske rezultate. Sta je to KK klub imao u istoriji da bi sada se na svim mestima kritikovalo sto nismo pretedenti za vrh Evrope. Juce me je bilo sramota sto PIonir prvi put od kako igramo EL nije bi pun. Cak i u Vukojcic sezoni smo u Cipiripi kupu imali vece posete od sinocne. Ako je vec klub protiv koga igramo ili cak sto sam procitao da je to krsh ekipa sa Schwedom :a078: onda se zbog brata Charlija morao napuniti Pionir.

Postoji ona stara kletva "da Bog da imao pa nemao". Osetio sam to i u privatnom zivotu, ocigledno da mnogim navijacima nije taj osecaj jos dokuciv da moze da se desi i sa El pa ce onda ostati samo emisija secanja na SOS i YOUTOUBE.

На мрежи van

• Звездаш
  • **
« Одговор #951 послато: 17 Јануар 2018, 15:37:46 »
Druze u oravu si ti. I ja pripadam staroj gardi pamtim Zvezdu od generacije Bogisavljeva, pokojnog Jankovica, Nikolica, Karadzica , Avdije...a, gledam uzivo od Nese Ilica, Trife, Obradovica znaci one titule 92, 93 e. E, sada u pravu si ali ja ne mogu da prihvatim da Zvezda nema publiku. Ima. I pogledajmo statistiku a ima u Evropi puno vecih, trofejnijih klubova i vecih gradova. Htedoh da kazem da imamo dobre igrace, imena poput Rocestija pre svega, ali imamo i pun Pionir. I ono sto smo igrali u Areni imali bi za pun Pionir. Pa obarali smo rekord Arene i Evrope protiv Budiveljnika. A, za tu punu Arenu treba taj rezultat , kvalitet vise, rezultat kao sto je bio polufinale EK a ili neki bunt. U tom smislu sam rekao, da imamo kvalitet ali imamo i publiku. E ta puna Arena ne ide sama od sebe, ovo je ipak kosarka, radni dani i jos mnogo sta. Nista ti ne repliciram, nista lose nisi rekao, samo htedoh da kazem da smo malo neskromni i vecito nezadovoljni sa posetom a ne mogu da prihvatim da Zvezda nema brojnu publiku.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.198
  • Репутација: +1324/-2047
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #952 послато: 17 Јануар 2018, 15:44:37 »
@ Milvoki

Stoji to sve sto si napisao ali nije se to izrodilo ove sezone... I prosle godine da nije bilo one ludacke serije pobeda isto bi bilo...

Prosle godine je za jedan Real Madrid bilo karata preko eventima u poslepodnevnim satima na dan utakmice jer smo tada bili u rezultatskom modu da ne mozemo nista dok je protiv Efesa trebala rodbinska veza sa familijom Covic da bi se docepao karte kakvo je bilo interesovanje... Ali tada smo bili u seriji... Jurili smo kao nesto... U tom momentu bi punili Arenu kao Zdravko Colic, tri dana za redom bez problema...

Ali i do same evrolige je... Ranije je bio sistem boris se u jednoj grupi, pa u drugoj, pa za prolaz pa stalno nesto juris... Sad ako nisi u TOP 8  ispada da nema nikakvu svrhu igranja... U cemu je razlika da li si deseti, dvanaesti ili cetrnaesti... Samo da uvedu da recimo zadnja dva ispadaju skroz bi druga pesma bila...

Ali uvek se vracamo na ono da svi mi dolazimo zbog Zvezde i samo Zvezde i njenih igraca ma gde bili... Ali ocito je to samo u teoriji... U praksi je sto kaze Bora Corba malcice drugacije... Cast izuzecima...

« Последња измена: 17 Јануар 2018, 16:08:00 MohikanacDzek »

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.351
  • Репутација: +4600/-9500
  • "реалиста"
« Одговор #953 послато: 17 Јануар 2018, 15:47:10 »
Oво све је великим делом и последица оваквог формата ЕЛ. Засићење. Превише је утакмица, згуснут је распоред, нема више времена да се лепо створи тензија велике утакмице, да ствар одлежи мало, већ полако постаје репетиција.

На мрежи van

• Звездаш
  • **
« Одговор #954 послато: 17 Јануар 2018, 15:53:16 »
Dobro si ovo rekao za sustem, grupe, tabelu ispadanje kao sto ima u ABA ligi. O svemu sam razmisljao o tome nisam. A ima i do toga, sto ti rece ako nisi u 8 ili se ne boris za to....

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.542
  • Репутација: +3093/-914
« Одговор #955 послато: 17 Јануар 2018, 15:53:25 »
Već sam pisao ne sviđa mi se format , ne volim kada se igraju dve utakmice u toku nedelje .Moraju kao što je Mokihanac napisao dole da se uvede i ta borba za opstanak ili tako nešto .Meni je žal što mi kao publiku nismo uspeli da izguramo Arenu ali šta je tu je i juče Pionir nije bio pun.

Ван мреже Red_Sarajevo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 40
  • Репутација: +10/-10
« Одговор #956 послато: 17 Јануар 2018, 16:10:16 »
Kao sto je rekao MohikanacDzek ne jurimo nista, izgubili dobili isto nam je. Tesko da mozemo u TOP 8 i onda ljudima nije ni interesantno da prati, navija ,bodri. Prosli format je dosta bolji bio. Prvo kao sto je navedeno stalno se boris da prodjes dalje i onda to privlaci publiku. A druga stvar postaje monotono. Stalno se igra protiv istih klubova (zamjene se 1 ili 2) ,protiv istih igraca. Kada bi npr. Liga Evrope u fudbalu bila kao Evroliga i kada bi Zvezda stalno igrala npr. protiv Kelna, Atalante, Espanjola, Sturma, Plzena i sl. klubova prve sezone bi Marakana bila puna,a druge bi vec lagano padala zainteresovanost, a trece bi bila situacija da bi dolazilo max. do 10000gledalaca. Tako da mislim da ce ova liga postajati svima u Evropi sve dosadnija i dosadnija.

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.499
  • Репутација: +3324/-3455
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #957 послато: 17 Јануар 2018, 16:42:05 »
Kada krene prica Pionir vs Arena ne treba na prvom mestu da bude publika i njen (ne)dolazak nego zelja igraca. Jasno su rekli gde vise vole da igraju. E tek onda na red dolazi publika i moguci prihodi od iste. Kad god se proceni da ce doci dovoljno ljudi da se ispuni Arena i kada utakmica nije toliko bitna, treba igrati u Areni. Ali kad god rezultatski znacaj bude u prvom planu onda se mora igrati u Pioniru.

На мрежи Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 731
  • Репутација: +520/-320
« Одговор #958 послато: 17 Јануар 2018, 16:43:26 »
Ово је сезона за навијаче, да покажемо да смо прави. Ја сам нажалост испратио само 2-3 утакмице ове сезоне јер јбг, нема се пара али оно када остане вишка 300-400-500 дин оде у ДиД када већ не узимам карту.

На кошарци се по мени 5 пута боља журка може направити него на фудбалу. И када губиш 10 и када водиш 10 разлике ниси сигуран у победу, па треба стално да се навија. И да губиш 30 навијаш јер си Звездаш, ниси дошао за џабе.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.551
  • Репутација: +1164/-721
« Одговор #959 послато: 17 Јануар 2018, 17:41:50 »
Onda da ne mucimo ni sebe, ni igrace pa ni ljude iz kluba sa jurenjem El, ako je ona vec dosadila svim navijacima.Toliko godina ucestvujemo u istoj dosta je bilo.Lepo Aba ligu, ne treba nam ni Ec jer ipak je to cipiripi kup, to nam je vec ispod casti da igramo. Ovako ABA liga svake nedelje po jedna utakmica, taman da se uzelimo, dva puta mesecno kuci, jeftine ulaznice i milina. Cemu ucestvovanje i u  domacim prvenstvu kada ni tu nisu novi protivnici, svake godine isti protivnik samo duplo slabiji. Daj odmah playoff da se odigra na tri dobijene, pa ko pobedi ide dalje pa dok ne dobijemo pobednika.