Анкета

Да ли Душан Алимпијевић треба да остане тренер Звезде?

Да, треба му дати шансу и следеће сезоне
116 (17.1%)
Да, али да иде након сезоне
111 (16.3%)
Не, треба да иде одмах
452 (66.6%)

Укупно гласова: 679

Анкета

Да ли сте задовољни радом Душана Алимпијевића

Да
59 (8.9%)
Не
602 (91.1%)

Укупно гласова: 661

Аутор Тема: Душан Алимпијевић и стручни штаб  (Прочитано 208492 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.465
  • Репутација: +773/-764
  • Навијање у малом џепу!
Одг: Душан Алимпијевић и стручни штаб
« Одговор #960 послато: 09 Јануар 2018, 00:32:12 »
Invalid Tweet ID
Vidjeh ovo na Tviteru i mogu reci da sam odusevljen kako ovo izgleda. Malo bih font promijenio ali je savrseno!

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Znam decka. Mislim da i Davidovca radi takodje.

Grafit Dusana je koliko znam u izradi.

Ван мреже Petar NNJ

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 161
  • Репутација: +71/-64
  • Ponovo bih da se rodim isto radio....
« Одговор #961 послато: 09 Јануар 2018, 00:35:13 »
Bio je ironican.

Онда се извињавам.

Ван мреже Siki

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.375
  • Репутација: +2250/-1977
  • ..Још ко дете ја сам био ту...
« Одговор #962 послато: 18 Јануар 2018, 21:59:02 »
Gospodine Alimpijeviću,šta vi radite i čime se bavite da naučite svoju ekipu kako da se brane od kontranapada?
Od početka sezone nema IČ napretka u tom segmentu igre.Nama protivnička ekipa razvija kontru i centar njihov
nas zakucava čak i posle našeg koša i izvođenja lopte protivničke ekipe ispod svog koša?Ej,to još nisam video.
Večeras poeni iz kontre 19-2 za Makabi.A to nije prva utakmica gde smo očaj živi u tom segmentu igre.

Ovo je već zabrinjavajuće da ni posle nekolio meseci mi delujemo kao amateri u tome,a o livadi i autoputu u našem
reketu  za protivničke bekove i da ne pričam,bilo bi mnogo za jedan kritički nastrojen post.

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.131
  • Репутација: +2749/-4942
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #963 послато: 18 Јануар 2018, 22:10:47 »
Ja mu najvise zameram na rotaciji i mislim da se zesce pogubio u tome.

Ne mozes druze da kukas na neki umor i paklen raspored, a da u ABA ligi imas 30 razlike u 4/4 i opet sedis i Rocestija i Peru i Milka i Feldina. I vrapci su znali da je mec gotov, pa majku mu, povuci celu cetvrtinu svu cetvoricu, pusti Davidovca, Enisa, Jovanovica i Jankovica, nece prosuti prednost.

Veceras je isto kad je bilo jasno da je mec gotov mogla da se povuce rucna i da se istankuje ostatak meca, pa neka izgubimo i 30 razlike, isti nam je djavo.

Stvarno se nadam da ce poceti u ABA ligi da koristi resurse sa klupe kojih ima, Davidovac je svez, Enis prepun energije, Jovanovic i Jankovic nisu istroseni, Dobric se vratio. Bice tu meceva da se kombinuje.

I naravno, obzirom da je sva prilika da cemo sve sanse za Top8 EL izgubiti 3,4 kola pre kraja, nadam se da cemo preostale meceve istankovati i sacuvati nosioce ekipe, jer ce nam borba u plej-ofu biti krvava.

Ван мреже almatinac

• Веран као пас
  • Поруке: 556
  • Репутација: +107/-343
« Одговор #964 послато: 18 Јануар 2018, 22:19:42 »
Pripreme nisu odrađene dobro, ekipa nije spremna za ovaj nivo takmičenja i posebno ovakav ritam.

Imamo situaciju da nismo bili kompletni u 5 mečeva, uvek nam neko izostaje.

Alimpijević se potpuno pogubi u mečevima gde zaostajemo. Uvek mu meč izmakne kontroli. Vođenje ekipe protiv Himkija i Makabija vrlo loše.

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 774
  • Репутација: +198/-531
« Одговор #965 послато: 18 Јануар 2018, 23:18:27 »
Ove dve poslednje nedelje su iscedile tim. Mi nemamo snagu da odigramo ni  minuta agresivno na terenu. Jednostavno nas nema tu gde bi trebali da budemo. Plašim se za sledeće utakmice ne zbog motiva već zbog fizičkog stanja ekipe. Džaba nam što smo dočekali da se Dobrić vrati kad smo ostali bez Feldina bar  10 dana. Razmišljam majku mu pošto nema vajde od FMP u borbi za 4 mesto ABA lige možda bi bilo dobro sada uvesti Oja u ozbiljnu košarku jer bi bio igrač koji veže dva igrača pod obručem za utakmice protiv Budućnosti. Videlo se u utakmicama sa njima da su pogubljeni kad ovaj usidri pod košem. Stoji to da dečko još nije nivo koji je potreban u Zvezdi ali i takav bi koristio jer ga ima u reketu a mi smo tu mačji kašalj i Džikić dovodjenjem Doelmana tu vidi glavnu šansu protiv nas. Njima je ideja prevlast u reketu a ovaj bi bio idealna kombinacija na relaciji Ročesti on jer onda nema branjenja reketa od pika nikako i onda pada koncepcija grobosa koji tu vidi šansu. Sada kada ozbiljan evroligaški igrač ne može doći vredi napraviti ovaj gaf za ABA ligu koja je nama život za narednu sezonu. Dakle fali nam to zrno do uspeha pa makar to bio i kritikovani Ojo sa svojih sto i kusur kila. Ma teško ga je zaobići ovi se odbijaju o njega.

Ван мреже redboy

• Члан КК
  • Поруке: 2.193
  • Репутација: +775/-644
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #966 послато: 18 Јануар 2018, 23:25:00 »
Prelazni rok izmedju Jadranskih ligasa je bio od 12 do 15 decembra.
Dakle nema nista od Ojo-a

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.131
  • Репутација: +2749/-4942
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #967 послато: 26 Јануар 2018, 20:59:56 »
Tope legendo!  :hail:

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.344
  • Репутација: +1041/-649
« Одговор #968 послато: 26 Јануар 2018, 22:38:48 »
Ovaj strucni stab radi opasan posao. Iznova i iznova me iznenadjuju. Dva gospodina pored terena. Cipi i Top. Kakve izjave.. Veceras smo imali priliku da cujemo i Milenka.
Odlicno rade, napravili su tim sa karakterom. Ponovo klupa dobija utakmicu.

Ja volim ove tehnicke, iskljucenja. Volim kad tim reaguje na to. Svaka cast, cestitke. Uzivao sam.

Ван мреже Mikan

• Члан ФК
  • Поруке: 93
  • Репутација: +65/-98
« Одговор #969 послато: 26 Јануар 2018, 23:35:31 »
Konacno videsmo i emocije Topica  :srbinosm:taj ni na severu nije davao znake zivota :)

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 105
  • Репутација: +49/-40
« Одговор #970 послато: 27 Јануар 2018, 00:18:34 »
Poslusajte konferenciju posle tekme, Topic je pricao. Ja odgledao jer imam 72h unazad kad sam se vratio iz Pionira, nemam link. Kakva emocija da vidim tu legendu u nasem klubu  :ue: :ue:

EDIT: Nasao sam link Topa, evo ga
« Последња измена: 27 Јануар 2018, 01:31:30 Zvezdale! »

На мрежи северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 5.472
  • Репутација: +1853/-1064
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #971 послато: 27 Јануар 2018, 00:22:24 »
Alimpijevic trener kola, opet  :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Coach of the week: Dusan Alimpijevic

He didn’t coach his team almost for half a game after being ejected, however, the point is that he created once again a solid unit, even if on paper, especially at the start of the season, this version of Crvena Zvezda looked like the worst of recent years. That was not the case against Olympiacos.

http://www.eurohoops.net/en/trademarks/603934/eurohoops-weekly-awards-round-20-fenerbahce-rises/

Ван мреже marec

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 49
  • Репутација: +29/-15
« Одговор #972 послато: 27 Јануар 2018, 02:15:20 »
2 kljucna poteza trenera veceras su po meni odmah tajm aut na pocetku pre televizijskog da se odmah saseku neke stvari, a druga je tehnicka na koju je svesno isao i ako smo primili 5 6 poena iz tog napada kriterijum se realno okrenuo.....Svaka cast i Topu na vodjenju utakmice

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.497
  • Репутација: +1052/-2380
« Одговор #973 послато: 27 Јануар 2018, 09:51:37 »
Alimpijevic trener kola, opet  :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Coach of the week: Dusan Alimpijevic

He didn’t coach his team almost for half a game after being ejected, however, the point is that he created once again a solid unit, even if on paper, especially at the start of the season, this version of Crvena Zvezda looked like the worst of recent years. That was not the case against Olympiacos.

http://www.eurohoops.net/en/trademarks/603934/eurohoops-weekly-awards-round-20-fenerbahce-rises/
E ovog puta deli sa Topom :)
Salu na stranu ali meni je onaj njegov potez sa tehnickom skriz ok i to bas dugo cekam da neki nas trener uradi. Jednostavno mora da se pokaze reakcija kako sudije ne bi unistile utakmicu a tako su krenuli.

Je l zna neko kolko puta do sad je Dusan bio trener kola?

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
« Одговор #974 послато: 27 Јануар 2018, 18:37:29 »
Mislim da je bio dva puta. Posle pobede u Madridu prvi put.

Олимпијакос ✔ 
Жалгирис ✔
Милано ✔
Валенсија ✔
Ефес ✔
Реал М. ✔
Макаби ✔
Барселона ✔

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.198
  • Репутација: +1324/-2047
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #975 послато: 27 Јануар 2018, 18:41:17 »
Zar nije bio trener kola i posle pobede nad Zalgirisom ?

Nesto mi to u podsvesti, mozda gresim nisam siguran...

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
« Одговор #976 послато: 27 Јануар 2018, 18:55:59 »
Jeste i tad. Moja greska. Ozbiljna priznanja

Ван мреже Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.430
  • Репутација: +2250/-3110
« Одговор #977 послато: 27 Јануар 2018, 19:25:43 »
Alimpijevic je next big thing srpske trenerske skole. Decko ne moze da ne uspe, imajuci u vidu godine, znanje, autoritet. Brinuo sam da li ce ovako mlad drzati autoritet kako vreme prolazi ali deluje da to nije nikakav problem, iako ima poprilicno veterana u ekipi.
Mnogo mi je zao za nekolicinu glupih poraza usled kratke rotacije, ali dobro. Zanimljivo da smo sa Alimpijevicem uradili neke stvari koje nismo mogli sa Radonjom, a to su pobeda u Madridu i protiv Olimpijakosa.

На мрежи СтелаРоса

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 6.499
  • Репутација: +3324/-3455
  • ...љубав према теби не престаје, све јача је...
« Одговор #978 послато: 30 Јануар 2018, 12:20:35 »
То је то, човек је достојно наследио по мени најбољег тренера који је крочио у СДЦЗ (а којег ја памтим).

Прво и основно, понашање. Онако како доликује тренеру Звезде. Максимално озбиљно. Наступ на утакмици, изјаве пре и после меча, понашање на конференцији, однос са играчима, поштовање према противнику. Господин.

Друго, посвећеност послу који ради. Гледајући га и слушајући га, не можеш да се отмеш утиску да је реч о човеку који је заљубљен у кошарку.

Даље, што не могу ја лично превише да коментаришем јер се не разумем довољно, али утисак ми је да тимски напредујемо како одмиче сезона. Када поредим ово што тренутно играмо, са оним што смо играли на почетку сезоне (бесконачно пуцање трица и рупетина у одбрани), јасно се види напредак.

Оно што је радио Дејо са претходним стручним штабом, наставио је Алимпије са својим сарадницима - пуњење играча самопоуздањем. Дангуба, Добрић, Давидовац, Фелдин, а њиховим путем иде и Јанковић, верујем и Лесор. Сви ће они бити захвални једног дана овом стручном штабу када оду у јачу лигу и забоду богатији уговор, баш као што су били и бројни играчи пре њих које је Дејо винуо у небеса.

И на крају, узимајући у обзир Душаново (не)искуство и године, те притисак под којим ради, ово што је до сада постигао је феноменално.

Три трофеја су загарантована ове сезоне.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 228
  • Репутација: +38/-330
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #979 послато: 31 Јануар 2018, 10:07:31 »
То је то, човек је достојно наследио по мени најбољег тренера који је крочио у СДЦЗ (а којег ја памтим).

Прво и основно, понашање. Онако како доликује тренеру Звезде. Максимално озбиљно. Наступ на утакмици, изјаве пре и после меча, понашање на конференцији, однос са играчима, поштовање према противнику. Господин.

Друго, посвећеност послу који ради. Гледајући га и слушајући га, не можеш да се отмеш утиску да је реч о човеку који је заљубљен у кошарку.

Даље, што не могу ја лично превише да коментаришем јер се не разумем довољно, али утисак ми је да тимски напредујемо како одмиче сезона. Када поредим ово што тренутно играмо, са оним што смо играли на почетку сезоне (бесконачно пуцање трица и рупетина у одбрани), јасно се види напредак.

Оно што је радио Дејо са претходним стручним штабом, наставио је Алимпије са својим сарадницима - пуњење играча самопоуздањем. Дангуба, Добрић, Давидовац, Фелдин, а њиховим путем иде и Јанковић, верујем и Лесор. Сви ће они бити захвални једног дана овом стручном штабу када оду у јачу лигу и забоду богатији уговор, баш као што су били и бројни играчи пре њих које је Дејо винуо у небеса.

И на крају, узимајући у обзир Душаново (не)искуство и године, те притисак под којим ради, ово што је до сада постигао је феноменално.

Три трофеја су загарантована ове сезоне.
Svaka čast za komentar ubo si svako slovce. Ranije sam mislio da mu malo zamerim bahate manire na konferenciji pa se setim da nije ovo balet i da može sin da mi bude. Svaka čast  :vitez:
Daleko najbolji od svih trenera u EL sto se izjava tiče su Dule i Trinkijeri. Čak i iskusni Top je malo u komentarima je zaplivao u zonu o čemu se ne priča ali da se razumemo i Top je top.