Анкета

Najbolji u porazu od Future:

Ročesti
147 (67.4%)
Enis
9 (4.1%)
Davidovac
5 (2.3%)
Lazić
2 (0.9%)
Feldin
0 (0%)
Dangubić
27 (12.4%)
Bjelica
1 (0.5%)
Janković
0 (0%)
Lesor
1 (0.5%)
Antić
26 (11.9%)

Укупно гласова: 218

Аутор Тема: Аба лига, 15. коло: Будућност - Црвена звезда 92:86  (Прочитано 11311 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.150
  • Репутација: +1986/-666
  • Рачунајте на нас!
Одг: Аба лига, 15. коло: Будућност - Црвена звезда
« Одговор #60 послато: 08 Јануар 2018, 18:53:43 »
Konacno cemo trofej na Jadranu podici u Pioniru pred punom halom nasih navijaca. I to ima neku draz.

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.125
  • Репутација: +2747/-4936
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #61 послато: 08 Јануар 2018, 18:53:46 »
Zasluzena pobeda Buducnosti, nema sta, kad se ovako sutira i kad mi odigramo onakve 2 nakaradne odbrane u poslednjem minutu, utakmica se gubi.

Ako treba da izgubimo jos neku zbog onakvih skandaloznih preuzimanja na piku, onda neka izgubimo, ako ce neki konacno da nauce nesto. Nije mi jasno da mi od pocetka sezone to ne mozemo da popravimo.

Lesor ne sme da igra kada se lomi utakmica, jer nas ubija svojom inteligencijom i nerezonskim iskakanjima. Makar ubacio Jovanovica, decko ce bolje odigrati.

Teraj dalje, moracemo kroz Moracu do prstena, pa sta nam Bog da. Novi centar pod kosem POD HITNO.

Ван мреже mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.559
  • Репутација: +710/-879
« Одговор #62 послато: 08 Јануар 2018, 18:54:06 »
Pa i da jeste ne menja mnogo, bitno je imati domaci teren u polufinalu jer se igra na 2, a u finalu nema sanse da nas dobiju 3 puta.

Ono nisu nas dobili nijednom ove sezone. Mora ovo mnogo bolje, pogotovu u odbrani, jer ovo nije igra kojom se osvajaju trofeji.

На мрежи Jenkins

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.635
  • Репутација: +396/-264
« Одговор #63 послато: 08 Јануар 2018, 18:54:38 »
Прво место вероватно изгубљено, самим тим и предност домаћег терена, али за добру екипу то не треба да представља проблем. Нема шансе да нас победе 3 пута у серији.

Ван мреже Alured

• Веран као пас
  • Поруке: 524
  • Репутација: +176/-269
« Одговор #64 послато: 08 Јануар 2018, 18:55:04 »
Kakva odvratna ekipa ovi milogorci. Vidi se da su braca sa grobosima po babine linije.

Imali smo priliku da prekrenemo nismo iskoristili. Oni ovo nece ponoviti pa recimo nikad.

Nas su ukopala losa resenja u odbrani u zadnji trenucima kao i totalno losa forma u koju je odskoro upao Feldin, a Bjelica kampuje odavno. Mislim da ce Feldin da se trgne, ali Bjelica je i u godinama i sve vise gubim veru u njega. To sto je natrpao stoku ala vera ali ne zivi se od jedne tekme.

Kada bude trebalo cepa cemo mi njih. Sad mora da se dobije Cedevita.

Послато са Moto G Play уз помоћ Тапатока

Ван мреже Srki

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 471
  • Репутација: +121/-272
« Одговор #65 послато: 08 Јануар 2018, 18:55:27 »
 Ja mislim da mi ove tesko da cemo moci da dobijemo u bilo kojoj seriji. Jednostavno Dzikic je daleko iskusniji trener koji ce iskoristiti sve mane kao i veceras, a na sve to ima ozbiljno jak tim. Covicevo eksperimentisanje sa neiskusnim trenerom ce nam upravo u ABA ligi doci glave, a videli ste i sudjenje veceras. U play offu nas tek ceka cirkus. Pojacanja ispod kosa nema ocigledno...voleo bih da nisam u pravu i nadam se da necu biti ali kako sada stvari stoje, Buducnost je bolja ekipa od nas i tu dileme nema.

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 940
  • Репутација: +123/-279
« Одговор #66 послато: 08 Јануар 2018, 18:55:42 »
Jbg, dodje mi da razbijem TV.
Moralo je ovo da se dobije.
Milko uz Feldina katastrofalan veceras.
Ovi postigli samo 18 poena u sutu za 2, za 3...
Ovo nisam skoro video, ovako nesto.
16-23 za 3

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.216
  • Репутација: +2235/-1973
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #67 послато: 08 Јануар 2018, 18:55:48 »
Njihov sut za 3 ja do sada nikad nisam video. 70% bukvalno nikad u profesionalnom sportu nisam video. Mozda neko od vas jeste, pa bih voleo da mi kaze koja je to utakmica.

Bolan poraz, ali za ovakve utakmice se zivi. Oni nisu uopste obezbedili prvo mesto. Imaju gostovanje Cedeviti i Partizanu. Medjutim, mi sad moramo da dobijemo sve do kraja. Ukoliko ne budemo prvi, nista strasno, ali moramo bar drugo mesto zbog polufinalne serije gde smo daleko ranjiviji. Oni nas da dobiju 3 puta u finalu, tesko...

Danas ih je sve htelo. Ne verujem da cemo skoro videti ni priblizno nesto ovome. Ja sam na kraju poceo da se smejem. Jedno vreme su imali 14/16 za tri. Sa takvim sutem oni bukvalno svakog mogu da dobiju.

Glavu gore, nismo mi ovo odigrali lose, vec je odllucio ovaj nevidjen sut za tri, i prilicno vidljivo sudijsko navlacenje za domacine, po pitanju broja faulova i onih kontakata pri sutu za tri.

Onaj ulaz Feldina na minut i po do kraja je stavio tacku. Mora pametnije.

@Alured Brate, o kojoj ti jednoj utakmici Bjelice pricas? Koliko nikakvo pamcenje imas ti prijatelju? Celu sezonu Bjelica igra fantasticno, jel moguce da se neko nadje da sere po coveku za jednu ili par slabijih utakmica? Aj malo vise postovanja covece bozji. Svi smo besni zbog poraza ali ne moramo da lupetamo sad.

Ван мреже Куре

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.441
  • Репутација: +662/-255
« Одговор #68 послато: 08 Јануар 2018, 18:56:00 »
Gazimo ovu boraniju u finalu lagano..

Ван мреже točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.488
  • Репутација: +894/-803
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #69 послато: 08 Јануар 2018, 18:56:08 »
Ja mislim da mi ove tesko da cemo moci da dobijemo u bilo kojoj seriji. Jednostavno Dzikic je daleko iskusniji trener koji ce iskoristiti sve mane kao i veceras, a na sve to ima ozbiljno jak tim. Covicevo eksperimentisanje sa neiskusnim trenerom ce nam upravo u ABA ligi doci glave, a videli ste i sudjenje veceras. U play offu nas tek ceka cirkus. Pojacanja ispod kosa nema ocigledno...voleo bih da nisam u pravu i nadam se da necu biti ali kako sada stvari stoje, Buducnost je bolja ekipa od nas i tu dileme nema.

:krstise:

Ван мреже Mao Molina

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.504
  • Репутација: +615/-993
« Одговор #70 послато: 08 Јануар 2018, 18:56:30 »
Прво место вероватно изгубљено, самим тим и предност домаћег терена, али за добру екипу то не треба да представља проблем. Нема шансе да нас победе 3 пута у серији.

Kao sto nije bilo sanse da onako sutiraju ceo mec. Pustite vi to "nema sanse"

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.383
  • Репутација: +3029/-567
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #71 послато: 08 Јануар 2018, 18:56:33 »
И даље мислим да нисмо изгубили прво место.

На мрежи chee

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.152
  • Репутација: +405/-189
« Одговор #72 послато: 08 Јануар 2018, 18:57:08 »
Prvo siguran sam da cemo ih izgaziti u plejofu.
Bjelica od koga sam ocekivao da bude danasnji igrac utakmice, jer nema ko da ga sačuva i svim visokim igracima Buducnosti je mismec, on ispade uvjerljvo najgori.
Lesor je definitivno zreo za redukciju minutaze, jer ovo sto pruza na terenu moze i Jovanovic, pa i za koplje bolje. Mozda ce ako popije klupu poceti da malo koristi mozdane vijuge i ukapira sta treba raditi na obe strane terena.
Rocesti je klasa.

Poslano sa mog Redmi 4X koristeći Tapatalk

Ван мреже točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.488
  • Репутација: +894/-803
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #73 послато: 08 Јануар 2018, 18:58:42 »
Gostovanja  Buducnosti do kraja  regularnog dijela :

Mega,Mornar,Cedevita,groblje.

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.193
  • Репутација: +1319/-2044
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #74 послато: 08 Јануар 2018, 18:58:52 »
Sad se Cedevita jednostavno mora dobiti kako znamo i umemo...

Dodatni problem je sto ce igraci malte ne iz Istanbula izaci na megdan Cedeviti...

Jes da je bilo dosta otvorenih suteva ali onako da ulazi... Ebote i onaj sto brise parket ubacio bi cistaka...

Ван мреже IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 881
  • Репутација: +841/-901
« Одговор #75 послато: 08 Јануар 2018, 18:59:10 »
Sta znam, meni uopste nesto nije pao tesko ovaj poraz. Veci deo meca smo igrali bez Pere, plus nerealan sut ovih. Sto rece Edin, ovakav procenat se retko vidja u sezoni i tesko da mogu da ponove ovako nesto. A nas sut je konstantno dobar tokom ove sezone. Uz sve to, kroz EL cemo jos i dodatno da rastemo pa cemo videti.Ceracemo se jos.

Ван мреже Gajtan

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 49
  • Репутација: +47/-132
« Одговор #76 послато: 08 Јануар 2018, 18:59:28 »
Ove godine ce biti vrlo klimavo za EL. Ja i dalje ne mogu da povjerujem koliko cesto primamo 80 i vise poena po utakmici. Sve 3 najjace utakmice do sada u ABA ligi smo izgubili. Umjesto da iskoristimo naucene lekcije iz EL, ovi nam sipaju trojke kao blesavi. Odbrana nam je puna "djecijih bolesti". Jankovic i Lesor presmijesno izgledaju u odbrani. Za titulu u ABA ligi moracemo mnogo bolje. Vise truda i rada je potrebno.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.896
  • Репутација: +4942/-5278
« Одговор #77 послато: 08 Јануар 2018, 18:59:35 »
Taman odigramo jednu utakmicu odbranu kako treba u sledecoj se vratimo na staro.Sa ovakvom odbranom imacemo velikih problema.Ovo sto smo dopustii na kraju utakmice je neverovatno
Nadrealan proser ovih ali i mi smo svasta dopustili
13 lopti smo izgubili

Vec drugi put nas dobijajo u sezoni i stavili su nam do znanja da su ozbiljna ekipa sa kojom cemo se tuci na kraju.Ne treba zabijati glavu u pesak

На мрежи zoran novak

• Члан ФК
  • Поруке: 663
  • Репутација: +803/-312
« Одговор #78 послато: 08 Јануар 2018, 18:59:51 »
Da su bolesno sutirali, jesu. Ali mnogo smo im mi pomogli svojom "odbranom". Nasa defanzivno najlosija utakmica ove sezone, definitivno. Ubili su nas na pik end popu a bogami i kroz reket su se setali samo tako. Da li je Dzikic toliko dobar trener, pa protiv nas uvek izuzetno iskoristi nase mane, ili je sreca, ne znam, ali nadam se da na prolece nece ovako izgledati utakmice dole u Podgorici... Nista strasno, ako zelimo da postanemo sampioni moramo da prelezimo ovakve poraze i naucimo iz njih.

На мрежи Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.990
  • Репутација: +2357/-937
« Одговор #79 послато: 08 Јануар 2018, 19:00:31 »
Bravo Srki,bravo legendo  :hail:

A evo ga i ovaj rtc...ti si buraz sigurno glodar,pa obzirom da se nisi javno predstavio kao Gargi prema tebi mogu samo da osecam gadjenje,uprkos tvom ocigledno teskom mentalnom stanju.