Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
КОШАРКА / Одг: Играчки кадар
« Последња порука Celtic послато данас у 19:45:21 »
Lazarevic je korisniji od Keselja i JJ tandema zajedno.
Istina, samo je problem što ne donosi ništa što već nemamo sa Lazićem i Dangubićem.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

2
КОШАРКА / Одг: Женски кошаркашки клуб
« Последња порука miodrag послато данас у 19:44:52 »
Црвена звезда је у последњој провери на турниру „Гоцсеј куп“ поражена од вицешампиона Мађарске ЦМБ Карго-Уни Ђер, 57-67 (17-13, 10-23, 16-15, 14-15).

Црвена звезда је добро отворила меч против учесника Евролиге, прву летвртину решила у своју корист, и водила до почетка другог периода, када је Карго-Уни направио серију и дошао до преломне предности, коју је одржавао до краја утакмице, и која се показала као пресудна на крају меча.

Тренер Драган Вуковић је сумирао утиске са турнира у Мађарској.

„Изгубили смо од евролигашке екипе, јако квалитетног, високог и искусног тима Ђера. У критеријуму где је доминантна снага, ми смо се супроставили колико смо могли и одиграли једну коректну утакмицу. Завршили смо трећи на турниру , и све у свему ове јаке утакмице нам много значе„.

„Гоцсеј куп“ је припао домаћину, екипи Залаегершега.
3
КОШАРКА / Одг: Рад управе клуба
« Последња порука intex послато данас у 19:42:43 »
On se izgleda više nervira sto Radonja ne odgovara na ove provokacije. Kao da se čovek hrani tim prozivka a. Bolje da ćuti i radi. Odnosno dovede igrača gde treba.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

4
КОШАРКА / Одг: Припреме 2017/18
« Последња порука Maxim послато данас у 19:39:50 »
Loše, baš loše. Nisam hteo da komentarišem posle Olimpijakosa, ali ni danas nismo popravili utisak.

Malo smo živnuli danas u drugom poluvremenu i to je sve. Brine kako branimo pik, kao i građenje defanzivnog skoka. U napadu ne vidim ideju za sada, kao ni u samoj igri. Nisam siguran na čemu se zasniva naša igra za sada.

Što se individualnih učinaka tiče, najviše me je za sada razočarao Janković jer je on u jednom trenutku projektovan i kao prva četvorka, a čak je i Jovanović do sada pokazao dosta više. Ročesti nespreman, Feldin odigrao loš turnir, Lesor najviše pokazao.

Biće potrebno još mnogo rada, ali i ovakvi nikakvi nismo izgubili utakmice nekom velikom razlikom što govori da ovde individualnog kvaliteta ima. Samo rad i rad.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Pazi,ti veoma dobro poznajes kosarku,iskreno ovo da smo izgubili sa malom razlikom je iskljucivo posledica loseg procenta suta olija i uniksa i veruj mi da toliko smo bili suplji da u obe utakmice bi izgubili sa minus 20 da je bilo realno.
Tekma kao tekma,necu da komentarisme sve sto sam rekao i protiv olija isto se ponavlja,apsolutno.Dodao bi da taj keselj nije odigrao nista gore od Dangubica,za razliku od njega zna da ubode po neku trojku i da pokupi neki skok.Znaci preslikani igraci za sada.
Davidovac u jednom trenutku sam video ono sto zelim da vidim a to je zar.Momak svaka mu cast,bacio se za par lopti,odigrao koliko moze dao maksimum,Zakucao,iskoristio sansu a ne kao Apic juce...Necu da komentarisem ostale svi su rekli sve!!Bolje da cutim,iskreno,dao sam puno podrsku i igracu i trenerima i dacu komentar o timu za par meseci ali poznavajuci Covica i njegov nacin rada,ukoliko ovako nastave,bez ideje i igre dobice par igraca otkaz i trener mozda ko zna !!!Poslednja opomena nekima koje sam danas gledao kako stoje i gledam Davidovca kako se baca za loptu ...Ono gledam kako nema zelja nema trcanja nema bacanja u reklame.Kad dodje Lazic,neko ce da najebe za ovakav bol u k...SRAMOTA JE TAJ ODNOS PREMA IGRI.Gubili smo mi minus 20 od OLija ali smo bre ginuli za svaku loptu ...SRAMOTA !!!
5
« Последња порука stefke послато данас у 19:39:34 »
Svako sledece kukanje, zapomaganje i prizivanje novog trenera ce biti sankcionisano zabranom pisanja. Svaka uvreda poduzim banom. Razumem da niste zadovoljni trenutnim stanjem ekipe ali Dusan Alimpijevic je trenutno trener Crvene zvezde i tako ce i biti u dogledno vreme. Slobodno pisite konstruktivne kritike ali bez ovih stvari molim vas.
6
« Последња порука SaLe FCRS послато данас у 19:39:04 »
Najbolje sacekati prvih 5 zvanicnih tekmi pa dati neku prvu ocenu.
Ovo vec neko teranje Alimpijevica me podseca na ono isto teranje Radonjica.

Treba jos da krenu sa timom Antic, Lazic i Dobric ... Rano je za neku ozbiljniju analizu i prvu ocenu.
7
« Последња порука Jenkins послато данас у 19:37:29 »
Sve ste rekli. Izgledamo lose i u napadu i u odbrani, jedino mislim, iako nisam gledao statistiku da nas nisu nadskakali kao Olimpijakos. U napadu od te najavljene raznovrsnosti videsmo samo bezidejnost, jeste da nam fale 3 igraca, ali to nisu igraci koji su leprsavi i talentovani u napadu. Odbrana puca konstantno i onda krece jurnjava da se pokrije slobodan igrac, ali uvek ostane neko sam na sutu, sreca sto ni prekjuce ni danas protivnici nisu pogadjali, inace bi bilo 20 razlike obe. Nama ostaje vreme da se nadamo i da se do evrolige malo uigramo kroz aba ligu, posto prve dve igramo kuci inace naje*asmo protiv najboljih evropskih ekipa.
8
ФУДБАЛ / Одг: 11. коло Суперлиге: Црвена звезда - Војводина 2:0
« Последња порука Sektor послато данас у 19:36:41 »
Dosta promašenih zicer situacija, i pored toga pobeda od 2:0. Dominantna partija iako nismo igrali na max broj obrtaja. Fantastična fudbalska sezona do sada.

Posle deset gola u prvenstvu gol razlika 24-1, i 9-1-0. Impresivno  :aplauz:

Trebamo da grizemo svuda za veću posetu !!!
9
КОШАРКА / Одг: Рад управе клуба
« Последња порука MohikanacDzek послато данас у 19:36:35 »
Skroz bzv sa Coviceve strane da ne koristim tezu rec jadno...

Pogotovo sto sa Dejine strane nema nikakvih neprimerenih izjava...

Super si Covicu, stavio si trenera koji ima autoritet kao Vucicevi ministri a konstantno popljuvavas coveka koji je bio najbolje resenje u zadnjih xy godina...

Mogao bi Covic da se zamoli od ljudi koji imaju kontakt sa njim da prestane sa time...

Iskreno ne vidim ni jedan razlog da to radi...
10
ФУДБАЛ / Одг: 11. коло Суперлиге: Црвена звезда - Војводина 2:0
« Последња порука zverko1 послато данас у 19:35:11 »
Konacno se neko osmelio da nam sutne u okvir gola  :travka:
U poslednjih 5 utakmica (Partizan, Javor, Vozdovac, Borac, Vojvodina) nasi protivnici su uputili ukupno 2 (slovima: dva!) suta u okvir gola. Javor jedan i jedan Vojvodina. Da smo ovih 5 meceva igrali bez golmana, opet bi tabela bila ista.
Koliko god mi dobro igrali, to nece privuci publiku, jer publika voli neizvesnost, senzacije, spektakl, a kod nas neizvesnosti nema, kidamo redom.
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10

Youtube RSB Forum Youtube Mr RSBFacebook RSB Forum Twitter RSB ForumGoogle+ RSB ForumRSS Feed RSB Forum