Скорашње поруке

Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Душевна бања
« Последња порука Fidel@ послато данас у 19:14:41 »
Bunimo se jer je riba završila najsmešniji fakultet u svemiru, radila samo kao politički kadar a kandiduje se za ekstremno teško i važno mesto. Kad bi kod tebe postavili iz lokalne stranke lokalnu profuknjaču jer mnogo dobro puši da ti odlučuje o svemu, sigurno bi isto tako razmišljao kao što sad pišeš. Na svakodnevni život Beograđana gradonačelnik ima veći uticaj nego Tramp. Eto zato se bunimo. Ne kažem da je ova lokalna profuknjača, samo ti pravim poređenje.
Pa ako je to tako onda lista na kojoj se nalazi neće dobiti dovoljan broj glasova ...
Je li se glasa samo za listu ili se može glasati i za kandidate pojedinačno ?
2
« Последња порука Некс послато данас у 19:14:16 »
па ваљда и за кандидатуру требају неки потписи ако се не варама, као нека "номинација грађана"...
3
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: АБА лига 2017/2018.
« Последња порука ДС ША послато данас у 19:12:13 »
Petrol Olimpija se je pred drugim delom sezone 2017/2018 okrepila z Mirzo Begićem (216 cm, 1985), ki se tako vrača v Zmajevo gnezdo.

4
« Последња порука Red hart послато данас у 19:11:01 »
Bunimo se jer je riba završila najsmešniji fakultet u svemiru, radila samo kao politički kadar a kandiduje se za ekstremno teško i važno mesto. Kad bi kod tebe postavili iz lokalne stranke lokalnu profuknjaču jer mnogo dobro puši da ti odlučuje o svemu, sigurno bi isto tako razmišljao kao što sad pišeš. Na svakodnevni život Beograđana gradonačelnik ima veći uticaj nego Tramp. Eto zato se bunimo. Ne kažem da je ova lokalna profuknjača, samo ti pravim poređenje.
5
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Тенис
« Последња порука Fidel@ послато данас у 19:10:39 »
Novak ne moze?
Bojim se da je šansa propuštena,jbo ga je Vavrinka a kasnije ekipa oko njega
Mada,nikad se ne zna.Ova godina je ključna

Nego,ne reče mi ,je li ono namjerno ili ne ?
6
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: ФУДБАЛ: Прелазни рок у Европи и свету
« Последња порука ДС ША послато данас у 19:08:35 »
7
« Последња порука Вајти послато данас у 19:07:45 »
Novak ne moze?
8
УЗ ПИВЦЕ / Одг: Аутомобили
« Последња порука Некс послато данас у 19:06:46 »
ja sam čuo samo reči hvale za taj motor...mada kažu da je 1.9 mj iz nekog razloga bolji

па оно, тешко да има неке драстичне разлике јер опет један другом компензују недостатке...

1.9 има тих проблема са дизнама, растурао сам један и баш је бол у гузици заменити све то...
9
« Последња порука Fidel@ послато данас у 19:02:47 »
Iako je GOAT, ne mogu ga ocima da vidim. Znaci, povraca mi se od njega i njegove tzv. zapadnjacke perfekcije. Cijenim vise onog radnika i supkoceprkalo sa Majorke...
Rafa je gospodin i iskreno se nadam da će ga prestići po broju GS titula
10
СВЕТ ОКО МЕНЕ / Одг: Амерички фудбал - НФЛ
« Последња порука Dzontra послато данас у 19:02:36 »
Možda je neko zaboravio, a možda niste ni znali, ali sud je odbacio kao neosnovan prigovor o vremenu.

Znate zašto? Ko ne veruje neka proveri - zato što je utakmica odigrana na temperaturi od 11 stepeni  (51F) :))
Странице: [1] 2 3 4 5 ... 10