Аутор Тема: ФК Графичар  (Прочитано 31384 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Земун навија за Звезду!

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 178
  • Репутација: +61/-94
Одг: ФК Графичар
« Одговор #180 послато: 26 Мај 2018, 17:22:14 »
Vodi Grafičar 0:1. Strelac Cvetković.

• Звездаш
  • **
« Одговор #181 послато: 26 Мај 2018, 17:23:50 »
0:2, Stojić.

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 3.653
  • Репутација: +1300/-718
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #182 послато: 26 Мај 2018, 17:27:30 »
Cini mi se da je i 3. dao Cvetkovic

• Звездаш
  • **
« Одговор #183 послато: 26 Мај 2018, 17:32:31 »
Cini mi se da je i 3. dao Cvetkovic

Jeste.

Ван мреже VaskeKtz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 423
  • Репутација: +52/-98
« Одговор #184 послато: 26 Мај 2018, 17:34:01 »
0:4, Kuzmanović

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 924
  • Репутација: +247/-300
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #185 послато: 26 Мај 2018, 17:52:51 »
Stepojevac ne može da se sastavi, ubedljivo najlošija ekipa protiv koje smo igrali ove polusezone. Ko zna šta bi bilo da je teren u boljem stanju.

На мрежи Пјановић-18

• Члан ФК
  • Поруке: 1.824
  • Репутација: +999/-307
« Одговор #186 послато: 26 Мај 2018, 18:11:12 »
Ja bi sudije natero da idu za loptu  :ohmygod: :ohmygod: :hail:

• Звездаш
  • **
« Одговор #187 послато: 26 Мај 2018, 18:48:12 »
0:5, Zorić.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #188 послато: 27 Мај 2018, 10:18:53 »
Odgledao sam prvo poluvreme juče gde je Grafičar rastavio protivnika (0:4). Moram pohvaliti momke koji su u utakmicu ušli kao da igraju za promociju u viši rang, a ne najobčniju utakmicu, bez rezultatskog značaju koja se šta više igra na samom kraju sezone. Mada treba napomenuti da je Stepojevac verovatno najgora ekipa protiv koje smo igrali do sada. Kada sam video teren mislio sam da će biti neko mučenje, a ustvari lagano smo mogli da damo još koji gol da nismo spuštali gas kako je utakmica odmicala. Od naših koliko sam uspeo da pohvatam juče su igrali Terzić, Stojić, Senić, Nikolić i Cvetković. Juga već neko vreme nema u ekipi zbog povrede, dok je Stanković prema rečima ovog komentatora otišao na odmor jer bi trebao da bude na prozivci za prvi tim i zato što će konkurisati za mesto golmana. Od naših bez premca juče je bio najbolji Cvetković, dva gola i jedna asistencija. Ako ništa mislim da je makar zaslužio da ode na pripreme sa prvim timom pa nek proba da se dokaže Miloju. Pored njega pohvalio bih Stojića koji je fino držao sredinu, a i napred je bio veoma upotrebljiv (gol i asistencija). Asistirao je Cvetkoviću za prvi gol, a ovaj mu se revanširao i asistirao mu iz kornera za drugi gol Grafičara. Nikolić me juče nije oduševio ništa specijalno nije odigrao u tom prvom poluvremenu koje sam odgledao. Jeste asistirao Cvetkoviću za treći gol, ali dosta je i grešio u pasu. U njegovu odbranu moram napomenuti da je loš teren bio razlog u nekoliko tih grešaka. Senić kao i uvek uglavnom u stelt modu. Bukvalno sve više i više me podseća na Rikardinja. Par lepih poteza u polju i to je to. Terzić je juče u prvom delu ostavio verovatno najlošiji utisak. Nije bilo puno njegovih ponavljanja u napadu, a lako je mogao da bude tragičar pošto je izgubio loptu na sredini (ponovo loš teren) i stvorio zicer za Stepojevac pri rezultatu (0:1).

Ван мреже NebojsaGajic09

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Репутација: +62/-162
  • Banja Luka cela crveno bela
« Одговор #189 послато: 28 Мај 2018, 09:33:13 »
Može li me neko demantovati ali sljdeći naši igrači su igrali za Grafičar ove sezone:

Stanković golman
Stojić štoper
Rakić zadnji vezni (štoper inače)
Terzić lijevi bek
M. Nikolić zadnji vezni
Puzić zadnji vezni
Crnadak centralni vezni
Stanojev desno krilo
Cvetković desno krilo
V. Nikolić ofanzivni vezni
Senić lijevo krilo

+ Ćatić, Đurić, Bogdanović, Konatar, Zarić, Ilić, Vudragović, Živojinović, Vladisavljević, Milovanopvić, Marković za omladince i da li se ovi uopšte više smatraju našim igračima ili su proslijeđeni Grafičaru!?

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 887
  • Репутација: +374/-203
« Одговор #190 послато: 28 Мај 2018, 09:43:32 »
Bogdanović je vraćen u naše omladince i igra štopera poslednjih nekoliko kola i to prilično solidno.

Ван мреже gicko24

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 14
  • Репутација: +45/-1
    • Sport Uzivo
« Одговор #191 послато: 29 Мај 2018, 00:40:04 »
ako neko nije odgledao u subotu se igrala i ova utakmica.Zavrseno je rezultatom 0:0
pozdrav

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #192 послато: 02 Јун 2018, 17:21:27 »

• Звездаш
  • **
« Одговор #193 послато: 02 Јун 2018, 17:25:33 »
Vodi Grafičar 1:0 golom Cvetkovića.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.957
  • Репутација: +1182/-2316
« Одговор #194 послато: 02 Јун 2018, 17:50:13 »
Do kad imamo ugovor sa Cvetkovicem?

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #195 послато: 02 Јун 2018, 19:50:42 »
Pobedismo na kraju (3:0) fenjeraša Batajnicu i na taj način smo uspeli pobedom da zatvorimo sezonu. S obzirom da je zadnja utakmica u sezoni (bez rezultatskog značaja) možemo biti zadovoljni igrom naših igrača. Od naših danas su nastupali Terzić, Stojić, Rakić, Senić, Veljko Nikolić, Miloš Nikolić i Cvetković. Stanković je od ranije na odmoru, dok je Jug povređen neko vreme.

Terzić je danas odigrao solidnu partiju. Napred je bio dosta upotrebljiv, lepo je sarađivao sa Cvetkovićem, ponavljao se, uputio je par solidnih centaršuteva i uspeo je da upiše jednu asistenciju. Ali zato je pozadi težak krater. Prvi zicer za Bataju je on stvorio tako što je pogrešio u pasu (nešto slično mu se desilo i na prošlom meču), dok je kod drugog zicera morao mnogo bolje da isprati svog igrača.

Rakić je odigrao OK. Danas je igrao na štoperu i često su napadi Grafičara započinjali njegovim pasom gde je uglavnom bio siguran. Uz to bez imalo straha je par puta izneo loptu kao mator. Šteta što nije koji cm viši, jer bi sa onakvom brzinom mogao da bude veoma korektan štoper. Danas je postigao gol posle kornera.

Stojić barem po meni nezapažena partija. Pomagao je u organizovanju napadu, defanziva mu je bila korektna, ništa specijalno...

Veljko Nikolić je bez sumnje bio igrač meča danas. Ono što je on danas odigrao je definicija plesanja na terenu, bukvalno sve mu je polazilo za rukom. Mnogo je lepo gledati ga kada je u svom elementu. Odlično je delio lopte i organizovao igru na sredini. Danas je par puta fino odigrao jedan na jedan, od Evandra mi nismo imali tog ofanzivnog veznog koji bi umeo da prođe 1 na 1 (Nineta ne računam pošto je igrao na krilu). Jedino mora šut da popravi pošto ne znam da li je imao 2 krštena šuta ove polusezone i ne bi bilo loše da malo poradi na fizikalijama, nisam neko ko misli da je to presudno za ulazak u prvi tim, ali kad bi ga video uživo mislio bih da nema 200 dinara u džepu...

Miloš Nikolić je ipak dosta slabiji igrač od burazera, ali i njega moram danas pohvaliti. Fino je odradio ulogu box-to-box veznjaka dosta je pretrčao i odigrao je dobro u oba smera. Mogao je da upiše i 2 asistencije pošto je u 2 navrata spajao igrače sa golom (Senića čini mi se i onog plavg špica koji tripuje Prijovića).

Senić kao i uvek. Malokrvan tokom većeg dela meča, par lepih poteza i to je to. Razlika je u tome što je danas uspeo da postigne gol (na asistenciju Terzića) pa se posle toga koliko toliko probudio. Bleda polusezona za njega...

Cvetković je posle Nikolića bio naš najbolji igrač. Uspeo je da otvori protivnika golom i konstanto je sa Terzićem predstavljao opasnost za gol protivnika. Šteta što nisam vodio statistiku jer verujem da je momak blizu dabl-dabla (gol-asistencija) ako ga već i nije ostvario. Jedino što mu fali je bolja igra jedan na jedan. Svaki dribling mu se svodi na to da povuče loptu ka sredini i proba da stvori priliku za šut (tako je i postigao gol danas). Sve u svemu momak je zaslužio da ode na pripreme sa prvim timom, a onda ko zna. Jedino što pre svega toga moramo gledati da obnovimo ugovor s njim pošto mu je menadžer uvek neugodni Rajo, ne mora da nam se ponavlja situacija kao sa Adžićem.

Ван мреже FicaKG

• Веран као пас
  • Поруке: 530
  • Репутација: +63/-268
« Одговор #196 послато: 02 Јун 2018, 20:11:47 »
Koje je Veljko godište? Hoće moći sledeće sezone da igra omladinsku Ligu Šampiona pošto će 3 igrača '99 godište moći da igraju

На мрежи pusti ime

• Веран као пас
  • Поруке: 603
  • Репутација: +179/-524
« Одговор #197 послато: 02 Јун 2018, 20:45:05 »
99. moci ce.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.175
  • Репутација: +5193/-5555