Анкета

Да ли сте задовољни постављањем Миленка Топића на место тренера, до даљњег?

Да
234 (76.2%)
Не
73 (23.8%)

Укупно гласова: 307

Аутор Тема: Миленко Топић и стручни штаб  (Прочитано 25929 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.958
  • Репутација: +1266/-1058
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
Одг: Миленко Топић и стручни штаб
« Одговор #40 послато: 07 Мај 2018, 17:57:34 »
Srećno Tope!

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.911
  • Репутација: +805/-698
« Одговор #41 послато: 07 Мај 2018, 17:58:55 »
Srecno Tope. Nadam se da ce Alimpijevic imati odlicnu karijeru, zelim mu sve najbolje.

Ван мреже van

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 484
  • Репутација: +85/-128
« Одговор #42 послато: 07 Мај 2018, 18:06:03 »
Samo do leta. Posle videti. Sem sto je Alimpijevic otisao, nista jos nije uradjeno da budemo bolji sledece sezone. Tacno ono sto se znalo, menjai ga je Covic kad vise nije imao kud.

Ван мреже Kapiten

• РСБ дописник
  • Веран као пас
  • Поруке: 711
  • Репутација: +505/-108
« Одговор #43 послато: 07 Мај 2018, 18:09:03 »
Puno srece Topu, legendi! Pretpostavljam da je ovo jedino resenje u ovom trenutku i da je Milenko teskom mukom ubedjen da se prihvati ovoga. Nenametljiv i preskroman, sve su to sjajne osobine za jednog coveka, ali nazalost ne i za trenera kluba koji sa sobom nosi ogroman pritisak. Sta god da se desi do kraja sezone Top ce ostati legenda i to mu niko ne moze oduzeti.

Hvala i Dusanu na svemu, nek nastavi da radi na sebi i siguran sam da ce napraviti sasvim dobru karijeru jednog dana. Srecno!

Ван мреже pilgrim011

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 30
  • Репутација: +12/-29
    • Izrada sajta
« Одговор #44 послато: 07 Мај 2018, 18:09:53 »
Dobrodošlica legendi kluba i velikom Zvezdašu! Davne 1998. godine si nam doneo titulu šampiona, neka se to ponovi i 2018! Milenko je, tačno 20 godina kasnije, opet u misiji!

На мрежи СрбМКД

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.518
  • Репутација: +1885/-759
  • Идопоклоник
« Одговор #45 послато: 07 Мај 2018, 18:19:31 »
Срећно Топе. Био би прави гушт да као тренер подигне пехар шампиона државе тачно 20 година након што је то урадио као играч.

Брине једино то што нема искуства у вођењу екипе и што је миран и тих. Али с друге стране можда то буде и добро у грађењу односа са играчима, пошто је сушта супротност од Алимпијевића по карактеру. Видећемо већ.

Топ је сада у истој ситуацији као Ђуровски лане у ФК. Легенда клуба која је села на место првог тренера да вади кестење из ватре. Ако успе - сјајно, ако не успе мислим да нико неће замерити. Невероватна је коинциденција да се смена тренера у КК дешава на исти датум као и у ФК прошле године - седмог маја.

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.589
  • Репутација: +703/-684
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #46 послато: 07 Мај 2018, 18:25:47 »
Zasto bismo za Topica unapred pricali da je prelazno resenje. Alimpijevic je toliko dugo bio podrzavan uprkos blagom uzasu od igre, ajde barem da damo sansu Topicu. Ako Top unapredi igru, uozbilji igrace i osvoji titulu, zasto ne bi nastavio da radi?

Sujeta je opasan greh. Sumnjaju oni koji su videli "nešto" u igri pod bivšim. Za početak,Top ima osnov za autoritet,zna kako se uzimaju trofeji,doduše kao igrač ali opet,zna kako se do toga stiže. Želim mu svu sreću a ubrzo će se videti koliko vredi kao trener. Od bivšeg gori biti ne može.

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 497
  • Репутација: +214/-241
« Одговор #47 послато: 07 Мај 2018, 18:27:43 »
Срећно нашем новом тренеру. Пуна подршка.

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.560
  • Репутација: +13058/-10548
  • Ипак се окреће...
« Одговор #48 послато: 07 Мај 2018, 18:35:30 »
Neka mu je sa srecom i neka mu je Bog u pomoci. Nadam se da se nece na kraju sve slomiti na njemu, ne zasluzuje kao covek i zvezdas.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.436
  • Репутација: +954/-630
« Одговор #49 послато: 07 Мај 2018, 18:39:33 »
Моја очекивања су у овом тренутку равна нули. Почиње санација штете и сам улазак у финале овакве КЛС ће за нашу распуштену банду бити успјех. Топе срећно, ми ти нећемо ништа замјерити. :ziveli2:

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.525
  • Репутација: +774/-764
  • Навијање у малом џепу!!
« Одговор #50 послато: 07 Мај 2018, 18:48:54 »
Srecno Tope,bice ti potrebna. Preuzeo je ekipu u sokantnom stanju,bice potrebno i motivacije  i zelje da se ekipa podigne bar do nekog normalnijeg nivoa kako bi izgledali bolje.

Jedino sto znam,to je da ce ostaviti srce da bi doneo uspeh!

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 831
  • Репутација: +208/-584
« Одговор #51 послато: 07 Мај 2018, 18:56:13 »
Zašto se to moralo sada uraditi kad je lepo trebalo posle katastrofe u ABA ligi postaviti trenera kome bi se dale odrešene ruke da renovira tim pred KLS sa još par igrača iz FMP i napraviti nekakvu hemiju. Topu smo dali veliku odgovornost da osvoji ligu i ja samo verujem da će mu sada igrači na čelu sa Perom pomoći da ovo za kratko vreme vrati u kolosek i da dobijemo raspali Partizan koji nema kvalitet ali ima bezobrazluk. Prilika je da se ustrojimo kao veliki klub i da sada svi ulože napor da se ovom predivnom čoveku pomogne da dodje do cilja. Tope imaš moju bezrezervnu podršku jer samo legende kluba mogu voditi tim u uspeh. Varaju se oni koji misle da se košarka i mentalitet pobednika stiču velikim interesovanjem za nju. Ne ona ti udje u život i onda razmišljaš drugačije od drugih oko sebe. Top mora da okrene ploču u timu i da se postavi kao vrhunski autoritet i igra mora da ima glavu i rep.

Ван мреже konjarnik

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 71
  • Репутација: +68/-14
  • Toplicki puk
« Одговор #52 послато: 07 Мај 2018, 19:29:02 »
Neka mu je sa srecom i neka mu je Bog u pomoci. Nadam se da se nece na kraju sve slomiti na njemu, ne zasluzuje kao covek i zvezdas.
Pa jbt nije valjda toliko lose stanje u svlacionici.To su igraci koji znaju da igraju,a koliko sam skapirao problem je bio Alimpije sa njegovim pogresnim ophodjenjem sta,kako,kad reci i vikati.Mozda ova varijanta sa Topom uspe.Normalan razgovor,prica sa svakim igracem moze da donese brzi napredak u igri.Top je tu cele sezone,zna ih,zna akcije,zna im mane i vrline.Ako imalo ima slifa za trenera bice ovo ok.

Ван мреже makensen

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +20/-21
« Одговор #53 послато: 07 Мај 2018, 19:29:26 »
Topić je bio jedan od onih igrača koji su ime stekli isključivo i samo na terenu. Skroman, pošten i nenametljiv a uvek zapažen, uvek pouzdan oslonac celom timu i uvek do kraja u meču. Tako je stekao autoritet i sa razlogom postao legenda. Uz Miletu Lisicu i Saleta Obradovića definitivno najdraži mi trio naših košarkaša 90.tih.
Samim tim, potpuno pristrasno i možda neracionalno, verujem da će i kao trener predvoditi ovaj tim podjednako uspešno kao što je činio kao igrač pre 20. godina.

Ван мреже ЦзРк

• Члан ФК
  • Поруке: 115
  • Репутација: +56/-28
  • Нико Звездо нема, то што имаш ти...
« Одговор #54 послато: 07 Мај 2018, 19:32:59 »
Срећно легендо!

На мрежи Strale993

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 27
  • Репутација: +5/-3
« Одговор #55 послато: 07 Мај 2018, 19:33:58 »
Mislim da Topic nije dobro resenje, cele sezone je tu i bio je totalno neprimetan, ako iskljucimo onu utakmicu protiv Olimpijakosa. Nema trenersko iskustvo i ovo je bukvalno vruc krompir koji je preuzeo na sebe jer je Zvezdas, Delija, Cigan, brat i nije nam okrenuo ledja u ovim sumornim vremenima. Zato mu od srca zelim da uspe.

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 4.799
  • Репутација: +1763/-1366
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #56 послато: 07 Мај 2018, 19:38:19 »
Milenko Topic legenda kosarkaskog kluba.
Za skoro 40 banke, pamtim razne igrace koji su igrali kod nas, ali cini mi se da ni jednog nisam voleo koliko sam njega.
Za mene bio i ostao neko ko je Zvezdu dozivljavao i dozivljava na jedan poseban nacin. Zvezdas, onaj pravi...

Zelim mu puno uspeha i nadam se da nece nikada da dozivi ni jedan zvizduk.

Srecno Tope...

Ван мреже nindzakornjaca87

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +59/-161
« Одговор #57 послато: 07 Мај 2018, 19:38:50 »
Hvaljen Isus! Igraci da se uozbilje, a Topu srecan rad  :ziveli2:

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 557
  • Репутација: +416/-294
« Одговор #58 послато: 07 Мај 2018, 19:47:52 »
U situaciji u koju smo zapali ovo se nudi kao jedino moguce resenje. Dobro ili lose pokazace vreme ali za drugo niti ima vremena niti nekog trenutno velikog izbora.
Ja mislim da je Top dobar izbor jer poznaje ekipu i zna gde skripi pa s'toga cenim da ce umeti da pronadje resenje i podigne psiholoski potonulu druzinu. Prihvatio je se ne vruceg vec uzarenog krompira u situaciji u kojoj ne moze mnogo da profitira a poznajuci nas, moze prilicno blatnjav da izadje iz cele price. Ipak mislim i nadam se da do toga nece doci bez obzira na ishod KLS-a. 
Top je kao malo koji drugi lik bas nas covek,provereni zvezdas i neko ko zasluzuje respekt od svih nas u crveno belom.Jednostavno mora mu se pruziti sva moguca podrska i nadati se da nije sve tako lose kako trenutno izgleda.

Tope zelim ti svu srecu ovog sveta uz punu podrsku i postovanje !!!

На мрежи ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.325
  • Репутација: +2289/-2071
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #59 послато: 07 Мај 2018, 19:55:46 »
Mislim da Topic nije dobro resenje, cele sezone je tu i bio je totalno neprimetan, ako iskljucimo onu utakmicu protiv Olimpijakosa. Nema trenersko iskustvo i ovo je bukvalno vruc krompir koji je preuzeo na sebe jer je Zvezdas, Delija, Cigan, brat i nije nam okrenuo ledja u ovim sumornim vremenima. Zato mu od srca zelim da uspe.

U kom smislu neprimetan? Pa covek je pomocni trener, kako mislis da se istakne?