Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Душана Јованчића?

Да
447 (56.8%)
Не
45 (5.7%)
Нисам сигуран
295 (37.5%)

Укупно гласова: 787

Анкета

Сматрам да би за Звезду боље појачање био:

Никола Стојиљковић
436 (55.8%)
Филип Ђорђевић
345 (44.2%)

Укупно гласова: 781

Аутор Тема: Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019  (Прочитано 146458 пута)

Owl, gill, srki123, veterani, NIkolaNS, lazarr, Игор16, ЗАЦЗ, Inkognito, ludisever, dmilojevic, sasa87, Majstor44, markosredojevic, Borha, drigi2, kib0o, 11obren11, Raducojo, milni, koja77, DjapeDelija, Mlađa и 26 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.129
  • Репутација: +459/-1002
  • Понос града ти си нашега
Одг: Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019
« Одговор #20 послато: 09 Мај 2018, 11:04:28 »
Управо тако лш треба бити приоритет, али ја сам сигуран само једно да ако ове године уђемо у неко европско такмичење могу да потпишем да је лш следеће године загарантована само да се понови ова сезона или боља.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 982
  • Репутација: +639/-500
« Одговор #21 послато: 09 Мај 2018, 11:04:42 »
Ne bih voleo da angazujemo Stojiljkovica, jer nije dovoljno kvalitetan da bude prvi napadac, a preskup je da bude zamena nekome. Prvi spic mora biti odlican strani fudbaler, jer nema dovoljno dobrih domacih resenja. Naravno, ako i kada Pesic bude prodat, bilo bi sasvim u redu pojuriti Stojiljkovica, pod uslovom da vec imamo pomenutog stranca, kao prvog spica. Takodje, ne bih voleo da dovodimo igrace kao szo je Kuzmanovic, jer je prethodnih godina malo igrao, a u godinama je u kojima se fudbaler jako tesko vraca u pravi formu. Isto mislim i za Djordjevica.

Cekaj druze.

Prvo je preskup da bude zamena a onda ako se proda Pesic i dovede stranac prvi spic - da ga pojurimo?!  :biggrin:

Ван мреже Junior

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 209
  • Репутација: +89/-187
« Одговор #22 послато: 09 Мај 2018, 11:06:33 »
E sada konačno na pravoj temi da pišem.

Što se tiče ostanka mislim da je najbitniji bekovski tandem Stojković-Rodić i Krstičić uz najboljeg golmana još od Bog zna kada - Borjana a ostalo se sve može naći na tržištu.
Ben je dobar stranac i tu nema priče ali daleko od toga da je nezamenljiv.
Što se tiče prve objave mogu samo da se složim ali mi jedna stvar nije jasna, kako bi transferi Pešića i Radonjića (2 kapitalca) doneli stabilnost do ZIME samo? Ajde da kažemo da Pešić ode za 4m a da Radonjić ode za 6m od kojih je naše možda 3.5m znači nama treba u proseku oko 10 miliona na pola sezone da bi preživeli što prostom računicom dovodi do toga da je nama za stabilno preživljavanje potrebno 20m od transfera godišnje...od kada smo to podigli lestvicu? :D
Smatram da treba prodati Srnića, Milića, Pešića i pustiti Donalda, Le Taleka, Milijaša, Kahrimana i Supića pa čak i Račića treba prodati ako bude neophodno ali Radonjića ne bih prodavao, prvenstveno zbog toga što je naš tek 60%. Pešić je dostigao svoj limit i smatram da je idealno vreme za prodaju a boljeg možemo da nadjemo mnogo lakše nego što ćemo naći zamenu za Radonjića.

Što se dolazaka tiče mene oduševljava ideja da dođu Meleg i Medojević jer su to 2 vrhunska igrača za naše uslove a pogotovo Medojević koji je igrao vrlo vrlo dobro u Bundesligi.
Mislim da su Marko Marin i juče pominjani Puki nerealni iako bi sa njima bili mnogo bliže tome da udjemo u LŠ iz kvalifikacija.
Stojiljković mi se ne svidja kao igrač jer mu je najveća vrlina brzina a na našim terenima mu je to skoro pa beskorisno. Znanje na lopti mu je tanano i dokazalo se da takvi napadači kod nas slabo prolaze, znači ili sidraš (Boaći) ili tehničar (Hugo) nama trebaju.

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 982
  • Репутација: +639/-500
« Одговор #23 послато: 09 Мај 2018, 11:07:06 »
Ја бих радије продао Срнића, Милића, Рачића, па и Пешића, него Радоњу. Од ове четворице би свакако могли да се намиримо до зиме и на основу резултата у Европи видимо шта и како даље.

Druze, nije ovo FM pa ides offer to clubs i sigurno prodajes.

Pritom, ako nam treba 6M da doguramo do zime, ova trojica ne mogu pola toga da donesu.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.527
  • Репутација: +6562/-2608
« Одговор #24 послато: 09 Мај 2018, 11:08:49 »
kad uefa uplacuje novac osvojen u evrpskim takmicenjima?
moze li se uzeti neki kredit i poloziti taj novac kao garancija kako bi se u miru i na vreme odradio prelazni rok?
Pare koje smo osvojili u kvalifikacijama i za sam ulazak u grupu su več isplaćene, pare za bodove osvojene u grupi i dalje kao i nešto od TV prava tek treba da dobijemo. Znači cca još dva miliona nam sleduje.

На мрежи miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 656
  • Репутација: +307/-107
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #25 послато: 09 Мај 2018, 11:18:27 »
Meni je ovo ohrabrujuće što iznosi RSB. Razumna strategija. Moramo shvatiti da smo mi i dalje ona Zvezda sa dugom od gotovo 30 miliona. Ne smemo poletati previše. Zadržavanje onih 7 startera posle ovakve sezone je takođe odlična stvar. Čitam juče Puki nije kalibar za Zvezdu... Čini mi se da neki imaju nerealna očekivanja pred ovaj prelazni rok... Igranje Evrope posle 10 godina nije promenilo to da smo i dalje u višemilionskom minusu, to da smo i dalje skromnih platežnih mogućnosti u odnosu na rivale za grupne faze, to da i dalje ka Srbiji neće hitati neki Gomis, neki Valbuena, Soldado ili Negredo... Ne bismo ni o Marinu mogli da pričamo da nije zvezdaš pa nada može da tinja.

На мрежи redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.155
  • Репутација: +2659/-2407
« Одговор #26 послато: 09 Мај 2018, 11:26:08 »
Prodati radonjica koji moze postati svetski as moze samo slepac
ili kriminalac.
Pogotovo sa ugovorom 25%+15%+60
sledecih nekoliko godina,
sacekati da istekne ovo sa romom pa kad bude nas 70 %
tek onda razmisljati o prodaji.
Prodati u startu srnica , racica i milica posle kvala pesica

Ван мреже AARON RODGERS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 375
  • Репутација: +166/-384
« Одговор #27 послато: 09 Мај 2018, 11:38:55 »
Redneck ti ne razumeš srpski. Čitaš li koliko novca treba? Pešić 2,5-3 i Račić +Radonja 3 mil, vrv je to neki plan.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.636
  • Репутација: +776/-679
« Одговор #28 послато: 09 Мај 2018, 11:39:21 »
Consultant, ako prodamo Pesica i Racica i na taj nacin prihodujemo oko cetiri miliona evra, dovodjenje Stojiljkovica kao alternative stranom spicu ne bi bilo skupo i bili bismo u slicnoj situaciji kao ove godine, kada smo imali Bocu i Pesica. Medjutim, dovodjenje Stojiljkovica, bez prodaje Pesica bi bilo skupo, jer bi iskljucivalo dovodjenje stranca u napadu, barem do trenutka prodaje Pesica. Dakle, nuzno je najpre dovesti kvalitetnijeg spica od Pesica, pa tek nakon sto prodamo Silju pojuriti nekog Stojiljkovica. Ogroman je rizik igrati kvalifikacije sa Pesicem i Stojiljkovicem, na primer. Treba nam igrac koji je kvalitetniji od njih.
« Последња измена: 09 Мај 2018, 11:43:12 Gidzi »

На мрежи Disc

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +15/-41
« Одговор #29 послато: 09 Мај 2018, 11:39:32 »
Mislim da ce pokusati u startu da prodaju Racica Srnica i Milica(ocekujem nekih 1,5M od njih 3)..Kahriju i Supicu isticu ugovori tako da treba traziti i rezervnog golmana ili ce mladi Stankovic dobiti sansu da bude rezerva..Sto se tice pozicije plejmejkera tu ne bi iskljucio opciju da nam Ben bude udarna igla ako ne budemo mogli pronaci odlicnog igraca tu, pa da trazimo dobro desno krilo.

Ван мреже Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.737
  • Репутација: +1579/-2097
« Одговор #30 послато: 09 Мај 2018, 11:41:33 »
Pre mislim da je plej prioritet i da ce Ben sigurno na desno krilo.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.046
  • Репутација: +14704/-13469
« Одговор #31 послато: 09 Мај 2018, 11:45:06 »
Prodati u startu srnica , racica i milica posle kvala pesica

Pa prodali bismo mi rado navedene ako bi postojale ponude. Na zaboravi ni Pavkova, drugi strelac lige  :mrgreen: Platili smo ga 300.000 i 30% od sledece prodaje

Koliko je meni poznato, jurimo Kuzmanovica, najblizi potpisu su Meleg i Stojiljkovic (to je malte ne zavrseno), interesantan je Marin ali ima ponudu sa istoka mada je vise puta isticao da je navijac Zvezde pa mozda i bude nesto. Filip Djordjevic je takodje dostizan i po mojim izvorima blizu povratka. Tesko cemo doci do Jagosa Vukovica

Da ne duzim

Meleg
Stojiljkovic
Filip Djordjevic
Kuzmanovic
Medojevic

Juri se i Giljerme, slobodan je igrac koliko znam (odnosno postace slobodan u medjuvremenu) , Mrkela ga je gledao uzivo, videcemo... malo nam je on van domasaja (za sada) sto se tice ugovora, ukoliko ne pristane na nize uslove od onih koje ima.

edit:

Da, zaboravih Jovancica. I on dolazi
« Последња измена: 09 Мај 2018, 11:52:54 Селектор »

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 2.636
  • Репутација: +776/-679
« Одговор #32 послато: 09 Мај 2018, 11:46:19 »
S obzirom da je Benu krilna pozicija primarna, ne vidim zasto bi i dalje mucili coveka da igra ofanzivnog vezistu. Takodje, misljenja sam, da mi u startu, bez ikakvih prodaja, imamo dovoljno novca da dovedemo kvalitetnog spica i desetku, kao i ove domace igrace koji se pominju. Prodaje su neophodne zbog jeseni.

Selektore, izgleda da ipak udemo na domace varijante pomalo isluzenih igraca. Ne svidja mi se to, ali svakako verujem Miloju.
« Последња измена: 09 Мај 2018, 11:49:23 Gidzi »

Ван мреже Ogisha

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 3.285
  • Репутација: +2389/-1559

На мрежи Owl

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 351
  • Репутација: +77/-351
Летњи прелазни рок за сезону 2018/2019
« Одговор #34 послато: 09 Мај 2018, 11:53:27 »
Ako je Šef odredio ovih sedam igraca kao nosioce i one koje ne treba prodati(jedino usled ponude tako dobre u tom momentu, da se ne odbija), onda rukovodstvo kluba MORA produziti ugovore bar cetvorici od te grupe igraca. Zasto je to bitno? Pa da ne bismo usli u ovogodisnji scenario gde smo dopustili/propustili neke sanse za prodaju.
Treba napomenuti da su nam i prospekti pri kraju ugovora, Adzic ulazi u poslednjih sest meseci, a Racic u poslednju godinu. Znaci prodaja tih momaka ili produzetak saradanje.
Mislim da to treba da bude prioritet rukovodstva do pocetka prelaznog roka.

Ван мреже Dominator91

• Веран као пас
  • Поруке: 984
  • Репутација: +254/-578
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
« Одговор #35 послато: 09 Мај 2018, 11:54:02 »
Sve su ovo dobri igraci i bili bi pojacanja da dodju. Jako puno igraca je najbolje sezone u karijeri odigralo sa 30 godina, nisu to godine u kojima se ne moze odigrati vrhunski (Milijas je imao 30 godina kada je zadnji put isao, nikad bolje u Zvezdi nije igrao, epizoda poslije Cernomoreca). Samo je pitanje rizika, definitivno se ne mozes osloniti na ulazak u evropu kao na izvor prihoda, do LE je jako tesko doci, znamo svi sta nam se sve poklopilo prosle godine, kako je bilo tesko sa Krasnodarom, Boaci igrao kako vise nikad nece itd. A o LS da ne pricam, to je trenutno naucna fantastika za nas. Po meni je LE za sada bombona ako bi se uspjelo to ponovo.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 843
  • Репутација: +375/-293
« Одговор #36 послато: 09 Мај 2018, 11:56:14 »
Да ли неко зна на којој позицији би Медојевић играо (како га Милојевић види)? По мени је најбољи као задњи везни, али има добру технику и зна да повуче лопту напред што га препоручује и за Крстичићеву улогу, а играо је релативно често и штопера.

Ван мреже Zvezda1991

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 313
  • Репутација: +107/-119
« Одговор #37 послато: 09 Мај 2018, 12:01:27 »
Да ли неко зна на којој позицији би Медојевић играо (како га Милојевић види)? По мени је најбољи као задњи везни, али има добру технику и зна да повуче лопту напред што га препоручује и за Крстичићеву улогу, а играо је релативно често и штопера.

Mene vise brine to sto decko za 7 sezone je igrao ispod 70 utakmice. Koliko su ozbiljne te povrede sto je imao ako neko zna? Inace mislim da bi bio odlicno pojacanje ako bi bio taj Medojevic kao pre.

Ван мреже Фурија

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.860
  • Репутација: +1167/-2307
« Одговор #38 послато: 09 Мај 2018, 12:02:15 »
I ja bi prodao Srnica i Milica ali realnost je da niko nece da ih uzme. Najbezbolnije bi bilo da prodamo Racica, ali je i tu pitanje da li ima ponuda.
Posle toga Radonjica koji jos uvek nije ni na nebu ni na zemlji, nedorecen, forma nekonstantna, sve nam to sem one brzine koju vidimo jednom u 2-3 meseca moze doneti i Adzic.
Posle toga Pesic, ali treba biti svesan da nemamo zamenu za njega. Sve ostalo sto prodamo na velikom smo gubitku, igracki.

Ван мреже czbr99

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.108
  • Репутација: +407/-642
« Одговор #39 послато: 09 Мај 2018, 12:05:43 »
Stade mi mozak, ja se izvinjavam, ko bjese Medojevic