Анкета

Ако узимате сезонску, за коју ћете трибину?

Запад
67 (26.6%)
Север
123 (48.8%)
Исток
43 (17.1%)
Не знам
19 (7.5%)

Укупно гласова: 252

Анкета

Да ли ћете узети сезонску карту за сезону 2018/2019

Да
186 (70.7%)
Не
42 (16%)
Не знам
35 (13.3%)

Укупно гласова: 263

Аутор Тема: Чланство и годишње карте за утакмице  (Прочитано 395181 пута)

Delija_Kg44, mexico и 2 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.342
  • Репутација: +1265/-649
Одг: Чланство и годишње карте за утакмице
« Одговор #3640 послато: 14 Јул 2018, 12:09:51 »
Iskreno razočaran sam izgledom nove članske..a i ono crno ime i prezime mi je nekako nakaradno baš.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.974
  • Репутација: +6815/-2709
« Одговор #3641 послато: 14 Јул 2018, 22:19:59 »
Jos ovaj off i neću više

Red, po meni bi forum trebao da bude dostupan svima a ne da se pravi kategorizacija navijaca.
Sta mislis, jel onaj ko je uplatio 1000 dinara veci zvezdas od onog ko nije, jel ste sigurni da u tih 600 i kusur clanova nema prekoputasa ili koga već?
Možda ima grobara, možda nema, možda su ovi veći, možda i nisu, možda ovo, možda ono, nemam pojma. Meni je malo i muka od ove priče, jurimo članove kao čuma decu, treba da moliš nekog za ono što treba da mu bude zadovoljstvo. Samo priča o parama nema veze, dokazano time što i ponuđene članarine nisu iskorišćene. To je makar dokazano. A uredništvo foruma ima pravo na pravila kakva oni smatraju dobrim za Zvezdaštvo i Zvezdu. Oni ovo prave i cimaju se oko toga, imaju prava na sve. Ako budu loši propašće ovo mesto, a sa druge strane kome se ne sviđa, ne mora da bude ovde. Pravila su pravila.

Ван мреже Стомугромова

• Члан ФК
  • Поруке: 71
  • Репутација: +257/-105
  • Члан KК
« Одговор #3642 послато: 15 Јул 2018, 00:09:49 »
Ајмо само још једном, пошто видим да се озбиљно дрмуса тема "прелазни рок"...Браво за РСБ! Како сада полако, али сигурно, падају маске. Само лагано, идеја и циљ су ту, треба пустити да се ствари мало "прочисте" саме од себе. Нема потребе улазити у полемику превише, игноришеш и то је то. Одустаће сами када буду видели колико их је мало. Сами ће сутра да се исцимају и заслуже статус "члана клуба". Звездаштво је најлепше занимање на свету и захтева одрицање и одређену жртву. Ови што потенцирају неке измишљене "поделе" и "сврставања", то је све што им је преостало сада када нема више фолирања. Нико није мање ни више вредан као човек, али у Звездаштву као и у друштву, хијерархија је најнормалнија и, пре свега, природна појава. Морамо да се сврстамо и позиционирамо како треба, да будемо искрени према себи, ако мислимо да некако кренемо напред! Чланство и сезонска су ОБАВЕЗА за свакога ко мисли да сутра дође на ово место и да пише на њему. Идеја је ЗДРАВ ТЕМЕЉ, циљ је ПУН СТАДИОН!

Позивам све који могу да подрже акцију РСБ-а, много је важно!!!!

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.273
  • Репутација: +14869/-13553
« Одговор #3643 послато: 15 Јул 2018, 00:15:52 »
Sto se servisa za clanstvo tice imam jedan apel a to je da se obavezno salju sms/mail/obavestenja clanovima kada im isticu clanarine. Barem 10 dana ranije

Ван мреже pt789

• Члан ФК
  • Поруке: 8
  • Репутација: +7/-9
« Одговор #3644 послато: 15 Јул 2018, 00:32:14 »
A za nas što čekamo članske karte, jel može da se slika sezonska?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.273
  • Репутација: +14869/-13553
« Одговор #3645 послато: 15 Јул 2018, 00:33:54 »
Moze sezonska, moze i uplatnica. Ali ne na ovoj temi nego na odgovarajucoj.

Ван мреже zoxx92

• Члан ФК
  • Поруке: 488
  • Репутација: +118/-249
« Одговор #3646 послато: 15 Јул 2018, 09:24:15 »
Jel spreman neko od clanova koji dolazi u ponedeljak na stadion da mi posalje svoj broj u pp da mu uplatim pare za clansku i posaljem licne podatke posto nisam u mogucnosti da dodjem

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.246
  • Репутација: +2056/-691
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #3647 послато: 15 Јул 2018, 10:08:48 »
Sto se servisa za clanstvo tice imam jedan apel a to je da se obavezno salju sms/mail/obavestenja clanovima kada im isticu clanarine. Barem 10 dana ranije
Servis za clanstvo je to radio. Meni su slali u prethodne 2 godine, ali na mejl nekih 15 dana pre isteka clanstva.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.246
  • Репутација: +2056/-691
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #3648 послато: 15 Јул 2018, 13:44:07 »
Купи сезонску и на дан утакмице!

Нове просторије сервиса намењеног за све чланове Црвене звезде недавно су отворене, а сада и потпуно завршене.

Унутрашњост сервиса за чланство сада красе и велики панели на којима се налазе ликови и цитати познатих звездаша, односно Звездиних легенди. Поред Звездиних звезда Драгана Џајића и Владимира Петровића, своје место на панелима нашли су и књижевник Матија Бећковић, као и покојни велики глумци Драган Николић, Данило Бата Стојковић и Небојша Глоговац.

Поруке које шаљу ове велике Звездине личности навијачи ће моћи да виде и у уторак, на дан утакмице. Сервис за чланство биће на располагању свим Звездашима који у уторак, 17. јула, дођу у Београд, дођу на стадион „Рајко Митић“ како би одгледали реванш утакмицу првог кола квалификација за Лигу шампиона. Радно време сервиса у уторак ће бити продужено до пред сам почетак утакмице, тако да ће свако ко још увек није постао члан вољеног клуба, или није до сада дошао до нове сезонске улазнице, то моћи да учини и на дан утакмице.

ВАЖНО УПУТСТВО:

1. Свако ко купује сезонску карту мора да буде члан нашег клуба са плаћеном чланарином. У случају да нисте члан моћи ћете на лицу места да обновите чланарину. Чланарина се уплаћује директно на рачун фондације клуба, и плаћање је у кешу.
2. Због нових строгих правила УЕФА обавезно је да свака сезонска карта има одштампано име и презиме власника ради спречавања злоупотребе.
3. Обавезно понесите личну карту ради идентификације, а пожељна је и стара сезонска карта због лакше обнове истих места на стадиону.

Захваљујући почетку сарадње са Мастеркард, свако ко плати сезонску карту Мастеркард картицом у просторијама чланства на стадиону добиће одмах и награду у Ред Стар Шопу-у и то у виду дреса, мајице, шала или качкета, зависно од трибине за коју је купио сезонску карту.

Захтеви за породичне улазнице се примају сваког дана, и то за децу до 15 година. Због УЕФА захтева израђују се са фотографијом детета уз документ који доказује да деца имају испод 15 година (ђачка књижица или Извод из матичне књиге рођених).

Димензије (формат) дечије фотографије:
висина – ширина    2цм – 1.8цм   (1,000пx – 900пx)

телефони:   011/3675-162,   011/3675-163,  011/3675-164, 011/3675-166, 011/3675-167, 011/3675-168
сајт: www.budideozvezde.rs

Буди део Звезде!

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 930
  • Репутација: +407/-313
« Одговор #3649 послато: 16 Јул 2018, 07:12:42 »
Мислим да нема потребе јер сад се зна од кад до кад важи чланарина (ваљда од 1. јула до 1. јула). Није више годину дана од уплате, па да заборавиш кад си уплатио.

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 114
  • Репутација: +91/-46
« Одговор #3650 послато: данас у 01:35:05 »
Meni su ladno dali sezonsku za zapad za sediste koje u mom redu ne postoji. U nekim redovima iznad ima, ali u sektoru 4 u  mom 42. redu ne postoji sediste 61(ide do 60). Nas 7 je danas proveravalo, imaju i neki brojevi na betonu ali se opet ne uklapaju skroz. Ima li neko predstavu o cemu se radi. Cela ekipa je uzela sezonske da bi sedeli zajedno, i ispade da ja nemam stolicu [emoji55][emoji55][emoji55]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.404
  • Репутација: +4639/-9563
  • "реалиста"
« Одговор #3651 послато: данас у 02:07:54 »
бураз није то позориште лептир машна доглед изволте на ваше седиште молим

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 114
  • Репутација: +91/-46
« Одговор #3652 послато: данас у 02:27:30 »
Druze, nije poenta u tome, poenta je da su prodali nesto sto ne postoji.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.404
  • Репутација: +4639/-9563
  • "реалиста"
« Одговор #3653 послато: данас у 02:37:20 »
да си написо без последње реченице, била би.