Аутор Тема: Стадион Рајко Митић  (Прочитано 2202550 пута)

MilosRCZ и 5 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Djakza

• Веран као пас
  • Поруке: 688
  • Репутација: +234/-299
  • И у срећи и у тузи...
Одг: Стадион Рајко Митић
« Одговор #100 послато: 19 Јун 2011, 01:40:03 »
Kakvih bre 10 miliona,jel ste normalni!?Ko bi dao tolike pare?Te pare bi mozda uzeli da standardno igramo LS godinama unazad,a mozda cak ni tad.

Ван мреже dankevich

• Веран као пас
  • Поруке: 757
  • Репутација: +218/-238
« Одговор #101 послато: 19 Јун 2011, 01:53:41 »
Ishod tog "posla" se zna u napred tako da nema nikakve frke oko toga sto se ovde "raspamo milionima".
"Marakana" ce uvek biti "Marakana" i tu nema dalje rasprave. Ono sto sam hteo da kazem je da Gazprom nema nikakve kvalifikacije ni da stane pored imena kao sto je Rajko Mitic. Ovde novac ne sme da ima nikakvu ulogu, Rajko nije odabrao Zvezdu zbog para.
(Svaka cast nasem sponzoru, i hvala im za sve sto su do sada uradili i nadam se jos duzoj i podonosnijoj saradnji za obe strane, ali ovde je prica o drugim stvarima koje se ticu samog pojma Crvene zvezde a ne ekonoma, spoznora, marketinga).

Ван мреже Ma da bre

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.457
  • Репутација: +1484/-1493
    • ToleOdlazi
« Одговор #102 послато: 19 Јун 2011, 01:56:34 »
Реално, само стадион Драган Џајић и никако другачије.

Ван мреже raikkonen

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.239
  • Репутација: +1796/-2081
« Одговор #103 послато: 19 Јун 2011, 04:04:16 »
Гласао за "Стадион Црвене звезде".

Мада, како год да се назове и даље ће бити "Маракана".
« Последња измена: 19 Јун 2011, 04:38:19 raikkonen »

Ван мреже Костур Тима

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 120
  • Репутација: +131/-78
« Одговор #104 послато: 19 Јун 2011, 04:28:24 »
 Топчидерски (или београдски, српски или без префикса) Вулкан. Огромни кратер у брду који повремено доживљава ерупције, чудно ми је само како се нико пре мене тога није сетио.

Ван мреже kefalo84

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +5/-3
« Одговор #105 послато: 19 Јун 2011, 06:33:05 »
Стадион: Рајко Митиц
Омладинска скола: Драган Џајић

Ван мреже Ушозанење

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.208
  • Репутација: +2335/-3077
« Одговор #106 послато: 19 Јун 2011, 07:51:03 »
Стадион Рајко Митић.
Северна трибина Бранислав Зеља Зељковић

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #107 послато: 19 Јун 2011, 08:47:07 »
Мислим да треба бар имена улаза на стадион симболично, ако ништа друго, назвати по неким људима. Зеља, Аца Радовић, Стефке, Влада Димитријевић... Стварно има много људи који су били велики Звездаши, који заслужују то.

Као што су урадили са ложама, које су назвали по нашим легендама.

А гласао сам за стадион Црвене звезде.

Ван мреже Sone

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.441
  • Репутација: +445/-1140
    • Vukovi2010
« Одговор #108 послато: 19 Јун 2011, 08:52:43 »
Na starom forumu sam rekao da nisam za to da se stadion zove po jednom coveku pa ko on bio. Nemoj neko da pomisli da omalozavam sve sto je pokojni cika Rajko uradio za Zvezdu ali vodim se sledecom cinjenicom. Sad nazovemo stadion po cika Rajku ali sta bi bilo za 10-20 godina vise ili manje kad Dzajic umre (na zalost i to ce jednom doci), sta nazvati po tom coveku? Tribinu? Ne budimo smesni, mozda se neko sa mnom nece sloziti a i ne mora, za mene su ta dva coveka jednaka po svakom pitanju i oba su obelezila po jednu epohu u Zvezdi.

Zato bih izabrao (gledajuci situaciju) da se stadion zove po nekom sponzoru ako je spreman dobro da plati a ako ne imam neki novi predlog, recimo "Stadion Zvezdinih zvezda"..

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.560
  • Репутација: +13058/-10548
  • Ипак се окреће...
« Одговор #109 послато: 19 Јун 2011, 09:12:20 »
Није Звезда одвајкада била оно што је сада. Чика Рајко је један од оснивача Звезде, први капитен прве Звездине фудбалске генерације, прва Звездина звезда, на њега су се угледале наредне генерације, узор на терену и ван њега, вероватно је остао једина Звездина звезда неукаљаног угледа... Он је "родоначелник"; оно што је Стефан Немања за српску државу, то је Рајко Митић за Звезду. Иако је након њих било већих владара/фудбалера, они су утемељили оно што је касније настајало и зато заузимају посебно место.
И наравно да треба да се назове стадион по њему, а северна трибина по Зељи, који је опет одрадио на свом пољу оно што је Рајко Митић одрадио на спортском.

Ван мреже Канарево Брдо

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Репутација: +30/-26
  • ЦРВЕНА ЗВЕЗДА
« Одговор #110 послато: 19 Јун 2011, 09:50:49 »
Вајти управо то сам и хтео да кажем, некако ми се мота по глави мишљење, Џаја, Пикси... су играли у ЦРВЕНОЈ ЗВЕЗДИ оној великој, какву је и знамо, можда и већoj него данас, А Рајко је играо у Црвеној Звезди на почетку и од ње створио управо ону у којој су играли Џаја и остали (наравно не кажем да је сам заслужан за то, али свакако није исто).

Надам се да ће једног дана наш стадион понети име Стадион Рајко Митић
« Последња измена: 19 Јун 2011, 10:00:19 Канарево Брдо »

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.122
  • Репутација: +355/-274
« Одговор #111 послато: 19 Јун 2011, 11:43:12 »
Kad bi nam neko ponudio makar i milion po sezoni da se promeni ime stadiona, ne bi se zalio kad bi prihvatili. Kinta nam je preko potrebna, a stadion ce posle isteka ugovora opet da se zove kako se zvao. Nismo u poziciji da biramo ako zelimo finansijski da ozdravimo. Kad bi trebalo da biram kako bi se zvao, naravno da bi to bio Rajko.

Ван мреже kajblo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 192
  • Репутација: +86/-280
« Одговор #112 послато: 19 Јун 2011, 12:27:27 »
Vreme je da se Marakana nazove "Rajko Mitić"

Ван мреже tsva

• Звезда му је све!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.570
  • Репутација: +4586/-5088
« Одговор #113 послато: 19 Јун 2011, 12:36:12 »
Kad bi nam neko ponudio makar i milion po sezoni da se promeni ime stadiona, ne bi se zalio kad bi prihvatili. Kinta nam je preko potrebna, a stadion ce posle isteka ugovora opet da se zove kako se zvao. Nismo u poziciji da biramo ako zelimo finansijski da ozdravimo. Kad bi trebalo da biram kako bi se zvao, naravno da bi to bio Rajko.

u nacelu ne bi imao nista protiv ali sa nekim granicama

pare su jedno a zdrav razum nesto sasvim drugo

da li bi trebalo pristati da nam se stadion za bilo kakve pare zove "Kujtim Shalja" ili "Sranjo Budjman" ili "Tole Karadjic" ?

Ван мреже RaulBlanco

• Веран као пас
  • Поруке: 917
  • Репутација: +346/-422
« Одговор #114 послато: 19 Јун 2011, 13:25:50 »

"makar i milion"

Izgleda da nismo bas svesni koliko su te pare zapravo velike. Pricali smo o 12 miliona koje treba da dobijemo od Rusa, o stadionu od 500 miliona, za promenu imena stadiona trazimo makar milion, a realnost je da nam ceo igracki kadar godisnje zbirno prima oko 2 miliona evra.
Od sponzora dobijamo 3 miliona i to je dobijeno ko zna kako. Realnost je da sami bez Skundrica i slicnih ne bismo mogli da nadjemo sponzora koji bi nam dao ni milion godisnje za ceo sponzorskii ugovor, a ovamo hocemo makar milion da se promeni ime stadiona. To je skroz nerealno.

Ako neko zeli da da neki novac onda moze da se promeni ime ali mislim da od toga nema nista do daljnjeg, tj. do gradjenja novog projekta stadiona u ciju realizaciju, uzgred receno, svakim danim sve vise sumnjam i sve vise verujem da se to nece ostvariti
« Последња измена: 19 Јун 2011, 13:33:20 RaulBlanco »

Ван мреже Бригел

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.716
  • Репутација: +2252/-1011
  • ...but dignity, once lost, never returns.
« Одговор #115 послато: 19 Јун 2011, 14:29:09 »
У једном интервјуу Џаја је изјавио да му је жао што за време његовог мандата у Звезди није успео да промени име стадиона у ''Рајко Митић'', и да се нада да ће се та неправда исправити у будућности.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.778
  • Репутација: +3234/-2616
« Одговор #116 послато: 19 Јун 2011, 14:45:03 »
Фотка је превелика па је постављам као линк.

http://img861.imageshack.us/img861/1672/panoramamala.jpg

Ван мреже ReMa

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 142
  • Репутација: +37/-110
« Одговор #117 послато: 19 Јун 2011, 15:38:08 »
Фотка је превелика па је постављам као линк.

http://img861.imageshack.us/img861/1672/panoramamala.jpg

Leeeepppooo
Glasao sam za Gasprom arenu jer nam trebaju pare.Ne bih imao nista protiv ni da se zove sadion Crvene zvezde iili Rajko Mitic,ali bilje bre da uzmemo koji evro ako mozemo od rusa...Sluzba je sluzba,druzba je druzba... :srbinosm:

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.778
  • Репутација: +3234/-2616
« Одговор #118 послато: 19 Јун 2011, 15:40:51 »

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.617
  • Репутација: +2044/-1228
« Одговор #119 послато: 19 Јун 2011, 15:53:52 »
Без икакве дилеме стадион треба да понесе име чика Рајка. Џаја је Џаја, један и једини, уосталом сви то знамо. Међутим да није било једног великог човјека и правог џентлмена не би ни Џаја играо у тако великом клубу. Дакле Стадион Рајко Митић, популарна Маракана  :srbinosm: