Анкета

Да ли сте задовољни радом маркетинга?

Да
78 (42.2%)
Не
107 (57.8%)

Укупно гласова: 185

Аутор Тема: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)  (Прочитано 1205255 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vlada011

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 138
  • Репутација: +34/-29
Одг: Маркетинг ФК Црвена звезда (идеје и предлози)
« Одговор #8480 послато: 09 Децембар 2017, 09:39:24 »
Gde mogu da se uzmu ova bip piva sa nasim igracima i cepom?  :biggrin:

Steta je ovo sto kaze Red Hart da nema nekog dogovora da po flasi ide nama neka kinta. Verujem da bi mnogi kupovali a ako bude u maxiju ili negde, znam da ce cela moja ekipa piti samo to pivo pred utakmicu.  :travka:

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.928
  • Репутација: +2474/-223
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #8481 послато: 09 Децембар 2017, 10:24:57 »
Нису још пуштена у продају.

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.191
  • Репутација: +171/-674
« Одговор #8482 послато: 09 Децембар 2017, 10:58:23 »
Red je da se Bipsi vrati na velika vrata u Bg...Ko bude pio Jelen i Zajecarac celava mu keva samo da bude na trzistu u ponudi malo ga ima po prodavnicama

Ван мреже Реакционар

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +92/-43
  • Звездо волим те
« Одговор #8483 послато: 10 Децембар 2017, 19:53:09 »
Сматрам да би маркетинг нашег ФК морао да одради барем неколико производа којима би обележили ову фантсатичну јесен и феноменалне резултате које је ФК остварио у Лиги Европе.

Ово је јесен о којој смо сви предуго маштали и коју смо жељно ишчекивали и сигуран сам да би многи од нас желели да имају неки сувенир или одевни предмет који би чувао сећање на ову нашу европску јесен сјајних успеха. Пласман у групну фазу Лиге Европе после десет година, пролеће у Европи тј. пласман у елиминациону фазу Лиге Европе после 25 година, Први тим у историји Лиге Европе који је успео да од првог кола квалификација за групе ЛЕ догура до пласмана у елиминациону фазу ЛЕ, најгледанији тим у групној фази ЛЕ! Желим сувенире и клупска обележја која ће ме сећати на ове феноменалне успехе у Европи које сам предуго ишчекивао и који ће ме сећати на то колико сам се добро осећао у овом дивном периоду за наш ФК. Не зато што мислим да у скоријој будућности неће бити оваквих успеха него зато што самтрам да је ово само почетак повратка наше Црвене Звезде на стазе старе славе и на место великих, успешних и стабилних европских клубова. И кад то време дође желим да имам сувенире који ће ме сећати на време када је све то почело и како сам се тада добро осећао.

Уколико маркетинг нашег ФК не посвети неколико сувенира и одевних предмета овој фантастичној сезони у Лиги Европе нек сви колективно дају отказ!

Ти реквизити би могли бити нпр. заставице у црно-златним бојама ЛЕ, са грбом ЛЕ, грбом нашег ФК и годином тј. сезоном кад смо постигли ове сјајне резултате. Било би супер кад би биле урађене и мајице са истом тематиком. Нек им за пример послужи маркетинг нашег ривала којег смо оба пута победили и којем је ово било такође прво учешће у Европи након много година. Њихов маркетинг је имао довољно свести и осећаја о важности учешћа клуба у Лиги Европе ове сезоне па је урадио читаву линију производа тим поводом.
http://www.fc-fanshop.de/fc-europapokal/

Надам се да ће одговорни људи у маркетингу нашег ФК имати довољно свесто о значају великих успеха у ЛЕ ове сезоне и урадити реквизите посвећене тим успесима.

Ван мреже mj87

• Члан ФК
  • Поруке: 303
  • Репутација: +102/-119
« Одговор #8484 послато: 10 Децембар 2017, 22:49:08 »
Kako je npr ovaj magnet dobar (bez sale). Ti kao ucesnik LE imas pravo na njihov logo i boje koje su realno brend i to treba iskoristiti

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.442
  • Репутација: +760/-424
« Одговор #8485 послато: 12 Децембар 2017, 09:17:03 »

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.357
  • Репутација: +1815/-961
« Одговор #8486 послато: 12 Децембар 2017, 10:28:08 »
Evo jednog predloga koji bi sigurno stotine Zvezdaša naterao na kupovinu piva, a to je da prilikom kupovine gajbe BiP piva kao gratis dobijete neki magnet koji ima veze sa Zvezdom, ne moraju da budu svi isti, nego npr. nek se rade serijski, ja bi prvi kupovao gajbe BiP-a da bi skupio celu seriju magneta a poznajem još takvih ljudi. Imam čak neke i ideje za magnete tako da mislim da je ovo super ideja.

На мрежи Owl

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 457
  • Репутација: +95/-392
« Одговор #8487 послато: 12 Децембар 2017, 10:30:36 »
Evo jednog predloga koji bi sigurno stotine Zvezdaša naterao na kupovinu piva, a to je da prilikom kupovine gajbe BiP piva kao gratis dobijete neki magnet koji ima veze sa Zvezdom, ne moraju da budu svi isti, nego npr. nek se rade serijski, ja bi prvi kupovao gajbe BiP-a da bi skupio celu seriju magneta a poznajem još takvih ljudi. Imam čak neke i ideje za magnete tako da mislim da je ovo super ideja.
+1
Postoji li mogucnost da se marketingu izlozi takav predlog?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Licpo

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 396
  • Репутација: +406/-62
« Одговор #8488 послато: 12 Децембар 2017, 10:43:09 »
Obzirom na veliki uspeh ove sezone i prolaska u eliminacionu fazu mozda bi mogli da organizujemo i koktel/bozicnu/novogodisnju zurku.

Ta proslava bi bila savrsena za jednu aukciju dresova (11) za potpisima svih igraca koji su doprineli tom uspehu.

Sav profit bi mogao da ode u humanitarne svrh, dok bi jedan dres mogao da ode porodici navijaca koji je preminuo na utakmici sa Kelnom. Mislim da je to najmanje sto klub moze da uradi.

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 102
  • Репутација: +78/-70
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #8489 послато: 12 Децембар 2017, 12:20:55 »
Obzirom na veliki uspeh ove sezone i prolaska u eliminacionu fazu mozda bi mogli da organizujemo i koktel/bozicnu/novogodisnju zurku.

Ta proslava bi bila savrsena za jednu aukciju dresova (11) za potpisima svih igraca koji su doprineli tom uspehu.

Sav profit bi mogao da ode u humanitarne svrh, dok bi jedan dres mogao da ode porodici navijaca koji je preminuo na utakmici sa Kelnom. Mislim da je to najmanje sto klub moze da uradi.

SJAJAN PREDLOG!

Ukoliko se ovo organizuje, molim Vas da mi pustite poruku, ja bih se sigurno pojavio...

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.372
  • Репутација: +4082/-5042
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
« Одговор #8490 послато: 12 Децембар 2017, 14:24:46 »
Ne znam samo što bih kupovao loše pivo samo zbog toga što su stavili naš grb ili sliku nasih igrača na flaše?

Nego, navijači Kelna ispoštovali teritorijalni integritet i suverinitet Republike Srbije.

http://www.fc-fanshop.de/kids-t-shirt-tourenplan/

Ван мреже mrm

• Члан КК
  • Поруке: 561
  • Репутација: +292/-58
« Одговор #8491 послато: 12 Децембар 2017, 14:45:06 »
Цитат
Компанија М6 која је недавно обновила производњу пива у фабрици Београдска индустрија пива (БИП) потписала је спонзорски уговор са ФК ;Црвена звезда и од сваке продате флаше један динар ће бити издвојен за буџет тог клуба.
Специјална серија БИП пива слави фудбал и један од највећих европских клубова. И кроз ову неуобичајену акцију започињемо нову причу једног од симбола неких старих времена БИП пива -  рекао је директор компаније М6 Еден Србија, Александар Поповски.

http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/57321/dinar-za-crvenu-zvezdu-od-svake-flase-bip-piva

Ван мреже Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.913
  • Репутација: +1270/-1157
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #8492 послато: 12 Децембар 2017, 16:21:44 »
Ne znam samo što bih kupovao loše pivo samo zbog toga što su stavili naš grb ili sliku nasih igrača na flaše?

Nego, navijači Kelna ispoštovali teritorijalni integritet i suverinitet Republike Srbije.

http://www.fc-fanshop.de/kids-t-shirt-tourenplan/

:mrgreen: :mrgreen:

lepa akcija za kapu i sal  :bravo:

Ван мреже Прле и Тихи

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 31
  • Репутација: +23/-94

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.982
  • Репутација: +6831/-2710
« Одговор #8494 послато: 12 Децембар 2017, 18:08:46 »
Bukvalno simbolično. Da bi Zvezda dobila hiljadu evra mora da se proda 120.000 flaša piva.

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **

На мрежи tragicar

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 417
  • Репутација: +267/-139
  • Stvar kucnog vaspitanja...
« Одговор #8496 послато: 12 Децембар 2017, 22:07:53 »
Ladno do pobede!

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ван мреже DelijaBlok

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 37
  • Репутација: +13/-12
« Одговор #8497 послато: 12 Децембар 2017, 22:14:27 »
Помози клубу  :icon_svi:  (не знам за вас али мени БИП уопште није лоше пиво. Чак ми је боље од јелена лава зајечарца... :001_huh: )

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
« Одговор #8498 послато: 12 Децембар 2017, 23:01:16 »
Sutra sklapam defanzivnu liniju :)

Ван мреже pedja81

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 181
  • Репутација: +60/-106
« Одговор #8499 послато: 12 Децембар 2017, 23:12:10 »
Bukvalno simbolično. Da bi Zvezda dobila hiljadu evra mora da se proda 120.000 flaša piva.
Veliki promasaj naseg marketinga,oni ce nas iskoristiti maksimalno a mi cemo dobiti da nekazem sta  :facepalm: