Аутор Тема: Бивши кошаркаши и тренери  (Прочитано 1235397 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже KeyserSoze

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 119
  • Репутација: +41/-129
Одг: Бивши кошаркаши и тренери
« Одговор #120 послато: 25 Октобар 2011, 17:42:51 »
http://www.sportando.net/eng/italy/serie-a/32046/mens_sana_siena_signs_igor_rakocevic.html mozete slobodno da otkljucavate temu, nema sta vise o rakocevicu da se prica..

На мрежи Саша РС

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.846
  • Репутација: +2596/-711
« Одговор #121 послато: 25 Октобар 2011, 17:51:05 »
Мајсторе срећно у Италији и оствари свој сан!
Заслужујеш га.

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #122 послато: 25 Октобар 2011, 17:56:24 »

Ван мреже DelijaBC

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 290
  • Репутација: +78/-31
« Одговор #123 послато: 25 Октобар 2011, 18:01:17 »
Ja mu od sveg srca zelim da ispuni i tu zelju, a onda "sledece sezone" ( kako gadno zvuci ) kada krenemo na trofeje da se maksimalno posveti svetom dresu

Ван мреже Splinter

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 201
  • Репутација: +42/-43

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Репутација: +1353/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #125 послато: 26 Октобар 2011, 16:53:28 »
Штимац прошлог викенда растурио 24 поена и 13 скокова.
Стевић 6 поена и 3 скока против Барселоне.
Милко Бјелица 9 поена, 5 ск, 4 аст.
Причали смо о Кикану, 15 поена за Јенисеј а Мариновић 11.
Тадија у победи Бјеле 9 поена, 5 ск, 2 аст.
Стеван Јеловац за Анталију 19 поена против Фенербахчеа.
Бјелица Немања без поена, Кешељ 2 поена.

Ово су партије неких наших играча протеклог викенда.

Ван мреже DelijaBC

• Звездаш
  • **
« Одговор #126 послато: 27 Октобар 2011, 20:17:16 »
Igor upravo usao u igru za Sienu ( 21:2 protiv Olimpije ). Neka mu je sa srecom i da nam se naredne godine vrati sa titulom evrolige i najboljeg strelca iste  :prvak:

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.429
  • Репутација: +1382/-1124
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #127 послато: 27 Октобар 2011, 21:21:39 »
Јуче :

Милко Бјелица 17 поена 2 скока

Немања Бјелица 5 поена 4 скока и 4 асистенције

Ракочевић за 7 минута промашио две тројке.

Ван мреже mikicapan

• Веран као пас
  • Поруке: 916
  • Репутација: +451/-92
« Одговор #128 послато: 31 Октобар 2011, 21:05:23 »
Da li neko ima link sa gostovanja Milana Gurovica kod "omiljenog nam" novinara? A ako nema moze neko da mi preprica sta je govorio ....

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.595
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #129 послато: 31 Октобар 2011, 23:30:26 »
КЛС: Балабан МВП четвртог кола

Још од давне 2003. године када је Дарко Балабан направио прве кошаркашке кораке у „Спорт Ки” школи у Новом Саду, стручњаци су му предвиђали лепу будућност. Под надзором Јанка Луковског овај играч је стасавао из сезоне у сезону, а његов таленат није прошао незапажено. Са 19 година ангажовао га је Партизан, али, као што је добро познато, конкуренција у табору црно-белих је увек била огромна – посебно испод коша.

Иако се силно трудио да се избори за место у тиму поред много старијих саиграча, добијао је шансу „на кашичицу”. Време је пролазило, а Балабан је једноставно морао да учини нешто за своју каријеру, па је прошле сезоне прешао у редове другог вечитог ривала. На његову жалост, потрефио је баш једну од најгорих сезона у историји Црвене звезде, па се и сам уклопио у сивило екипе.

Ипак, после раскида сарадње са црвено-белима млади центар је направио пун погодак. Потписао је за Смедерево 1953 и његова каријера је поново кренула узлазном путањом.

Од почетка сезоне показао је да ће бити један од бољих играча у редовима Смедереваца, а протеклог викенда постао је стварно најбољи – у целој лиги.

Са 37 индексних поена Балабан је стекао звање МВП-а четвртог кола:

– Импонује ми, али био бих много срећнији да је наша екипа добила ову утакмицу. Био је то добар меч, који смо лепо отворили, али изгубили смо неколико битних лопти у другом полувремену, што су „крсташи” искористили да дођу до велике предности. После је било касно да се толики заостатак надокнади. На овом и претходном гостовању у Железнику били смо на добром путу да победимо, али недостајало нам је мало више искуства и уиграности. 

Журнал.рс

Ван мреже DelijaBC

• Звездаш
  • **
« Одговор #130 послато: 01 Новембар 2011, 09:45:10 »
Trifa preuzeo Zalgiris, bas ga hoce ta Litvanija  :D. Nek mu je sa srecom :clap:

Aleksandar Trifunović novi trener Žalgirisa

Aleksandar Trifunović imenovan je za novog trenera slavnog litvanskog košarkaškog kluba Žalgiris.

Ovaj 44-godišnji stručnjak je preuzeo ekipu iz Kaunasa posle dva njena poraza na startu Evrolige, elitnog evropskog takmičenja u kome će Trifunović, shodno ugovoru do kraja sezone, po treći put biti na kormilu nekog od učesnika.

Prethodno je dve godine vodio Žalgirisovog glavnog rivala, Lijetuvos Ritas, sa kojim je stizao to Top 16 faze u oba navrata, a bio je i šef stručnog štaba Paneliniosa iz Grčke u jedinom evroligaškom nastupu tog kluba, u sezoni 2008/09.

Prošle sezone, Trifunović je sa Lijetuvos Ritasom imao učinak 3-3 u Top 16 fazi Evrolige, a jedan trijumf nedostajao mu je od plasmana u četvrtfinale. U elitnom evropskom klupskom takmičenju ovaj srpski košarkaški trener ima učinak od 23 pobede i isto toliko poraza.

Žalgiris se nalazi u B ligi Evrolige zajedno sa ekipama Panatinaikosa, moskovskog CSKA, Bamberga, Unikahe i Zagreba.

Blic.rs
« Последња измена: 01 Новембар 2011, 09:48:20 DelijaBC »

Ван мреже Максим

• Члан ФК
  • Поруке: 341
  • Репутација: +230/-18
« Одговор #131 послато: 02 Новембар 2011, 00:53:25 »
Srpski košarkaš Oliver Stević napušta redove španskog Bilbaoa, pošto mu je istekao jednomesečni ugovor.

са Моцарт спорт-а

Ван мреже Todoresku

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 208
  • Репутација: +97/-84
« Одговор #132 послато: 02 Новембар 2011, 07:20:52 »
Volim Trifu ok je lik, ali gazda Zalgirisa nije bas...pa hajde da kazemo da je cudan.
Menja trenere kako mu se cefne nekada bez jasnog razloga. Smenio je Acu Petrovica kada je ovaj bio prvi i u Evroligi i u prvenstvu, jer mu se nije dopadala kosarka koju ovaj forsira. Svako ko prati basket zna koju to kosarku igraju ekipe Ace Petrovica.

Trifi sva sreca pa nek napravi nesto od tih litvanaca mada cini mi se da nemaju neki kvalitet i hemiju medju sobom za velike domete ove godine.

Ван мреже necete me prevariti 1970

• За Звездом луд 100%
  • Звезда му је све
  • Поруке: 1.098
  • Репутација: +2656/-567
« Одговор #133 послато: 02 Новембар 2011, 09:44:07 »
Volim Trifu ok je lik ....

многи од нас имају исти осећај према њему,међутим .... ево неких интересантних појединости везаних за њега,које мало навијача зна .....

1993./94./95. сам радио у једној фирми,тада веома јакој и једно вече долази Трифа са неким пајтосом ... гледају,пајтос пита ово - оно , а Трифа препотентан до јаја .... решим да мало опустим човека и кажем његовом пајтосу да ће добити и попуст зато што је са њим наш бивши капитен ,итд.итд .... сваком нормалном би овакав гест измамио бар осмех , али не и њему ,чак напротив,врло некултурно и без поздрава је изашао из радње .... мрмљајући ,као у фазону,ма боли ме К. и за Звезду и за све вас ...  :suze: тако сам се осећао у том тренутку ..... помислих после да му није био дан и тражио начин да га оправдам ....

август ове године и скупштина ККЦЗ на Маракани .... стојимо испред сале и ћаскамо ,весели,прилази нам Давор СД,мало после њега и Небојша Човић,осећа се позитивна енергија .... Даба стоји поред мене,Даба кога не можеш да не приметиш па чак и да то хоћеш,долази Трифа и пролази поред нас као поред турског гробља,Даба га прати погледом очекујући поздрав,поготово што се малтене додирују раменима .... Трифа га кулира,Даба му се јави са здраво и тек тада се Трифа као изненађен јавља,али опет преко К. и у журби .... тада ми је било јасно да оно од пре 100 година није било случајно ....

после скупштине један наш ортак се враћао кући и пар минута ћаскао са Трифом .... како је човек попљувао све што је здраво у ККЦЗ,Човића,Карија ... то је било страшно ... ма то су бре,П. даће Карију 450000 и неће му тражити резултат,а да сам ја тренер тражили би титулу одмах,али изј.баће их пироћанац ,а ја онда нећу да радим из љубави к`о прошли пут,него брате моја цена је толика па извол`те .... звучи чудно је л` да? није то ништа,сад ћеш тек да чујеш даље и да повежеш конце и сложиш коцкице ....

пре пар дана ми је у фирми био наш бивши кошаркаш .... који је једно време играо и у Литванији , док је Трифа водио Лиетувос ... и прича креће спонтано о Звезди и човек испали к`о из топа да је хтео да се поједе к`о месец кад је Зализани наместио отказ Аци Петровићу да би угузио Трифу који је остао без посла
.... више од пола играча је било Мишкових и преко ноћи је  "заборавило" да игра одбрану па и поред невероватних победа против гробара,Цибоне и Бенетона ... навијачи терају Ацу и призивају Трифу који успева да "препороди"  екипу  :nindza: .... а све то за тричавих 25000 месечно који су исплаћени до последњег цента те сезоне ....

да се све ово не би претворило у бљувотину , завршавам писање о човеку кога сам волео и поштовао због игара у нашем клубу .... и у кога сам искрено разочаран од тренутка када сам са њим имао прилике да разменим пар речи ....

толико ....
« Последња измена: 02 Новембар 2011, 09:47:27 necete me prevariti 1970 »

Ван мреже Todoresku

• Звездаш
  • **
« Одговор #134 послато: 02 Новембар 2011, 21:21:48 »
Proslo leto su mi bili neki stranci i ja im pokazivao Bg pricao i o Zvezdi naravno, i na Dorcolu u trenutku kada sam im davao poklone medju kojima i neke Zvezdine stvarcice, odnekud se pojavljuje Trifunovic, pomislih dal da se proderem Trifo majstore i otpozdrav ga ma reko necu.

Kada sam procitao tvoj post odmah sam se setio kakva bi to blamaza bila  :pljas:

Ван мреже ЈезоВујак

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 171
  • Репутација: +273/-53
  • ЗВЕЗДА, СРБИЈА!
« Одговор #135 послато: 03 Новембар 2011, 02:27:11 »
многи од нас имају исти осећај према њему,међутим .... ево неких интересантних појединости везаних за њега,које мало навијача зна .....

Ау.. Ја стварно не могу да верујем шта сам сада прочитао. Какав бедак :confused1: Знам ја да сам превише наиван и да не размишљам о оваквим стварима и сплеткама, али просто не знам где више иде спорт.. Какве су то болесне приче, играрије, подметачине, срања.. Јбт, да ли је могуће да играчи престану да се труде у одбрани зато што им је менаџер то рекао??? И то у Звездином дресу.. еејјј.. Никада га нешто нисам обожавао, али сада ми је постао толико одвратан да немам речи..
Поготово што сам био један од већих критичара Аце Петровића, и што сам навијао да дође Трифа (који ми је био огромно разочарење те године).. Срамота ме је..

Ван мреже Todoresku

• Звездаш
  • **
« Одговор #136 послато: 03 Новембар 2011, 10:43:34 »
Te godine je Aco Petrovic igrao groznu kosarku u njegovom stilu. Malo rotacije cvrsto i u napadu i u odbrani. Imao je neke igrace koje su mnogi smatrali zvezdama a oni to nisu ni sada. Bjelica mu je pocinjao na klupi tu je bio najveci problem. Uprkos svemu bili smo prvi cak dobili partizan kosem Bejlija u zadnjoj sekundi, i to o tablu. Posle se desilo ono sto je veteran ispricao. Prsli smo u evrokupu i prvenstvu.

Ван мреже gromiko

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.531
  • Репутација: +687/-170
« Одговор #137 послато: 03 Новембар 2011, 10:54:12 »
Nikako nismo bili prvi, imali smo baš loš skor s njim u Jadranskoj.

Ван мреже MrRedStarBelgrade

• Uploader
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.391
  • Репутација: +2306/-325
  • Све пролази, ЗВЕЗДА траје !
    • MrRedStarBelgrade YouTube Channel
« Одговор #138 послато: 03 Новембар 2011, 19:27:45 »

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #139 послато: 04 Новембар 2011, 17:04:56 »
Цитат
Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica polako ulazi u ritam. Trener Ivanović ga je uvrstio u startnu petorku protiv tima iz Pireja.

- Nemanja je igrač od koga lično očekujem mnogo, jer još u potpunosti nije pokazao kvalitet. Kod njega ima još dosta rezerve. Prošle sezone sam Bjelicu koristio i na pozicijama tri, odnosno četiri, dok sam se sada opredelio da bude klasično krilo. Sa njim u petorci pravimo prevagu i u reketu i na spoljnim pozicijama, gde je podjednako dobar.
Ајде Немања, покажи се бре ове сезоне!  :vitez: