Аутор Тема: Игре - ФПС, РПГ, ММОРПГ, Спорт...  (Прочитано 327807 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.553
  • Репутација: +1082/-1373
Одг: Игре - Нба, Пес, Фифа, Фм...
« Одговор #60 послато: 16 Септембар 2011, 16:11:00 »
Све док у ПЕС-у буде био мод "Постани легенда" ја нећу да дигнем руке од њега  :travka:
У фифи се тај мод зове постани професионалац, и једно 10 пута је бољи од тог у песу. Чак од ове године можеш да будеш и голман, што је стварно изазов за сваког играча.  :biggrin:

ULTRA_BOYS

• Гост
« Одговор #61 послато: 16 Септембар 2011, 16:33:22 »
Ја ћу прво да испробам и ПЕС 12 и ФИФУ 12 па ћу да видим.А зашто да не,волим обе игрице и радо ћу узети обе ФИФА ми се на први поглед свиђа а и први фудбал на компу који сам пикао био је ФИФА 2007  :travka:

Ван мреже Тони

• Члан ФК
  • Поруке: 17.288
  • Репутација: +5685/-9813
  • Contende ad caelum
« Одговор #62 послато: 16 Септембар 2011, 17:02:50 »
Таман што су наместили најјаче пасове икада на ПЕС 11,успели су скроз да их униште на 12.Сем ако нешто не промене до изласка игре,ја сам играо први демо.

Ван мреже brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.220
  • Репутација: +1625/-1963
« Одговор #63 послато: 17 Септембар 2011, 13:33:04 »
Kako da namjestim da mogu igrati FIFU sa joystickom? Cim udjem u igricu izbaci me, a kad iskljucim joystick normalno pokrece.

Ван мреже ZvezdaBeogradSrbija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 150
  • Репутација: +211/-39
« Одговор #64 послато: 17 Септембар 2011, 15:02:58 »
Kako da namjestim da mogu igrati FIFU sa joystickom? Cim udjem u igricu izbaci me, a kad iskljucim joystick normalno pokrece.

http://www.fifa-infinity.com/fifa-12-2/fifa-12-official-demo/

Ево овде имаш упутство. Четврта тачка по реду . :)

Ван мреже brax

« Одговор #65 послато: 17 Септембар 2011, 16:25:21 »
http://www.fifa-infinity.com/fifa-12-2/fifa-12-official-demo/

Ево овде имаш упутство. Четврта тачка по реду . :)

Nasao sam i ja to. Prvo kad udjem u rededit i idem HKEY_CURRENT_USER uopste mi nema System, ali ima u HKEY_LOCAL_MACHINE i dodjem sve do ovog OEM, gdje kaze da trebaju biti tri foldera i da je u jednom od njih OEMName. Problem je sto ja tu imam jedno 40ak foldera u kojim u bar 15ak ima OEMName.  :pljas: Ali uspio sam naci jedan gdje pise to USB Gamepad, preimenujem, ali me opet izbacuje iz igrice.

Ван мреже MaestroCZV

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 174
  • Репутација: +20/-26
« Одговор #66 послато: 17 Септембар 2011, 16:36:50 »
Imam problem sa NBA2k11, od kad je izasao pa do skoro sam igrao normalno bez vecih problema nije seckalo, grafika dobra.... ali jedno vreme nisam igrao i pre neki dan kad sam usao otprilike negde u 2. cetvrtini pocne da mi secka i tako onda svaka utakmica.  Jedino kad udjem u igru prvu cetvrtinu odigram bez seckanja  :a078:

Ван мреже Stari Vujadin

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Репутација: +48/-10
« Одговор #67 послато: 17 Септембар 2011, 18:27:09 »
@MaestroCZV
Posto ti je radilo ranije, isprazni Hard Disk koliko mozes ako je vise od 50% vec sve radi sporije i uradi Defregmentation.
Ugasi sve programcice koji rade dok igras (MSN, Skype, sve ostalo) i Antivirus ugasi i probaj

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #68 послато: 17 Септембар 2011, 19:14:36 »
Nasao sam i ja to. Prvo kad udjem u rededit i idem HKEY_CURRENT_USER uopste mi nema System, ali ima u HKEY_LOCAL_MACHINE i dodjem sve do ovog OEM, gdje kaze da trebaju biti tri foldera i da je u jednom od njih OEMName. Problem je sto ja tu imam jedno 40ak foldera u kojim u bar 15ak ima OEMName.  :pljas: Ali uspio sam naci jedan gdje pise to USB Gamepad, preimenujem, ali me opet izbacuje iz igrice.
Вероватно имаш хр, јер тај начин важи само за седмицу. Ја имам оба оперативна система и знам о чему причаш. Решење за хр још увек не постоји, барем колико ја знам.

Ван мреже MaestroCZV

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 174
  • Репутација: +20/-26
« Одговор #69 послато: 17 Септембар 2011, 19:20:35 »
@MaestroCZV
Posto ti je radilo ranije, isprazni Hard Disk koliko mozes ako je vise od 50% vec sve radi sporije i uradi Defregmentation.
Ugasi sve programcice koji rade dok igras (MSN, Skype, sve ostalo) i Antivirus ugasi i probaj

Hm, i kada mi je dobro radio NBA imao sam manje od 50% slobodnog mesta na HD radim i redovno Defragmentation, a ove programe uvek iskljucim ili mi nisu nikad pravili problem.

Ван мреже Rajko

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
« Одговор #70 послато: 18 Септембар 2011, 22:04:38 »
Ево ја сам успео. Мораш у сваком том фолдеру, свако име да промениш у Logitech Cordless RumblePad 2, и тек онда ради. Ја сам прескочио само један фолдер, и то случајно, и због тога није хтело.

Ван мреже brax

« Одговор #71 послато: 18 Септембар 2011, 22:54:22 »
Ево ја сам успео. Мораш у сваком том фолдеру, свако име да промениш у Logitech Cordless RumblePad 2, и тек онда ради. Ја сам прескочио само један фолдер, и то случајно, и због тога није хтело.

To je to. Hvala.  :icon_svi:

Ван мреже ZvezdaMiJeSve

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.907
  • Репутација: +860/-251
« Одговор #72 послато: 19 Септембар 2011, 12:24:45 »
Hm, i kada mi je dobro radio NBA imao sam manje od 50% slobodnog mesta na HD radim i redovno Defragmentation, a ove programe uvek iskljucim ili mi nisu nikad pravili problem.
Zna 2k11 da secka zbog pregrejavanja kompa, pa ce biti da je to problem.

Ван мреже Душан Савић

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 329
  • Репутација: +128/-64
« Одговор #73 послато: 24 Септембар 2011, 17:06:06 »
Јел игра неко НБА 2К11 уз ПЕЧ (Фиба или Евролига) ? Треба ми мала помоћ .  :)

У ишчекивању 2к12, играм 2к11 са печом за Евролигу, а има и репрезентације. Ростери су скоро потпуно тачни, кренуо сам у сезону са Кахом Лаборал и баш недавно откинуо гробље 12 разлике  :icon_svi: Пошто сам имао проблема са учитавањем ростера, претпостављам да то и тебе мучи.

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.591
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #74 послато: 24 Септембар 2011, 17:09:25 »
Тачно тако . Печ је за евролигу . Све инсталирам како треба, .Рос у сејв а ово остало тамо где ми је инсталирана игрица . И када уђем у игру нормално лоадујем ростер али онда су ми грбови погрешни односно имам грбове из нба клубова а имена су добра, значи репрезентације и клубови . Такође играчи неки немају главу, фаце су погрешне, тј и боја коже и све то и зову се погрешно неки, а неки немају главу . Јеси ти имао оваквих проблема ?  :srbinosm:

Ван мреже атинаултрас

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.603
  • Репутација: +535/-117
« Одговор #75 послато: 24 Септембар 2011, 17:12:06 »
Da li igra neko  PES ONLINE lige? Pesito, bpl itd.?:)

Ван мреже Душан Савић

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 329
  • Репутација: +128/-64
« Одговор #76 послато: 24 Септембар 2011, 19:45:54 »
Тачно тако . Печ је за евролигу . Све инсталирам како треба, .Рос у сејв а ово остало тамо где ми је инсталирана игрица . И када уђем у игру нормално лоадујем ростер али онда су ми грбови погрешни односно имам грбове из нба клубова а имена су добра, значи репрезентације и клубови . Такође играчи неки немају главу, фаце су погрешне, тј и боја коже и све то и зову се погрешно неки, а неки немају главу . Јеси ти имао оваквих проблема ?  :srbinosm:

Јесам. Имаш оне путање по разним форумима где ти се налази сејв фајл и највећа је мука да ту убациш фајл са ростерима.

C:\Documents and Settings\[your user name]\Application Data\2K Sports\NBA 2K11\Saves  то ти је та путања, али је мука са фолдером апликејшн дата, јер их има више. Лоцирај прави фолдер преко претраге (води рачуна, можда је скривен), па убаци рос фајлове. Тек тада ћеш моћи да их учиташ из саме игрице. Прочитао сам да све треба да буде на High да би све радило како треба, али ја сам због благог кочења (које неко изнад већ помену) сам неке ствари смањио на медиум (иако ми је компјутер добар, дакле проблем је или процесор или прегревање) и све ради супер. Никад нисам имао проблема са изгледом играча, само са ростерима. Препоручујем ти да скинеш Euroleague patch final version, нема инсталације, него само урадиш copy/paste тамо где је игра, а ростере како сам ти рекао. Поздрав и срећно!

Ван мреже РСБ

• Модератор
« Одговор #77 послато: 24 Септембар 2011, 20:14:04 »
Пробаћу мало касније па ћу видети, мада мислим да немам неке шансе јер сам видео само један аппдата фолдер . Хвала у сваком случају .

Ван мреже РСБ

• Модератор
« Одговор #78 послато: 26 Септембар 2011, 03:59:11 »
PATCH SE ZOVE euroleague patch, najnoviji, sa novim rosterima .

Sta sadrži patch (fajlovi) ? Evo slike:

Šta sam uradio ? Evo slike, da bi lakse ukapirali gde sam sta prebacio tj kopirao:

Dakle ovako:

1. Iz ovog foldera ROSTERS sa prve slike, file "Euroleague.ROS" sam kopirao u ono my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder SAVES . Da se razumemo, kopirao sam samo taj fajl sad, ali da sam kopirao i druga dva fajla nista ne bi bilo bolje, pokusao sam vec .
2. Iz ovog foldera FILES sa prve slike, kopirao sam sve sto se nalazilo u tom folderu odnosno ove IFF fajlove i ove obicne (na dnu ove prve slike se vidi na sta mislim) . Znaci sve fajlove iz tog foldera sam kopirao u my documents/mojeIme/appData/Roaming/2ksports/Nba2k11 u folder CASHE (vidi se na drugoj slici, gore) . ALI PO SISTEMU COPY AND REPLACE !!!

I onda . . . Normalno sam LOAD-ovao roster

ali onda nastaju . . .

P R O B L E M I:

PROBLEM 1:

1. Sve face su drugacije, ni jedna nije dobra .
2. Dresovi su od NBA timovi a kao sto vidite igra partizan .

PROBLEM 2:

1. SVI grbovi su od NBA timova a imena su dobra (Serbia, partizan, Olympiakos itd) .

PROBLEM 3:

1. Face su sve drugacije, evo primer je Kecman, ali i drugi igraci u svim klubovima imaju drugacije face nego sto trebaju, a i boju koye neki .
2. Roster je po imenima dobar .

PROBLEM 4:

1. Evo igraju Srbija i partizan, i piše da se igra u Beogradskoj areni a ustvari se igra u hali Orlando Magic-a .
2. Neki igraci nemaju glave i imaju nešto cudno belo na rukama .
3. Igrac iz Srbije je crn, isto kao i Kecman .

Gde je moja greska ?

Ван мреже mmladja

• Члан ФК
  • Поруке: 267
  • Репутација: +346/-230
« Одговор #79 послато: 29 Септембар 2011, 03:39:02 »
Јел играо неко ФИФУ 2012? Постоји ли нека фора да се игра онлине, али не преко оног њиховог сервера. Пробао сам gameranger, без успеха.