Аутор Тема: Игре - ФПС, РПГ, ММОРПГ, Спорт...  (Прочитано 327806 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Нишлија

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.153
  • Репутација: +1093/-181
  • Циганштура
Одг: Игре - ФПС, РПГ, ММОРПГ, Спорт...
« Одговор #6300 послато: 09 Фебруар 2018, 15:58:33 »
Инсталирао Стронгхолд Крушадер после иљаду година да се мало присетим - Мулај, Вуд нидид мај лорд  :D

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.147
  • Репутација: +731/-412
« Одговор #6301 послато: 09 Фебруар 2018, 16:19:10 »

:ohmygod:

Ван мреже Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.801
  • Репутација: +1645/-2197
« Одговор #6302 послато: 11 Фебруар 2018, 19:54:59 »
Za sve koji pikaju pes 6 ,najnoviji option file

Ван мреже Bucika123

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 213
  • Репутација: +76/-187
« Одговор #6303 послато: 12 Фебруар 2018, 21:32:39 »
Preporuke za neku dobru igricu koja mi moze drzati paznju da ne dosadi brzo.

Ван мреже Joshua

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.593
  • Репутација: +734/-793
« Одговор #6304 послато: 12 Фебруар 2018, 21:41:42 »
Ako volis ww2 tematiku...
Medal of Honor Airborn
Brothers in Arms Hells Highway

Poslano sa mog MI 4W koristeći Tapatalk

Ван мреже Анархиста

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Репутација: +9/-16
« Одговор #6305 послато: 13 Фебруар 2018, 00:28:26 »

Probaj fortnite, besplatna je i trenutno jako popularna. Battle royale je.

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 10.868
  • Репутација: +2081/-4517
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #6306 послато: 13 Фебруар 2018, 00:35:27 »

Company of Heroes.

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.537
  • Репутација: +2333/-2614
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА
« Одговор #6307 послато: 14 Фебруар 2018, 08:44:31 »
Dead space џабе!Одлична хорорчина на рачун куће!Оригин части!
Цитат
Dead Space nas smešta u ulogu inženjera, Isaka Klarka, koji se zadesio na svemirskom brodu prepunjenom vanzemaljskim stvorenjima, koje mora uništiti kako bi spasio sebe i preostalu ekipu na brodu. Zbog sjajne atmosfere, odlične mehanike „napucavanja“ i zapleta, kojeg retko viđamo u holivudskim blokbasterima, Dead Space je od kritike prikupio najbolje ocene i dostugao je čak 2 miliona prodatih primeraka.
https://www.origin.com/irl/en-us/store/dead-space/dead-space/standard-edition

Ван мреже Sledge_Hammer

• Др Трепанатор
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.447
  • Репутација: +2222/-1074
  • Dočekao Godoa!
« Одговор #6308 послато: 17 Фебруар 2018, 00:42:56 »
Posle 130ak sati igranja konacno sam zavrsio Horizon Zero Dawn zajedno sa ekspanzijom Frozen Wilds. Pa da reknem koju posto vidim da ima ovde ljudi koji su je igrali.

Prvo ono ocigledno - ova igra nije Witcher 3, ni priblizno ali je to ne cini losom. Witcher 3 je postavio toliko visoke standarde u svetu igara da svaka nove open world igra koja bude izasla ima vrlo nezahvalnu poziciju u startu jer ce se neumitno povlaciti paralele sa poljskim biserom.
HZD me je u pocetku kupio svojom premisom - planeta Zemlja, hiljadu godina u buducnosti kada opasne masine naseljavaju vecinu planete a ljudi zive u plemenskim zajednicama. Kako je doslo do toga, niko ne zna. Upravo je to ono sto me je zaintrigiralo i drzalo sve vreme, misterija koja se polako otkriva, kako je uopste ljudska rasa svedena na par rastrkanih plemena koja zive u primitivnim drustvima, bez moderne tehnologije. Prvi put kada sam se nasao u rusevinama Starog sveta bio sam zapanjen i taj osecaj se svaki put vracao kad god bih posetio neko takvo mesto gde se vide samo ostaci nekada napredne civilizacije. Tu su i neizbezni uredjaji sa pismima ili audio zapisima koji bacaju vise svetla na zivot ljudi pre te misteriozne apokalipse. Dok sam igrao manicno sam pretrazivao svaki kutak kako bih pronasao bilo sta sto ce dodatno rasvetliti taj period. Ipak, verovatno polovina tih Data points-a je prilicno dosadnjikava. Najinteresantniji su mi bili Vantage points i cela prica tog problematicnog decka.
Dakle rekoh da je svet igre fantastican ali to nije tako. Zapravo, fantasticna je misterija prethodnih dogadjaja inace sam svet u kome se igrac trenutno nalazi bas i nije, sto verovatno ima veze sa dizajnom likova i questova ali o tome kasnije. Plemena su dosta stereotipna, imamo pleme Nora koje je prilicno zadrto u svemu, tu su Carja koji je neki pandan rimljanima, cak imaju i slicne uniforme, pa su tu Oseram koji dosta vuku na dwarf-ove sa svim svojim izumima i misteriozno pleme Banuk koje zivi u skladu sa prirodom koje bi trebalo da bude neki pandan Elfovima. Dakle ne nesto specijalno originalno.
Onda problem su likovi koji su svi do jednog prilicno stereotipni. Ako vam se neko ucini da je los onda to vrlo verovatno jeste. Likovi koji su good guys su to bez obzira na sve. A zivot nije takav, nema crnog i belog. Likovi ovde su jednoobrazni, prosti i samim tim prilicno nerealni. Jedini lik koji odskace od svega toga je misteriozni Sylens. Glavna protagonistkinja Aloy je sveznajuca, nepogresiva u procenama, uvek u pravu u dijalozima. Malo to rusi imerziju kada vodite lika koji svojim odlukama podseca na Boga.

Questova ima dosta kao i sporednih aktivnosti ali veliki problem je sto su prilicno nezanimljivi. Svega nekoliko sporednih questova sam upamtio iz cele igre. U stvari ima deo na kraju igre kada svi likovi kojima ste pomogli dolaze da se bore za vas pa pre borbe pricate sa njima. Ja se vecine nisam ni setio ko su niti u kom questu sam ih upoznao. Vecina njih su nekako isti, jadni, bespomocni, nezanimljivi. Glavni questovi su odlicni, tu nema dileme. Fino su osmisljeni, malo borbe, malo platformisanja, malo istrazivanja. Tu uopste nemam zamerke ali problem je ta ocigledna razlika u kvalitetu izmedju glavnih misija i onih sporednih.

Za divno cudo borba je dobra. Meni bas lose lezi bilo sta sto zahteva brzu i preciznu upotrebu analognih stikova, FPS igre nema sanse da igram tako, cak i kada sam igrao GTA na PC za sve sam koristio gejmpad osim za pucanje, tada sam morao da predjem na misa i tastaturu. Ovde, osim prvih nekoliko sati sve je funkcionisalo odlicno. A borbe su zanimljive, posebno one protiv masina. Svaka masina ima svoje komponente cijim onesposobljavanjem ili se nanosi velika steta ili masina vise ne moze da upotrebljava to oruzije ili, sto sam najvise voleo, se oruzije moze otkaciti od masine i upotrebiti protiv nje. Ali igrac mora da bude precizan a masine su brze. Ok, ima trenutaka kada masina krene u melee napad pa zbog celokupne brzine izvodjenja ja ne vidim gde i sta trebam da radim. I oni prokleti Rockbreaker, borbe sa njima su bas frustrirajuce (korumpirana zona gde su 2 takva mi je pokidala zivce).

Grafika je fantasticna. Prvo sam krenuo na 1080p TV od 40" ali sam u medjuvremenu kupio 4K HDR 55" TV gde je igra zasijala punim sjajem. Prelepo, stvarno, cak mi ni 30fps nije toliko smetao koliko mi je na primer smetao u GTA V. Ima tu i tamo glitcheva, posebno kada se gledaju udaljeni objekti ali ja sam stvarno impresioniran sta moze da se postigne na ovom uredjaju koji je kostao manje od GF1060.

Na kraju svakome ko ima PS4 preporucujem da odigra ovu igru ako to vec nije uradio. Negativne stvari koje sam ovde naveo su tu (uglavnom) zbog toga sto postoji Witcher 3. Sam pogled na podatak da sam odigrao 130 sati govori dosta toga. Igra ima svoje mane ali te mane blede u poredjenju sa vrlinama. Nadam se nastavku, kraj igre tako nesto najavljuje.

Off Topic
A sada predstoji mi prelazak po treci put Witcher 3, prvi put na PS4.  :travka:

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.175
  • Репутација: +5193/-5555
« Одговор #6309 послато: 17 Фебруар 2018, 12:36:28 »
Jako dobra recenzija Sledge  :aplauz:
Gameplay je jako dobar, ali mi se ne svidjaju video sekvence.
Puno neprirodnih pokreta, loše facijalne ekspresije ... Upravo igram rise of the tomb raider - igra koja je dve godine izašla pre hzd, razlika nebo i zemlja u video sekvencama.

Ali zbog glavne priče, gamepleya, tematike itd ... dao bih 8/10 hzd !

Ван мреже Томић С.

• Члан ФК
  • Поруке: 769
  • Репутација: +486/-79
« Одговор #6310 послато: 17 Фебруар 2018, 13:12:32 »
Sjajna recenzija. Ja nikako da posvetim malo vise paznje toj igri, tek sam na nekih 10h igranja, najvise zbog FIFE 18 koju trenutno igram. Pored ovoga sto je Sledge naveo, meni se ne dopadaju efekti vode, ne dopada mi se sto izbor onoga sto kazete u dijalozima nema nekog efekta jer je u tom smislu igra poprilicno linearna, nema nekog alternativnog ishoda.
Aloy je kao lik dosadna, suzdrzana, retko pokazuje bilo kakvu emociju, mada je to mozda osnova za drugi deo igre gde bi eventualno uz nekog pomocnika ili partnera bila zanimljivija.
Nisam igrao Witcher 3, verovatno je do sledeca igra koju cu kupiti. Meni nekako najvise prija Uncharted serijal jer nisam neki ljubitelj open world naslova.

Ван мреже laflarre7

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.504
  • Репутација: +595/-401
  • mass psychology
« Одговор #6311 послато: 17 Фебруар 2018, 20:18:52 »
Јел играо неко ? Читао сам да је доста бољи од претходника...

Ван мреже RoterStern

• Члан КК
  • Поруке: 58
  • Репутација: +42/-27
« Одговор #6312 послато: 18 Фебруар 2018, 02:00:40 »
Dajte neku igru za telefon da je zanimljiva da ubija dosadu na poslu kad se sedi besposleno.

Ван мреже uskee1512

• Јебач пресретач
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.537
  • Репутација: +2333/-2614
  • А мозга неема-у глави само ЗВЕЗДА ЦРВЕНА

Ван мреже Predrag09

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +28/-19
« Одговор #6314 послато: 21 Фебруар 2018, 20:09:54 »
Ako volis ww2 tematiku...
Medal of Honor Airborn
Brothers in Arms Hells Highway

Da dodam-Call of Duty 1 i ekspanzija za isti Call Of duty united offensive

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.175
  • Репутација: +5193/-5555
« Одговор #6315 послато: 25 Фебруар 2018, 23:59:32 »

Šteta što se više na pravi ova franšiza za ps4

Vrhunska igra

Ван мреже Joshua

• Звезда му је све
« Одговор #6316 послато: 27 Фебруар 2018, 21:22:35 »
Jel igrao ko Kuma 2 i da li je imao problem sa upravljanjem onim likom...konstanto se kursor okrece u nedogled...ne moze da se igra nema sanse.

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 673
  • Репутација: +506/-681
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #6317 послато: 27 Фебруар 2018, 21:27:41 »
Jel igrao ko Kuma 2 i da li je imao problem sa upravljanjem onim likom...konstanto se kursor okrece u nedogled...ne moze da se igra nema sanse.

Играо сам сва три, лагано..Види у подешавањима, типа сенситивити, миш итд.

Ван мреже Joshua

• Звезда му је све
« Одговор #6318 послато: 27 Фебруар 2018, 21:40:40 »
Proguglao sam ima taj bag kad kupujes narodnu verziju...

Xiaomi MI4

Ван мреже Gaučo

• Веран као пас
  • Поруке: 673
  • Репутација: +506/-681
  • Звездаш, не Делија
« Одговор #6319 послато: 13 Март 2018, 15:28:13 »
Које све верзије уназад од Ф1 2017., имају у себи Мод каријере, да ја возим мојим именом Формулу1?
Као БАЛ у ПЕС-у нпр?