Аутор Тема: Скаутинг  (Прочитано 494016 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Aleksandar1989

• РСБ екипа - кошарка
  • Поруке: 1.318
  • Репутација: +1136/-576
Одг: Скаутинг
« Одговор #120 послато: 01 Јун 2012, 14:45:23 »
Драговић није више члан Спартака из Санкт Петерсбурга. Да ли можда неко зна какве су шансе да нас он појача од лета? Морам да признам да сам га премало пута гледао, да би дао неку процену квалитета. Ко зна нешто више, било о њему као играчу и лику, било о горе поменутој могућности, нека напише.. :vitez:

Dragovica sam gledao jos dok je igrao u Megi i zaista je bio ogroman potencijal. Visok, duge ruke, odlican sut, odlicne atletske predispozicije... Medjutim, kada je otisao na UCLA nabio je masu i to onu u stomaku i posebno dupetu i izgubio je brzinu i atleticizam. Gledao sam ga dosta puta jer navijam za UCLA i bio je izrazito nekonstantan. Cela igra mu se vrtela oko suta za tri, igrao je na poziciji PF (sto je bio poprilican fail, jer je on mogao da se razvije u modernog SF) i u odbrani i skoku je bio uzasan. Posebno losa mu je bila seniorska sezona u kojoj su ga non-stop stavljali na poster, a pritom je sutirao skoro 6 trojki po mecu uz svega 28% pogodaka. U ovoj sezoni je odigrao samo 19 utakmica sa prosekom od 2 poena po mecu, a onda se povredio.
Gledao sam ga i letos u Univerzitetskoj reprezentaciji i delovao je uzasno. Sutirao je bukvalno svaki put kada primi loptu, donosio je potpuno sulude odluke, u odbrani nije mogao da sacuva nikoga, u skoku je bio neprimetan. Pritom je odavao utisak poprilicne dileje, Raduljica style, mozda cak i malo pojacana verzija. Inace vazi za igraca koji nije bas cist u glavi.
Licno ne bih voleo da ga dovedemo, jer ne bi bio pojacanje, nego jos jedan rekonvalescent koga bi morali kosarkaski da rehabilitujemo... A veliko je pitanje da li bi uspeli.

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.617
  • Репутација: +2044/-1228
« Одговор #121 послато: 01 Јун 2012, 14:49:15 »
Dragovica sam gledao jos dok je igrao u Megi i zaista je bio ogroman potencijal. Visok, duge ruke, odlican sut, odlicne atletske predispozicije... Medjutim, kada je otisao na UCLA nabio je masu i to onu u stomaku i posebno dupetu i izgubio je brzinu i atleticizam. Gledao sam ga dosta puta jer navijam za UCLA i bio je izrazito nekonstantan. Cela igra mu se vrtela oko suta za tri, igrao je na poziciji PF (sto je bio poprilican fail, jer je on mogao da se razvije u modernog SF) i u odbrani i skoku je bio uzasan. Posebno losa mu je bila seniorska sezona u kojoj su ga non-stop stavljali na poster, a pritom je sutirao skoro 6 trojki po mecu uz svega 28% pogodaka. U ovoj sezoni je odigrao samo 19 utakmica sa prosekom od 2 poena po mecu, a onda se povredio.
Gledao sam ga i letos u Univerzitetskoj reprezentaciji i delovao je uzasno. Sutirao je bukvalno svaki put kada primi loptu, donosio je potpuno sulude odluke, u odbrani nije mogao da sacuva nikoga, u skoku je bio neprimetan. Pritom je odavao utisak poprilicne dileje, Raduljica style, mozda cak i malo pojacana verzija. Inace vazi za igraca koji nije bas cist u glavi.
Licno ne bih voleo da ga dovedemo, jer ne bi bio pojacanje, nego jos jedan rekonvalescent koga bi morali kosarkaski da rehabilitujemo... A veliko je pitanje da li bi uspeli.

Ух, пропао чо'ек од кад ја нисам гледао  :srbinosm: Искрено и такав би нам био апгрејд на позицији 4, за ову сезону. Али ако планирамо озбиљне ствари "следеће сезоне" онда нам дефинитивно није потребан овакав.

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.249
  • Репутација: +1011/-1250
« Одговор #122 послато: 01 Јун 2012, 16:57:17 »
Ja ga znam jos iz mlade reprezentacije i Mege.

Tamo je igrao odlicno. U Rusiji je uzeo pare tako da bi, ukoliko ga Kari zeli, mogao da proigra kod nas. Medjutim znajuci ga , a i pricu/ekipu oko njega pre ce se opredeliti za neku Tursku/Spaniju.

Vratiti Marsha, dovesti jos jednu peticu i crnca pleja, zadrzati Tomasa pa na titulu.

Filipu, Lazicu, Miletu pa i Suboticu se zahvaliti lagano

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.591
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #123 послато: 01 Јун 2012, 17:04:50 »

Vratiti Marsha, dovesti jos jednu peticu i tamnoputog pleja, zadrzati Tomasa pa na titulu.

Filipu, Lazicu, Miletu pa i Suboticu se zahvaliti lagano

Па да имамо четири црн.ца у екипи? Нема од тога ништа. А не зна се још да ли ће Томас да остане. Црн.ца на плеју готово сигурно нећемо доводити.

Што се тиче Лазића и Суботића, све ми се чини да су они прошли "селекцију".

Ван мреже brax

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.220
  • Репутација: +1625/-1964
« Одговор #124 послато: 01 Јун 2012, 17:11:23 »
Па да имамо четири црн.ца у екипи? Нема од тога ништа. А не зна се још да ли ће Томас да остане. Црн.ца на плеју готово сигурно нећемо доводити.

Откуд ти то?

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.272
  • Репутација: +3489/-1861
« Одговор #125 послато: 01 Јун 2012, 21:03:56 »
Ajde Covo mazni ovima iz Kragujevca, Pavkovica za sledecu sezonu....

Ван мреже Mao

• Веран као пас
  • Поруке: 513
  • Репутација: +328/-345
« Одговор #126 послато: 02 Јун 2012, 04:03:14 »
Tesko da ce Pesci vratiti Marsha. On je sjajan napadac, ali odbranu ne igra, a Pesicu se sva filozofija zasniva na odbrani. Pre ce juriti nekog ko igra mozda malo losije u napadu, ali igra u dva pravca - kao Thomas recimo.

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.342
  • Репутација: +1038/-647
« Одговор #127 послато: 02 Јун 2012, 13:37:12 »
Ja bih mnogo voleo da vidim Skota sledece sezone u Zvezdi. Mislim da bi bio pun pogodak.. treba pokupiti Radnickom igrace, osecam da pucaju, nemaju para, raspasce im se ova ekipa, pogotovu ako Mutavi ode

Ван мреже ciganin sam al najlepsi

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.674
  • Репутација: +434/-1620
  • Dok macke nema, misevi kolo vode !!!
« Одговор #128 послато: 02 Јун 2012, 13:49:55 »
Sto manje stranaca to bolje . ZA sledecu sezonu Markovic bi bio pun pogodak i to na beku, da se ne zamara nego samo da puca trojke

Ван мреже Чука

• Прељеп!
  • Звезда му је све
  • Поруке: 4.617
  • Репутација: +2044/-1228
« Одговор #129 послато: 02 Јун 2012, 15:42:58 »
Ja bih mnogo voleo da vidim Skota sledece sezone u Zvezdi. Mislim da bi bio pun pogodak.. treba pokupiti Radnickom igrace, osecam da pucaju, nemaju para, raspasce im se ova ekipa, pogotovu ako Mutavi ode

То је један ужасно лимитиран играч а гледао сам га доста пута ове сезоне уживо. Буквално нам ништа ново не би донио у екипу. Уосталом писао сам о њему 20 пута, чим га је Томас мало јаче бранио и провалио да напад завршава на 2 начина од њега ни трага ни гласа.

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Репутација: +1353/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #130 послато: 02 Јун 2012, 15:50:00 »
Добро би било да доведемо неког убицу на позицији бека. Он да буде прва нападачка опција, Недовића вратимо на плеја. И остане Томас. Томас је играч који из другог плана највише пружа. То би била озбиљна екипа.

Што се тиче играча Радничког, треба нам још бољи од тих играча  :travka:

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.731
  • Репутација: +680/-267
« Одговор #131 послато: 02 Јун 2012, 15:57:02 »
Kakav je status Milicicu igra li tamo,proslog leta je bio aktuelan,kad bi dosli on i Rakoc ne gine nam titula i EL!  :srbinosm:

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.591
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #132 послато: 02 Јун 2012, 16:00:11 »
Само је мени мало невероватно да Сајмон и Скот овако сада играју ако знамо да су то два играча који су (по статистици) били најбољи у АБА лиги, која је милион пута јача од КЛС-а. Они очигледно имају неки проблем у Радничком у последње време (вероватно не добијају плату, Мута је рекао да дуго није добио паре), и можда би играли боље у клубу који би их редовно исплаћивао.

Ван мреже VladoPD

• Члан ФК
  • Поруке: 5.358
  • Репутација: +1814/-961
« Одговор #133 послато: 02 Јун 2012, 16:10:46 »
Dal se to tako zadesilo i li šta, ali kad god sam gledao Sajmona ove godine u Aba ligi on je sabio, i iskreno bi volio da dodje kod nas.

• Звезда му је све
« Одговор #134 послато: 02 Јун 2012, 18:26:43 »
То је један ужасно лимитиран играч а гледао сам га доста пута ове сезоне уживо. Буквално нам ништа ново не би донио у екипу. Уосталом писао сам о њему 20 пута, чим га је Томас мало јаче бранио и провалио да напад завршава на 2 начина од њега ни трага ни гласа.

UF pa nije bas bas tako, Skot je napadacki dosta bolji od Tomasa a u odbrani nije los tako da mislim da bi Pesic vrlo rado video Skota u svom timu.

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
« Одговор #135 послато: 02 Јун 2012, 18:49:03 »
Pa i ja ne znam sta fali toliko Skotu..kao i Sajmonu. Odlicnu su statistiku imali u ABA ligi ( tada su verovatno imali redovna primanja). U paketu su 3 vrlo dobra igraca. Ne verujem ni da su skupi previse.. naravno voleo bih ja da vidim u Zvezdi jos bolje igraca, ali ne znam koliko je to realno..

• Звезда му је све
« Одговор #136 послато: 02 Јун 2012, 19:07:41 »
Ma to su odlicni igraci ( samo ne znam ko ti je treci dal Stiven ili PAvkovic ) jos kad bi ih Pesic uzeo pod svoje , mogu da zamislim kakva bi to igra bila... NEgo jedna cetvorka nam isto fali, malo skocnija

Ван мреже Армија

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.979
  • Репутација: +1353/-313
  • Нема дана а да не мислим на тебе!
« Одговор #137 послато: 02 Јун 2012, 20:09:38 »
Нашао сам оно што нам треба, ако таквог играча доведемо нема зиме.
Јак, скочан, лупа блокаде, зна да осваја трофеје ...

Чово купи нам Дорсија  :travka:

Ван мреже Miloš

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 300
  • Репутација: +69/-77
    • redstarbelgrade.info
« Одговор #138 послато: 02 Јун 2012, 20:43:09 »
Pa ja mislim da je neko ovde vec pisao da pratimo Sajmona.Vrag ce ga znati,mozda je zato i losije igrao,nije hteo da se trudi protiv svog buduceg kluba.Videcemo sta ce biti

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
« Одговор #139 послато: 02 Јун 2012, 20:47:34 »
Ma to su odlicni igraci ( samo ne znam ko ti je treci dal Stiven ili PAvkovic ) jos kad bi ih Pesic uzeo pod svoje , mogu da zamislim kakva bi to igra bila... NEgo jedna cetvorka nam isto fali, malo skocnija
Greskom sam napisao 3 :) Ali ako vec pricamo o trecem, biram Stivena :)