Анкета

Šta će se desiti na kraju?

Džesi ubija Walta.
8 (17.4%)
Walt će preživeti.
2 (4.3%)
Walt ubija Džesija.
2 (4.3%)
Ginu obojica.
17 (37%)
Obojica će preživeti.
11 (23.9%)
Džesi ostaje živ a Walt umire u zatvoru.
6 (13%)

Укупно гласова: 46

Анкета завршена: 02 Октобар 2013, 14:07:57

Аутор Тема: Breaking bad  (Прочитано 25055 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Gargi

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.029
  • Репутација: +208/-207
Breaking bad
« послато: 19 Август 2013, 14:01:54 »
Како досадна епизода Брејкинг беда.  :duplizid:

Jos nema prevoda za novu epizodu, pretpostavljam da si bez njega gledao.
Nadam se da nece sa poslednjih 7 epizoda usrati sve ono sto su postigli od pocetka. Bilo bi nevidjenja steta i jos vece razocarenje.

Ван мреже Igor Harris

• РСБ екипа
  • Поруке: 213
  • Репутација: +69/-34
Одг: Breaking bad
« Одговор #1 послато: 19 Август 2013, 14:39:09 »
Nije dosadnija od one u kojoj svih 45 minuta jure muvu po laboratoriji. Kapiram taj psihološki momenat, ali me je ubilo u pojam.
Slažem se da je prethodna bila mnogo bolja, ali verujem da će do kraja biti vrhunska priča.

На мрежи Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 11.101
  • Репутација: +2136/-4550
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #2 послато: 19 Август 2013, 15:05:12 »
Нема титлова, шта ће ми  :srbinosm: Скинем енглески титл, лакше ми је тако да гледам.
Баш због тога што су успорили ову епизоду толико, верујем да ће наредне недеље бити много тога занимљивог. Видећемо...

Ван мреже Gargi

• Звезда му је све
« Одговор #3 послато: 19 Август 2013, 15:07:56 »
Upravo odgledah epizodu. Sta znam, nisam odusevljen ali se ne moze reci da ima stagnacije, ipak se neke konkretne stvari desavaju. Veliki obozavatelji ove serije, medju koje i ja spadam, imaju velika ocekivanja pa su mnogi verovatno razocarani tempom na koji nas BB nije navikao. Serija je postavila visoke standarde za koje se nadam da nece padati do samog kraja. Svi ocekujemo rasplet...

На мрежи Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 3.808
  • Репутација: +1312/-732
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #4 послато: 19 Август 2013, 15:10:51 »
Да се надовежем на неке претходне постове, мени је епизода ББ кад Волтер вија муву баш добра  :travka: 

А Хулк ми је најгори и најиритантнији суперхерој  :travka:

На мрежи Игор

• Члан ФК
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #5 послато: 19 Август 2013, 15:14:16 »
На статусу званичне странице Брејкинг беда питају људе шта мисле о новој епизоди :

Doug Roberts Where the heck was Walt Jr???
Like · Reply · 84 · 11 minutes ago
---------------------------------------------------------
Jake Evans He is most likely eating breakfast
Like · 32 · 9 minutes ago

:ohmygod: :ohmygod:

Ван мреже Igor Harris

• РСБ екипа
« Одговор #6 послато: 19 Август 2013, 15:17:20 »
To sam se i ja zapitao! Gde je Junior sve vreme... :001_huh:

Pa možda čak i sledeća bude sporija. Sa ovakvom situacijom, ne znam šta se može očekivati.
Ćelavi će ovoga malo da zastraši, usraće se, al neće se izlanuti, izvućiće ga ponovo Saul. To je jedna varijanta.
A druga je da Džesi napravi sranje... :))

На мрежи Игор

• Члан ФК
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #7 послато: 19 Август 2013, 15:26:07 »
Мени је Соул једна од готивнијих ликова у серији.
Џеси је тотално пукао, не би ме чудило да крене да друка.

Ван мреже Igor Harris

• РСБ екипа
« Одговор #8 послато: 19 Август 2013, 15:29:20 »
Saul je totalni gotivac. Ali je meni onaj Bedžer najveći kreten u pozitivnom smislu.
Ona scena sa početka jedne od epizoda kada sedi na klupi i kad mu priđe pandur u civilu koji izgleda kao džanki i nagovara ga da mu proda met.
To mi je jedna od omiljenih scena iz serije, tu sam umro od smeha.  :ohmygod:

Ван мреже Gargi

• Звезда му је све
« Одговор #9 послато: 19 Август 2013, 16:00:26 »
Мени је Соул једна од готивнијих ликова у серији.
Џеси је тотално пукао, не би ме чудило да крене да друка.

Auu druze, da ne nagadjamo sta ce biti, ali ne znam kako mozes da sumnjas u Dzesija. Mislim, ko zna, mozda bude bas tako, ali decko je milion puta pokazao lojalnost i odanost. Ruku na srce, on je kudikamo pozitivniji lik od Volta. Mnogo vise pokazuje ljudskost i emocije, progoni ga savest i krivica za mnoge stvari, sto se kod Volta ne moze reci. Ja i dalje ne mogu da razdvojim njih dvojicu i njihove sudbine. Nekako su zasluzili da zajedno ostanu do kraja i dozive isti scenario. Od pocetka do kraja su ostali zajedno, uz sve svadje i teske situacije. Nadam se da ce se nekako Dzesi iskobeljati i da ce zastititi Volta. Drugim recima, da ga nece druknuti.

Ван мреже Igor Harris

• РСБ екипа
« Одговор #10 послато: 19 Август 2013, 16:10:31 »
Ne znam dal se sećaš prethodne epizode, ali tada je Džesi izrazio sumnju da je Volt roknuo Majka, šta više, delovalo je kao da zna, ili da je ubeđen u to. Pritom, celu epizodu je ćutao, tako da, ne znamo šta mu je u glavi. Ako na sve to dodaš da mu je Volt takoreći upropastio život, i da je sve krenulo nizbrdo od kad je njega upoznao (ubio mu ribu, otrovao klinca itd), uopšte nije isključen takav scenario. Možda bi i bilo najpravednije da se on udruži sa Henkom (taman se dobije na ironičnosti, imajući u vidu njihovu istoriju), i druga stvar je to što Henk ne sme ništa da priča saradnicima, dok Volta definitivno ne uhvati sa dokazima, tako da, ne može ovoga da tera bilo šta da prizna, već može samo na neku priču da ga uhvati.

Jeste da nagađamo, ali to i jeste zanimljiv deo čekanja nove epizode.  :))

Ван мреже liveforever

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.836
  • Репутација: +1162/-1500
« Одговор #11 послато: 19 Август 2013, 16:16:52 »
О чему се бре ради у тој серији, колико пишете овде почећу и ја да је гледам  :srbinosm:

На мрежи Игор

• Члан ФК
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #12 послато: 19 Август 2013, 16:59:49 »

:srbinosm:

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 912
  • Репутација: +810/-846
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #13 послато: 19 Август 2013, 17:08:08 »
И ја коначно прегледах гејм оф тронс и могу да кажем да је серија фантастична. Препоручујем је свима.  :ziveli2:

Ван мреже Baraba

• Члан ФК
  • Поруке: 1.399
  • Репутација: +1544/-609
  • Знаш ти нас, јебо ти нас...
« Одговор #14 послато: 19 Август 2013, 19:11:28 »
А да она тема Игра престола постане општа тема о серијама? Па да се тамо коментаришу све серије. Разводњава се поприлично кад се коментаришу епизоде појединачно.

Ван мреже Igor Harris

• РСБ екипа
« Одговор #15 послато: 19 Август 2013, 19:36:08 »
Evo nećemo da razvodnjavamo više.   :srbinosm:

Samo jedan kratak opis.
О чему се бре ради у тој серији, колико пишете овде почећу и ја да је гледам  :srbinosm:

Profesor hemije saznaje da ima rak pluća. Želi da obezbedi svoju porodicu tako što počinje da kuva metamfetamin sa svojim bivšim učenikom. Na sve to njegov šurak radi kao inspektor u DEA i sve vreme ga juri, a nije svestan koga juri. Serija ima vrhunsku produkciju, scenario nije ni malo naivan, likovi su razrađeni do tančina i nema ih mnogo. (Ja recimo u Igri prestola i dalje ne mogu da pohvatam ko je ko. Sad ovu sezonu kad sam gledao, tek u osmoj epizodi sam uspeo da se setim koji je koji lik. Na sve to brzo umiru i pojavljuju se novi likovi niotkuda.)

Breaking Bad je po mom mišljenju jedna od najboljih serija koje sam gledao po svakom segmentu. Glumci, scenario, režija, produkcija, fotografija, likovi. SVE.

Ван мреже Gargi

• Звезда му је све
« Одговор #16 послато: 19 Август 2013, 19:37:35 »

Nezahvalno je davati opis takve serije jer se ne bazira iskljucivo na jednoj temi.
Generalno, profesor hemije koji ima kancer pluca u podmaklom stadijumu odlucuje da svoje poznavanje hemije unovci kroz proizvodnju i prodaju najfinijeg metamfetamina, tkzv. kristala.
Ovaj ti opis nece puno pomoci niti iz njega mozes da naslutis kompleksnost serije i ono sta ona donosi. Svakako, kreni da gledas i jedino sto mogu da ti preporucim je da imas strpljenja jer ces na prave stvari morati da sacekas, bar do sredine 2.sezone... A onda krece ludilo. I ne staje.

Nego, ima li ovde obozavatelja SoA (Sons of Anarchy)? Ne mogu da docekam nastavak, kriziram! Bruka od serije.

Igor me preduhitrio sa opisom, bio je malo detaljniji. Slazem se sa ocenom, samo meni nije jedna od najboljih. NAJBOLJA!  :mrgreen:

Ван мреже liveforever

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.836
  • Репутација: +1162/-1500
« Одговор #17 послато: 19 Август 2013, 19:40:26 »
По овоме што сте написали звучи срање  :travka:

Ван мреже Jorgovan

• Весић
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.862
  • Репутација: +3408/-8080