Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Били Бeрона?

Да
409 (59.2%)
Не
14 (2%)
Нисам сигуран
268 (38.8%)

Укупно гласова: 691

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Душана Ристића?

Да
530 (81.9%)
Не
11 (1.7%)
Нисам сигуран
106 (16.4%)

Укупно гласова: 647

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Мајкa Цирбесa?

Да
542 (87.6%)
Не
16 (2.6%)
Нисам сигуран
61 (9.9%)

Укупно гласова: 619

Анкета

Да ли сте задовољни ангажовањем Мајкла Оџа?

Да
271 (74.9%)
Не
17 (4.7%)
Нисам сигуран
74 (20.4%)

Укупно гласова: 362

Аутор Тема: Трансфери - одласци и доласци играча 2018/2019.  (Прочитано 42705 пута)

Majorka, Direktor и 13 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Bralee

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 376
  • Репутација: +109/-104
Одг: Трансфери - одласци и доласци играча 2018/2019.
« Одговор #400 послато: јуче у 17:32:01 »
Kaka crni Jaka Blaciz... Imamo Lazic, Dobrica, Berona, Davidovca, Radanova, Nenadic je tu. I na takve igrace na 2 i 3 poslednjr sto nam treba je jos jedan specijalac.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 3.903
  • Репутација: +2387/-2735
« Одговор #401 послато: јуче у 17:33:37 »
Моја прогноза је да нећемо доводити нове играче на 2 и 3. Питање да ли ће и за Ненадића бити места.

Ne samo tvoja, nego svakog racionalnog čoveka.

A i više puta je pisano...

Ali ovo ludilo više sa upisima je stvarno neverovatno.

Samo još da zna neko da kaže šta bi nam to novo Blažič doneo, i koga da izbacimo da bi on igrao...

Kad se samo setim koliko sam minusa pobrao kad sam pričao da mora Jaka da se proda da bi igrao Gudurić...  :))
Hvala Bogu pa su u klubu racionalno razmišljali.

Ван мреже laza10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Репутација: +9/-13
« Одговор #402 послато: јуче у 17:41:26 »
Uvjek je ostavljao srce na terenu, uvjek je ginuo za svaku loptu! Bolje imat iskusnog Blazica nego na pr. Radanova,njega prebaci u Fmp da se jos razvija! Mislim da ovo nije nimalo losa statistika za njegovu minutazu protiv dosta jakih klubova,nego vjerovatno ga niste gledali od kako je otisao iz Zvezde!
https://www.eurocupbasketball.com/eurocup/competition/players/showplayer?pcode=003452&seasoncode=U2017

На мрежи Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.434
  • Репутација: +993/-2541
« Одговор #403 послато: јуче у 17:44:04 »
Najbolje bi bilo da svaki forumas ispise jednu svoju zelju na temi o transferima pa da o njemu razvijemo diskusiju.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 3.207
  • Репутација: +1412/-531
« Одговор #404 послато: јуче у 18:13:01 »
Najbolje bi bilo da svaki forumas ispise jednu svoju zelju na temi o transferima pa da o njemu razvijemo diskusiju.
Tako je, držimo se teme. Ostalo na željama i razbibrigama. Hvala.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже laza10

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 29
  • Репутација: +9/-13
« Одговор #405 послато: јуче у 18:43:12 »
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1754&v=rnWtZ039Ns4
Pogledajte od 29min sto kaze u vezi Zvezde

На мрежи luki

• Веран као пас
  • Поруке: 758
  • Репутација: +217/-509
« Одговор #406 послато: јуче у 20:42:09 »
Šta kažete ne treba nam Stefan Marković, eventualno može kao drugi plej  :prvak:

Eto zašto nema ljudi u pioniru. Ne shvataju baš najbolje ovaj sport.  17 godina bez titule je ostavilo traga

Svaka cast od prve do poslednje reci  :hail: Covek na pojedine komentare bilo da kritikuju i su znak odusevljenja  pojedinim igracima koji treba da doduju ili su dosli moze samo da se prekrsti na obrazlozenja i navedene argumente i da se upita koliko godina ima taj koji je napisao da li je ikada pratio kosarku ili je prati poslednjih nekoliko godina onako usputno uz fudbal.
« Последња измена: јуче у 22:10:59 luki »

На мрежи IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 900
  • Репутација: +858/-920
« Одговор #407 послато: јуче у 22:52:59 »
Rizikujem sad gomilu minusa ali ja bih da pitam, šta bi mi tačno dobili dovođenjem Simona sada? Na stranu to što je u srcima svih nas.
Voleo bih ako moze neko ukratko da nam da njegove procente za ovu sezonu? Priznajem da ga nisam mnogo gledao, par utakmica svega ali tad ni blizu nije bio onom surovom šuteru kao kod nas. Ako je i ostatak sezone bio sličan tome, onda su mu procenti u opadanju. Znači samim tim to širenje odbrane i izvlačenje će biti i diskutabilno jer ne mora mu se igrač zavlačiti pod dres kao kod nas.
Defanzivno Simon nije ni blizu tome da je neka zver. Nema brze noge a odbrana mu se zasniva na frenetičnom mahanju rukama. Nije nešto dobar u skoku. Svaki jači krilni centar ga je bez problema unosio pod koš. Doduše, priznajem da je na iskustvo umeo da zaustavi neke zveri.
Ako bi se dovodio zbog svlačionice, to je ok, samo, da li je to dovoljan razlog?
Uglavnom, ja priznajem da sam amater i da ne vidim širu sliku i zato bih i voleo da Celtic i ovi koji drže košarku u malom prstu, daju svoje mišljenje.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

На мрежи luki

• Веран као пас
  • Поруке: 758
  • Репутација: +217/-509
« Одговор #408 послато: јуче у 23:12:41 »
Rizikujem sad gomilu minusa ali ja bih da pitam, šta bi mi tačno dobili dovođenjem Simona sada? Na stranu to što je u srcima svih nas.
Voleo bih ako moze neko ukratko da nam da njegove procente za ovu sezonu? Priznajem da ga nisam mnogo gledao, par utakmica svega ali tad ni blizu nije bio onom surovom šuteru kao kod nas. Ako je i ostatak sezone bio sličan tome, onda su mu procenti u opadanju. Znači samim tim to širenje odbrane i izvlačenje će biti i diskutabilno jer ne mora mu se igrač zavlačiti pod dres kao kod nas.
Defanzivno Simon nije ni blizu tome da je neka zver. Nema brze noge a odbrana mu se zasniva na frenetičnom mahanju rukama. Nije nešto dobar u skoku. Svaki jači krilni centar ga je bez problema unosio pod koš. Doduše, priznajem da je na iskustvo umeo da zaustavi neke zveri.
Ako bi se dovodio zbog svlačionice, to je ok, samo, da li je to dovoljan razlog?
Uglavnom, ja priznajem da sam amater i da ne vidim širu sliku i zato bih i voleo da Celtic i ovi koji drže košarku u malom prstu, daju svoje mišljenje.

Kako sta dobijamo pa igraca koji je veliki majstor da odglumi na terenu da igra odbranu kako individualnu tako i kolektivnu, imam puno godina ali on je vrh sto se toga tice kroz citavu karijeru je to majstorski radio, koji ne moza da iskreira sam sebi nista ,bez vrhunskog pleja koji zna da vodi i razigrava ili pravljenja i prilagodjavanja sistema koji mu odgovara kao kod Radonjica bice slaba korist od njega, to se donekle odnosi i na Cirbesa osim kada je odbrana u pitanju.Na zalost van toga oni slabo funkcionisu sto se pokazale i njihove igre po odlasku iz Zvezde u klubove gde se trazio i individualni kvalitet koji nisu mogli da pruze zato su i bili u zapecku.E sad da li ce Tomic hteti ili znati da pravi sistem gde bi pogotovo Simonovic mogao da funkcionise pitanje je.
« Последња измена: јуче у 23:16:56 luki »

Ван мреже napster

• Члан КК
  • Поруке: 6.205
  • Репутација: +2784/-5016
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #409 послато: јуче у 23:26:39 »
Sa nekom sporednom ulogom, dakle ne ulogom nosioca igre, Simonovic je izuzetno koristan igrac i odmah bih ga doveo.

Osim toga sto iz drugog plana moze da trpa, samo njegovo prisustvo bi mnogo znacilo ekipi. Videli smo prosle godine kako izgleda kad pukne u svlacionici i koliko je to bitna stvar zapravo. Sima je lik kao stvoren za drugarstvo u ekipi i svojim iskustvom i godinama mnogo bi doprineo ostalima.

На мрежи IggY79

• Члан КК
  • Поруке: 900
  • Репутација: +858/-920
« Одговор #410 послато: данас у 00:06:11 »
Nama ne treba neko za sporednu ulogu brate. Imamo na 4-ci Jankelu koji je čitave prošle sezone znao da kuburi sa penalima i brzo se izbaci iz igre.
Imamo tri teška, spora centra. Nama ko leba treba neka Milerolika četvorka na koju se tim može osloniti na parketu.