Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 980470 пута)

marsovac и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.116
  • Репутација: +4859/-4937
Одг: ФМП
« Одговор #7800 послато: 27 Фебруар 2018, 23:31:17 »
Piše da je taj iz australije pre nekoliko dana imao neku težu povredu oka

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 161
  • Репутација: +86/-12

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 915
  • Репутација: +117/-264
« Одговор #7802 послато: 28 Фебруар 2018, 00:02:42 »
Zanimljivo deluje Ajzak...
Ja verujem da moze biti jako prijatno iznenadjenje. :)
Za sledecu godinu imamo uz njega opciju da potpisemo i Oja i Ristica.
Bice svakako zanimljivo videti to. :)
Nisu u ovom skautingu predstavili njegovu odbranu od pick and roll-a, mada vidim da ima dobru igru u farbi i da dobro brani low post.
Prisutan i na ofanzivnom skoku, poludistanca...
Videcemo kako ce sve to izgledati u Zelezniku, ja verujem da moze jako prijatno iznenaditi. :)
Drzim mu palceve. :)

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.980
  • Репутација: +4491/-9312
  • "реалиста"
« Одговор #7803 послато: 28 Фебруар 2018, 03:07:07 »
Папајанис је слободан :001_rolleyes:

Ван мреже Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 211
  • Репутација: +308/-51
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #7804 послато: 28 Фебруар 2018, 17:03:25 »
Одличан потез довођење овог Аустралијанца којим може да се добије много. Уколико се покаже, имаћемо играча за Звезду, а уз то у неком тренутку ћемо узети обештећење за њега. Као што смо уболи са Болденом. Уколико се не покаже, не губимо готово ништа, једино новац који је потрошен на његову плату, која сигурно није велика.

Ван мреже gradec1999

• Члан КК
  • Поруке: 172
  • Репутација: +33/-43
« Одговор #7805 послато: 28 Фебруар 2018, 17:27:50 »
Папајанис је слободан :001_rolleyes:

Eto centra za sledecu sezonu, javite Covketu  :ruke gore:

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 690
  • Репутација: +174/-508
« Одговор #7806 послато: 01 Март 2018, 12:16:14 »
Gotovo sam pa siguran da je petica za naredne sezone Rile do NBA angažmana. Pokazalo se da ipak naši domaći igrači najbolje razumeju igru koju mi forsiramo. Nadam se da sam u pravu jer smo uvek igrali kvalitetno kad smo pozicije jedan i pet pokrivali domaćim igračima. Aleksa Avramović je takodje interesantan igrač od ranije na poziciji jedan ali je pitanje da li je dostupan. videćemo da završimo ovu sezonu pa da onda planiramo narednu.

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
« Одговор #7807 послато: 01 Март 2018, 12:31:04 »
Gotovo sam pa siguran da je petica za naredne sezone Rile do NBA angažmana. Pokazalo se da ipak naši domaći igrači najbolje razumeju igru koju mi forsiramo. Nadam se da sam u pravu jer smo uvek igrali kvalitetno kad smo pozicije jedan i pet pokrivali domaćim igračima. Aleksa Avramović je takodje interesantan igrač od ranije na poziciji jedan ali je pitanje da li je dostupan. videćemo da završimo ovu sezonu pa da onda planiramo narednu.
Brate, nemoj samo sa njime... Svaka njemu cast na onoj trojci, ali covek koji igra u ekipi koja se u Italiji bori za opstanak nam ne treba ni najmanje.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.566
  • Репутација: +1210/-458
« Одговор #7808 послато: 01 Март 2018, 13:59:48 »
Brate, nemoj samo sa njime... Svaka njemu cast na onoj trojci, ali covek koji igra u ekipi koja se u Italiji bori za opstanak nam ne treba ni najmanje.
Ali zato ima cele dve asistencije za prosečnih 20 minuta i ubacuje 28% šuta za tri.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 265
  • Репутација: +100/-164
« Одговор #7809 послато: 02 Март 2018, 13:56:23 »
Sta je sa Lazarevicem?

Negde sam procitao da je povredio medijalni kolateralni ligament i meniskus. Ali ne znam da li je u pitanju kidanje, niti tezina povrede ako je istezanje u pitanju tako da ne mogu prognozirati potrebno vreme za oporavak.

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 161
  • Репутација: +86/-12
« Одговор #7810 послато: 02 Март 2018, 14:22:37 »
Hvala.
Manje zlo od acl-a, brzi oporavak i sa manje posledica.

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
« Одговор #7811 послато: 04 Март 2018, 12:08:00 »
Ojo sinoc odigrao mozda i najbolji mec u sezoni.
Mogli su do pobede posle onog velikog minusa, ali nije se dalo. Imao je tu i velikih udela junior sa svojih 5-17 iz igre.
Simanic zabio 4 trojke iz 6 pokusaja.
Trebalo bi vise da se nudi u napadu i da ne bude samo neko ko ce pripaljivati trojke, iako mu je to jedno od jacih strana u napadu.

Ван мреже ssalle

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 104
  • Репутација: +23/-13

Ван мреже adzo

• Члан КК
  • Поруке: 244
  • Репутација: +107/-26
« Одговор #7813 послато: 12 Март 2018, 21:36:12 »
13:4 odnos faulova?!?!?
Posle 16 min
12:0 slobodna?!?!
:D
Dobro se bore momci

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.208
  • Репутација: +653/-856
« Одговор #7814 послато: 12 Март 2018, 22:23:02 »
A i ovo siljenje patke na Borisi prevazilazi svaku meru... Ili da se pusti da igra ili da mu platimo sto smo duzni i pustimo negde... Ovo vise nema smisla...

Ван мреже balja

• Веран као пас
« Одговор #7815 послато: 13 Март 2018, 07:12:03 »
jesi li primetio prijatelju da njega u odbrani nije bilo. Igrač mora da se nauči da na terenu radi ono što od njega trener traži. Trener Jovanović je fenomenalan ove sezone i nije sigurno zlonameran prema igraču koji treba narednu da igra u Zvezdi. Biće mu prilika kroz srpsku ligu da radi prave stvari na terenu i ugura sebe u Zvezdu. Igrač nije otpisan od nikoga i svi se trude da igrački napreduje kao najveći prospekt kluba.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.208
  • Репутација: +653/-856
« Одговор #7816 послато: 13 Март 2018, 07:33:36 »
Otprilike cu taksativno da ti pokusam pobrojati u cemu se ne slazem:
- ne mislim da je trener FMP odradio fenomenalan posao. Po cemu si izveo taj zakljucak? Osim grobara jednom, koga je to od jacih ekipa dobio? Koji je na tabeli? Koga je od talenata razigrao pa da moze za sigurnoscu reci da ce igrati za CZ? Nemojmo preterivati...
- Imamo mi podosta igraca i u prvom i u razvojnom timu koji se ne hlade na klupi kada ne igraju odbranu ili recimo uzimaju nerezonske suteve.
- Ako ga vec hladi trener zbog necega, ohladis ga par minuta i nazad u igru. Kakve vise Seslije, Bursaci, Radovanovici....
- Kakav crni KLS, pa i ABA tesko da je imala par krstenih ekipa a tek u KLS...

Ван мреже balja

• Веран као пас
« Одговор #7817 послато: 16 Март 2018, 18:02:50 »
Prvo Simanića svi guraju na četvorku a on to nikako onim kako se postavlja i šta odigrava ne može biti. Klasična trojka prangijaš. Da bi bio to čemu se teži mora da naući da odigra ledjima ka košu da nauči  da kad dobije loptu ne mora uvek da je pošalje ka košu i da ima više pre svega energije da ono što započne i završi na terenu. Ovo sam naravno sve naveo dobronamerno a što se tiče ostalih prospekata u FMP i dalje tvrdim igrači interesantni Zvezdi iz ovogodišnjeg rostera FMP su Radanov, Nenadić i Simanić s tim što bih voleo da pomenuti Radovanović poradi na košarkaškim elementima jer mislim da ima štofa da naredne sezone dogura sebe do Zvezde i da Lazarević konačno krene da pogadja iz igre sve ostalo je na potrebnom nivou. Niko srećniji da Laza napravi karijeru od mene jer to je tip čoveka koji pokreće ostale igrače u timu. Prosto je neshvatljivo da te tri pozicije sa kojih treba da šutne ne navežba do perfekcije. Šut je kategorija koja se vežba besomučnim ponavljanjem i korekcijama pokreta od strane trenera. Očigledno da ima strah od promašaja pa onda beži od šuta.

Ван мреже El_matadoR

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 117
  • Репутација: +30/-117
« Одговор #7818 послато: 20 Март 2018, 18:06:40 »

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.067
  • Репутација: +1001/-596
« Одговор #7819 послато: 20 Март 2018, 23:51:48 »
Ugovor na 3 godine. Polako sa njim, da se adaptira kroz Kls i ja bih bio odusevljen da bude udarna igla Fmp-a sledece godine.
Mi u njemu vidimo potencijal za Zvezdu. Ugovor na 3 godine..

Imako i Odza. Kada bi se sa njim radilo insledece godine, ubedjen sam da bi bilo nesto od njega na ozbiljnijem nivou. On jos uvek uci i to neke osnovnije stvari. Sa mnogima se nije susretao.
Steta bi bilo ne iskoristiti to telo, kroz neku fazu utakmice.
Ali mi Alimpijevic ne deluje kao neko ko bi igrao sa takvim igracem. Barem za sada, gaji neku potpuno drugaciju kosarku.
Ja sam npr ubedjen da bi njemu savrseno legao igrac kao Cirbes na poziciji 5.

Od Hamfriza ocekujem da bude u timu Zvezde.
Odlicno je ovo sto smo poceli da radimo sa strancima u Fmp-u.
Zasto bi mi uzeli Enisa od Mege, ako mozemo da ga uvedemo u tim kroz Fmp.
Voleo bih da Hamfriz postane taj prvi igrac. Bolden je to bio, ali nam je pobegao. Istina, za odlicne pare.
Ali bih voleo da tu pricu dignemo na jos visi nivo.
« Последња измена: 20 Март 2018, 23:58:18 Душан С. »