Анкета

Koje igrače FMPa bi voleli da vidite u Zvezdi (možete izabrati tri):

Pot
16 (1.8%)
Nenadić
257 (29.1%)
Jeremić
16 (1.8%)
Bursać
3 (0.3%)
Odžo
272 (30.8%)
Apić
18 (2%)
Hemfris
7 (0.8%)
Simanić
137 (15.5%)
Lazarević
92 (10.4%)
Đoković
3 (0.3%)
Simeunović
2 (0.2%)
Radovanović
3 (0.3%)
Šešlija
1 (0.1%)
Uskoković
56 (6.3%)

Укупно гласова: 314

Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 1045810 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже brax

• Члан КК
  • Поруке: 5.225
  • Репутација: +1627/-1968
Одг: ФМП
« Одговор #8020 послато: 14 Мај 2018, 23:20:54 »
nije to ni prva ni poslednja grobarska losa procena.
pot je tek ove sezone dobio priliku i ozbiljne minute u ozbiljnom takmicenju - mislim na aba.
silom prilika je dobio jos veci prostor u kls (odlazak covica, povreda uskokovica) i on se odlicno nosi sa ulogom koju je dobio.
ne znaci to, naravno, da je to potencijal jednog jovica, ali mozda bude u stanju da igra u zvezdi na mestu back upa, poput covica sada, mislim nije valjda da toliko lezimo na parama pa cemo i rezervnog pleja da kupujemo pored razvojnog tima?
Можда буде на нивоу Човића? Откад је Човић било какав репер за плеја у Звезди, па макар и резервног? Можемо онда и Марка Љубичића или Банета Ратковицу довести, исти к.

На мрежи DelijaZabalj

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 233
  • Репутација: +64/-38
« Одговор #8021 послато: 16 Мај 2018, 14:52:57 »
Danas Fmp protiv Vrsca kuci ! Direktan prenos na Arenisport1 od 19 sati !

Ван мреже balja

• Веран као пас
  • Поруке: 831
  • Репутација: +208/-583
« Одговор #8022 послато: 16 Мај 2018, 17:22:44 »
Mi svi znamo da plej u Zvezdi nikako ne sme da bude metar i žilet jer ako hoćemo da budemo uspešan klub taj baja mora da bude bar preko 1,90 jer mora da ima ulogu u odbrani. Zvezda nema šanse u lepršavoj košarci gde odlučuju šuteri i Ameri. Ona mora da bude ekipa koja guli vrhunsku odbranu da bi imala uspehe jer nema para da bude takmac onima koji plaćaju najbolje. Kad se tako postave stvari normalno je da ekipa mora pre svega da bude atletska i da iz toga dobija na terenu, da se poštuje svaka lopta i da su svi spremni da igraju najbolju odbranu i da moraju da imaju najbolju hemiju gde su svi igrači u ravnopravnom položaju kod trenera i kluba. Pustite Fiću da završi sezonu on je tu da pomogne sada kad je najteže ionako mislim da je njegov sledeći korak negde u inostranstvu jer je vreme za to.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 229
  • Репутација: +38/-333
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #8023 послато: 16 Мај 2018, 18:32:45 »
Ma mi moramo da dobijemo znacajno vece novce ovo ovako nema smisla. Mi kao zemlja košarke moramo jasno da identifikujemo kojim profesionalnom sportom želimo da se ponosimo i da nam se deca ugledaju. To mora biti kosarka i to mora biti Zvezda (neka bude i komšija o njima neću)
Pogledajte zemlje kao sto su Makedonija ili Crna Gora jasno ulazu u ženski rukomet i to popularišu kroz medije  :aplauz: neko bi rekao ih ženski rukomet koga to briga  :esvasta: ali evo ja sam par meseci u CG i sve “junacine” prate ženski rukomet jer se to servira kroz javni servis. Sto je vrlo pozitivno generalno jer profesionalni sport tome i služi tj da podstakne i afirmise amaterski te da se sportski duh prenese na narod i decu i podigne nivo svesti o zdravom životu i sportu generalno. Dakle profesionalni sport nije sam za sebe cilj.
E sad ako ćemo već birati sport za Srbe ja tvrdim da smo mi KKCZ pravi izbor  :vitez:
Možda je ovo priča za drugu temu ...

Ван мреже balja

• Веран као пас
« Одговор #8024 послато: 16 Мај 2018, 20:38:41 »
I eto ko je odgledao utakmicu FMP i Vršca imao je prilike da se uveri da nisam badava pohvalio Djordjevića, Momirova koji me neodoljivo podseća na Bogdanovića sa početka karijere i Mitrovića koji je pokazao sve što sam ja ovde objašnjavao. Šteta bi bila naredne sezone ne dati šansu ovim momcima u FMP. Otvoriće se prostor za njih jer će neki u Zvezdu i to bi trebala da postane praksa razvoja igrača i sigurna budućnost Zvezde kkao sistema.

Ван мреже Strax

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 301
  • Репутација: +97/-25
  • Dok Cigani tebi pevaju...
« Одговор #8025 послато: 16 Мај 2018, 21:24:47 »
Momirov je jedan zanimljiv igrač čiji razvoj treba pratiti. To je uostalom pokazao i večeras, a gledao sam ga više puta ove sezone, i svaki put je imao dobre role. Bio je u juniorskoj ekipi sa Borišom, Radanovim, ali godinu dana mlađi, pa nije bio lider, ali je odlično igrao iz senke. Prošle godine je postao nosilac juniorske ekipe zajedno sa Uskokovićem, igrao baš dobro tokom cele godine, a onda na završnom EL turniru malo pao ( od 3 utakmice, samo protiv CSKA bio dobar). U suštini, bila je to neka prolazna forma, ove godine u Vršcu u seniorskoj konkurenciji dosta dobar, pogotovo ovaj KLS gde je u ovih 10ak utakmica postao bukvalno jedan od glavnih igrača. Još dok sam ga gledao kao juniora, igrao je na fazon Uskokovića - ima košarkaški šmek, fino razmišlja, svestran igrač, može da kreira sebi, može da doda, može da šutne, ali kao i kod Uskokovića mi je delovao da će mu fizikalije predstavljati presudnu smetnju za seniorsku košarku. Sada deluje da je radio na telu, čini se eksplozivniji, jači, aktivniji u skoku i generalno sveprisutniji na terenu, a pritom mu je i šut sve bolji i bolji. Između ostalog, i Vršac je napravio uspeh plasirajući se u četvrtfinale. Videćemo ga i protiv nas na delu...

Što se Đorđevića tiče, on je godinu dana stariji od Momirova, bio glavni juniorski centar Zvezde, ima  još bolji učinak od Momirova, ali pitanje je koliki je njegov plafon. Undersized je za centra, čini mi se oko 207cm, ima finu levicu, dosta meku ruku, razume košarku, inteligentan, dobro koristi telo, ali fali mu eksplozivnosti za četvorku a visine za peticu. Pritom su mu fizikalije generalno dosta diskutabilne za obe pozicije...

Što se FMPa tiče, Hamfriz pokazao neke stvari iz svog arsenala, definitivno ga poseduje. Neko sa kime treba raditi bez dileme... Da mu nisu nepotrebno svirani 2 puta koraci, odigrao bi bez greške večeras. Pot isto odličan, ali dok ne namesti šut (dok ne postane konstantan u tome), ne vidim ga kao materijal za Zvezdu.

Ван мреже balja

• Веран као пас
« Одговор #8026 послато: 20 Мај 2018, 22:46:09 »
Samo oko iskusnog trenera može da primeti da li će neki igrač za sezonu ili dve biti dostojan dresa Zvezde ili da mu pruži šansu da na pripremama zaradi svoj status. Pristalica sam teorije da samo tri stranca i to potentna a ne glumci mogu praviti razliku u korist kluba sa ovolikim budžetom ali i takodje da prvih 6-7 igrača dakle onih koji stalno pored stranaca igraju moraju biti top domaći igrači iz samo jednog razloga jer znaju gde i za koga igraju. U takvoj konstalaciji nema kurcobolje kao ove sezone za uspehe ili neuspehe tima i kluba. Mi jedva namaknemo pare za te strance a onda oni dodju da odglume sezonu i uzmu pare. To ne može tako nikad više i istu školu ne smemo plaćati više puta. Pomenuo sam tri mlada igrača u kontekstu FMP i stojim iza svakog predloga jer kome je stalo do Zvezde pogledaće bar poslednje tri utakmice ovih momaka i videti na šta sam mislio. Evidentno je kada im se da prava prilika da se vidi napredak u igri i to me raduje.

Ван мреже balja

• Веран као пас
« Одговор #8027 послато: 20 Мај 2018, 22:58:46 »
Izvinjavam se za komentar koji je malo podalje od teme a što se tiče samog FMP mislim da se deo ove omladinske ekipe mora preliti u FMP a deo recimo u Vršac i dobiti prostor da napreduje non stop igrajući ne grejući klupu.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.617
  • Репутација: +3134/-923
« Одговор #8028 послато: 22 Мај 2018, 18:39:00 »

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.811
  • Репутација: +1717/-2380
  • Mitchell Donald-persona non grata
« Одговор #8029 послато: 22 Мај 2018, 18:40:41 »
FMP melje.

Ван мреже pusti ime

• Веран као пас
  • Поруке: 645
  • Репутација: +182/-541
« Одговор #8030 послато: 22 Мај 2018, 19:12:17 »
Pojacali se odlaskom filipa, lako je njima

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.436
  • Репутација: +953/-630
« Одговор #8031 послато: 22 Мај 2018, 19:15:19 »
Морам признати да ми је љепше гледати ФМП ове сезоне него наш први тим. Често имају пуно зрелији и одговорнији приступ утакмицама од појединаца из нашег КК иако од њих то баш и не очекујем јер су развојни тим.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.617
  • Репутација: +3134/-923
« Одговор #8032 послато: 24 Мај 2018, 20:05:36 »
Čajetina
drugi meč četvrtfinala
KlS
Zlatibor-Fmp-uživo statistika
http://www.fibalivestats.com/u/KLSRS/877378/bs.html

На мрежи miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 962
  • Репутација: +397/-121
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #8033 послато: 24 Мај 2018, 21:48:46 »
Fmp preživeo Zlatibor i overio plasman u polufinale - 94:87. Bili su i na -6 u finišu ali je Nenadić sa 14 poena u poslednjih 5 minuta prelomio meč.
Nenadić 29p 6sk 4as, Jeremić 19p 5sk, 4as, Apić 13p, 6sk ...

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.419
  • Репутација: +992/-2529
« Одговор #8034 послато: 25 Мај 2018, 09:51:39 »
FMP je najbolja ekipa u Srbiji, ali nece im se dozvoliti da osvoje ko god bude u finalu sa njima.

Ratosiljali su se Filipa aka svjeza krv Covica i prodisali momci.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.811
  • Репутација: +1717/-2380
  • Mitchell Donald-persona non grata
« Одговор #8035 послато: 25 Мај 2018, 10:01:45 »
Nenadic :hail:
Strasne brojke

Ван мреже marec

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Репутација: +30/-16
« Одговор #8036 послато: 28 Мај 2018, 21:20:52 »
Da li je moguce da je karta za sutrasnju utakmicu 500 din? Moze li se nekako uci u halu da se ne plati to  :001_huh:

Ван мреже Disc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 154
  • Репутација: +33/-64
« Одговор #8037 послато: 29 Мај 2018, 20:03:29 »
Uzeo FMP nekako na misice 71-69..Skromna utakmica, Nenadic ponovo najbolji ali 8-20 iz igre,Odzo odlican 14pts isjekli su ga faulovi da bude jos bolji,Humphries i Simeunovic bez minuta,Borisa samo 9.
Inace Borac 9-30 za tri poena,  bice izuzetno tesko u Cacku, poprlicno sam siguran da ovo ide u 3 utakmice.

На мрежи miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 962
  • Репутација: +397/-121
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #8038 послато: 29 Мај 2018, 20:27:48 »
Prvi favorit posustaje. Neka, odgovara nam da malo padnu  :biggrin: Takođe sam uveren u vraćanje serije u Železnik, ali i sigurnu pobedu Fmp-a.
Nejasno da nema prostora za Simeunovića i Humphries-a. Ajd Australijanac je treći centar, konkurencija Odžo i Apić. Ali Simeunović je zaista imao dobru sezonu u Vršcu, baš sam se obradovao kad je pojačao Fmp. Kad ono, dečko ne prebacuje 5-6min, danas čak bez minuta. Nenadić i Jeremić gule 35+ minuta. Al ajd, da ne pametujem sad Jovanoviću, ima sasvim dobru sezonu, čestitam mu na tome.

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.958
  • Репутација: +1266/-1058
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #8039 послато: 29 Мај 2018, 20:37:00 »
Meni se Simeunović uopšte nije svideo kao igrač dok je igrao za Megu. Nisam ga iskreno gledao nijednom u Vršcu, ali mi njegovo dovođenje i nije baš najjasnije, osim ako se planira kao igrač rotacije za sledeću sezonu pa da eventualno iz senke iskoči, ali ne znam koliko je to realno.

Nenadić 22 poena, 9 skokova, 6 asistencija, indeks 26.

Sent from my MI 5s using Tapatalk