Аутор Тема: ФМП  (Прочитано 978608 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.745
  • Репутација: +315/-883
Одг: ФМП
« Одговор #7900 послато: данас у 01:22:30 »
Ne znam kakve veze ima to što su primili 25 poena sa penala. I mi smo protiv Budućnosti primali 20+ poena sa penala konstantno, pa nismo primali 90+ poena, ali nas sve to ne amnestira da smo bili izuzetno loši u odbrani tokom većeg dela finalne serije. Uz to, i ovom Partizanu su falila 2 bitna igrača.

Ne znam gde si ti video da sam ja rekao da kvalitet zavisi od toga gde je igrač igrao. Je l' si ti uopšte znao za Nenadića do septembra meseca? Pa naravno da nisi, kao i 99% ljudi sa foruma, ali si zato za Radičeviča sigurno morao da čuješ, a i da znaš da važi za jednog od naših najperspektivnijih plejmekera (u tom trenutku). I ti sad zameraš stručnom štabu što je doveo Radičevića pre Nenadića. Ja nemam problem da se nešto kritikuje kad ima osnova, čak i podržavam, ali ovo što ti pričaš je teška nebuloza i kritika tek da bi se kritikovalo. Pa veću kritiku zaslužuju Miško ili čak i Partizan koji su dopustili da im tog jednog Nenadića uzme FMP, a bio je i njima jednako dostupan i potreban.

Tvoja kritika bi imala osnova kada bi naredne sezone umesto Nenadića priliku ponovo dobio Kešelj ili neki novi Radičević, ovako ti je kritika prilično neosnovana.

Мрзим када морам на овај начин да одговарам али ајде.Предпостављам да ти у нику број 95 значи годиште,тако да ето морам да ти признам да године када си се ти роди ја сам играо своју другу професионалну сезону у кошарци,тако да не можеш да верујеш за број играча који сам чуо,против којих сам играо и број утакмица који сам погледао у свим могућим лигама.
Ненадића тачније Дунав сам гледао два пута прошле сезоне уживо,што опет није ни битно,проблем је друге природе.Ненадић је пре Дунава играо у Тамишу и Војводини.Дечко има 24 године и проблем је у томе што је то још један играч којег смо довели а кога нисмо ми направили поред толиких играча у млађим категоријама.
Управо је у томе проблем код нас.Велики број промашених играча,доведених без икакве потребе,а ми од дрвета не видимо шуму.

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.807
  • Репутација: +1210/-1020
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
Одг: ФМП
« Одговор #7901 послато: данас у 02:13:14 »
Okrenuo si priču na skroz drugu stranu. Ti si kritikovao stručni štab jer je eto doveo Radičevića pre Nenadića. Još mi je neverovatnije da to navodiš kao grešku stručnog štaba, a bavio si se profesionalno košarkom.

Ali pošto svakako pratiš dosta igrača, iskopaj nam onda do septembra nekog novog Nenadića koji će biti spreman da odmah iz nekog Dunava zaigra za prvi tim Crvene zvezde. Verujem da će svaka sugestija biti rado prihvaćena.

I još jednom, Radičević i Enis se jesu ispostavili kao greške, ali njihovo dovođenje je imalo smisla. Osim ako ti očekuješ da pogodimo sa svakim igračem.

Najlakše je biti general posle bitke.