Аутор Тема: Млађе категорије  (Прочитано 715657 пута)

djdm и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 220
  • Репутација: +82/-83
Одг: Млађе категорије
« Одговор #5100 послато: 17 Мај 2018, 16:36:03 »
Paunovicev sudar sa realnoscu na ozbilnijem evropskom nivou.

Popovic je bez sumnje ovdje prvi prospect ekipe, što govorim vec od samog početka.

На мрежи pusti ime

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 489
  • Репутација: +163/-475
« Одговор #5101 послато: 17 Мај 2018, 16:38:57 »
U svim mladjim selekcijama samo taj popovic i zivanovic eventualno mogu napraviti karijeru. Mozda to govori oradu u klubu. Dzaba 3 titule u mladjim selekcijama

На мрежи Arantes94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 375
  • Репутација: +264/-59
  • Кренућу тамо где су моји другови,песма и дим..
« Одговор #5102 послато: 17 Мај 2018, 16:46:35 »
Пораз. Јебига. Може ли неко статистику играча да окачи?

Ван мреже CorRado Cattani

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 62
  • Репутација: +26/-58
« Одговор #5103 послато: 17 Мај 2018, 16:48:03 »
Први пут додуше гледам овај састав, али ако је нама Пауновић најталентованији, онда смо ми у дебелим проблемима. Јесте да је ово само једна утакмица, али никакву позитивну особину код њега нисам видео дуж целог меча. Нити лидерство, нити пожртвованост, ни прецизност ни ништа. А тешко да им тренер није рекао да им је ово најважнија утакмица, којом осигуравају практично финале.
Ове јесу срале тројке данас, али опет и поред тога, су имали и више постигнутих двојки... Да смо данас победили могли бисмо се надати скоро пуном Пиониру у суботу, овако, скромних 1000 је више него коректно, обзиром да неће имати значај меч, највероватније.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.705
  • Репутација: +1269/-502
« Одговор #5104 послато: 17 Мај 2018, 17:02:35 »
Uopšte ne poznajem ove klince ali odmah upada u oči Nemanja Popović. Po meni dečko je veliki potencijal. Čini mi se da je viši od 201, koliko piše na netu. Ima ono nešto košarkaško u sebi.
Naravno Paunović dominantan, tu nema spora. Izuzetne atletske sposobnosti, solidna rešenja pronalazi. Ima materijala i kod Vasića, Živanovića (preslikani Danga), Radakovića, Tomaševića ... Čini mi se da postoji značajno veći potencijal nego što se priča.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока
I meni je Popović odmah upao u oči kada sam ga prvi put video, iako nije nešto posebno odigrao.

На мрежи Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.096
  • Репутација: +946/-2463
« Одговор #5105 послато: 17 Мај 2018, 17:04:38 »
Meni upada u oci jer lici na Luisa Scolu.

Gledao sam drugo povrijeme. Sut za 3 i onaj krakati Brazilac odnijeli prevagu.

На мрежи baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.106
  • Репутација: +160/-642
« Одговор #5106 послато: 17 Мај 2018, 17:09:01 »
Ma i onaj plej im je dobar prepozna situaciju sutne za tri pa ona dva ulaza...Paunovic nema sut ulaz ima solidan onaj sut za pobedu sto je pogodio protiv mege danas mu je 4 puta bio na prvom obru u jedva da je dobacio...Popovic je bio dobar i 9 solidna...Solidna brojka oko 1000 nas je bilo

Ван мреже Majorka

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 38
  • Репутација: +23/-43
« Одговор #5107 послато: 17 Мај 2018, 17:10:46 »
Први пут додуше гледам овај састав, али ако је нама Пауновић најталентованији, онда смо ми у дебелим проблемима. Јесте да је ово само једна утакмица, али никакву позитивну особину код њега нисам видео дуж целог меча. Нити лидерство, нити пожртвованост, ни прецизност ни ништа. А тешко да им тренер није рекао да им је ово најважнија утакмица, којом осигуравају практично финале.
Ове јесу срале тројке данас, али опет и поред тога, су имали и више постигнутих двојки... Да смо данас победили могли бисмо се надати скоро пуном Пиониру у суботу, овако, скромних 1000 је више него коректно, обзиром да неће имати значај меч, највероватније.

Kako izgleda talentovan i dobar plej pokazao je Zagars iz Huventuda. Dobar šut, prodor, organizacija igre. Dao je 19 poena i imao 8 asistencija.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 704
  • Репутација: +205/-488
« Одговор #5108 послато: 17 Мај 2018, 17:30:59 »
Paunovic ima vise mana/neke vrlo tesko mogu sada da se otklone/ nego vrlina, za spoljnog igraca nategnute maksimalne visine 195/Zivanovicu do uha, sa Zargasom otprilike iste visine/ ima blago receno problematicnu kontrolu lopte, igra jedan na jedan jako sumnjiva bas zbog te kontrole lopta, ide do kosa najvise zahvaljujuci prostoru koji mu otvaraju saigraci,sut ne treba komentarisati ne samo na ovom mecu, jeste on pogodio onaj pobednicki kos u zadnjoj sekundi ali su procenti isto bili katastrofalni kao i sada, o selekciji suta sta reci ali to moze da se odbije na mladost,razumevanje i pregled igre pod velikim znakom pitanja. Dobro i jako telo,solidne brzine i eksplozivnosti kao i solidan atleta.... Odbranu necu komentarisati jer smatram da u ovom uzrastu i ne treba bude opterecen taktikom i igranjem seniorske odbrane kao sto su i kakvu su naprimer danas igrali Litvanci. Dalekoko je on od savremenog vrhunskog prospekta jedino ako se za prototip takvog igraca ne smatraju na primer M. Simonovic i B.Lazic.
Sada ce verovatno da krene pljuvanje i brdo minusa.
« Последња измена: 17 Мај 2018, 17:48:07 luki »

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 848
  • Репутација: +367/-249
  • Што не може нико, можеш ти!
    • Svet ronjenja
« Одговор #5109 послато: 17 Мај 2018, 17:33:40 »
Лепо сам се изнервирао и гледајући јуниоре, штета, након овог пораза шансе за финале су мале, Пауновићева најлошија утакмица од кад их гледам, индекс 0, Поповић добар

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.289
  • Репутација: +435/-1021
« Одговор #5110 послато: 17 Мај 2018, 18:08:01 »
Popovic odskace ovdje a uz njega još Lekić ima sanse da postane evroligaski igrac.
OVo ostalo je tanko.

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.836
  • Репутација: +1236/-1034
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #5111 послато: 17 Мај 2018, 19:41:09 »
Nerealno loša partija Paunovića. Od prvog šuta se videlo da mu se ruka skratila. Čini mi se da jedno 5 puta, ako ne i više, nije uspeo ni obruč da pogodi. Šut iz igre 5/21, od čega je svih 5 pogođenih šuteva bilo iz polaganja. Neverovatan podatak. Pokušavao je da preuzima odgovornost, pa i na silu, ali sve je bilo kontraproduktivno. Na kraju je uplakan napustio halu.

Popović u prvom poluvremenu odličan, kasnije se i on izgubio. Generalno je pokazao najviše talenta, bez obzira što je Lakić bio najefikasniji i imao najveći indeks ubedljivo. Lakić sa onakvom motorikom ne može da igra košarku na visokom nivou, previše je mlitav.

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.289
  • Репутација: +435/-1021
« Одговор #5112 послато: 17 Мај 2018, 20:15:55 »
Popovica su iskidale licne.
Ona 4. licna koja mu je sudjena u napadu ga je potpuno ugasila.

На мрежи miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 641
  • Репутација: +299/-107
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #5113 послато: 17 Мај 2018, 20:36:04 »
Vidi se da je pojedincima ovo jedini meč juniora koji su gledali ove sezone. Za sve dobro ove sezone ubedljivo najzaslužniji je taj limitirani Paunović sa milion mana. Kakav je da je, najbolji je igrač ove generacije.  Popović je na bljeskove igrao ove sezone, tipa odličan u Aba ligi, lošiji na kv.turniru... Ali ne sporim da jeste talenat. Lakić ,,budući EL kalibar" gotovo da nije postojao do ovog meča koji je odigrao odlično.

Da sam razočaran, jesam. Znao sam da je Huventud odlična ekipa sa širom rotacijom i više ,,oružja". Ali ipak sam se nadao tom finalu. Najavio sam da nam je za pobedu potrebna ispomoć Paunoviću i Tomaševiću kad je ono bilo obrnuto - ostatku tima je bila potrebna njihova podrška. Jeste, Paunović je glavni ,,krivac" za poraz - 5/21 iz igre, očigledno. Ali to ne menja sve ono što je radio tokom sezone. Bio je dominantniji od ,,seniora" Bitadzea, Pecarskog, Marjanovića, Cerovine (pitajte Ročestija, Feldina i ostale kako igraju Megina deca).

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 848
  • Репутација: +367/-249
  • Што не може нико, можеш ти!
    • Svet ronjenja
« Одговор #5114 послато: 17 Мај 2018, 20:47:31 »

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.836
  • Репутација: +1236/-1034
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #5115 послато: 17 Мај 2018, 20:49:29 »
Vidi se da je pojedincima ovo jedini meč juniora koji su gledali ove sezone. Za sve dobro ove sezone ubedljivo najzaslužniji je taj limitirani Paunović sa milion mana. Kakav je da je, najbolji je igrač ove generacije.  Popović je na bljeskove igrao ove sezone, tipa odličan u Aba ligi, lošiji na kv.turniru... Ali ne sporim da jeste talenat. Lakić ,,budući EL kalibar" gotovo da nije postojao do ovog meča koji je odigrao odlično.

Da sam razočaran, jesam. Znao sam da je Huventud odlična ekipa sa širom rotacijom i više ,,oružja". Ali ipak sam se nadao tom finalu. Najavio sam da nam je za pobedu potrebna ispomoć Paunoviću i Tomaševiću kad je ono bilo obrnuto - ostatku tima je bila potrebna njihova podrška. Jeste, Paunović je glavni ,,krivac" za poraz - 5/21 iz igre, očigledno. Ali to ne menja sve ono što je radio tokom sezone. Bio je dominantniji od ,,seniora" Bitadzea, Pecarskog, Marjanovića, Cerovine (pitajte Ročestija, Feldina i ostale kako igraju Megina deca).

Ma meni se ovakav Paunović opet više svideo od recimo danas odličnog Lakića, ali ovo je stvarno bila katastrofalna partija, možda jedna od najlošijih individualnih koje sam u životu video. Jednostavno su to činjenice. Njegova glava danas nije bila spremna da iznese taj pritisak koji nosi na svojim leđima. Ja sam Lakića pomenuo baš zato što je bio statistički gledano ubedljivo najbolji, a realno gledano teško da ćemo od njega dobiti prvotimca.

Mnogo jasnija slika o Paunoviću će se stvoriti nakon još ove dve utakmice u grupi. Pri kraju utakmice kad ga je trener izveo tražio je sam da se odmah vrati, ali mu nije dozvoljeno. I sam je bio svestan svoje očajne partije i hteo je na bilo koji način da se iskupi. Nadam se da je već neko od trenera posle utakmice popričao nasamo sa njim i stavio mu do znanja da je ovo bio samo loš dan. Veru u sebe ne sme da izgubi, a on danas sebi nije verovao, samo je silio jer je bio svestan da je on taj koji mora da rešava, a u tom siljenju je potpuno pogubio kontrolu nad svojom igrom.

На мрежи miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 641
  • Репутација: +299/-107
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #5116 послато: 17 Мај 2018, 21:02:47 »
Baš to. Tu i ja vidim uzroke očajne partije.
Stelazuru smo pre 6 meseci demolirali 40 razlike i upravo je Paunović blistao. Ne znam da li će te utakmice dati jasniju sliku  :biggrin: Podbacio je protiv najozbiljnijeg rivala i eto to će mu stajati kao mrlja i upitnik kod njega. Ja lično i dalje imam isto mišljenje o njemu

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 704
  • Репутација: +205/-488
« Одговор #5117 послато: 17 Мај 2018, 21:54:16 »

Evo ja sam gledao bar desetak meceva na kojima je igrao Paunovic. Ti si u principu u pravu,samo si zaboravio jednu stvar, Paunovic je dominirao obicno kada je za protivnike nije imao kosarkaski i fizicki dovoljno ravnopravne protivnike, Stelaazura i Bajern su daleko od vrhunskih ekipa u mladjim kategorijama.Paunovic je veliki potrosac lopti i to nije lose, lose je sto  njegovi procenti realizacije drasticno padaju kako danas tako i na zavrsnom turniru juniorske lige Srbije, sa jacinom protivnika njegova dominacij se gubi.Koliko je jaka i kvalitetna konkurencija u nasoj ligi/juniorskoj/ da bi mogla da se uzme kao merilo najbolje se videlo na ucinku navedenog Cerovine koga danas nije bilo nigde,Litvanci su ga prosto "pojeli".Paunovicu je ovo maturski ispit, hajde da vidimo kako ce igrati protiv dva realno daleko slabija protivnika ciji igraci ni kosarkaski ni fizicki ne mogu da se porde sa igracima Huventuda.
I jos nesto realno iz ovog tima samo dva igraca za sada mogu da ocekuju dobru/mozda i natprosecnu/ seniorsku karijeru, Popovic zbog talenta i Zivanovic prevashodno zbog atetizma i borbenosti.Treba obratiti paznju i pratiti Vasica i Pavicevica, ostali su daleko od bilo kakve iole pristojne seniorske kosarke.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.705
  • Репутација: +1269/-502
« Одговор #5118 послато: 17 Мај 2018, 22:58:12 »
Evo ja sam gledao bar desetak meceva na kojima je igrao Paunovic. Ti si u principu u pravu,samo si zaboravio jednu stvar, Paunovic je dominirao obicno kada je za protivnike nije imao kosarkaski i fizicki dovoljno ravnopravne protivnike, Stelaazura i Bajern su daleko od vrhunskih ekipa u mladjim kategorijama.Paunovic je veliki potrosac lopti i to nije lose, lose je sto  njegovi procenti realizacije drasticno padaju kako danas tako i na zavrsnom turniru juniorske lige Srbije, sa jacinom protivnika njegova dominacij se gubi.Koliko je jaka i kvalitetna konkurencija u nasoj ligi/juniorskoj/ da bi mogla da se uzme kao merilo najbolje se videlo na ucinku navedenog Cerovine koga danas nije bilo nigde,Litvanci su ga prosto "pojeli".Paunovicu je ovo maturski ispit, hajde da vidimo kako ce igrati protiv dva realno daleko slabija protivnika ciji igraci ni kosarkaski ni fizicki ne mogu da se porde sa igracima Huventuda.
I jos nesto realno iz ovog tima samo dva igraca za sada mogu da ocekuju dobru/mozda i natprosecnu/ seniorsku karijeru, Popovic zbog talenta i Zivanovic prevashodno zbog atetizma i borbenosti.Treba obratiti paznju i pratiti Vasica i Pavicevica, ostali su daleko od bilo kakve iole pristojne seniorske kosarke.
Samo sa sutra neki stručni štab FMP-a ne bude prozivan i kriv zbog Paunovićeve nastupajuće debitantske sezone među seniorima. I da ne čitamo ovde previše nesuvislih poređenja sa Dončićem.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.439
  • Репутација: +1032/-2349
« Одговор #5119 послато: 18 Мај 2018, 00:59:30 »
Neverovatni smo majke mi. Da nas nema trebalo bi nas izmisliti.

Juce ga vec stavljali u prvi tim a sad je ovakav i onakav. Sram vas bre bilo! Neko cak rece da u svim mladjim kategorijama moze da se probere tri igraca od kojih ce nesto biti. Kao eto kako se radi sa decom.Boze me sacuvaj!

Radimo najbolje u regionu sa decom cak smo i u evropi u vrhu i bas mi vas je zao sto nam u mladjim kategorijama nisu Doncic,Prozingis... ma bre i njih bi ispljuvali.

Sent from my iPhone using Tapatalk