Аутор Тема: Млађе категорије  (Прочитано 715987 пута)

0 чланова и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.547
  • Репутација: +703/-575
Одг: Млађе категорије
« Одговор #5080 послато: 16 Мај 2018, 21:44:58 »
Zaista ko može valja da ode do Pionira da podrži momke. Koliko sam shvatio finale će se igrati u Areni u nedelju od 10:00, pa ako budemo u njemu da pomognemo koliko se može.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.812
  • Репутација: +318/-920
« Одговор #5081 послато: 16 Мај 2018, 23:26:35 »
Moje je skromno mišljenje da klub sada kada je van Evrolige koja se jurila i gde je moralo biti više stranih igrača da bi se odgovorilo uslovima evrolige sa budžetom i sastavom treba mudro da dovede trenera koji zna kako se radi sa mladom ekipom da se napravi dobar plan kako iz sezone u sezonu kanalisati klince prema Zvezdi i od ovog realnog bogatstva mladih igrača napraviti stabilnog evroligaša za par godina. Ta nit od mladjih kategorija gde se evidentno najbolje radi na ovim prostorima do šanse recimo u Vršcu u ABA 2 ligi pa dalje FMP i na kraju kruna svega uloga u Zvezdi bi trebala da bude model kako se postaje veliki igrač od kadeta pa nadalje. Sramota je da Zvezda nema 8 sigurnih domaćih igrača koji znaju gde su i koji znaju koliko mnogo moraju da daju da opravdaju svoje prisustvo u klubu kao što je Zvezda. Očekujem već na leto tu lepezu prelivanja iz FMP u Zvezdu a iz Vršca u FMP. Jasna linija bi morala da bude i u opredeljenju trenera koji tu rade da se radi sa igračima na sličan način i da im se daje šansa da napreduju i fizički i individuzalno i taktički. Mi smo na početku sezone prosledili Momirova i Djordjevića iz FMP u Vršac i dobili igrače za narednu sezonu i to kakve. Takodje su Nenadić, Ojo, Jeremića pa i Simana pokazali da mogu da imaju svoje mesto u Zvezdi, Radanov je već tu. Pot traži svoju šansu. Takav tok se očekuje i narednih godina gde neki klinci stalno napreduju a to je očigledno niz koji se mora podržati od svih nas. Meni se iz drugih srpskih klubova ove sezone svideo recimo mali Mitrović iz Vršca jer ima tu nekog novog Jovića koji čuči i čeka da se usmeri i kanališe kako treba. Svidela mi se i energija kod Kaplanovića koji je mnogo napredovao sa svojom ulogom u Metalcu možda do neke ozbiljne postave u FMP za početak. Kad je Srbija u pitanju nekako se ranije podrazumevalo da bekova ima prs i pleva ali i da stvaramo vrhunske visoke igrače. Visokih nažalost u poslednje vreme nema tako da mislim da se pažnja ka takvim igračima mora dodatno usmeriti. Ko je rekao da nije bitno osvojiti ovo takmičenje u Beogradu. Uspeh se priželjkuje sigurno.

Савршено би било када би то заиста било тако код нас или уопште у кошарци али није тако.
Клуб као клуб руку на срце се труди колико толико око млађих категорија али се плашим да нам је стручни кадар ужасан,а питање је има ли бољи кадар да се нађе код нас,или има ли у Србији.Проблема је ту друже мој много,можда и превише да би се написало у једном посту и на брзину.

Ван мреже Dzontra

• Веран као пас
  • Поруке: 841
  • Репутација: +2396/-188
  • Samo ti.
« Одговор #5082 послато: 16 Мај 2018, 23:40:27 »
Off Topic
Ti iz Partizana su, na moju veliku sreću, neopevane budale... Pa tamo je pet soma nestajalo bez traga u treptaju oka, a sad je mnogo da se da nekome ko bi koordinisao mlađe kategorije.

Zato što misle da će se vratiti vreme kad su drugi pišali krv da bi im stvarali igrače za prvi tim, dok su oni puštali svoje trenere mlađih kategorija da se namiruju preko roditelja i ne izbacuju godinama nikoga za seniorski pogon, a promenu linoleuma u OŠ "20. oktobar" proglašavali sistemskim ulaganjem u budućnost.

Zato su i bili nebitni u tom segmentu, a sad im i Miško Ražnatović maše iz svemirskog broda kada je reč o mlađim kategorijama.

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.108
  • Репутација: +160/-643
« Одговор #5083 послато: 17 Мај 2018, 03:50:03 »
Slaba je reklama malo ljudi zna kad igramo i da uopste igramo...Moglo je malo bolke da se izreklamira jer kod nas Srba je kad je dzabe i sirce je slatko dobri prineri su Zadar i Mornar a posle Fener i Real 4500 ljudi...Mislim da je moglo uz adekvatnu reklamu i promociju moglo da se skupi 4-5000 ljudi uz besplatan ulaz...Aj mi koji sa foruma koji dolazimo da se dogovorimo da idemo svi na isti ulaz da budemo makar na jednom mestu...Evo nek neko od moderatora kaze koja tribina i da se skupimo bilo bi lepo

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
« Одговор #5084 послато: 17 Мај 2018, 11:02:48 »
Najjvise ce biti ljudi u subotu ali najjpotrebnija je podrska danas ako danas dobije verovatno cemo biti prvi...Besplatan je ulaz momci imaju skolske drugare ako nista drugo trebalo bi da bude pristojna brojka ja mogu da idem blizu mi je ici cu pa cemo videti koliko ce nas biti

Ван мреже neverforgetbari

• Веран као пас
  • Поруке: 731
  • Репутација: +647/-246
« Одговор #5085 послато: 17 Мај 2018, 11:17:58 »
Real razbio africku selekciju iz Pariza. Ocekujem ih u finalu.

Ван мреже Bojdo

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 220
  • Репутација: +82/-83
« Одговор #5086 послато: 17 Мај 2018, 12:05:16 »
Mega se ozbiljno bruka, skoro pa 40 razlike gubi

Ван мреже ajkula_bg

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.290
  • Репутација: +435/-1023
« Одговор #5087 послато: 17 Мај 2018, 12:38:28 »
jel se karte kupuju na blagajni ili na neki drugi nacin?
pojedinacno ili paket neki?

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.836
  • Репутација: +1236/-1034
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #5088 послато: 17 Мај 2018, 12:48:53 »
jel se karte kupuju na blagajni ili na neki drugi nacin?
pojedinacno ili paket neki?

Ulaz je besplatan.

EDIT: Mora se preuzeti besplatna karta na blagajni Pionira.
« Последња измена: 17 Мај 2018, 14:27:15 Александар95 »

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 849
  • Репутација: +368/-249
  • Што не може нико, можеш ти!
    • Svet ronjenja
« Одговор #5089 послато: 17 Мај 2018, 14:19:05 »
Ко год може нека дође, клинцима ће значити подршка, ја сам сад кренуо

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
« Одговор #5090 послато: 17 Мај 2018, 14:26:55 »
Evo i ja sam krenuo da gledam Paunovicev show...Dosta ljudi ne zna a dosta i ne moze zbog loseg termina

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.995
  • Репутација: +4517/-9352
  • "реалиста"
« Одговор #5091 послато: 17 Мај 2018, 15:02:27 »
Напред децо.

Ван мреже NenoM

• Члан КК
  • Поруке: 67
  • Репутација: +29/-9
« Одговор #5092 послато: 17 Мај 2018, 15:22:56 »
Link:

Ван мреже bicman

• Члан КК
  • Поруке: 80
  • Репутација: +40/-50
« Одговор #5093 послато: 17 Мај 2018, 15:43:42 »
Nisam ranije gledao ovu generaciju. Ono sto je vec posle 10-tak minuta kosarke uocljivo je da je momak sa brojem 7 (Popovic) izuzetan potencijal. Ima visinu, duge ruke, pregled igre, leti po terenu, snalazljiv, igra bez frke.

Decko igra kosarku zivota ili je do sada vesto skrivan od grabljivaca?

Ван мреже danko orovic

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 172
  • Репутација: +78/-66
« Одговор #5094 послато: 17 Мај 2018, 15:44:20 »
Neka neko napise kako igramo.Nisam u situaciji da gledam.

Ван мреже miki96

• Веран као пас
  • Поруке: 643
  • Репутација: +299/-107
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #5095 послато: 17 Мај 2018, 15:48:53 »
Nisam ranije gledao ovu generaciju. Ono sto je vec posle 10-tak minuta kosarke uocljivo je da je momak sa brojem 7 (Popovic) izuzetan potencijal. Ima visinu, duge ruke, pregled igre, leti po terenu, snalazljiv, igra bez frke.

Čitave sezone igra na relativno visokom nivou. Verovatno je posle Paunovića najveći potencijal.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 704
  • Репутација: +205/-488
« Одговор #5096 послато: 17 Мај 2018, 15:59:01 »

Ti izgleda slabo pratis kosarku narocito mladje kategorije.Momak je jedan od najvecih potencijala izuzetne kadetske generacije u Srbiji, bio je jedan od nasih najboljih igraca na kadetskom prvenstvu u CG gde je Srbija osvojila bronzanu medalju.On i Pavicevic su dosli kod nas ove godine s tim da ovaj drugi nije igrao dugo ove sezone. Clanovi te reprezentacije rodjenih 2001 su jos Zivanovic i Vasic.

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
« Одговор #5097 послато: 17 Мај 2018, 15:59:30 »
Ubi nas onaj mali goblin sa trojkama 13...Krenuli smo lepo pa stali poluvreme 46-45 za njih...Mene pretresa na ulazu a Litvanci njih desetak usli sa koferima hahaha

Ван мреже bicman

• Члан КК
  • Поруке: 80
  • Репутација: +40/-50
« Одговор #5098 послато: 17 Мај 2018, 16:08:19 »
Tako je Luki, slabo pratim mladje kategorije poslednjih godina. Jebiga, nema se vremena. Oko kosarkaskih prilika u poslednjih 30-tak godina vec mogu da izadjem na crtu svakom.

Sto se Popovica tice, ne videh da je apostrofiran u najavama. Usao sa klupe. Ne bi bio prvi put da neki klinac bljesne, pa posle nista.

Ван мреже luki

• Веран као пас
  • Поруке: 704
  • Репутација: +205/-488
« Одговор #5099 послато: 17 Мај 2018, 16:24:22 »
Tako je Luki, slabo pratim mladje kategorije poslednjih godina. Jebiga, nema se vremena. Oko kosarkaskih prilika u poslednjih 30-tak godina vec mogu da izadjem na crtu svakom.

Sto se Popovica tice, ne videh da je apostrofiran u najavama. Usao sa klupe. Ne bi bio prvi put da neki klinac bljesne, pa posle nista.

Izgleda da si malo mladji od mene. A sto se apostrofiranja tice tu je od "velikih" poznavoca kosarke navodjen jedan drugi igrac, ali ne bih da komentarisem jer sam dovoljno kritikovan zbog komentara o njemu , njegovom talentu i potencijalu.
« Последња измена: 17 Мај 2018, 16:28:07 luki »