Анкета

Најбољи играч против Војводине био је:

Рајковић
158 (26.6%)
Ненадић
2 (0.3%)
Крнета
5 (0.8%)
Павићевић
3 (0.5%)
Келхар
3 (0.5%)
Гогић
4 (0.7%)
Милијаш
14 (2.4%)
Савићевић
32 (5.4%)
Оњило
8 (1.3%)
Ракић
110 (18.5%)
Нинковић
19 (3.2%)
Јовић
227 (38.2%)
Мијаиловић
0 (0%)
Араухо
10 (1.7%)

Укупно гласова: 595

Аутор Тема: Шампион у Новом Саду : Војводина - Црвена звезда 3:3  (Прочитано 28369 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Пантела 09

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.914
  • Репутација: +1576/-534
  • Свести свемир на једну Звезду, то је љубав.
Одг: Шампион у Новом Саду : Војводина - Црвена звезда 3:3
« Одговор #260 послато: 29 Мај 2014, 20:14:00 »
Može,da smo juče izgubili imali bi isto bodova ali zbog mrđinog gola na pašnjaku bili bi prvi :mrgreen:
Или још слађе, били би први због Обрадовићевог аутогола на Маракани.  :travka:

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.968
  • Репутација: +1513/-524
« Одговор #261 послато: 29 Мај 2014, 21:29:50 »
Ракара ће да издоминира следеће сезоне. Памтите добро шта вам кажем, биће први стрелац лиге! Очекујем од њега 15+ голова. :vasil:
Slazem se. Kao sto sam ranije napisao ne znam zasto su ga svi pljuvali toliko jos pre nego sto je on dosao kod nas a malo njih je njega gledalo. Coveka je zadesila ta povreda dugo je bio van terena ovo sto je uradio kad se vratio je sasvim solidno. Pokazuje trud, zelju i ume da se postavi i nadje u sansi. Siguran sam da ce nam biti veoma koristan u sledecoj sezoni.

На мрежи Serbsta

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 336
  • Репутација: +266/-304
« Одговор #262 послато: 29 Мај 2014, 23:37:01 »
За прворођено дијете и титулу, овај Hennessy је предуго чекао да буде отворен! :drool:

« Последња измена: 29 Мај 2014, 23:52:54 Serbsta »

Ван мреже Гавра

• Члан клуба
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.019
  • Репутација: +1987/-1404
  • ЈА КАДА МЕ ГЛЕДАШ, ПОНОСНО СТОЈИМ, ЈА САМ ЗВЕЗДАШ
« Одговор #263 послато: 30 Мај 2014, 00:35:02 »
За прворођено дијете и титулу, овај Hennessy је предуго чекао да буде отворен! :drool:

Нек је са срећом.  :ziveli2:
Ја чувам флашу вина од 2011. за посебну прилику, ако остваримо неки баш велики успех или за рођење детета.  :srbinosm: 
Off Topic
Јесте велика разлика у квалитету пића и цени, али чисто као неки симбол. 
« Последња измена: 30 Мај 2014, 00:40:27 Gavrilovic »

Ван мреже nyc

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 596
  • Репутација: +1217/-426
« Одговор #264 послато: 30 Мај 2014, 00:52:49 »
Respect za brata Zvezdas_slo. Baš to - ko vam je "najmiliji". Al, dobro, šta fali   :))  ?

ČESTITKE bratu Serbsta! Bebče i titula - ima li šta veće i jače i divnije?

Da ste nam svi - tvoja draga, ti i ti tvoje prvorođenče - živi i zdravi i da zajedno slavimo još mnogo, mnogo titula!

Mada, iskren da budem, ja bih dao SVE "titule" u ovoj trošnoj, korumpiranoj, jadnoj ligi za prolazak u grupnu fazu Lige šampiona!
Ne, nisam rekao, "za titulu LŠ!" Već "samo" za prolazak u grupnu fazu! Eto dokle smo se srozali. Svi kompletno.
Kapiram ja, titula, pa titula… Ali u ovakvoj ligi "titula" mi zvuči… pa… pomalo kretenski! Zaista ne uživam u njoj kao što sam znao da uživam u osvojenim prvenstvima u nekadašnjoj YU ligi… dok smo se 'rvali, sve do poslednjeg kola, sa Hajdukom, Dinamom, pa i Veležom, Sarajevom, Željom…  A jedne godine čak i sa skopskim Vardarom!!!

BAŠ ZATO, hoću da gledam moju Zvezdu kako igra utakmice u EVROPI! Jer tu je njeno PRIRODNO mesto.
Znam. Ja sam navijački, zvezdaški relikt. Onaj koji je bio "rođen na vreme" da bi mogao kao najbalaviji klinac da doživi i tragediju zvanu Panatenaikos u polufinalu KEŠ 1971., ali i BARI, BARI , BARI!
Rekoh sebi prilikom obeležavanja 20. godišnjice osvajanja Evrope, dao bih SVE (SVI SVI SVI!) da možemo ovo da ponovimo. Ili, makar, da se vratimo medj elitu. Što da ne? U bunaru smo sad, ali tamo nam JESTE mesto. SVI znaju ko smo - "Stella Rossa", "Red Star", "Rotter Stern"… cela Evropa.I baš zato, krajnje je vreme da krenemo da pravimo strategiju za POVRATAK. Nekada su Džaja, Cvele i Ljupko zajedno stvarali strategiju za OSVAJANJE EVROPE. E, pa, sad je to malo teže. "Malo"  :ohmygod:.  Ali, znam da možemo da skrojimo pametan petogodišnji program za povratak u evropsku elitu.

Gde nam je i mesto. Ovo sam valjda ponovio 11 puta. Šta me briga.

Ван мреже ДелијаМомак

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.566
  • Репутација: +1499/-2150
  • Mile Kontras, Fenser
« Одговор #265 послато: 30 Мај 2014, 01:27:12 »
Utakmicom u Novom Sadu smo definitivno dobili dva igraca za buducnost naseg kluba a siguran sam u srpskog fudbala.Naravno govorim o Rajkovicu i Jovicu.
Kakav smekerski prijem lopte i egzekucija Jovica.Ono sto mi najvise uliva nadu je glava Jovica kome glava uopste nije u oblacima vec cvrsto na zemlji.
Ej jedva 16 godina,a mali vec usao u istoriju.Kako jaka glava treba za to.Deki Stankovic je to uradio malo stariji,ali svi znamo kakva je faca i karakter Deki.Svi misle da je taj decko sada najsrecniji na svetu verovatno i jeste.Ali ako je pravi njemu sada verovatno nije nimalo lako jer zna koliki je teret stavio na svoja ledja.
Samo hrabro mali!
Bice mnogo lakse uz vetar sa severne tribine!

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.436
  • Репутација: +5240/-5585
« Одговор #266 послато: 30 Мај 2014, 01:30:35 »

Ван мреже Regar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.357
  • Репутација: +1152/-952