Аутор Тема: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама  (Прочитано 176756 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 866
  • Репутација: +235/-297
  • I da mi ponude milione,bilione....
Одг: Играчи ФК Црвена звезда на позајмицама
« Одговор #1240 послато: 16 Април 2018, 21:06:13 »
Andrija Luković je juče odigrao ceo meč protiv Spartaka koji je njegov Voždovac izgubio (1:0).

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #1241 послато: 20 Април 2018, 22:43:16 »
Andrija Luković je danas odigrao 70 minuta u pobedi svog Vozdovca nad Napredkom (1:0).

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.669
  • Репутација: +1571/-2080
« Одговор #1242 послато: 21 Април 2018, 12:55:45 »
Pavkov danas igra protiv nas,dobio dozvolu.

На мрежи NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 836
  • Репутација: +375/-293
« Одговор #1243 послато: 21 Април 2018, 12:57:34 »
Pavkov danas igra protiv nas,dobio dozvolu.
Можда смо тако избоксовали да се цена карте спусти на 400дин  :travka:

На мрежи Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.669
  • Репутација: +1571/-2080
« Одговор #1244 послато: 26 Април 2018, 18:17:40 »
Pavkov ubica grobara :prvak:

Ван мреже konjarnik

• Члан КК
  • Поруке: 54
  • Репутација: +52/-13
  • Toplicki puk
« Одговор #1245 послато: 26 Април 2018, 18:31:51 »
Ima taj instikt da ga mune,al ne mogu da provalim sta mu fali da bude vrhunski.Za JSL odlican,ali preko toga mnogo tesko.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 11.907
  • Репутација: +3466/-1858
« Одговор #1246 послато: 27 Април 2018, 00:09:46 »
Fali mu koja godina manje....koja brzina vise....i jos malo bolja tehnika....a i polako spada u tip napadaca koji polako izumiru u modernom fudbalu pa im ostaje da igraju po egzotika ligama i uvek legendarnoj Aziji....

Ovako je vec premator za neki ozbiljan angazman u nekoj ozbiljnoj evro ligi....

Za ovakve banana lige poput nase, moz' da prodje....

На мрежи baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.106
  • Репутација: +160/-642
« Одговор #1247 послато: 27 Април 2018, 03:45:50 »
Pavkov ove sezone dao golova Partizanu ko svi iz Zvezde 3 komada...Niko te nikad voleti nece ko sto te volim ja Pavkove ubico grobara

На мрежи pavle1

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 223
  • Репутација: +44/-187
  • Elektronac zaljubljen u Zvezdu i fudbal.
« Одговор #1248 послато: 27 Април 2018, 15:09:47 »
Fali mu koja godina manje....koja brzina vise....i jos malo bolja tehnika....a i polako spada u tip napadaca koji polako izumiru u modernom fudbalu pa im ostaje da igraju po egzotika ligama i uvek legendarnoj Aziji....

Ovako je vec premator za neki ozbiljan angazman u nekoj ozbiljnoj evro ligi....

Za ovakve banana lige poput nase, moz' da prodje....

Od kad je igrac od 23 godine premator ?
Sa ovim telom i stilom igre lagano moze u neku od top 10 liga (prosecna neka ekipa) gde se gadja viso igrac.
Isto tako Sekunda spanska place za ovakvim igracem.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.894
  • Репутација: +3029/-898
« Одговор #1249 послато: 27 Април 2018, 15:18:07 »
Pisao sam ja o Pavkovu  kada je dolazio kod nas ,većinom informacija od njegovih bivšig saigrača iz ČsK Čelarova,većina su bili negativno ,takođe loše iskustvo u Vojvodini ,osim njemu tada kapiten au Čsk ,koji mi je reako da ima strašan potencijal ali da mu treba jedno tri godine da bi posto pravi i da mu treba dobra trenerska ekipa uz njega.
Imao je problema tada sa prijemom lopte tehnikom,slabim kretanjem  ali i tada je imao dobru realizaciju.Igrali su prijateljsku sa Vojvodinom,nija ga bilo celu utakmici i valjda od 88 i 90 minute da dva gola . Odlična igra glavom i skok su mu i ranije bili na najvećem nivou i to je njegova prednoist.
Ja opet ako ostane Miloje ne verujem da će on kod nas ,najlogičnije mi je da on bude prodat na leto u inostranstvo(navodno Turci ga neki gledaju)  ,bez obzira na dobru statistiku i logistiku  ,bilo je utakmica gde ga nije bilo nigde i bez učinka.

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.499
  • Репутација: +793/-227
« Одговор #1250 послато: 27 Април 2018, 19:07:04 »
Павков је у нападу играч мање у пољу. Нема технику да може да прими лопту са играчем на леђима и да је задржи. У одбрани не ради никакав посао. Његова игра је да се гради за позицију у петерцу и да се рве са штоперима и опасан је после прекида због висине.
Свака му част за број голова ове сезоне, али нам је апсолутно непотребан.

Ван мреже milanezzi

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +60/-106
  • Od hiljadu miliona zvezda u glavi si mojoj samo ti
« Одговор #1251 послато: 28 Април 2018, 18:09:08 »
Interesuje me da li je neko zna kako je igrao ove sezone Stefan Kovac u IMT, kakva mu je statistika, i da li je jos uvek u mladjim selekcijama Bih.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #1252 послато: 30 Април 2018, 00:15:06 »
Nisu se nešto proslavili naši na pozajmicama ovog vikenda...
Vučićević kao i po običaju nije bio ni u protokolu Spartaka, stvarno ne znam zašto smo ga tamo slali posebno kada uzmemo u obzir da je neko vreme bio povredjen. Bolje da je ovih 6 meseci pikao u Grafičaru.
Andrija Luković je danas presedeo ceo meč na klupi.
Ze Markos je ponovo bio na klupi ceo meč, dok je Bainović ušao u 84. minutu.
Romanić je meč protiv Javora odgledao sa klupe.
Jedini koji se proslavio je Pavkov.
Gol (2:32)

Ван мреже Banzoooka

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 107
  • Репутација: +21/-42
« Одговор #1253 послато: 30 Април 2018, 17:24:30 »
Citam vest na jednom od portala, i pisu tamo da bi Cvetkovic, cini mi se desno/levo krilo, mogao biti jedan od tajnih aduta. Naime, pisu kako je dosta solidno odigrao do sada u Graficaru, pa me zanima misljenje onih koji su pratili dosadasnje partije istog kluba. Naravno, moze i misljenje o ostalim igracima koji su tamo, Stankovic, Terzic, Rakic, Nikolic, Stanojev, i ne znam ima li jos koga..

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.894
  • Репутација: +3029/-898
« Одговор #1254 послато: 30 Април 2018, 17:27:34 »
Banzooka imaš temu Grafičar ,jedan forumaš je analizirao njihove utakmice ovog proleće i pisao za svakog od ovih igrača kako je odigrao.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
« Одговор #1255 послато: 30 Април 2018, 18:05:36 »
Citam vest na jednom od portala, i pisu tamo da bi Cvetkovic, cini mi se desno/levo krilo, mogao biti jedan od tajnih aduta. Naime, pisu kako je dosta solidno odigrao do sada u Graficaru, pa me zanima misljenje onih koji su pratili dosadasnje partije istog kluba. Naravno, moze i misljenje o ostalim igracima koji su tamo, Stankovic, Terzic, Rakic, Nikolic, Stanojev, i ne znam ima li jos koga..
Ja sam odgledao 4-5 utakmica ove polusezone...

Stanković-Nije loš golman, na utakmicama koje sam ja gledao on nije imao neke veće kikseve. Od sledeće sezone bi već lagano mogao da zauzme mesto 2. ili 3. golmana. E sad na stručnom štabu je da proceni šta je bolje. Da li da uđe u prvi tim i pošalje u penziju Kahrimana ili Supića, ali da u isto vreme ne dobija puno minuta ili da brani negde još godinu dana pa da se onda pošteno pošiba za mesto prvog golmana.

Terzić (levi bek)-Njega sam imao prilike najmanje da gledam. Prvih par mečeva proveo je na klupi, razlog je to što je cele zime bio bolestan. Kasnije je uspeo da zacementira svoje mesto u timu. Dobar je u ofanzivi, brz je, ima dobar centaršut, ali zato ponekad ode previsoko i tako iza sebe ostavi krater. Ako bi uspeo da popravi defanzivu mogli bi dosta toga da dobijemo od njega u budućnosti.

Stojić (štoper)-Fin utisak je ostavio na mene u onih par mečeva. Dobar je u vazduhu, nešto slabiji na zemlji. Nije loš sa loptom, ume da odigra veoma dobru dugu loptu. Ono što mi se ne svidja kod njega je manjak koncentracije. Često ume da zaspi i tako napravi 1-2 kardinalne greške koje su par puta rezultovale golom u našoj mreži.

Rakić (zadnji vezni)-On barem po meni igra u sistemu toplo-hladno. Nije loš igrač, u Grafičaru ima sličnu ulogu kao i Bakula u Zvezdi. Brz je, jak je u duelu, nije na Vi sa loptom... Mana mu je to što često ume glupo da ispadne, mada verujem da je to do nedostatka iskustva.

Nikolić (centralni, ofazivni vezni)-Na prvu se vidi da je talenat, međutim očekivao sam mnogo više od njega. Dobar je sa loptom, procenat dodavanja mu je izuzetno visok, međutim ja od njega još nisam video neko dobro proigravanje u prostor. Svako njegovo dodavanje se svodi na to da doda slobodnom igraču koji je od njega udaljen  6-7 metara ili da dugom loptom promeni stranu. Par puta se dešavalo da recimo Rakić ima više upotrebljivih lopti u prostor od njega. Ima do toga i što u Grafičaru ima par nemača pojma, ali ako želi da danas sutra igra u Zvezdi mora biti dosta lucidniji i da se ne plaši da proigrava u prostor... Dok je bio u OŠ mnogi su mu zamerali da je fizički preslab. I zaista izgleda kao da je upravo izašao iz konc logora, ali na terenu baš i nije tako. Ne može niko tek tako da ga oduva u duelu...

Cvetković (levo krilo)-Trenutno naš najbolji igrač tamo (barem po ovim mečevima koje sam ja gledao). Na svakom meču koji sam ja odlgedao ili je dao gol ili je upisao asistenciju. Inače on je tamo od jesenje polusezone i ljudi kažu i da je tada bio produktivan. Brz je, jak je, solidno se kreće bez lopte, ima jako dobar i precizan šut, a i sasvim fino izvodi prekide. Da ne bude sve savršeno moramo napomenuti da ima veoma slabu igru 1 na 1. Mogao bi Miloje da napravi od njega dobrog igrača, samo trenutno je konkurencija na levom boku prejaka.

Jug-Ništa do sada nije pokazao. Ima neverovatnu brzinu, dobro se kreće bez lopte, ali je zato teška operacija u igri 1 na 1. Bukvalno čim ispred sebe ima postavljenju odbranu piši propalo.

Senić-Očajan je. U njegovu odbranu napomenuću da igra špica što mu nije prirodna pozicija, ali to ne znači da ne treba da se trudi i daje svoj maksimum. Nadam se raskidu ugovora na leto.

edit: Slobodno postavi tu vest za Cvetkovića ili napiši gde si pročitao.

Ван мреже Banzoooka

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 107
  • Репутација: +21/-42
« Одговор #1256 послато: 04 Мај 2018, 14:28:28 »
Verujem da sam mogao postaviti pitanje i na temi o Graficaru, ali nije kao da sam promasio ne znam ni ja koliko :D A tebi dzoni svakako hvala na detaljnoj analizi! Steta za tog Senica, nevezano za to kako ga je Terzic najavljivao, mislio sam da ce decko mnooogo vise pokazati..

Ovo je link cele te vesti, a sada cu kopirati i samo taj deo na koji sam mislio:

ŠTA MOŽE DA PONUDI GRAFIČAR I DA LI JE STEFAN CVETKOVIĆ TAJ?

Crveno-beli tokom zime ponosno predstavili „projekat Grafičar“. Tu se kale Zvezdini biseri iz „klase 1998 i 1999“. Možda je rano za prve benefite, ali filijala bi vrlo brzo morala da postane sakrivena Zvezdina snaga. Rano je za Veljka Nikolića, Stanojeva, Terzića, Stojića... Međutim, jedan momak se ovog proleća ističe u ljubičastom dresu. Nije toliko bio eksploatisan u prethodnom periodu, ali krilni fudbaler rođen 1998.godine Stefan Cvetković pokazuje da bi vrlo lako uskoro mogao da se uhvati u koštac sa obavezama u Zvezdinom dresu. Golovi, asistencije, driblinzi... On je taj koji bi mogao da popuni prostor odlaskom Nemanje Radonjića.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.765
  • Репутација: +718/-395
« Одговор #1257 послато: 05 Мај 2018, 19:26:10 »
Павков пеналџија, поново убо. :mrgreen:

На мрежи NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 836
  • Репутација: +375/-293
« Одговор #1258 послато: 13 Мај 2018, 21:47:04 »
Луковића, обзиром да се реално не рачуна на њега, пустити у Вождовац за 50% од наредне продаје. Нисмо га платили тако да нећемо бити много на губитку.

Ван мреже Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 225
  • Репутација: +315/-51
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
« Одговор #1259 послато: 13 Мај 2018, 23:05:42 »
Шта се дешава са Зе Маркосом? Поново га нема ни на клупи. Баиновић одиграо последњих 10-так минута у победи Грађевинара.