Анкета

Најбољи играч против Младости био је:

Кахриман
1 (0.3%)
Цветковић
0 (0%)
Лазић
3 (1%)
Павићевић
0 (0%)
Ђорђевић
1 (0.3%)
Анђелковић
1 (0.3%)
Босанчић
3 (1%)
Лазовић
199 (66.8%)
Орландић
68 (22.8%)
С. Стојановић
4 (1.3%)
Савићевић
5 (1.7%)
Петковић
3 (1%)
Мбођ
7 (2.3%)
М. Стојановић
3 (1%)

Укупно гласова: 298

Аутор Тема: 30 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани 3:1  (Прочитано 16590 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Кошутњак 11090

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 46
  • Репутација: +58/-12
  • Навијај кућо!
Запамтите добро лик овог клинца, будућност Звезде и Србског фудбала.
Вансеријски таленат!

П.С. Можда није права тема, нека админи преместе у одговарајућу ако сам погрешио...

Ван мреже ultra88

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.060
  • Репутација: +659/-245
  • taj osecaj nas kad pogodak das
O samoj utakmici nema mnogo sta da se kaze,pobedili smo i kako tako sacuvali obraz...ova moja poruka prvenstveno ide DARKU LAZOVICU,koji je jedan od retkih igraca,bio dostojan zvezdinog dresa,u ovim teskim godinama za nas klub...mnogo srece u daljoj karijeri pa da se jednog dana opet vratis ..LAZOVIC DARKO  :cz:

Ван мреже marvelovac

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 382
  • Репутација: +92/-565
Да споменем нешто што нико није, што је било у сенци Дарка Лазовића, а то је деби Милоша Стојановића. Искрено се надам да смо из Звезде испратили јуче једну легенду, а присуствовали почетку нове. Желим и да верујем да би Стојанче добио прилику и да је клупа била пуна и да је ово само увод у следећу сезону и штоперски тандем Луковић-Стојановић. Надам се такође и да ће Вукашин покидати СП и онда отићи за неку пристојну суму, јер је поред Стојановића вишак, а штета би била да труне на клупи.

И још једном...

ЛАЗОВИЋ ДАРКО!

to sam i ja pricao pa me je red hart cini mi se smarao... I meni deluje da je stojanovic dosta bolji i da mora da se ubacuje cak i pre jovanovica, a jovanovica prodati.

Kako je igrao vukan? Jel je pokazao nesto fudbalsko na utakmici? Mamadu? Imao sam nezgodu pa sam usao na stadion pred kraj a ovde niko ne pise o igri i igracima, samo o lazovicu i deci 

Ван мреже Geometar

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.870
  • Репутација: +406/-975
Mene interesuje kako je Friday odigrao?

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.711
  • Репутација: +678/-256
Izasao je zbog povrede jos u prvom poluvremenu,tako da nije nista mogao da pokaze.

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.116
  • Репутација: +454/-993
  • Понос града ти си нашега
Mene interesuje ka
ko je Friday odigrao?
Замењен у првом полувремену због повреде.

Ван мреже Kumanovac

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 3.041
  • Репутација: +1339/-352
to sam i ja pricao pa me je red hart cini mi se smarao... I meni deluje da je stojanovic dosta bolji i da mora da se ubacuje cak i pre jovanovica, a jovanovica prodati.

Kako je igrao vukan? Jel je pokazao nesto fudbalsko na utakmici? Mamadu? Imao sam nezgodu pa sam usao na stadion pred kraj a ovde niko ne pise o igri i igracima, samo o lazovicu i deci

Вукан претрчао три пута више од Деде, одлично се убацивао али сви шутеви су били ван оквира, углавном лоши. Био је лош у пасу, те је неретко грешио и додавања на 2 метра.
Мамаду имао 3-4 додира са лоптом, све коректно.
Створили смо доста шанси, али пуно је и упропаштено с обзиром на то да је Анђелко био лево крило. Створила је и Младост доста шанси јер Босанча не може да игра дефанзивног везног, а Павићевић и Лазић нису били најсигурнији. Додуше, Ђорђевић је био крив за неуспешну офсајд замку код њиховог гола.

Ван мреже marvelovac

• Звездаш
  • **
znaci vukan standardno igrac manje, tj vise igra za njih kolko gresi u pasu i koliko je beskoristan igrac, jos uvek znaci nije pokazao nista fudbalsko... Pavicevic se raspada ono sto je igrao protiv ofk i cuke je kriminalno a lazic i ne zna za bolje ako savo igra slabo onda lazic jos slabije jer je lazic los igrac koji se svercuje pored save, nadam se da ce nas obojica napustiti

Ван мреже Цигани господа

• Члан ФК
  • Поруке: 1.116
  • Репутација: +454/-993
  • Понос града ти си нашега
znaci vukan standardno igrac manje, tj vise igra za njih kolko gresi u pasu i koliko je beskoristan igrac, jos uvek znaci nije pokazao nista fudbalsko... Pavicevic se raspada ono sto je igrao protiv ofk i cuke je kriminalno a lazic i ne zna za bolje ako savo igra slabo onda lazic jos slabije jer je lazic los igrac koji se svercuje pored save, nadam se da ce nas obojica napustiti
Mislim da Savo treba da ostane jer je iskusan i kvalitetan igrac, a takvi su nam potrebni. To sto nije par utakmica bio na nivou ne znaci da treba da ga pustimo, kvaliitet kod njega nije sporan.

Ван мреже marvelovac

• Звездаш
  • **
Одг: 30 коло ЈСЛ: Црвена звезда - Младост Лучани 3:1
« Одговор #129 послато: 25 Мај 2015, 20:33:57 »
oporavlja se lukovic, imas 2 talentovana klinca, mamadua i lazica(koji daj boze najverovatnije ide) i ti bi da ostane savo koji ima 100 godina i raspada se vec duze vreme a ne par utakmica...

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.741
  • Репутација: +2715/-944
  • Premijer,predsednik kluba+ministar Tv = mirkonelo
« Одговор #130 послато: 25 Мај 2015, 20:43:22 »
Vukan je bio dobar. Imao je jednu dobru šansu kada se stuštio kao tane u 16 i šutirao tik iznad prečke. Stalno im je bio pretnja, nikad nisu bili brži od njega.
Sjajan pritisak kod presinga, nekoliko baš lepo odreagovao na sredini.
Lazić je spasao čist gol, Kahriman takodje ali više zbog slabog snalaženja ovog iz Mladosti.
Moram da odgledam i snimak, da bih sve potvrdio.
Cakija lopta nije slušala do poslednjeg prelepog gola.
Čini mi se da je Orlandić pored Frajdeja dao gol, bez problema.
Laza je dobro igrao.
« Последња измена: 25 Мај 2015, 23:23:40 Red »

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.700
  • Репутација: +2948/-892
« Одговор #131 послато: 27 Мај 2015, 08:43:31 »
Tek sam sad skontao pošto sam video u novinama da je mali Gašić (sin ministra) igrao za Mladost protiv nas i izjavio je da je bio posebno motivisan pred ovu utakmica. A slika sa tekme  on kako čuva Orlandića.