Аутор Тема: Који је ово филм?  (Прочитано 14546 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NN lice

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 75
  • Репутација: +80/-66
  • Једина љубави живота мог...
Одг: Koji je ovo film?
« Одговор #80 послато: 22 Август 2015, 20:46:05 »
Pa tek što si se oporavila od traume ti hoćeš da ti se opet zgadi pita s mesom?  :mrgreen:

Ugojila sam se pa trazim efikasnu dijetu. Kud ces bolje od gadljivosti na hranu.

На мрежи dukigavro

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.060
  • Репутација: +331/-325
« Одговор #81 послато: 23 Август 2015, 01:29:25 »
Ajd da probam i ja da nadjem film iz detinjstva(pre 15+ godina), mada mi u secanju stoji da nije za malu decu.

Radnja se vrti oko bracnog para, gde muz ostaje nepokretan, slog ili tako nesto. Ostala mi je u glavi scena, zena ga vara u susednoj sobi, a on lezi nepomican u drugoj, a potom nalazi neku snagu da se pomeri...

U glavi mi je mutan lik glavnog glumca, lici mi na Zerar Depardjea, ali koliko sam video, nema slicnog medju njegovim filmovima. A mozda nije ni slican Zeraru.

Ван мреже Лазар26

• Члан ФК
  • Поруке: 4.875
  • Репутација: +2918/-1709
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #82 послато: 23 Август 2015, 01:34:53 »
Ajd da probam i ja da nadjem film iz detinjstva(pre 15+ godina), mada mi u secanju stoji da nije za malu decu.

Radnja se vrti oko bracnog para, gde muz ostaje nepokretan, slog ili tako nesto. Ostala mi je u glavi scena, zena ga vara u susednoj sobi, a on lezi nepomican u drugoj, a potom nalazi neku snagu da se pomeri...

U glavi mi je mutan lik glavnog glumca, lici mi na Zerar Depardjea, ali koliko sam video, nema slicnog medju njegovim filmovima. A mozda nije ni slican Zeraru.
Da nije ovaj sto vec Bik pitao, Above Suspicion?

Ван мреже dovla zmaj

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.752
  • Репутација: +1035/-1221
« Одговор #83 послато: 23 Август 2015, 10:35:55 »
Ih,sto napisa kraj,mogao sam gledati.Volim ovakve filmove  :mrgreen:

da jbt  :facepalm: 

poznat stari kaubojac je u pitanju. nemojtw da se sablaznjavate posto mi to nije od omiljenih zanrova.
sve se vrti oko jednog glavnog negativca i nekog kovcega sa parama.
pamtim scenu gde bleje negativac kovceg i dobar lik negde u pustinji i ovaj tera drugog da kopa sebi grob a kovceg je pored. valjda je iz istog filma scena kad se kao spustaju u rupu po taj kovceg. i sad kao jedan je gore i trazi da mu prvo kovceg da pa ce mu pomoci da izadje a ovaj hoce obratno. i kao prepiru se i ovaj dole mu doda pare a ovaj drugi ga ostavi u rupi.

Ван мреже prolup

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.153
  • Репутација: +814/-2005
« Одговор #84 послато: 23 Август 2015, 10:50:09 »

http://www.imdb.com/title/tt0104779/

Могао би бити овај.

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.554
  • Репутација: +821/-227
Одг: Који је ово филм?
« Одговор #85 послато: 23 Август 2015, 13:00:42 »
Само што Питер Којоти није доживео шлог и зна да га жена вара, чак се и ложи на то. Добар филм.

Што се тиче вестерна, у сваком трећем филму иде неки ковчег, новац, злато или оружје. Ђанго у сваком филму вуче ковчег.

Ван мреже prolup

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.153
  • Репутација: +814/-2005
« Одговор #86 послато: 23 Август 2015, 13:26:25 »
Па није ни рекао да лик не зна да га жена вара, а узео сам у обзир и да је давно гледао  :biggrin: http://www.imdb.com/title/tt0115751/ и овај вуче на тако нешто ал мислим да је онај претходни.

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.179
  • Репутација: +4082/-5042
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
« Одговор #87 послато: 23 Август 2015, 17:14:20 »
Pa kako bih objasnio film da ne ispričam kljucnu stvar, nema veze gledajte ga jer je dobar  :srbinosm:

Evo jos jedan.
Radnja za vreme 2 svr.
Britanska  (americka) porodica sa malim sinom, zatiče ih japanska invazija.
Secam se scene gde roditelji trče na ulicu sa detetom, a tamo totalni haos, ljudi trce na sve strane i u jednom  mmomentu malog nema.
Decak zavrsava u nekom japanskom radnom logoru gde pokusava da se uklopi i prezivi.

Jedna od poslednjih scena, upozorenje
Sad vec prilicno odrastao i neprepoznatljiv seta da li logorom ili ulicama oslobođenog grada, isto gomila ljudi na ulicama, svi nekog traze.
Njegov rođeni otac prolazi pored njega ali ga ne prepoznaje, tada se on sl okrece vidi majku, a ona ga prepozna.
Da li samo intutitivno ili je imao nesto u rukama, mozda ogrlicu ne secam se vise.

Veoma dobar film, znam da sam ga kao klinac par puta gledao ali to bese jako davno.

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.620
  • Репутација: +4411/-7624
« Одговор #88 послато: 23 Август 2015, 17:20:17 »
Empire of the rising sun sa Dzonom Malkovicem.

Ван мреже Bik Koji Sedi

• Ултимативни поглавица!
  • Члан ФК
  • Поруке: 7.179
  • Репутација: +4082/-5042
  • ZLIKOVAC I PROVOKATOR!
« Одговор #89 послато: 23 Август 2015, 17:24:23 »
Hvala Deki  :ziveli2:

Ван мреже Димитрије

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.554
  • Репутација: +821/-227
« Одговор #90 послато: 23 Август 2015, 21:48:39 »
Па ако сте се договорили да се жена креше са неким онда то није варање.
И ,,Empire of the Sun" је добар филм.

На мрежи dukigavro

• Звезда му је све
« Одговор #91 послато: 24 Август 2015, 01:40:57 »
http://www.imdb.com/title/tt0104779/

Могао би бити овај.

Mogao bi ovaj da prodje, mada, necu znati dok ga ne odgledam. Hvala.

Само што Питер Којоти није доживео шлог и зна да га жена вара, чак се и ложи на то. Добар филм.

I ne secam se bas mnogo od filma, vise je secanje na emociju.

Ван мреже Душан Савић

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 329
  • Репутација: +128/-64
« Одговор #92 послато: 25 Август 2015, 02:38:55 »

Да није Breaking the Waves Ларса фон Трира (1996)?

На мрежи dukigavro

• Звезда му је све
« Одговор #93 послато: 26 Август 2015, 03:12:05 »
Да није Breaking the Waves Ларса фон Трира (1996)?

Mislim da nije taj, vec ga je forumas pominjao malo ranije, mislim i da je pogodio sa prvim ponudjenim. Ali, dok ne odgledam necu znati.

На мрежи Snoopy

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.966
  • Репутација: +1081/-1053
« Одговор #94 послато: 21 Септембар 2015, 23:05:07 »
   Пошто је отац пред утакмицу Звезда - Бајерн (1991, да би снимао  :srbinosm:) купио видео рекордер "Голдстар", ја сам био у могућности да гледам филмове и цртаће још као мали. Сјећам се тадашње видеотеке и мог узбуђења када би ишао тамо. Сјећам се и да сам пар пута ишао са мајком да узимам цртаће или филмове. Једна сцена из мени непознатог филма ми је ипак остала дубоко урезана у сјећању, а ни сам не знам зашто. Гледао сам тај филм прије неких 20-25 година. Не сјећам се радње нити имена филма. Сјећам се да сам мајци испричао шта сам тачно гледао, да би се увјерио да нисам можда сањао или утриповао нешто..Ипак сам добио потврду да сам гледао гомилу филмова, тако да је и тај вјероватно међу њима. Сјећам се сцене гдје један медвјед (вјероватно Гризли) хвата рибу у неком планинском потоку и храни се. Крајолик је тако живописно описан да сам ја тада био фасциниран. Густа четинарска шума около, планински поток и љепота коју само природа може да подари. Чини ми се, мада нисам сигуран, да те медвједе гањају неки криволовци. Због чега ми је та сцена остала у сјећању нисам сигуран, али би баш волио да сазнам име тог филма. Да га поново погледам и можда сјетим и осталих сцена које би ме подсјетиле на сретно дјетињство.
« Последња измена: 21 Септембар 2015, 23:12:02 Snoopy »

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 17.209
  • Репутација: +5025/-5481
« Одговор #95 послато: 21 Септембар 2015, 23:10:32 »
Ha,ja imam isto Goldstar video rekorder kupljen negde u to vreme.Još ga imam ali mislim da je nešto pokvaren

На мрежи Snoopy

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #96 послато: 21 Септембар 2015, 23:15:28 »
Ha,ja imam isto Goldstar video rekorder kupljen negde u to vreme.Još ga imam ali mislim da je nešto pokvaren

Имам га још и мислим да ради, мада нисам сигуран гдје је тачно. :travka: Фамилијарно смо емотивно везани за њега. Иначе, тада плаћен великих 1000 дојче марака.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 17.209
  • Репутација: +5025/-5481
« Одговор #97 послато: 21 Септембар 2015, 23:20:09 »
Имам га још и мислим да ради, мада нисам сигуран гдје је тачно. :travka: Фамилијарно смо емотивно везани за њега. Иначе, тада плаћен великих 1000 дојче марака.
Jes vala znam da je bio nešto skup

Ван мреже Shoneee

• Члан ФК
  • Поруке: 3.808
  • Репутација: +1312/-732
  • Gud difens end tranzišn ofens!
« Одговор #98 послато: 22 Септембар 2015, 00:29:26 »
   Пошто је отац пред утакмицу Звезда - Бајерн (1991, да би снимао  :srbinosm:) купио видео рекордер "Голдстар", ја сам био у могућности да гледам филмове и цртаће још као мали. Сјећам се тадашње видеотеке и мог узбуђења када би ишао тамо. Сјећам се и да сам пар пута ишао са мајком да узимам цртаће или филмове. Једна сцена из мени непознатог филма ми је ипак остала дубоко урезана у сјећању, а ни сам не знам зашто. Гледао сам тај филм прије неких 20-25 година. Не сјећам се радње нити имена филма. Сјећам се да сам мајци испричао шта сам тачно гледао, да би се увјерио да нисам можда сањао или утриповао нешто..Ипак сам добио потврду да сам гледао гомилу филмова, тако да је и тај вјероватно међу њима. Сјећам се сцене гдје један медвјед (вјероватно Гризли) хвата рибу у неком планинском потоку и храни се. Крајолик је тако живописно описан да сам ја тада био фасциниран. Густа четинарска шума около, планински поток и љепота коју само природа може да подари. Чини ми се, мада нисам сигуран, да те медвједе гањају неки криволовци. Због чега ми је та сцена остала у сјећању нисам сигуран, али би баш волио да сазнам име тог филма. Да га поново погледам и можда сјетим и осталих сцена које би ме подсјетиле на сретно дјетињство.

The Edge

Ovde imas prelepe predele i medveda  :travka:

На мрежи Snoopy

• Пријатељ РСБ-а
« Одговор #99 послато: 22 Септембар 2015, 07:29:23 »
   Мислим да је то тај филм. Браво Шоне.  :travka: