Аутор Тема: Најбољи уписи на форуму  (Прочитано 183149 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ZvezdaMiJeSve

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.907
  • Репутација: +861/-251
Одг: Најбољи уписи на форуму
« Одговор #80 послато: 25 Септембар 2011, 15:04:34 »
Ono što je sigurno ovoliko usijane mase, 'pojačanja', imena, teorija, teorija zavere, insajdera, želja.. Toliko strasti, temperamenta, ljubavi.. To niko nema. Pa mi kopamo strimove za prijateljske utakmice s nekim levim Bugarima van sezone, pa još pucaju :) Nema ovo nigde, zato nas i volim :) Najjači smo.

Ван мреже Ковач

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.548
  • Репутација: +457/-183
  • 29.05.1991.
    • mojacrvenazvezda.net
« Одговор #81 послато: 27 Септембар 2011, 20:27:53 »
тсва

Цитат
Kod nas sve naopako

Najbolji napadac glumi predsednika kluba, standardni napadac glumi fudbalera, prekide najbolje izvodi trener, najbolji dribler je golman itd...

Da je pevala neka polugola turbo folk diva bilo bi barem 20 000. Novak, Robi, Lukic i co. samo dve hiljade.

Kome trebaju bebe?

Nisu delije = beograd. Da nece inkubator da upita dete za koga navija? Ova utakmica je bila za sve one ljude koji su ljudi i koji su mogli da dodju. Nije bila za delije, grobare i ostale.

Селектор

• Гост
« Одговор #82 послато: 27 Септембар 2011, 22:40:12 »
Učiniti nešto HUMANO.
+
Videti ponovo legendu u svetom dresu.
+
Videti najboljeg tenisera na svetu i jednog od najvećih ambasadora Crvene zvezde u svetu, takođe u svetom dresu.
+
Videti Pericu Ognjenovića i Dejana Ilića ponovo na Marakani
=
300,00 dinara.

Ima stvari koje novac ne može da kupi. Za sve ostalo, tu su prazne reči, i virtuelna "milionska" armija navijača.

Mene je danas sramota.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #83 послато: 28 Септембар 2011, 13:53:10 »
I sada se pojavljuje milijardu zvezdinih vatrenih navijača koji su se pojavili niotkuda, odakle toliki?
Ja koliko se sećam samo ti i još par ljudi (i braća sa kk foruma) su pratili CZ prošle sezone a sada odnekud neverovatna ljubav prema istom tom klubu!
To su isti oni sa Rena i Milana koje zaboli ***** da dođu na Javor, BSK ili Radnički sledeće subote. Pun mi je ***** takvih zvezdaša. Pokazali smo se na fondaciji, 4.000.000 ljudi 70.000 evra!
FUJ !

Zvezdinih navijača je onoliko koliko ih ima prosečno na stadionu u JSL! 15.000 plus 5.000 onih koji su zbog raznih stvari sprečeni da budu tu.
Nema više! Ostali će navijati za Zvezdu ako bude igrao Miličić i Radmanović, ako pak budu nastupali Cvele, Nedović, nikolić, jebiga, onda je neće toliko voleti.

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.440
  • Репутација: +1186/-1114
  • Idolopoklonik
« Одговор #84 послато: 02 Октобар 2011, 15:08:09 »
Pretpostavljam da mlađi, ili upadice, pokušavaju ovde da nam nametnu kako je Robi taj koga treba oterati.

Malo bih se nadovezao na Kikin post, nadam se da mi niko neće zameriti jer nisam moderator pa nemam pravo na tako nešto.

Elem, Robi (da Robi, ne Robert već Robi, tepam mu jer ga volim :001_smile:) je uradio za Zvezdu toliko toga da se u jedan post na forumu ne može napisati. Što kao igrač, što kao čovek, što kao trener. On je došao kod nas kao jedan veliki čovek pre svega a potom i još veći Zvezdaš da nam pomogne. Imao je i miran posao u njihovoj reprezentaciji i bolju platu i manje nerviranja. Nije ni tačno da nije mogao da trenira nekog drugog, mogao je. A mogao je i letos mirne duše da ode pa nije.

Robi ima zaštićen status prosto zato što takvih ljudina koji svoj obraz i svoje Zvezdaštvo ne prodaju nikada i ni po koju cenu nema mnogo. I uvek će ga imati. Robija niko neće oterati, on i kada bude odlazio može samo da ode uzdignute glave i to tako što ćemo ga svi lepo pozdraviti, poneko možda i pustiti neku suzu (kao ja na primer). Pre nekoliko dana sam ga sreo i poklonio mu neku sitnicu gde se on prilično obradovao i nasmejao (a meni srce bilo puno), ako čita ovo znaće tačno o čemu se radi  :stidan:. A znaju i mnogi forumaši što me poznaju i ovako. Čovek prosto ne može a da ti ne bude drag i ovakve svoje legende ne smemo ni u najcrnjim snovima da pomislimo da teramo, jer ćemo tada oterati sebe a ne njega.

Da li možemo da pričamo o njegovom trenerskom radu? Naravno da možemo, i on je uvek podložan kritici kao i svaki drugi igrač i trener. Da li je odgovoran za slabe igre na jesen? Naravno da jeste. Igrači igraju malodušno i to je ono što me nervira. Meni se nekako čini da mu je psihologija slaba strana i da ne shvata da ovo nisu više igrači koji ginu za Zvezdin dres samo zato što je Zvezdin već da sa njima mora svaki dan da se radi i na njihovoj glavi a ne samo fudbalu.

Svedoci smo da živimo i prokletom vremenu gde jedan ološ kao što je Stojković poznatiji pod imenom Mustafa, može da kaže da četvrta Zvezdina Zvezda nema obraz. Dobro se zamislite nad tim kada sledeći put neko krene nešto da piše o Robiju. Kritika trenerskog rada da, sve ostalo ne nikako!

Uvek se setite da smo jednim delom i mi Zvezdaši pomogli ovom ološu što danas radi ovo što radi da jednom Draganu Džajiću urade to što su mu uradili! Zna se zašto je baš Džaja bio sve ove godine meta da se ocrni Zvezdaštvo! Zato što ni njemu ni Robiju niko od ovih bednika nije ni do kolena niti će ikad biti. Uvek će biti miševi koji će viriti iz rupa.

На мрежи Jar Jar

• Члан КК
  • Поруке: 1.221
  • Репутација: +528/-243
« Одговор #85 послато: 03 Октобар 2011, 00:12:57 »
By Bloods

Цитат
Dobro jutro, napokon da se i ja upisem na ovoj temi za koju vecina clanova misli da mi je i mesto (ali u sredu ce i ti clanovi shvatiti neke stvari)

Цитат
Цитат: David978  јуче у 01:28:04

Pratim mnogo foruma, ali nigde ne pisem. Ipak, vise ne mogu da se suzdrzim. Citao sam sve poruke Bloodsa i to me je nateralo najvise da se registrujem.
    Covek lozi, a zasto ne znam. Ne izmislja sve, zna dosta, ali mnogo toga nije tacno, uglavnom ono sto i zvuci nerealno.
    Prvo, finansijska situacija u klubu je jako losa. Dragan Ristic je trebalo da bude glavni finansijer, ali on za sada ne zeli da daje pare. On prvo hoce da vidi ko ce jos pored njega da daje novac i ko ce sve biti u klubu,a  nimalo mu se ne svidja sto je Mirko Pavlovic i dalje tu.
    Uprava kluba nije formirana i nece ni biti skoro, sto je jos jedan problem.
    Sponzora nema. Za sada potpisan ugovor ima samo jedna Risticeva kompanija. To mozete videti i na novim sezonskim kartama(samo 1 sponzor na karti!). Nema ni Lukoila, iako su pristali da budu sponzori pa cak i dali neki kes u startu, ali ugovor nisu potpisali.
    Znate da se pricalo o budzetu od preko 2 miliona evra, ali mi smo daleko od te cifre.
    Prica da se ne dovode novi igraci jer je slabo trziste, a ono davno nije bilo bolje! A spominje se i Coviceva zelja da bude sve senzacionalno. Senzacija ce biti kada u sredu vidite isti ovaj tim. Zar je normalno da u ozbiljnom klubu senzacija bude vaznija od priprema i uigravanja?
    Pesicu je obecano da ce se dovesti igraci u vrednosti od oko million evra, a za sada su dovedeni samo Morison i Popovic, koji ukupno imaju oko 350 hiljada. Pesic je prvo hteo Goluba i to je bilo dogovoreno. Ali kada je trebalo da se ozvanici, nasima se nije davalo 250, vec su onda ponudili 200 i ovaj je odbio.
    Tada se i mislilo da ce biti para, ali jos ih nema.
    Sada se trazi plej. Kakav Jaric, kakav Marej. Nudjeno je Popovicu 50k, sto je ovaj naravno odbio. Stiven nije opcija, bio je zelja, ali nasi onda videli da mu se duguje brdo para. Trenutno se pregovara sa dva Amera, koji bi igrali za manje od 100k.
    Pitanje je samo do kad ce Pesic cutati. Kada on progovori, mozda vec u subotu, onda ce pasti sve ove maske koje sjajno kriju jako losu situaciju. Mada ce maske pasti vec u sredu. Pesic sigurno nece jos dugo imati strpljenja.
    I sta je najgore od svega? Ljudi u klubu hoce da dovedu igrace koje nece imati cime da plate, tj nadace se da ce se pare naci, kao sto je bio slucaj prethodnih sezona.
    E sad o Igoru. S njim je davno napravljen dogovor da dodje i da igra za pola miliona. On je odbio 4 ponude, mnogo jace. I sta onda, onda su mu rekli da ipak nemamo toliko novca, da oni mogu da mu ponude 200k!! Ovaj naravno poludeo, ali sta da radi. Klubovi su uglavnom popunili rostere, bar oni najjaci, a on je rekao vise puta da bih isao samo u klub koji moze da osvoji EL. I sada i da dobije ponudu od pola miliona od neke Olimpije,  bice mu glupo da ode, pa ce pre kod nas za sicu. Eto, zbog toga ipak ima sanse da ga potpisemo, ako za ovih par dana ne dobije ponudu od jakog kluba, a tesko da hoce. Ali neverovatno je kako smo ispalili pa i da kazem prevarili legendu kluba.
    Dakle mozete ocekivati dolazak nekog prosecnog Amera pleja i Rakocevica, ako ne dobije neku dobru ponudu, ako ne, onda Vasic koji bi igrao za 50k.

Raspadamo se, totalno rasulo u klubu, da nije bilo policijske zabrane tokom vikenda, nasi igraci bi vec bili na ulicama i blokirali saobracaj u centru grada
Bloods je neka 15-godisnja devojcica koja je tokom mentrualnih bolova imala svoje ispade po internetu, na svu srecu, roditelji su joj oduzeli kompjuter, mozemo da odahnemo
Nebojsa Covic u bekstvu od kako se saznalo da je Coki, osisao se na celavo, pustio bradi i stavio mindjusu u nos, tragovi mu se gube u jednom selu u Norveskoj
Dragan Ristic uhvacen u prevari, starim novcanicama od milijadru dinara placao Uvalina i ekipu prosle godine, vec je angazovan Toma Fila i podnet je zahtev za kauciju
Zivorad Andjelkovic i Aleksandar Vasiljevic Panfilov kidnapovani od strane cecenskih terorita, Dacic gost dnevnika, Tadic se izvinjava, a Toma zapoceo strajk gladju u znak podrske
Davor Ristovic dobio posao na Pink televiziji i vodice nacionalni dnevnik, popunjeno je mesto nakon odlaska Slavka Beleslina, Mitrovic zadovoljan i najavljuje jos veci rejting
Svetislav Pesic napusio Beograd i vratio se u Pirot, zapoceo prodaju svercovane robe iz Nemacke, za sada se Milka cokolade najbolje prodaju
Uros Nikolic se ponudio da svim bivskim saigracima pozajmi pare uz kamatu od 7%, a Sava Lesic otisao na probu kod Luke Bojevica i nada se ulasku u dilerski tim
Ivan Marinkovic se svojevremeno zalio Kariju kako nema para da izvede svog decka na pice ili koktel, ali sada kod komsija uziva u homogenom okruzenju, tusiranje i pre i posle treninga
Vladimir Golubovic pitao na crnogorskom jeziku "Jel moze olovka da potpisem". a nasi razumeli "Jel mogu po obojici da se popisam", Cova i Kari se naljutili i napustili sastanak
Bojanu Popovicu ponudjen kontur jastuk da ne bi pokvario frizuru dok spava, ali nas je odbio, trazio je i cebe i posteljinu, nasi nisu mogli da mu izadju u susret
Adam Morrsion trazio 300 dinara da se osisa, niko nije mogao da mu da pa se naljutio i zapalio nazad za Ameriku, na aerodromu bacio kosku jednom cariniku, vec ima na youtube-u
Andrija Milutinovic uhvacen u GSP-u kako se svercuje, zbog bezobraznog ponasanja prema kontroloru i komunalnom policajcu dobio prekrsajnu prijavu
Nemanja Nedovic dobio samar od nepoznate osobe, jos nije naucio kako da brani jedan na jedan situaciju, oporavak tece sporo ali su svi optimisticni da ce biti spreman za domacu ligu
Vuk Radivojevic odsekao nogu i prodao Petru Matijevicu, uskoro u prodavnicama novi suhomesnati delikates "ekstra slana vucetina", vakum pakovanje naravno
Petar Popovic i Adriana Lima imali aferu, vec se pojavio petominutni snimak na torentima, nazalost Petrova glava zauzima ceo kadar, ali se cuje klackanje kreveta i portugalski jezik
Igor Rakocevic otisao u Olimpiju, dali mu dvosoban stan u predgradju Ljubljane, nakon 30 godina napokon je resio stambeno pitanje, nada se EL trofeju i mozd anam se vrati za tri godine
Darko Milicic napustio i kosarku i pecanje, otvara PR agenciju i dobio je mesto profesora na Megatrendu na fakultetu za medije i komunikaciju, zao mu je sto nece pomoci voljenom klubu
Oformljena nova troclana komisija za naredni period: Mirko Pavlovic, Zeka i Ivan Bekjarev, skupstina zakazana za utorak, prenos na ART kanalu u 14:30h, nece biti reklama
Crvena Zvezda Beograd zamrznuta, a OKK Beograd dobio ime, grb i navijace, od sutra se zovemo Crvena Zvezda OKK Beograd, za dresove zaduzena Zara, bice bas fensi
Novi trener novoformiranog tima Gorcin Stojanovic, a generalna proba i predstavljanje tima bice i dalje u sredu, protivnik Zitko Basket, na poluvremenu Milena Ceranic i Juice
Generalni sponzor tima pekara "Popaj", a od ostalih se isticu apoteka "Vita" i butik zenske odece "Zaklina", treninzi i utakmice u osnovnoj skoli "14. oktobar"
Fuzijom smo dobili Kovaca, Balabana, Sepu, Drcu, Stefanovica i ostale vedete, pristupnicu je vec potpisao Tubak, ocekuje se i Lazic, a mozda i Smiljanic i Dzakovic
Ocekuju se i 2-3 stranca, jedan Rumun je vec usmeno dogovoren, sa Madjarom teku pregovori, a gledaju se i kasete nekih tamnoputia ljudozdera, treba nam malo brzine u timu

Цитат
Цитат: David978  јуче у 12:19:15

Znao sam da cu biti ispljuvan, ali to nema veze. Znao sam da ce tako da bude. Mogao sam i ja da krenem da pisem bajke i da spominjem Radmanovica, Flipa Mareja, Terensa Morisa, Alena Andersona i ostalu ekipu, pa bih onda verovatno bio kralj, car,...
    Ali nisam se registrovao zbog toga. Prozivke me ne doticu i nisam lud da se opterecujem oko toga i da krenem da se kunem kako nisam grobar itd.
    Ovo pisem iz jednog jedinog razloga, a to je da pokusam da malo smanjim euforiju, jer se bojim da ce vecina navijaca u sredu doziveti veliko razocaranje, jer slepo veruje da u klubu teku med i mleko. Eto, i ja sam do pre par dana mislio da je tako. Covic, Zika, Djilas, Skundric, Ristic, pa dolazak Pesica, infrastruktura, pregrst mladih talentovanih igraca...zaista sve zvuci lepo i idealno. Jos kada se na to dodaju Rakocevic, Milicic, Radmanovic, Jaric, Amerikanci "od kojih mozes da se smrznes", onda stvarno sve deluje kao jedna prelepa bajka, ili neki fenomenalan san.

Ja sam napisao informacije koje imam. O tome necu vise govoriti. Ne kazem da treba meni da verujete, ali ja savetujem svima da se nadate previse.
    Evo par pitanja za sve vas, koji verujete Bloodsu:

Zasto i dalje nije formiran UO kluba?
    Zasto je na sezonskoj karti ime samo jednog sponzora?
    Kako je moguce da klub koji ima visoke ambicije i za koji je bilo prica da se imati respektabilan budzet, 6 dana pred start sezone, ima samo jednog jedinog sponzora i to sponzora kojim ne mozemo da isplatimo jednog seniorskog igraca?
    Zasto Lukoil nije pristao da potpise ugovor, a proslo je vise od dve nedelje od vesti da su oni postali sponzor kluba?
    Verovatno mi ne verujete da je Pesic izigran. Pa da li je normalno da je on pristao da dodje a da u sezonu krene bez dobre, startne cetvorke, bez pojacanja na beku (klasicnog beka nemamo), bez centra kakvog je zeleo? Sa ovim timom realnost je sredina tabele, a Pesic to sigurno nije zeleo.
    I kako je moguce da se interesujemo, pa cak i saljemo ponude Andersonu, Morisu, Mareju, Radmanovicu, koji za sezonu mogu da uzmu i milion evra, a onda kao dovedemo Morisona, koji ima oko 150 hiljada ugovor i Popovica koji ce iskljucujuci dugovanja, dobiti 50k? A videcete i koliko ce zaradjivati nas novi plejmejker, zamena za Vuka. Onoliko koliko Marej moze da uzme za mesec dana.

Najavljivan je budzet od oko 2 i po miliona, zar ne? E pa trenutni sastav, racunajuci sve selekcije, sve troskove, ne prelazi milion evra! Dakle ispunili smo trecinu budzeta? Znaci mozemo da ocekujemo tri igraca od 400k?

Znao sam da necete verovati u pricu oko Igora. Ako je on dogovoren pre mesec i po dana, zasto nije potpisao i zasto ne igra prijateljske utakmice? Da bi njegov dolazak bio senzacionalan? I najgore od svega je sto klub nema predstavu odakle bi nasao i tih 200 hiljada za njega, ako on na kraju pristane da igra za te pare. Zasto Milicic nije dosao bar da trenira, ako se isto tako dugo zna da je zavrsena prica?

Ako iko odgovori na ova pitanja, onda ja lazem i nisam u pravu.
    Ako je ikome normalno sve ovo, da posle mesec i po dana od formiranja kluba, ne mozemo da nadjemo vise od jednog sponzora i ne mozemo da dovedemo jednog "skupog" igraca (Pesic je trazio takvu trojicu!), onda taj jednostavno ne zeli da gleda stvari realno. Pre nego sto opet krenete sa pljuvanjem, pazljivo procitajte ova pitanja, pokusajte da nadjete odgovore na njih, pa onda nesto recite.

UO nije formiran jer se i dalje cekaju odredjenu ljudi, tj predstavnici nekih drzavnih preduzeca koja trebaju dodatno da pojacaju nas sponzorski tim
Na sezonskoj karti je ime sponzora koji je i zaduzen bio za izradu tih karata, ne znam sta si ocekivao da vidis na obicnoj karti, mozda imovinsko stanje naseg predsednika
Ko kaze da imamo jednog sponzora, svi bitni sponzori su obezbedjeni, ili bolje da napisem "sponzori", malo se raspitaj kako nas predsednik godinama radi odredjene stvari
Zika Pauk i Sasa Panfilov su napravili odlican posao i nas klub je miran naredne 4 godine, zasto je to poslovna tajna, ako bi se ponovo otvorio "slucaj Lukoil" bilo bi veselo
Lukoil je takodje otpisao sva potrazivanja od naseg kluba, kada bude formiranje UO onda ce biti i zvanicno potpisivanje sponzora cija su imena iscurela u javnost u proteklom periodu
Dragan Ristic je najveci car koji postoji, covek ne samo da je dao ono sto je obecao, vec i mnogo vise od toga, a davace jos i jos i jos, nemoj njega da spominjes u negativnom kontekstu
Ko je upoznat da likom i delom doticnog gospodina, onda zna na koji nacin on obavlja finansije i koliko je darezljiv, covek buklvano iz dzepa vadi kes kada negde zapne
Mirko Pavlovic nema veze sa nasim klubom, on je zaduzen za papirologiju u zamrznutom klubu i sve njegove aktivnosti su vezane za taj deo posla
Raspitaj se malo koliki je bio stvarni dug zamrznutog kluba (manji od 14 mil), a koliki je danas, i koliki ce biti do kraja ove godine, i ko je sve vec otpisao i na kakav nacin
Svetisalv Pesic ima odresene ruke po pitanju pojacanja, bukvalno i najbukvalnije, on bira i on dovodi, on i odredjue koliko cemo nekome nuditi, a sta ne dolazi u obzir
Morrison je placen onoliko koliko je njegov menadzer rekao da mu je cena, nisu nasi nista smanjivali, da je trazio vise, sigurno bi i dobio vise, ali smo stvarno super prosli sa njim
Petar Popovic je jedina mrlja za sada, o tome sam detaljno pisao i ne znam sta tu nije jasno, na njega je otislo 200k, da mu se nije mnogo dugovalo siguran sam da ne bi ni dosao
Igor Rakocevic je 18.08 postao nas igrac, i najplaceniji je covek u nasem klubu, to sto se u medjuvremenu javilo hiljadu ljudi sa hiljadu teorija je njihov problem
Darko Milicic je nekoliko dana pre Igora posao nas igrac, igrace za mnogo smesne pare, to sto velika vecina ljudi ne veruje je njihov problem
Marko Jaric je tek nedavno kontaktiran, znam koliko trazi i u pitanju je sasvim prosecna cifra, ali njegova zena treba da donese konacnu odluku, ne znam sta ce biti na kraju oko toga
Vladimir Radmanovic ima nasu ponudu vec dvadesetak dana, ali zato ima milionske ponude od drugih klubova, njegov dolazak je naucna fantastika po mom misljenju, ali videcemo
Flip Marej nas je odbio, ne znam da li je odgovorio na pojacanu ponudu, ali covek trazi bas dosta novca, Igor ga je licno preporucio, nisam optimista
A ovaj novi beli americki bek sto se pominje po novinama, ne znam za njega, tek sutra mogu da proverim da li je to istina ili ne, jedino ako je Flip u medjuvremenu odbio pojacanu ponudu
Na skupstini je nas predsednik rekao cifru od 2,5 miliona, ali ta cifra je znatno veca, medjutim podeljena je za troskove novog kluba i sanaciju dugova zamrznutog kluba
Svi igraci, treneri, kao i ljudi zaposleni u klubu na vreme dobijaju plate, sve funkcionise u savrsenom redu, svaka druga prica je smesna i zlonamerna
Jel znas ti ko je Nebojsa Covic, jel znas kako se finansirao FMP svih ovih godina, jel znas kako su podizane sportske hale i sa kakvim stvarnim kapitalom raspolaze nas predsednik
Jel znas ti ko je Dragan Ristic, jel znas kakvu zapravo finansijsku moc poseduje doticni gospodin, jel znas koga je sve on vec doveo u nas klub i sta tek treba da obezbedi
Jel znas kolike je ponude odbio Igor Rakocevic, jel znas zasto je on sam trazio da se sto ranije prikljuci ekipi iako je mogao da odmara do pocetka oktobra, jel znas kolika ce mu biti plata
Jel znas koliki je car Darko Milicic, jel znas na kakav se nacin ponudio nasem predsedniku, jel znas zasto se sprema kao iznenadjenje, jel znas za kakvu ce bednu platu on igrati
Jel znas ti sta se uopste desava u klubu, jel znas koliki je vec obezbedjen budzet, jel znas koji su takmicarski planovi, jel znas ko ce nam se jos sve prikljuciti
Jel znas ko je sve splavario sa mnom sinoc, jel znas ko ce sve splavariti sa mnom veceras, jel znas sta su svi prisutni sinoc na splavu saznali, jel znas sta ce veceras neki ljudi saznati
Dodji u sredu i saznaces sve sto te je zanimalo zadnjih mesec dana, videces Covicevu "ekipu", videces Igora i Darka, videces Crvenu Zvezdu koju nisi ni u najludjim snovima sanjao
« Последња измена: 03 Октобар 2011, 00:16:41 Jar Jar »

Ван мреже Baraba

• Члан ФК
  • Поруке: 1.401
  • Репутација: +1533/-607
  • Знаш ти нас, јебо ти нас...
« Одговор #86 послато: 03 Октобар 2011, 00:35:53 »
Ja сам иначе планирао да све његове постове пребацим у ову тему јер то дефинитивно заслужују

Селектор

• Гост
« Одговор #87 послато: 03 Октобар 2011, 19:17:45 »
Kod nas navijača je problem često nerealna euforija i neumerenost. Danas na 5 strana pišemo Bloods kralju, a u slučaju da ne bude u pravu spominjaće mu se familija. Ne razumem zašto ljudi ne mogu da ostanu suzdržani samo nekoliko dana. Pročitao sam sve stranice na ovoj temi i uhvatim sebe da razmišljam da ću biti sjeban ako ne bude ništa od tih pojačanja, a zašto mi to treba? Naš klub je dobio šansu za novi početak. Da li treba da dozvolim sebi da budem sjeban ili da kažem idem da podržim te momke, moju Zvezdu u kojoj se konačno nešto dobro dešava, pa makar ovo bili ti igrači za novu sezonu? Ne znam da li Bloods govori istinu, ne znam ni koje su mu namere, 'ajde da verujem da su dobre, ali zamolio bih vas za strpljenje i da ne padamo u euforiju koja kasnije može da postane razočarenje. Možda sad ne razmišljate o tome, ali usled ovoliko informacija, a u slučaju da ne bude baš sve kako on kaže, osetićete se razočarano. Ne treba nam to. U sredu idemo da podržimo našu Zvezdu s nadom da će biti kao nekad pre, a ne da vidimo Igora, Darka, Marka itd. Ako budemo radili kako treba napraviće naša Zvezda nove Rakočeviće.

Селектор

• Гост
« Одговор #88 послато: 05 Октобар 2011, 13:21:26 »
каква је само збрка у мојој глави и каква је само фрка у мом срцу .... напокон ,после толико година могу да наду преточим у веру да смо напокон кренули ка Сунцу .... да је било лако,није .... да ће бити лако,неће ... да ћемо на крају победити ,хоћемо .... другачије једноставно није могуће,јер напокон после толико времена имамо праве људе на апсолутно свим позицијама у и око клуба и невероватну страст и енергију у сваком навијачу .....
зову ме људи из унутрашњости,моле за карте,сезонске .... а сезона још није почела,тим није формиран .... медији брује о нама,пљувачи такође,навијачи чекају пријатељску утакмицу као да је финале ЛШ у фудбалу .... све то можемо објаснити у пар речи "Звезда је живот !"

вечерас ће бити ерупција емоција ,песма,радост,сузе,срећа .... ЉУБАВ коју не можемо описати речима,коју исказујемо делима,врло често на ивици разума,али све то је стало у .... "публика је твоја најлуђа на свету..."

деца ми сецкају папириће,клинац не иде на последња 2 часа,велика је фрка коју мајицу да обуче вечерас .... а мени у стомаку луна парк,час сам на стази смрти,час на рингишпилу,час на балерини , о послу ни не размишљам ... није ово вечерас само 1 утакмица,ово вечерас је рађање,прва реч и корак ... ово вечерас је више од игре !

...."данас игра наша Звезда,
     данас игра Звезда светски шампион,
     цео Север сада пева,
     НАПРЕД,НАПРЕД МАЈСТОРИ !"

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.509
  • Репутација: +13001/-10486
  • Ипак се окреће...
« Одговор #89 послато: 05 Октобар 2011, 20:09:13 »
Evo moj mali doprinos večerašnjoj utakmici. Ovako se prekraćivalo vreme danas. :biggrin:

Ван мреже Жика Живац

• Дежурни кривац
  • Веран као пас
  • Поруке: 808
  • Репутација: +768/-304
  • обележени негативац
« Одговор #90 послато: 08 Октобар 2011, 10:27:48 »
Јоооој увек полудим када се сетим да имамо ограничење квалитета броја странаца
Караџићу свињо лоповска ***** ли ти све по списку!Одвратно смрдљиво рошаво лоповско говно иди више смеће једно, депонијо смећа, фекалијо, септичка јамо одлази више и води те своје криминалце ***** ли ти милу мајку! У овој усраној смрдљивој држави једино место где овај напаћени народ може мало да побегне од свакодфневних проблема јесте спорт, Срби живе за фудбал а ти свињо, телећа главо чиниш све да нам и то ускратиш пизда ти материна муфљузу, сотону и зло невиђено!!!

Живим за дан кад ће те стрпати иза решетака пизда ли ти материна гробарска погана јебо те онај ко те је ту довео и тебе и теби сличне нус продукте из вц шоље јавног ве цеа на зеленом венцу!!!

Ф У Ј !!!

Одувек сам волео кад неко отвори душу и искрено кажу шта му је на срцу, а не оне ''џентлментске говоре'' увијене у обланду  :mrgreen:

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #91 послато: 12 Октобар 2011, 17:22:41 »
Ма глупост је сад оцјењивати сваког играча посебно, те сваку ситуацију посебно. Шта би било да нисмо примили гол онакав, да је да се Видић није изнервирао и да је неко други шутао пенал, да је ово да је оно.

Ми смо буквално у одлучујућој утакмици, против репрезентација која је апсолутно слабија од нас по квалитету и која утакмицу игра само за част, изашли дефанзивно оријентисани!!! И ту се завршава свака прича око утакмице. Да не помињем Италију, против које нам је такође играла само побједа, на свом стадиону, а наш селектор после утакмице изјави да је и планирао одиграти нерјешено  :krstise:.

Е сад, као што су појединачни учинци играча посљедица тактике, исто тако је тактика посљедица стања у српском фудбалу. Људи који воде наш фудбал, су једног Ћурчића прогласили за фантастичног стручњака, јер је супер бункер тактиком побједио Звезду 1:0  :krstise:. Наравно да он није кривац, али то је само примјер како ми гледамо на фудбал. Раћа петровић је проглашен за одличног фудбалера. Ни он није крив за катастрофу, али је и то примјер како се код нас посматра фудбал. Ове критике не иду само на рачун челника савеза, већ и на новинаре, почевши од оних ретарда са СОСа па надаље.

Клубови су се избламирали у Европи, чак толико да је Звездин пораз од укупно 6:1 од Рена, убједљиво најмања бламажа. Сви репрезентативни нивои су нам у највећем могућем каналу. Лига нам је на најнижем нивоу. Намјештања су постала сасвим нормална ствар. А само један једини клуб има користи од свега овога. И изгледа да је у цјелокупном српском фудбалу једино битно да партизан постане првак.

Ово треба да је свима јасно. Сви треба да знамо гдје је једини проблем. Риба смрди од главе, а Пижон није глава, већ зна се ко. И то је јасно свакоме, осим ономе који не жели да му буде јасно, јер у доба највећег понора у српском фудбалу у читавој његовој историји, само један клуб је потпуно задовољан. Фудбал у Србији се игра само у својству фабриковања лажних успјеха тог клуба.

Зато или Толе или српски фудбал. Јер остаје питање, шта се још може уништити да би се он прогласио кривцем?

Ван мреже Ћићми

• Деструктивна личност!
  • Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 6.656
  • Репутација: +2813/-921
« Одговор #92 послато: 15 Октобар 2011, 01:37:37 »
Чему чуђење? Бајковић је имао једно 70 пута горе "етикете" па је сад компилација Буфона, Ван дер Сара, Зубизарете и човек без кога ћемо сигурно изгубити утакмицу . А подршку ћеш овде на форуму за било кога тешко наћи јер у првих 11 имамо голмана сплавара, дангубу и женскароша који леже у 7, а у 9 иде на тренинге, ограниченог десног бека који може само да назадује, Сократа или мафијашког младог играча + афричког ретардираног од менаџера инструисаног али ипак талентованог штопера,  левог бека који је ишао у макаренко (а заменио чувену Карлеушу чије "песме" нису могле да се слушају 12 месеци, а одједном постали апсолутни хитови на свим топ листама реалних Звездаша) , задњег везног који је дочекан еуфорично а после месец дана би сви да му виде леђа и још да га шутну у гузицу, у вези "Рајовог малог" (лажног Бразилца из Маринкове баре) који мора да игра или падају главе, Српско-Бразилског Стакленог Маестра кога сада и деветогодишњак може да чува и повреди, Чаву који не може да потрчи, Цариника црне пути коме се ипак опрашта јер је људима симпатичан и забаван као да је ово циркус, једног дана суперталетнованог дечка кога ни за 20 милиона не би требало продати, а другог најбезмудијег играча у покушају и шпица са једно 20 потврђених дијагноза - од инвалида до ментално ретардираног пужа у људском облику. Кад овоме додамо клупу која је све само не скуп фубалских талената, управу у којој седе дебели коцкари, мафијаши, јагњећи бригадири и искомплексирани сељаци са обода Београда страхови да ће нас резервни голмани коштати бодова и да су тешке киксаре делују као грудва у руци моје трогодишње ћерке наспрам "снегова Килиманџара"
Мене боли то да на једном форуму који се представља и који вероватно и представља једну есенцију правог Звездаштва и праве , оне најискреније и најневиније љубави према клубу се толико малодушности, дефетизма, зловоље и свега другог провлачи кроз све постове , кроз сваку тему, и прати сваки догађај. Уместо да је неко написао -" Хајмо момци( било ко од њих двојице), сутра дебитујете у светом дресу, покажите шта знате. Срце на терен! " овде се унапред ламентује и броје голови у нашој мрежи. Јбт, сутра ће неко од њих двојице дебитовати у прволигашкој утакмици ФКЦЗа, ући ће у историју клуба, причаће о томе унуцима и свако од нас би се мењао са њима за парче те историје и тог дреса. Па не дао Бог да се ноћ пред текму неко од њих улогује овде и види шта о њима 12. играч мисли и пре него што су и покушали ЗВЕЗДИН гол да одбране. Зато - Срећно и храбро ко год да стане и између статива , на месту левог бека или центарфора !!! Храбро до победе !!!

Ван мреже РСБ

• Модератор
  • Поруке: 9.591
  • Репутација: +1817/-1729
« Одговор #93 послато: 19 Октобар 2011, 23:27:32 »
Небојша Човић итекако добро зна коме се и на који начин обраћа

1.са господом господски
2.са стоком сељачки

зашто је то важно да буде баш тако,јако и брутално?

зато што кад са стоком причаш господски стока то не разуме и мисли одмах,која је бре ово сисица и педераш ... до мозга стоке не допире молим вас или разговарајмо аргументима,ако хоћеш да дискутујеш са стоком и још и победиш у тој дискусији,мораш да будеш гласнији,јачи,бахатији ... једном речју дупло већа стока

опет, са друге стране ако са господом причаш као са стоком онда имаш изузетно велики проблем,јер те господа тихо искључе из разговора и етикетирају као идиота ... и макар био ти 1000% у праву једноставно немаш шансу да их убедиш у супротно ... јер за њих си само брдо г***на које не зна да се понаша

ми смо већином на руководећим позицијама имали оне који су се гнушали псовки и инцидената ... а управо због тог *****стог става смо и губили утакмице и титуле , кошевима из аута и свлачионица .... инцидентима који су нам били сервирани и где смо падали као наивна деца .... и зато ...

јел пале шамари ?
удри !
јел можеш да напушаваш судије и лигу јавно?
напушавај !
јел корисно повлачити екипу са терена ако ти је судија стао на сенку?
повлачи је !
јел их пали и плаши гепек?
пакуј их !
тренирај !
крвари !
скачи !
ради !

буди све што је потребно,буди достојан ривал ЗЛУ ! туци их њиховим оружјем,кад ударе удари јаче,кад се буне буни се јаче,кад дају кош из рекета звизни тројку,кад закуцају ти одвали таблу,кад крене на улаз откини му руке .... ПОБЕДИ , БУДИ ХРАБАР И ПОНОСАН ИГРАЧ И НАВИЈАЧ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ !!!

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #94 послато: 23 Октобар 2011, 22:39:45 »
Као што Вајти рече, немој да идемо даље у расправу о томе ко је већи православац или већи делија или звездаш. Поготово не треба да се шалимо са најтужнијим даном за све хришћане.

Владан је направио велику грешку јер је хтео да се увуче вођама навијача знајући да докле год подршка стиже са севера њему је место сигурно. И не само то, и на тражење одлазака Аџића и повике са запада север је реаговао, али погрешно. Уместо да прихвате скандирање, вређају навијаче са запада.

Ми смо фудбалски клуб, не богословски факултет, не неко удрежење или организација. На играчима је да играју, а наш задатак је да их бодримо. Да ли сада треба да престанемо да певамо ону строфу "Знај да никада неће доћи дан када нећу бити с' тобом ја"? Јер тај дан је очигледно дошао, и прошао.

А као највећи блам је то што од тада до данас наша управа ни једном није споменула играње фудбала на велику суботу. Ове године (гле чуда) гостујемо у Новом Пазару  :001_huh:. То је било јасно као дан и пре почетка првенства када је на том месту стајало БАСК иако су и птице на грани знале да ће бити Нови Пазар. Значи уместо да управа од почетка првенства инсистира на одлагању, померању и нападима на Заједницу Прволигаша где седи наш врли Бабарогић, ми ћутимо. Сетиће се вероватно 2-3 дана пред ту суботу, сачекати саопштење Делија и издати пар својих саопштења и поново послати Робија и играче САМЕ мечки на рупу. А уједно помоћи оном малом гробарском смраду Дачићу да не мора да се бакће са Делијама у Пазару. Браво за Владана, 2 за 2.

Колико пута треба поновити да има много наших  навијача који нису Срби, има и оних који су Срби али нису Православци. У томе и јесте снага Црвене звезде јер је воле сви без граница.

Ван мреже trotter

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.293
  • Репутација: +1226/-1126
« Одговор #95 послато: 24 Октобар 2011, 21:37:48 »
Ја не могу да верујем шта читам.

Ово је 14. пут у протекла два месеца да се понавља иста прича. Али буквално пресликана.

Неко дође, напише да ће Игор да потпише за 2 дана. Сви у екстази, кује се план за освајање ЕЛ већ ове сезоне, без обзира што је уопште не играмо, на 10 страна на овој теми. Онда два дана прођу, на 10 страна се тај исти пљује, а има и оних који пљују Игора.

Онда се све мало смири, па дође Бладс и опет у круг. И шта данас читамо?

1. Пљује се Ракочевић, иако га апсолутно нико није видео да држи дрес Сијене и потписује уговор.

Да питам ја вас нешто. Како вас није срамота? Откуд знате шта се дешава у клубу? Откуд знате да клуб има новца да потпише Игора? Дакле, откуд знате да је њему стало да трчи за тамо неким милионима? Па, он ће играти кошарку још 2-3 године и то је крај. Треба да живи наредних 40 од овога што заради сад. Он је професионалац који воли Звезду. Значи, професионалац који игра за новац који заслужује.  Ако може да узме милион, неће играти за 200 сома.

Разлика између нас и неке Сијене је то што би овде гинуо, играо срцем, играо и за навијаче, био мотивисан што је у својој Звезди. Али исто тако живи од овога и мора да размишља и о новцу који добија. И немојте ми сад приче да је већ доста зарадио, јер само он зна какве издатке и проблеме у породици има и на шта тај новац троши и у шта га улаже. Лако је нама да куцкамо овде постове и причамо како би играли за џабе у Звезди. Питао бих вас да сте на његовом и месту било ког спортисте у сличној ситуацији шта би урадили.

Овако су поједини пљували и Бошка Јанковића због писања глупости о њему по интернету. Нешто осећам да ће сутра Вајти и Селектор направити жестоку чистку инсајдера и ових што вређају, ако се Игор појави на Калишу.

2. Нападају се форумаши попут Амеобија. Када је Амеоби писао на форуму, они који га сад нападају нису знали ни да се конектују. И човек је увек делио информације са свима. И увек је у посту писао да има информације, а не да је то 100% сигурно, никада није повећавао фонт, бојио слова, стављао узвичнике и смајлије, како би привукао пажњу и глумио инсајдера. Он, Даба, НМП и остали Звездаши дају информације којима се верује. Остало су бајке којима можете у себи да одржавате наду да ћемо гледати Јарића и Игора у истом тиму, са све Каријем и Радманом у тандему.

Ово је постало горе него ПР на фудбалу и тема Драго. Верујем да 80% људи који пишу на овој теми када Звезда игра у Пиониру седи и рифрешује странице на којима се може појавити вест да је Ракоч потписао, а тамо их нема да подрже клуб.

Звезда, октобра 2011. године су Кари Пешић, Суботић, Морисон, Поп, Лазић и остали. И то је то. Ако неко квалитетан дође, добродошао је. Ако не, идемо даље. Прошло је већ неколико утакмица, дакле, сезона напредује и треба да се фокусирамо на ово што имамо.

И још један доказ у шта се претворила ова тема јесте то што на њој све мање озбиљних људи пише и што је све мање озбиљних постова.

Много је људи имало информацију да је Игор готово наш играч, почевши од админа, преко самог Амеобија. И ја сам сам имао такав инфо. Стрпите се до сутра, људи, рекао је да ће објавити.

Ако не дође, значи да се нешто десило, а једино логично решење је то да нисмо могли да обезбедимо финансијску конструкцију за његову исплату.

Друга опција је да је Кари видео да много више шкрипи унутра него споља и да је можда боље узети Васића споља, а паре који би отишле Игору одвојити за играча на 4/5 и тако решити горуће питање.

Ако дође, очекујем да 25. октобар постане меморијални дан банова РСБ форума.

Ван мреже ТрапаЦЗВ

• Сметају јој балавци
  • Звезда му је све
  • Поруке: 2.666
  • Репутација: +1595/-1506
  • ЦЗБГ
« Одговор #96 послато: 28 Октобар 2011, 19:57:40 »
Sublimacija u Andricevim"znakovima" :
I to je odavno jasno.
Sreca je sto nas nije lako ispratiti ,pa moraju da nas unizavaju - a nesreca je sto smo im sami dozvolili da nas olako uspevaju uniziti (uz obilatu pomoc objektivnih  okolnosti).

Strasno je kako se mobilisala masinerija za nipodastavanje Vidica.
Kad pogledate : ne postoji niti jedan nas igrac - koji nije ispljuvan,ponizen .

Ostace zapisano da je covek kapiten Mancestera,tek drugi kapiten stranac u istoriji,da je uzeo LS...Ali i ovoliko blacenje od strane "zemljaka"...

JA znam sta muci drugu stranu : Mogu demagogijom o "ljudskim vrednostima" da nas bombarduju sa strana svih Aloa i Kurira ,ali izjavu koju je Nemanja dao o snovima i ambicijama - nikad nismo,a i ako je cujemo iz usta neke  njihove  " ljudine",ona ce da bude samo : bedna kopija.

:hail:  А последњи пасус  !!!

Селектор

• Гост
« Одговор #97 послато: 06 Новембар 2011, 16:01:09 »
Onda dolazi cudjenje zasto niko ne ide na stadion.

Хулигани сметају само од септембра до маја, стадион је крцат у августу.

:hail: :hail: :hail:

Ван мреже crazynorth75

• Звезда му је све
  • Idolopoklonik
« Одговор #98 послато: 07 Новембар 2011, 11:10:46 »
хоћу и ја али кад видим крв на коленима и лактовима,мокар и подеран дрес .... а са таквим приступом се осваја ТИТУЛА !
колико смо далеко од тога процени сам,а што се тиче прошлости,садашњости и будућности Црвена Звезда увек мора да буде најбоља,све остало је алиби свињоглавог и другара му који су оличење неспособности и у складу са тим и постављају нове стандарде и циљеве за клуб који НИКАДА НИЈЕ БИО ПРОСЕК !

нека се терају у пизду материну и нека на неком другом месту и клубу шире задах малограђанштине,јајарења и "екстра врх значи батице" схватања фудбалске игре .... у Црвеној Звезди шампиону СВЕТА И ЕВРОПЕ за њих НЕМА МЕСТА !!!
:hail:

Ван мреже носиоци градског духа

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.512
  • Репутација: +966/-676
« Одговор #99 послато: 10 Новембар 2011, 10:00:39 »
Поједини "стари лавови" су овде направили атмосферу где је јерес рећи да неко не ради нешто како треба и да је потпуна лудост критиковати кондиционог тренера за то што је екипи душа у носу или тренера за то што играмо лоше, oдмах су то неке кампање, неки налози, при чему су, наравно, стари лавови браниоци Робија, а ови млади лавови га терају за рачун управе(несвесно, наравно, али они то не разумеју, млади су).

Овде је проблем то што се, као у комедијама, створе типски ликови. Па се онда у зависности од појаве или проблема о ком се расправља ти типски ликови покрену у датој ситуацији. Аџић - говно. Роби - цар. Зироје - са Робијем је, значи и он је цар, само мало мањи. Лукић - нешто у средини, али више говно а мање цар. Рајо - говно. Стефановић - није ништа скривио, па ћемо само да га дисквалификујемо тако што ћемо да кажемо да треба да пише о ресторанима. Ади - цар. Каду - Рајов мали. Петковић - говно безобразно. Рамбо - цар. Највернији - говна.

И онда дође одређена ситуација и крене покретање типских ликова, без икакве логичке, узрочно-последичне везе, без додира са реалношћу. Па кад "млади лавови" кажу да то није баш тако како су поједини стари, прекаљени лавови исфантазирали, онда се одмах покрећу кретенске дисквалификације, при чему млади лавови испадну луди кад замоле за зрно разума.