Аутор Тема: Спонзори шампиона!  (Прочитано 15028 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.705
  • Репутација: +1269/-502
Одг: Спонзори шампиона!
« Одговор #40 послато: 31 Март 2018, 11:22:25 »
Jeste reč o jednokratnoj reklami za ovaj meč ali, koliko sam načuo, postoje šanse i za dugoročniju saradnju.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже Achozen

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 1
  • Репутација: +1/-0
« Одговор #41 послато: 31 Март 2018, 12:42:28 »
Gledao sam snimak meca, ova firma Generbe se ceo mec vrtela na reklamama, bukvalno vremenski kao glavni sponzori. Da li se zna koliko je klub zaradio?

I Celtic, ako sam dobro razumeo oni su nasi potencijalni sponzori? To je sjajno, daj da odradimo neku kampanju, da im se mi odavde zahvalimo na mejl sto su prepoznali partnera u nasem klubu. Ako glodari mogu da salju mejlove nasim sponzorima da nece da kupuju njihove proizvode i da seku kartice, mozemo i mi valjda da se zahvalimo sponzorima, narocito kad su iz inostranstva.

Ван мреже skylove

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 80
  • Репутација: +34/-179
« Одговор #42 послато: 01 Април 2018, 13:22:28 »
Mislim da klub da bi bio uspesan u evropskim okvirima mora da bude trzisno orjentisan i sposoban da privuce strani kapital. Kao klub smo pokazali da smo sposobni da privucemo strani kapital kroz proizvodnju i prodaju igraca, ali jos bitnije da od kluba izgradimo brend koji ce moci da privuce inostrane sponzore.

Za mene je ova reklama spanske firme velika pobeda kluba i pokazatelj da je moguce od Zvezde graditi brend prepoznat u Evropi.

Nadam se da je ovo tek pocetak i da ce se na nasim mecevima u Evroligi vrteti reklame raznih evropskih brendova.

A sto se tice ino sponzora koji daji daju novac, tu su kineski Huawei i makedonski Tikves, bilo bi sjajno da od sledece sezone u ino sponzorskom pulu bude i ova spanska firma.