Аутор Тема: Српско доба витештва  (Прочитано 19500 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже lil-san

• Члан КК
  • Поруке: 235
  • Репутација: +319/-37
Одг: Српско доба витештва
« Одговор #100 послато: 10 Фебруар 2018, 12:53:29 »
Nisam nikad bio u Kupinovu.

Kad sam rekao zavera mislio sam na ovaj deo tvog posta
Naprimer, mene zanima, da je tamo BARA bila i tada? i da li je moguce da su neki artifekti sacuvani kao u kini u blatu i vodi..

Priznajem, ovaj put možda preteška definicija  :biggrin:  Ali tome svakako nije mesto u ovakvoj jednoj emisiji

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 7.014
  • Репутација: +2306/-4627
  • ....stavio svog ratnika u njenu ikebanu
« Одговор #101 послато: 10 Фебруар 2018, 14:51:11 »
Nisam nikad bio u Kupinovu.

Kad sam rekao zavera mislio sam na ovaj deo tvog posta
Priznajem, ovaj put možda preteška definicija  :biggrin:  Ali tome svakako nije mesto u ovakvoj jednoj emisiji

pa da. mogli su da pricaju vise o zamku tamo, gde je bio, ili sta vec..setio sam se da su kineez nasli mac u mulju 2000 godna star...cudno da mi od maceva nemamo skoro nista

На мрежи moonn

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.004
  • Репутација: +755/-504
  • ko je viknuo sta vidis cica?
« Одговор #102 послато: 04 Март 2018, 17:51:06 »
Skupljalo se staro gvozdje i pretopilo Smederevo

Sala na stranu ....cinjenica je da mi nemamo jedinstvenu istoriju vec je svaka interesna grupa u koju spada i crkva gurala svoju pricu spram svojih interesa. Sto ne znaci i da su negativci vec svako ima svoju stranu price nevezano za istinu.
Zato je nasa istorija vise mit nego istina i moram da se slozim sa RW da treba postavljati pitanja oticu i istraziti arhive Dubrovacke i Mletacke republike ali i turski arhiv.

Ako Madjari imaju drzavu hiljadu godina zasto ne i mi i nasa kruna je dibijena od pape.
Ako su Italiju i Nemacku cinile vise manjih celina zasto se mi odricemo ostalih stpskih drzava i Srba katolika ili muslimana. Ali to treba pogledati realno a ne kroz prizmu crkve ili dnevne politike.

SPC je odlukom da ko nije pravoslavac nije Srbin kao posledicu donela odnose zbog kojih patimo do danasnjeg dana.

Ako tako nastavimo vise ni Marko Kraljevic koji je jedini nadziveo Kosovski mit uskoro nece biti deo nase istorije jer jer je rodjen u danasnjem Prilepu i njegovi su stolovali u danasnjoj Makedoniji ili kako god se ta zemlja zvala u buducnosti.

Ali mi i realnost kao i sloga nismo bas na ti .

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #103 послато: 05 Март 2018, 11:55:19 »
Skupljalo se staro gvozdje i pretopilo Smederevo

Sala na stranu ....cinjenica je da mi nemamo jedinstvenu istoriju vec je svaka interesna grupa u koju spada i crkva gurala svoju pricu spram svojih interesa. Sto ne znaci i da su negativci vec svako ima svoju stranu price nevezano za istinu.
Zato je nasa istorija vise mit nego istina i moram da se slozim sa RW da treba postavljati pitanja oticu i istraziti arhive Dubrovacke i Mletacke republike ali i turski arhiv.

Ako Madjari imaju drzavu hiljadu godina zasto ne i mi i nasa kruna je dibijena od pape.
Ako su Italiju i Nemacku cinile vise manjih celina zasto se mi odricemo ostalih stpskih drzava i Srba katolika ili muslimana. Ali to treba pogledati realno a ne kroz prizmu crkve ili dnevne politike.

SPC je odlukom da ko nije pravoslavac nije Srbin kao posledicu donela odnose zbog kojih patimo do danasnjeg dana.

Ako tako nastavimo vise ni Marko Kraljevic koji je jedini nadziveo Kosovski mit uskoro nece biti deo nase istorije jer jer je rodjen u danasnjem Prilepu i njegovi su stolovali u danasnjoj Makedoniji ili kako god se ta zemlja zvala u buducnosti.

Ali mi i realnost kao i sloga nismo bas na ti .

Tako je MOON!

dosta ljudi ovde ne shvata o cemu ja pricam, misleci da hocu da revidiram istoriju koje je kao uklesana u kamenu, a da ne razmisljaju da je BAS to ono sto nas koci u razvoju i kao drzava i kao sistem...LAZ

Kada imas 600+ godina lazi, promeni ti se gen, i onda postaje sve  prihvatljivo....Makedonija je preuzela nase Kraljeve, a mi ni da beknemo...A Grci se bore za Aleksandra kao vitezovi? Zasto? Zasto Grci ne daju aleksanrda? Da li moras da si mozak, pa  to da vidis?

a sta mi radimo Marku, dajemo i kurcu i palcu da ga svojata. Kao slucajno? Pa slucajno ima malu ulicu u BGD, a Ljutica bogdan Bulevar....Ja vam kazem da nije slucajno...Nije ni slucajno kad Mestorvic pravi njegov KIP kao Krapinski covek, a onda isti Mstorica pravi Hrvate u velicanstenim pozama....isto tako i za Milosa Obilica

a onda ti TRAZE da pevas boze pravde, koji je inspirasana Markom, a da to niko u SRBIJI nema pojma..vec menjaju reci kao na filmu...

Ne moze i jedno i drugo

Zarad nekog MITA Stefana Lazarevica, koga su SRBI oterali sa vlasti, i naprasno je umro skoro instantno..a to su cinjenice, koje se kriju, kao zmija noge, od svih...Monah, vitez reda zmaja,,,,ciji je to red bio? Ugarski!

Umesto da smo uvek stavili Sapu, i na skoplje i na skadar..kao nesto sto je pripadalo nama..mi pricamo samo i Lazaru i njegovom Carstvu, koje je bilo labavo, keo PENIS posle seksa. Otvoris orman ,Lazar ispada..Otvaraju Crkvu Sv Save na Vracaru, Krpita SV Lazara,,,,kakve on veze ima sa Nemanjicima, ozenio pod znakom pitanja Nemanjicku....on je trebao tada, kada je bilo potrebno da bude prihvacen od vlastele za CARA, da se bolje odbarnimo, a ne sada da pricamo sta je bio i ko je bio...zato i Marko, ni Dejanovici, ni Balsici nisu ni videli Kosova,a i Brankovic je utekao, ili vlatko..nije ni bitno, bila je velika nesloga...kao i danas

i mi to nastavljamo da teramo tu pricu, bez srama, gde nas vodi Jugoslovenska parola..to je ocgledno, gledajuci Tadica i njegovog oca, svi koji su na vlasti si komunjare, ili kao Draskovic, rojalista, ali sa komunistickim tezama...mi treba da se okrenemo sebi. Beograd je podeljen grad, pun ateista,komunjara, stranaca, novotara. Zast se u Brazilu premestio i napravio novi glavni grad?  Zasto..pa da ne bi rio i San Pauolo odlucivalo o svim Brazilcima...nama je glvani grad trebao da bude, negde koji je najmanje bio pod turicma..a ne velegrad, pun anti srpskog
. a to nema sa mojom ljubvlju prema gradu, u kom sam se rodio

Crkva, da li je bila ambicija, da li neznanje, ali je isto tako cinjenica da se nisu proslavili tada, a ni sada...pocev od Pahomija, Kacavende, Maksima, koji kao vladika zagovara Darvinovu teoriju, pa je onda modifikuje za CRKVU to prodje pored nas onako bez ikakve rasprave, osim sto su smenili neke ljude na fakultetu, a i to je pod znakom pitanja.. Zna se kako je bilbiski postao svet...odakle sada Darvin u crkvi?

Propagiraju se dobri odnosi sa Turskom. Da li je moguce da niko nije primetio da mi nismo imali ni ZASTAVU, po njima, da smo je izgubili i morali da pravimo od ruske...

Kako to da to nikome nije palo na pamet? da li je jasno da nas narod je bio roblje 500 godina.
a onda se pojavi Deretic, koji kenja na sve usta , i jos vise nas pravi zbunjenim. a to se desava, jer imas jednu politiku od 600 godina unistavanja dokumetacije od strane Crkve, Turaka, Vizantije, da smo ostali bez icega vrednog.

Evo da ti dam primer, od Vukasina,Kralja Marka, konstantina dejanovica, Hlapena, Asena, Preljubovica, gde su povelje, gde su spisi koje smo mi sacivali u Hilandaru?Pa nema je nikome nije odgovaralo da imamo spise da su to bila nase teritorije..ni bugarima, ni turcima, ni Vizantiji, ni albacina,,nikome,,,,a sta mi radimo....mi svakodenvno kada pricamo o Staroj Srbiji, mi pricamo o Lazaru....umesto da Pricamo o Dusanu..

Bas juce je bila emisija na nekoma kanalu, gde neku ugledni profsor prica o Manaisirima i izrazu gora...i pomenu sve, a makedoniju i Skopsku crnu goru, ni da bekne...

Znaci mi kao drzava smo ostavili tih 3000 manistira a da nismo ni pisnuli...zasto se cudimo sada za kosovo? Mi, sa nasom politikom, namerno pokusavamo da budemo manji. i postali smo, i ako se ne promeni nesto, bicemo jos manji. Beogradski pasaluk sada i nije toliko daleko.

Sada ce neko da kaze, preterujes, ima nas mnogo..pitam se, da li su tako govorili i pre.

a ko ce da nas brani, pa samo vitzovi u pocetku pa i na kraju...

Darkozi, se ponosi svojim profesorom Radicem, a pogedaj gde je rodjen taj isti, ko zna kakvo mu je poreklo, sta je naucio u porodici, da li slavi slavu, ude u crkvu, da lli je bio u vojsci kao nas Ministar Vulin,, ali zato zna da bude 30 godina neka vlast, gde sedi u kafana sa vladikama i politicarima, dobija dnevnice i Vizantija mu je ponos i dika..nasi najveci neprijatelji, kao i turci. posle bitke na Marici, ko je uzeo teritirije od SERA do Soluna...turci ili vizantija? koja je bila spalana oblast Obrenovca...Niko njih ikada da pomene, koji su oni ulogu odirali u Bitci na Marici, a posto nema dokumenta, bas to je trebalo da otvori raspravu

Hvalimo se Despotskim titulama sto su nam dali Ugari, i Turci....Pa vise bi trebalo da vredi Despotska titula koju je dao SRBIN , SRBINU ,nego tudjinac SRBINU.

curkovic dobio Legiju Casti od Francia, ato sto je njihov spijun 40 godina, i sada mi ga veliicamo za orden Francza sto je radio protiv Srba, i dobija poslove u Olimijskom komitetu, pobedjujuci Ceptera, pa posle u FSS, pa Partizan, sve zato sto je mnogo elokventan, i pametan....Ustasa iz Mostara, vlada u BGD,,i to je nama normalno,,a vitez Francuski

Crkva, kaze hvala Mehmedu Pasi sokolovicu, sto je zatvorio Ohridsku patrijasiju dao na Pecku....a sto je tim potezom ubio dve muve, to niko ni da bekne!!!! Srbi su ostali tamo sami, a mi isto tako posle zatvoreni...unisteni...a mi ga velicamo za neki most ....bugari imaju profesora koji samo pise o Ohridskoj patrijasiji, a mi je nismo ni pogledali, iako je hiljadu godina postojala,,a mi je vodili/bilo deo parem 1/4 vremena..ni jedan dokument od njih nema...mislim SRBA...a manstira koliko hoces, KAKO, Radicu u usta te jebbem. ali zato Pecka je radili kao sat...kada bi se zazali..a ZICA? zaboravavljena.

Jednostavno, mnogo pitanja, a niko ne trazi odgovore...DNK, imas mosti cara Urosa, Lazara, Stefana, Dusana, naravi analizu, 3 nezavsne firme, u rusiji, franciskoj i USA, da ne bude muvanja, sada da se vidi, kao su umrli, da li imaju rodbinski DNK, i onda vidi da li je neko otrovan...sumnjam na UROSA, najmanje. ali niko od drzave to ne radi, bole ih uvo..

Mnogo, MNogo pitanja ljudi, a malo odgovora.  nasi kraljevi- nestaju...Crkva na bojani, jedan zid ostao, a tamo 4 nasa kralja sahranjena..ali zato Lazaru sve pocasti, jednom okruznom vladaru.. OK, neka, ali ne zabori i ove koji su sada na tudjum teritorijama koji su bila nase.

do god se misli na malo, mali cemo i biti

Pogledajte kao Jevreji prave svoje vitezove? pogledajte 6 dnevni rat, kako su sjebali  Egipat..kako su sjebali i jebu Sirijce. Nije to zato sto si Izraelci hrabri, vc zato sto im se celokupna filozofija ocuvanja dzava sastoji od velicanja svoje istorije, vojske i sluzenja iste, nacinom na kojim brane veru, itd.....da li moze arapin da bude u jevrejskoj vojsci?
zasto je kod nas obrunuto? zar nismo naucili lekcije u JNA?

sta mi radimo, mi se rokamo izmedju sebe. Sutra da udje dusmanin, opet bi se podelili i ubijali medjusobno. Dokle?

i da vam jedan amater, kao ja saspe sve u lice, umesto da to drzava radi, postepeno decenijama, vekovima....da se stave stvari na svoje mesto, da se povuce crta i kaze....ovo je najblize istini sto mozemo da dodjemo, i revidiraju neke stvari

pocev od srednjvekvnih vitezova pa do cetnika i partizana...za znam sutra kad se gine, gine se za SRBIJU

a za kraj, moram i da podbodem BIKA, gde on opravdava Vujicu, sutuaciju u Evropi, i gde je tako moralo BITI, da mu odsecemo glavu Karadjordju i prepariranu posaljemo sultanu u STAMBOL....ko god je to uradio, njemu bih ime izbrisao iz anala, kao da nije postojao..

a tu je naveca razlika zmedju mene i njega, i to je nepremostivo, bili Srbi ili ne..a zasto, ako vam nije jasno, onda nemam reci.
« Последња измена: 05 Март 2018, 15:57:44 Red Warrior »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #104 послато: 08 Март 2018, 14:13:18 »
Kao sto sam vec pisao,vremena sa menjaju, nove stvari izlaze, a oni ljudi sto su bili po zatvorima, pojavljuju se u knjigama, pa i na gostovanjima na TV..

Jedan od th ljudi je Kaplan Burovic. vrlo interesantna licnost. 20 godina u albanskom zatvoru, prebijan da promeni veru ,a komunista i disident. Pre neki dan 3 sata je pricao o svom zivotu, koji po patnji moze da se poredi, sa mnogo vitezova, a i mucenika, verujem da 99%nas obicnih ne bi prezivelo, ali on jeste

Meni je posebno interesantan jer prica o skadru...sta je bio skadar, ko je bio u njemu, a meni odmah pada napamet, kako smo mi pored toliko intelektualaca, i akademika na Skadar zaboravili, iako je bio 1000 godina centar Srbije.

Kaplan burovica su i Titovi, stavili na robiju 18 meseci, a kada su se enver hodza i tito dogovorili, popio je robiju od 20 godina, sa tim da ne izadje ziv, jer siptari od 10 godina obnavljaju tako,da umers na robiji. Samo smrt hodze, ga je spasila da napokon izadje sa robije...a zasto zatvor?, sto je napisao knjigu, knjige....

Sto me vraca, na osnovno pitanje. Zasto? Sto je dat skadar, i po kom osnovu ga zaboravismo. Svako ko sada prica o Kosovu, mora da se zamilsli, da se to pre 100 godna isto tako desili za skadar, i nikom nista...u prevodu,, samo treba da prodje vreme, a iz vidjenog se da videti da mi ce mo prihvatiti, ono sto smrdjivci prihvate!

Vitezovi su ti, koji su stitili rabe, serbe, i ako imamo namhttps da sacuvamo, moramo da ih nekako vratimo u liku vojske.

zato ovde na ovoj temi, ne sme da se pise samo kako je neko mahao sabljom pre 600 godina, vec ko ce mahati ponovo, i koji su planovi da se nase vrati, barem preko istrazivanja, akademika, profesora, pa i istine na kraju krajeva. pogledajte

« Последња измена: 08 Март 2018, 14:18:50 Red Warrior »

Ван мреже pedjap

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 183
  • Репутација: +255/-33
« Одговор #105 послато: 22 Март 2018, 14:48:38 »

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.322
  • Репутација: +736/-414
« Одговор #106 послато: 23 Март 2018, 18:27:06 »

Ван мреже Псал

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 192
  • Репутација: +34/-55
« Одговор #107 послато: 23 Март 2018, 23:17:38 »
Првенствено црвени ратниче..прочитах сваку твоју реч коју су написао на овој теми..поткрепљен си нечим што је апсолутно светски..и то веома субјективно филтрирано..теби не требају клетве Српске да их се бојиш имаш свој став..да ли је твоја перцепција само твоја или глобалистичка..другарски ти пишем..као форумаш..и као неко чије твоје писаније могу надам се тумачити као наивно..али брате то што пишеш на овој теми исто као и овог ко је ово отворио је много далеко од истине..желим ти сретан пут са што мањњ сапутника..тврд си брате..вероватни си образованији мудрији куратији од мене али таквих није истина..ако верујеш брате да је сд цз нешто више од клуба,можда заједница лошеиндоктринисаних али у нечему непознатом присаједињених..српски витезови постоје и данас исти они од пре ихахај само их ниси упознао..према руском тумачењу има и цифра колико их је данас..желим ти указати на исти дух који је богатио ономад Српске витезове као и данас..и постављам питање..да ли је Свети Сава Српски Витез..ако није што није

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.342
  • Репутација: +4595/-9491
  • "реалиста"
« Одговор #108 послато: 23 Март 2018, 23:36:30 »
Дејане си ти? Томашевић Дејан?

Ван мреже Псал

• Звездаш
  • **
« Одговор #109 послато: 24 Март 2018, 00:03:35 »
Дејане си ти? Томашевић Дејан?
Црвеном ратнику..ових дана да знаш и ту Охридску са које си спао на Пећку треба да оцепе..Емпти..да ли си озбиљан..или не као обично ако се односи на мене слободно на ПП за коју реч више..наравно да нисам Дејан и не идем у Жарковачки Храм јер сам 100-ињак км далеко
« Последња измена: 24 Март 2018, 16:06:05 Псал »

На мрежи EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.342
  • Репутација: +4595/-9491
  • "реалиста"
« Одговор #110 послато: 24 Март 2018, 00:06:09 »
Не замери, где је Ратник ту је и шала..

Off Topic
Бокане?

Ван мреже Псал

• Звездаш
  • **
« Одговор #111 послато: 24 Март 2018, 00:26:15 »
Добро..тема је за неког преозбиљна..не знам вас све са форума..поједине знам..чекам ратника са својим искуством да напише штогод,искуство или прочитано..плодови не могу бити ни приближни...ако смем:Бик је отворио тему и тврди о еволуционистичком развоју и јајету и кокошки..колико похватах..сносимо одговорност,и за ово мало мудровања што просипамо не само једни пред другима..

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #112 послато: 24 Март 2018, 08:43:44 »
Kao prvo, da li je nekoodgledao emisiju koju je postavio Namless?

Koja je vasa moc opazanja, a to nema svako

Sta ste izvukli iz emisije? Neko dosta, neko nista!

Sta sam ja izvukao?

1. Da vertrovi promena rade,i da ima nade

2. Da se nazalost u Srbiji, jos uvek provlaci skola kao neko merilo znanja, a to je zato sto smo nepbrazovani kao nacija. Imas voditelja, koji je mojih godista, i ima malu decu? Imas voditelja koji non stop kaze, kolega..da bude u istoj ravni sa sagovornikom..i  imas voditelja koji non stop istice njegov fakultet, istorijski, kao ultimativno znanje.....POGRESNO.  jer e dijalog sastaoji ja tebi vojvodo a ti meni serdare, i prica je namenjena, onima koji nista neznaju o istoriji...a pitanja, milijardu..Na zapadu svi imaju skolu, a kada se razgovara, skola se ne pominje. Jer da se pominje, svaka diskusija bi bila pocela i zavrsila, sta ti znas ,ja sam zavrsio West Point, a pricas mi o ratu, napriimer. zasto je tako u Srbji, je zalosno. O istoriji, svako ko ju je procitao moze da diskututije, ako ju je razumeo i ima obrazovovanje i nekom drugom segmentu zivota.

@ Psal

NIsam te bas najbolje razumeo, ali za razliku od bika, vidim iskrenost u tvojim recima. Nisam ja kreten pa da ne vidim da su moja pisanija, kontaverzna za mnoge. Mnogi smatraju da se teme, kao zastva, grb, himna, ne trebaju dirati, vec samo prihvatiti,bez pogovora

Jedan sam od takvih koji se ne slaze, jer mislim da vitestvo treba biti bazirano na istini.

Isto tako, veliki sam protivnik velicanja Lazara, koje je poginuo velicanstveno u borbi za slobodu, sto niko ne moze da mu uskrati..ali i vukasin i Ugljesa su to uradili, pa ih i danas *****raju kao ubice Cara, a oni poginule pre njegove smrti...

Do danas, niko nije usao u problematiku, tih crkvenih lazi, od dva patrijaha u isto vreme, do sabora 1355, i 1356 gde smo se kao odlucili da je Lazar vladar, koji tada nije imao muskog poroda..

I u trenutku najveceg iskusenja Srpsog naroda, mi biramo vladara bez nekog velikog imena, bez muske dece, a to prestavljamo Srbiji, kao ujedinjenje....

Koje crno ujedinjenje? po to je bio recept za ono sto se desilo! Poraz za svim nivoima. Da na kraju balade, Stefan Lazaravi biva fakticki oteran sa vlasti od te iste vlastele...da bi naprasno umro...a da je neko napisao da je despot, tituli koju mu je dao turcin, bio  u neverovatnim bolovima verovatno 20 tak godina, sa gnojem, koje tesko mogu da se opisu....

Pitao si me za Sv Savu, naravno da je bio vitez i to najboolji u svom domenu. Moj prigovor je za Lazara, sto ce on u hramu sv Sava, kad nije Nemanjicke krvi, i ziveo je 200 godina kasnije.....to mi objasni, sto ne sem nika da pita..

Koji je um, mislilac, vladika, patrijah, osmislio i kako mu je dosla ideja, koju niko nije protivrecio, jer sama po sebi je cudna....

a bas takve odlke su nas i srozale ovh 800 godina, da niko ne sma da kaze, ama cekajte malo, zasto?  pa onda i Kokeza dodje na celo a da niko ne pisne, i tole, i vujice, itd.....

Mi moramo da se trgnemo, i da pocnemo da budemo glasni u svom nezadovoljstvu odlukama koje nas vode nazad.

3 Sagovornik, dobar, i pokazuje pomak o ovome sto ja pisem, jer kada tada, neko ce o tome doneti zakljucke...koji ce biti 180 stepeni drugaciji.
« Последња измена: 24 Март 2018, 08:55:53 Red Warrior »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #113 послато: 24 Март 2018, 09:04:12 »
Не замери, где је Ратник ту је и шала..

Off Topic
Бокане?

bokan, je gostovao u nekoj emisiji skoro, i mogu ti reci,  kao da je RW u boljem i elokvetnijem izdanju..prosto nisam mogao da verujem, da smo nezavisno dosli do slicnih zapazanja, sto se tice svega o cemu je govorio. moracu da ga pozovem da popijemo kaficu cim otopli

Ван мреже Псал

• Звездаш
  • **
« Одговор #114 послато: 24 Март 2018, 16:04:30 »
Цитат: Nameless link=topic=8950.msg2345078#msg2345078
/quote
овај ниво свесности и продуховљености госта је нешто што би требао имати онај ко наступа пред медијском публиком..али ето то се може пронаћи само на интернету..
ово се може постићи од 5,6 до 10 година правилног труда..невезано за његово знање и образовање,одвајам његово ДР од схватања и стања у глави и срцу,које је доступно сваком Србину

нисам гледао 1 секунде серију,очекивао сам све овако како су водитељ и гост објаснили..

У студију видим две заставе,српске,са ексцентричним грбовима што је по налогу ЕУ,старије српске заставе су биле центричне...ово није добро за емисију тог типа..и не волим видети слике икона,мада би ја Карађорђу ореол ставио,он је иначе овај пост држао цео на води а јутром до свитања се молио Богу,одакле му је верујем и дато да успе у свему што је започео..а и пострадо ко мученик..по мени је и он у реду Српских витезова

Гост је имао два превида,први код објашњења миропомазања Стефана Немање у старој цркви,вероватно је брзо прелетео,јер постоји једно крштење за опроштење грехова..други превид је кад је рекао да је Црква организација,исто у брзини..

ако некога занима од српских јунака на јутјубу један је био бољи од осталих,Небојша Крстић, по мени такође Српски Витез данашњице,не умем поставити неки његов клип али кога занима и више је него у складу са темом

ван теме-ратниче пишеш са узбрдицама и низбрдицама падне концентрација читајући твоје уписе

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.322
  • Репутација: +736/-414
« Одговор #115 послато: 24 Март 2018, 16:12:35 »

@Псал, мислиш на њега ?
« Последња измена: 24 Март 2018, 16:16:26 Nameless »

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #116 послато: 24 Март 2018, 20:09:48 »
Цитат: Nameless link=topic=8950.msg2345078#msg2345078
/quote
овај ниво свесности и продуховљености госта је нешто што би требао имати онај ко наступа пред медијском публиком..али ето то се може пронаћи само на интернету..
ово се може постићи од 5,6 до 10 година правилног труда..невезано за његово знање и образовање,одвајам његово ДР од схватања и стања у глави и срцу,које је доступно сваком Србину

нисам гледао 1 секунде серију,очекивао сам све овако како су водитељ и гост објаснили..

У студију видим две заставе,српске,са ексцентричним грбовима што је по налогу ЕУ,старије српске заставе су биле центричне...ово није добро за емисију тог типа..и не волим видети слике икона,мада би ја Карађорђу ореол ставио,он је иначе овај пост држао цео на води а јутром до свитања се молио Богу,одакле му је верујем и дато да успе у свему што је започео..а и пострадо ко мученик..по мени је и он у реду Српских витезова

Гост је имао два превида,први код објашњења миропомазања Стефана Немање у старој цркви,вероватно је брзо прелетео,јер постоји једно крштење за опроштење грехова..други превид је кад је рекао да је Црква организација,исто у брзини..

ако некога занима од српских јунака на јутјубу један је био бољи од осталих,Небојша Крстић, по мени такође Српски Витез данашњице,не умем поставити неки његов клип али кога занима и више је него у складу са темом

ван теме-ратниче пишеш са узбрдицама и низбрдицама падне концентрација читајући твоје уписе

odakle ti je ovo, i o cemu je rec?

Ван мреже Псал

• Звездаш
  • **
« Одговор #117 послато: 24 Март 2018, 20:36:54 »
Nameless..то је тај

Red Warrior..запажање на клип који је поставио Nameless гост је био неки Доктор историчар...који је сјајно спојио историју и садашњост...изнео је рецимо за једну историјску чињеницу два писана трага без навијања која је тачна него простом слушаоцу оставља простор за размишљање и интересовање..тема емисије серија Немањићи

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.753
  • Репутација: +3174/-2560
« Одговор #118 послато: 24 Март 2018, 20:42:21 »

Нека остане и овде. Ово су савремени српски витезови

Ван мреже Red Warrior

• Ičigo
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #119 послато: 24 Март 2018, 20:46:06 »
Nameless..то је тај

Red Warrior..запажање на клип који је поставио Nameless гост је био неки Доктор историчар...који је сјајно спојио историју и садашњост...изнео је рецимо за једну историјску чињеницу два писана трага без навијања која је тачна него простом слушаоцу оставља простор за размишљање и интересовање..тема емисије серија Немањићи

da li je to povezano sa njegovim linkovima od danas?