Аутор Тема: Марвелов универзум  (Прочитано 9285 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи drakulaVA

• Члан клуба
  • Члан ФК
  • Поруке: 384
  • Репутација: +777/-36
Одг: Марвелов универзум
« Одговор #20 послато: 12 Март 2017, 21:13:33 »
Preskočili ste i ''Inhumas''  :001_rolleyes:

Trebalo bi negde na jesen da se emituje..

http://www.imdb.com/title/tt4154858/

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 8.611
  • Репутација: +2829/-2746
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #21 послато: 12 Март 2017, 21:17:11 »
Svaka čast za temu  :bravo:
Inače, od svih superherojskih meni se x men serijal najviše sviđa, izuzetak je Nolanova Betmen triologija koja je klasa za sebe.

Super što ste ih poređali hronološki, to bi trebalo uraditi i sa ostalima, posebno avendzersima, pa ako vas ne mrzi uradite i to.

A ja cu pre Logana da pogledam sve ove ponovo  :srbinosm:

Pa za Avengerse nista posebno, znaci ides po onom gore redosledu sto sam postavio sliku (od kapetana amerike, preko hulka, thor, iron man-a i slicno). To je sve zajedno i treba sve odgledati. :)

Inace, meni su i Origins i Vulverin manje-vise krs filmovi. Kazem, nisu kvalitetni kao drugi Marvelovi sem par njih (pogotovo Logan, opet :mrgreen:).

@Bela

Pa jeste marvelov univerzum, u stripovima, ali za ekranizaciju su problem prava. Kazem opet, npr. Deadpool i Spajdi imaju veoma zanimljivu istoriju i takav film bi eksplodirao. Svakako, ocekujem da i njega dobijemo kroz neko vreme.

Guardians of the Galaxy obavezno gledati, sad ce pogotovo biti bitan za dalji razvoj (veoma je moguce da se u jednom trenutku sretnu sa Thorom i Hulkom, bar kroz neku scenu i slicno).

На мрежи drakulaVA

• Члан клуба
  • Члан ФК
« Одговор #22 послато: 12 Март 2017, 21:35:50 »

Guardians of the Galaxy obavezno gledati, sad ce pogotovo biti bitan za dalji razvoj (veoma je moguce da se u jednom trenutku sretnu sa Thorom i Hulkom, bar kroz neku scenu i slicno).

Objavili su da se nece niko pojavljivati od Avengers-a u Guardians of the Galaxy...mozda ih samo provuku kroz neki dijalog...

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #23 послато: 12 Март 2017, 21:53:13 »
Pa da, to sam mislio. Svakako je rano za nesto vise. Najvise zato sto ce se kretati po razlicitim mestima u univerzumu pa mogu da se sretnu. Bar u post credit sceni :mrgreen:

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 1.968
  • Репутација: +1513/-524
« Одговор #24 послато: 12 Март 2017, 21:58:03 »
x-men serijal ne pripada marvel univerzumu, kao ni Deadpool. Ako ćemo da budemo bukvalisti  :mrgreen: Iako su Marvelovi, ali prava prave problem. jedva i Spajdija spasili, i to tako što je postao klinac. Plus Avengers 2 - kako su morali da rešavaju problem oko Skarlet Veštice i Kviksilvera

CZV, zaboravio si jednu seriju, verovatno jer nije baš dobra kad je kvalitet u pitanju. Agents of SHIELD
Драстично се побољшала серија у овој новој сезони. Поготову додатком Гоуст Рајдера.

Мада се слажем да је Дердевил ипак класа посебна.

Како ти је Ориџинс крш, а Вулверин солидан? Вулверин не само да је лош, него је небитан и за Икс-мен причу и за Вулверина посебно.
Вулверин солидан у односу на Ориџинс, то сам хтео рећи. Пошто су у Ориџинс искасапили све ликове које су могли, Дедпула поготову. Шокантно лош филм. Вулверин ми је ок у поређењу са тим, сем краја.

На мрежи drakulaVA

• Члан клуба
  • Члан ФК
« Одговор #25 послато: 12 Март 2017, 22:31:05 »
Драстично се побољшала серија у овој новој сезони. Поготову додатком Гоуст Рајдера.

Dobro voze u ovoj sezoni...al prvi put da vidim da neka serija ima tri razlicite price u jednoj sezoni...goust rajdera,LMD i sad ova nova prica...
Off Topic
i uspeli su da vrate Vorda..
« Последња измена: 12 Март 2017, 22:36:30 drakulaVA »

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #26 послато: 12 Март 2017, 22:31:59 »
Thor: Ragnarok poster. Hulk mocno izgleda.

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #27 послато: 12 Март 2017, 23:33:31 »
Dobro voze u ovoj sezoni...al prvi put da vidim da neka serija ima tri razlicite price u jednoj sezoni...goust rajdera,LMD i sad ova nova prica...
Off Topic
i uspeli su da vrate Vorda..
Да и ја први пут видим тако нешто са три различите приче. Али ок док год је успешно. Притом су ми прве две приче веома интересантне биле. Видећемо шта ће бити са овом новом. По оном што сам видео у последњој епизоди пуно изненађења нас чека.

На мрежи shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 1.956
  • Репутација: +869/-453
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #28 послато: 13 Март 2017, 12:18:04 »
Sada su serije uglavnom podeljene na 3x8(3 price po 8 epizoda u jednoj sezoni)... serije od 10 epizoda imaju mnogo brzu radnju(netflix i hbo) i zbog toga su se televizije prilagodile promena...

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #29 послато: 13 Март 2017, 12:26:39 »
Evo par slika Spajdi i Deadpool "bromance" :))

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #30 послато: 14 Март 2017, 11:09:59 »
"Gardens of the Galaxy" :D

Ван мреже Tomica

• Члан клуба
  • Модератор
« Одговор #31 послато: 15 Март 2017, 20:04:12 »

На мрежи drakulaVA

• Члан клуба
  • Члан ФК
« Одговор #32 послато: 17 Март 2017, 21:13:31 »
Neko bacio pogled na Iron Fist?

На мрежи chee

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.160
  • Репутација: +410/-190
« Одговор #33 послато: 17 Март 2017, 22:26:39 »
Neko bacio pogled na Iron Fist?
Poglao 4-5 epizoda. Sad ću još 1-2. Sta ja znam, nije me nešto dojmila posebno. Iskreno više sam očekivao. Kad odgledam cijelu sezonu napisacu nešto vise, da ne letim pred rudu.

Poslano sa mog Tesla Smartphone 6 koristeći Tapatalk

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #34 послато: 17 Март 2017, 22:32:43 »
Odlicna prva epizoda Legion-a. Zaista nisam ocekivao ovakav kvalitet na samom pocetku.

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #35 послато: 17 Март 2017, 22:55:57 »
Opa! Prijatno iznenadjenje. Ovo mora da bude dobro.

Spider-Man spinoff Venom coming to movie theaters in 2018

Marvel’s supervillain/antihero is getting his own film

Sony Pictures is bringing Spider-Man’s longtime nemesis Venom to movie theaters in a stand-alone film next year. Venom will be hit theaters Oct. 5, 2018, according to a report from Variety.

Venom was one of a handful of Spider-Man-related projects in the works at Sony prior to a deal struck with Marvel Studios to bring the webslinger into the Marvel Cinematic Universe. While other projects, like a movie based on the supervillain team Sinister Six, were scrapped, Venom has persisted in some form of development through the years.

It’s not clear whether the 2018 Venom movie will take place in the Marvel Cinematic Universe or if it will feature Tom Holland’s take on Spider-Man. Spider-Man: Homecoming, the next stand-alone Spidey film, hits theaters July 7, 2017. Holland signed on for at least five appearances as the wallcrawler.

The character of Venom officially debuted in 1988 in the pages of Amazing Spider-Man. Venom is an alien symbiote — originally believed to be a harmless costume worn by Spider-Man — that bonds with a human host. Venom hosts have included Peter Parker’s rivals Eddie Brock and Flash Thompson, as well as the supervillain formerly known as the Scorpion, Mac Gargan.

Venom made an appearance in the movie Spider-Man 3. Actor Topher Grace played the role of Eddie Brock and Venom in Sam Raimi’s 2007 film.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.799
  • Репутација: +3243/-2627
« Одговор #36 послато: 18 Март 2017, 16:04:40 »
Види, баш ме мрзи да читам на енглеском. Стави српски, било коју варијацију штокавског, кајкавског или чакавског или мојне уопште.

Може и руски.

Ван мреже ЦЗВ

• Члан клуба
  • Модератор
  • ЗВЕЗДА ЈЕ ЕМОЦИЈА!
« Одговор #37 послато: 18 Март 2017, 17:12:29 »
Sta da radim, potrudi se. :mrgreen: Nema na drugom jeziku.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 19.799
  • Репутација: +3243/-2627
« Одговор #38 послато: 18 Март 2017, 17:15:35 »
Ја да се потрудим? Не сине, преведи и онда постави.

На мрежи chee

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.160
  • Репутација: +410/-190
« Одговор #39 послато: 19 Март 2017, 22:52:31 »
Pogledao Irons fist. I misljenje mi se nije promjenilo nakon dogledavanja ostalih epizoda. Moze se pogledati, ali realno nije nesto sto ostavlja bez daha. Ona daredevilova treba doktrorica i Madam Gao se pojavljuju i u ovoj seriji. Nekom se mozda svidi vise nego meni, jer ja sam imao veca ocekivanja od ove serije.