Анкета

3. Да ли ћете помоћи КК донацијом?

Да
455 (81.1%)
Не
106 (18.9%)

Укупно гласова: 561

Анкета

Да ли је по вама добра идеја да донатори и сезонци добију чланске карте?

Да
192 (85.3%)
Не
9 (4%)
Све једно је
24 (10.7%)

Укупно гласова: 225

Анкета

Као члан клуба шта би вам било најбитније? (молимо да изаберите две опције)

Да финансијски помогнете клуб
164 (38.3%)
Да имате право гласа
95 (22.2%)
Попусти на артикле ККЦЗ
29 (6.8%)
Попусте у другим продавницама, угоститељским објектима...
4 (0.9%)
Попуст приликом куповине сезонске карте
55 (12.9%)
Да имате ексклузивне клупске информације
70 (16.4%)
Не интересује ме чланство
11 (2.6%)

Укупно гласова: 239

Аутор Тема: ДОНИРАЈ И ДОМИНИРАЈ - акција финансијске помоћи навијача КК Црвена Звезда  (Прочитано 117517 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже milwaukee

• Члан КК
  • Поруке: 1.534
  • Репутација: +1139/-696
Nije mi jasno, kako se postaje član i dobija kartica?

Uskoro ce i godinu dana kako je pokrenuta akcija Doniraj i dominiraj. Da li stvarno nisu cuo do sada za akciju ?

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.508
  • Репутација: +1645/-1682
Čuo sam za akciju i donirao sam(sad sam proverio na sajtu, konkretno od Maja 2017 do danas 7 puta) nego mi nije bilo jasno za članske karte. Hvala na odgovorima

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 355
  • Репутација: +265/-50
  • Члан клуба Звезда ми је све
Čuo sam za akciju i donirao sam(sad sam proverio na sajtu, konkretno od Maja 2017 do danas 7 puta) nego mi nije bilo jasno za članske karte. Hvala na odgovorima

Pošalji podatke preko DiD kontakt stranice ( https://www.did.rs/kontakt/ ) da bi postao Član KK.
Tako ćemo moći da ti šaljemo vesti putem mejla.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
Stižu mi vesti na mail, stiglo mi je do sada par puta, poslednji put, čini mi se početkom Marta predstavljanje Unikahe.
Nisam bio upućen u dobijanje članske karte. Da li treba da ostavim podatke na sajtu ili ih već ima? Jel negde ima spisak članova da proverim?

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
Stižu mi vesti na mail, stiglo mi je do sada par puta, poslednji put, čini mi se početkom Marta predstavljanje Unikahe.
Nisam bio upućen u dobijanje članske karte. Da li treba da ostavim podatke na sajtu ili ih već ima? Jel negde ima spisak članova da proverim?
Tvoje podatke koji su potrebni za akciju "Doniraj i dominiraj" imamo: ime, prezime i mejl.
Važno je da su sve tvoje donacije uredno unete. Transparentnost je osnova ove akcije.
Ako budeš donirao novac do 6,000 dinara (50EUR) pre preuzimanja kartice, dobićeš bronzanu člansku kartu.
U slučaju da ne želiš da doniraš više u ovoj sezoni, već sledeće sedmice možeš preuzeti osnovnu člansku kartu.

Ван мреже konjarnik

• Члан КК
  • Поруке: 54
  • Репутација: +52/-13
  • Toplicki puk
Sad si mene zbunio.Valjda treba da donira preko 50eur za bronzanu karticu.

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
Sad si mene zbunio.Valjda treba da donira preko 50eur za bronzanu karticu.

Granica je 50EUR. Ko donira 50EUR ili više (do 149EUR) dobija bronzanu člansku kartu.
Ima nekoliko donatora koji su donirali tačno 6.000 din.
Neće ih klub ostaviti u nižoj grupi kada su donirali graničnu vrednost.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
Tvoje podatke koji su potrebni za akciju "Doniraj i dominiraj" imamo: ime, prezime i mejl.
Važno je da su sve tvoje donacije uredno unete. Transparentnost je osnova ove akcije.
Ako budeš donirao novac do 6,000 dinara (50EUR) pre preuzimanja kartice, dobićeš bronzanu člansku kartu.
U slučaju da ne želiš da doniraš više u ovoj sezoni, već sledeće sedmice možeš preuzeti osnovnu člansku kartu.

Potrudiću se da upadnem u bronzanu grupu, hvala na info

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
Čekajući da se u nedelju momci vrate sa trofejem u Beograd, pokušaću da odgovorim na najveći broj pitanja oko akcije zbirno:

1. mesto preuzimanja kartica - Mali Kalemegdan br. 2

2. telefon za informacije: 0113284780

3. mail za kontakt sa kontakt osobom zaduženom za izdavanje kartica: zvezdas@kkcrvenazvezda.rs

4. obrazac koji treba popuniti da bi se dobila kartica: https://www.lyoness.com/rs/registration/partner/854603?utm_medium=website&utm_source=crvena_zvezda&utm_campaign=registrierungslink_crvenazvezda&utm_
content=registrierungsseite_crvenazvezda

5. Dok god ne popunite podatke, kartica nije spremna za preuzimanje

6. Sve dok ne preuzmete karticu, dodatnim doniranjem, možete da obezbedite karticu višeg razreda

Vidimo se u nedelju na aerodromu da dočekamo šampione!

Grudva se kotrlja...

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
Veliki Zvezdaš i jedan od navijača koji su među prvima ukazali poverenje i priključili se akciji "Doniraj i dominiraj" juče  je u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu preuzeo svoju personalizovanu BRONZANU kešbek člansku kartu.

Ponosni smo na našeg brata Aleksandra koji je rođen, živi i odrasta u Nemačkoj, ali su mu Srbija i Zvezda uvek u srcu i na prvom mestu.

"Zvezda je večna dok su joj deca verna"!

Ван мреже Jakim

• Члан КК
  • Члан ФК
Približava se prvi rođendan DiD akcije (26.05.).
Donatorstvo predstavlja poseban nivo ljubavi - daješ je, a ne tražiš ništa zauzvrat.
Želimo da Vam predstavimo jedan svetli primer iz DiD akcije.
Naš forumaš Delija.ch koji živi u Švajcarskoj, donirao je 1.000 CHF.
Klub mu je obezbedio dres sa potpisima igrača iz prethodne sezone, a on je odlučio da ga pokloni nepoznatoj osobi, donatoru sa najvećim brojem uplata do dana njegove donacije.
Donator iz Ćuprije, naš forumaš batavucko je srećni dobitnik dresa.
Planirali smo da uručenje dresa bude u Pioniru, pred neku utakmicu EL ali, na žalost, zbog dobitnikovih privatnih obaveza i bolesti, nismo uspeli to da organizujemo.
Zato ćemo dres poslati u Ćurpriju, a fotografiju batavucka sa dresom očekujemo da vidimo uskoro na ovoj temi.
DiD tim se i ovom prilikom zahvaljuje Delija.ch na izuzetnom činu ljubavi prema klubu i dobročinstva prema nepoznatom kolegi navijaču-donatoru.  :aplauz:

Grudva ima samo nas...
« Последња измена: 13 Мај 2018, 15:45:21 Jakim »

Ван мреже VukSlo

• Пријатељ КК, Пријатељ РСБ
  • Члан ФК
  • Поруке: 288
  • Репутација: +249/-137
Približava se prvi rođendan DiD akcije (26.05.).
Donatorstvo predstavlja poseban nivo ljubavi - daješ je, a ne tražiš ništa zauzvrat.
Želimo da Vam predstavimo jedan svetli primer iz DiD akcije.
Naš forumaš Delija.ch koji živi u Švajcarskoj, donirao je 1.000 CHF.
Klub mu je obezbedio dres sa potpisima igrača iz prethodne sezone, a on je odlučio da ga pokloni nepoznatoj osobi, donatoru sa najvećim brojem uplata do dana njegove donacije.
Donator iz Ćuprije, naš forumaš batavucko je srećni dobitnik dresa.
Planirali smo da uručenje dresa bude u Pioniru, pred neku utakmicu EL ali, na žalost, zbog dobitnikovih privatnih obaveza i bolesti, nismo uspeli to da organizujemo.
Zato ćemo dres poslati u Ćurpriju, a fotografiju batavucka sa dresom očekujemo da vidimo uskoro na ovoj temi.
DiD tim se i ovom prilikom zahvaljuje Delija.ch na izuzetnom činu ljubavi prema klubu i dobročinstva prema nepoznatom kolegi navijaču-donatoru.  :aplauz:

Grudva ima samo nas...

Svaka cast ekipi DiD na trudu, a nasem saborcu Deliji.ch, sto bi moj cale rekao - alal ti qrac

Ван мреже djura.net

• Члан КК
  • Поруке: 43
  • Репутација: +15/-18

Ван мреже RedSteel

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 95
  • Репутација: +16/-60
Evo i ja da se upisem. Eh kad bi nas bilo 100 hiljada. Poz iz Banja Luke

Poslato sa druge planete