Аутор Тема: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18  (Прочитано 491267 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Ивањица навија за Звезду

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 374
  • Репутација: +489/-112
  • Optimisticni pesimista
Одг: Жеље и разбибриге - сезона 2017/18
« Одговор #100 послато: 09 Јул 2017, 14:56:46 »
Ja bih najvise voleo
1. Tiodor*,Jaramaz
2. Guduric,Lazic,Dobric
3. Dangubic,stranac kombo 3/4
4. Bolden,Simanic (eventualno Stefan Jankovic)
5. Kuzmic,Hog,Bjelica

- Tiodor je pred dogovorom sa Efesom, odavno se suska o tome, a i Unikaha i Valensija su bile zainteresovane, kako da ne bude zapazen posle fenomenalne sezone u Banvitu, onda da ostane Stef sto je tesko, Kvin Kuk bi bio bomba ali ne bi smanjio proslogodisnje prohteve, takodje Renfro bi nam legao samo tako, jos je slobodan igrac posle kratkog izleta u Barseloni
- Ove sezone po meni ne treba da se juri taj kombo bek, vreme je da Gudura postane lider i jedna od prve dve violine u napadu, moze on da kreira napade po potrebi, pa kad su on i Volters bili zajedno na parketu vise je Guduric imao loptu u rukama sto je i nekad donosilo kontra efekat i ovo leto moze da predstavlja prevagu u Gudricevoj karijeri, tako da vreme je za Gudura time, a i vreme je da Dobric postane clan ozbiljnije rotacije.
- Na poziciji tri pored Dangubica, ubedjen sam da nam treba stranac koji moze da pokrije i 4, ali nemam predstavu ko bi to mogao da bude, mozda Ejim ali je limitiran visinom ali je odlican atleta i veoma ima jake noge i jako telo, ali sut mu je stvarno varljiva kategorija bas
- Pored Boldena na 4 i to kombo krilo, mislim da je vreme i da Borisa ima minute, tj. da ih zasluzi krvavim radom na treninzima, ako Radonja (nadam se on) odluci da nije spreman za ozbiljniju seniorsku kosarku onda u Fmp i po meni jeftina a da moze da donese kvalitet opcija bi bio Stefan Jankovic, dobar sut, lepo on napada licem, ali igra ledjima, skoro da ne postoji, ali onda bi imali raznovrsan napadacki repertoar sa trilingom (Ejim,Bolden,Jankovic), Ejim koji vise spotapuje i najvise igra ledjima kao i dobro se upacuje po ceonoj, Bolden koji odlicno napada 1 na 1, odlican sut, ledjima kad igra uglavnom zavrsava sutem iz okreta, vrh atleta, moze da bude dobar bloker, u Letnjoj ligi pokazuje zavidan defanzivan potencijal i Jankovic koji ima odlican sut, impozatan je taj sut preko ruke koji pogadja bez po muke, ima brz prvi korak, tu pravi prednost kod te igre licem, dok npr Bolden vise napada preko driblinga i tako pravi prostor, post izbegava ali bi uz rad nadam se sa Radonjom mogao da popravi i taj segment igre, ima on odlicno telo, aktivan je na skoku, napravili bi mi od njega top igraca ubedjen sam u to
- Na petici nemam dilemu, Kuzma nadam se da ce ostati, Bjelica i Dastin Hog, otkad sam gledao prvu njegovu utakmicu u Trentu, mogao se primetiti EL potencijal i kvalitet, igra odlicnu post igru, jake noge, jako telo, odlicna odbrana, limitiran visinom ali Baby Hines je ove godine ozbiljan pomak napravio u igri, problem je sto ima los sut generalno, penali su mu predstavljali problem na vecini utakmcia, svidja mi se sto je uvek na ofanzivnom skoku, mislim da bi predstavljao pravo pojacanje, ali mislim da ce on u Oli ako ode Birc, ne verujem ako ostane Birc da ce dovoditi Hoga, mislim da ce ova sezona predstavljati trenutak kada ce Milutinov dobijati jos vise minuta, a Oli cim je zainteresovan za Hoga zna se da je ovaj potencijal, pa kroz 5-6 godina tamo su igrali Hajns,Dorsi,Dunston,Hanter,Jang (koji nije pokazao ono sto moze),Birc... ima Oli njuh za dobrog centra, mislim da bi ovakav tim bio odlican, ali pitanje koliko bi para trazio Renfro, ipak je on evroligasko ime, ali svakako realniji i po meni bolja opcija od Rocestija, Ejim i Hog posle odlicne sezone u Palakanestru, dobro Bolden,Jaramaz i Jankovic su svakako dostupni, kada bi mogla mala korekcija plate na Bjelkana i dream come true  :biggrin:
Pg: Renfro,Jaramaz
Sg: Gudura,Lazic,Dobric
Sf: Danguba,Ejim
Pf: Bolden,Jankovic (Simanic)
C: Kuzma,Hog,Bjelica

Inace, ovo je najbolja tema gde se moze naci brdo dobrih igraca

Ван мреже fonste1

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +17/-20
« Одговор #101 послато: 09 Јул 2017, 14:58:01 »
Na jednom od foruma se sada pominje i Ivan Paunic?Jel neko od upucenijih je cuo za to,kako se cini drugi forumasima.

Mozda bih ga i prihvatio kada bi Branko otisao,mada sam misljenja da to mesto onda bi trebao da zauzme Dobric.
On ima ponude iz Turske i Rusije, lepa lova, cak ce pre to izabrati nego da ostane u Spaniji.

Ван мреже ernest

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 13.059
  • Репутација: +2930/-6806
« Одговор #102 послато: 09 Јул 2017, 16:57:18 »
Jel postoji neki EL plejmejker da je imao slabiju sezonu a da je Miskov agent ?
Verujem da cemo traziti neko ko ima iskustvo igranja EL,kao sto je Brose potpisao Heketa.
Prilicno je losa tu ponuda kod Miska trenutno.

Kad smo kod Miska,  De Andre Kejn je ako se ne varam slobodan igrac? Mada on bas i nije plej..

Ne znam otkud ideja da je Rocesti preskup, ni u Makabiju nije imao 6 nula  a karijera mu u prilicnom padu od odlaska iz Novgoroda.. Uz to su mu vec 32 i cisto sumnjam da ima nesto previse opcija..

Nego, kad smo kod domacih igraca, jel pratio neko onog Aleksu Avramovica u Italiji, ima li sta od njega?

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 16.910
  • Репутација: +4943/-5281
« Одговор #103 послато: 09 Јул 2017, 17:01:09 »
Pa ne treba mu šest nula da za nas bude preskup  :)
Nek je upola jeftiniji opet je itekako nedostupan
Ne bih rekao da je kod Miška slaba ponuda.To što ih nema na njegovom spisku ne znači da ih nema.Njegova agencija saradjuje sa mnogo drugih i dosta tih igrača bi došlo preko njega
Ni Djenka nije bio na njegovom spisku kad je dolazio a sada jeste

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 307
  • Репутација: +44/-38
« Одговор #104 послато: 09 Јул 2017, 17:04:06 »
Andoric,Zocov izjavio pomocnik izjavio da Fener trazi beka,zamenika Bogdana Bogdanovica.Spekulise se da bi to mogao biti nas Gudura,mada se pominje i mali Marinkovic iz Parizana.Meni je to malo kontradiktorno,znajuci Zoca i njegov odnos sa Miskom,a jelte Gudura je Miskov igrac.

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.389
  • Репутација: +3029/-568
  • Мајко хвала за свe. Волим те.
« Одговор #105 послато: 09 Јул 2017, 17:10:24 »

Nego, kad smo kod domacih igraca, jel pratio neko onog Aleksu Avramovica u Italiji, ima li sta od njega?

Доста лоша сезона у нажалост осредњем клубу који тежи више доњем делу табеле. Неки утисак на три утакмице на којима сам га пратио је да је то доста танко и за необавезну италијанску лигу, преглед игре не постоји, тројке једва преко 20%.

Ван мреже ernest

• Поруке: 13.059
  • Репутација: +2930/-6806
« Одговор #106 послато: 09 Јул 2017, 17:12:04 »
Pa ne treba mu šest nula da za nas bude preskup  :)
Nek je upola jeftiniji opet je itekako nedostupan
Ne bih rekao da je kod Miška slaba ponuda.To što ih nema na njegovom spisku ne znači da ih nema.Njegova agencija saradjuje sa mnogo drugih i dosta tih igrača bi došlo preko njega
Ni Djenka nije bio na njegovom spisku kad je dolazio a sada jeste
Ako se dobro sjecam imao je 900.000$ u Makabiju prije 2 god. Posle toga se skroz raspao. Ako ide upola dolje to je 450.000$ sto nije nedostizno i negdje je u rangu Vilijamsa..

Nemanja je pominjao EL plejeve koji su imali losiju sezonu a ne americke igrace koje Misko preuzima po dolasku u Evropu..

Ван мреже estella roja

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 307
  • Репутација: +44/-38
« Одговор #107 послато: 09 Јул 2017, 17:33:32 »
Kako sam osetio.Dalje sape rumeni,odjebi.

Ван мреже nemanja87

• Поруке: 6.044
  • Репутација: +1756/-2534
« Одговор #108 послато: 09 Јул 2017, 17:37:12 »
Excel Sports je mislim agencija koja saradjuje sa Miskom.
Njihovi su Djenka,Nelson...

Bice muke naci pleja,siromasno je trziste bas.

Moze Gudura za milionce,pola odmah,pola do januara.  :srbinosm:

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.198
  • Репутација: +1322/-2046
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #109 послато: 09 Јул 2017, 17:40:57 »
Kako sam osetio.Dalje sape rumeni,odjebi.

884069971873021952[/tweet]][/url]

Sa jedne strane nikako nebih voleo da se to desi jer ga vidim kao lidera tima u novoj sezoni ali sa druge ako bi se istresli bar priblizno kao npr za Kalinu to bi nam itekako pomoglo da stanemo na noge...

Inace jako lep tekst... Direktno nema nikakve veze sa nama ( sem kepa ) ali indirektno itekako ima da nam bude bar malo lakse u prihvatanju nekih neminovnosti...

[url=http://www.mozzartsport.com/vesti/odlazak-glavnih-igraca-pitajte-bamberg-kako-se-oseca/172272]http://www.mozzartsport.com/vesti/odlazak-glavnih-igraca-pitajte-bamberg-kako-se-oseca/172272

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.534
  • Репутација: +1705/-547
« Одговор #110 послато: 09 Јул 2017, 17:49:29 »
Nek postoji koliko god ponuda,ne puštati Gudurića. Samo još fali da on ode,pa da rasulo bude kompletno.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 2.481
  • Репутација: +601/-846
« Одговор #111 послато: 09 Јул 2017, 17:56:50 »
@Mohikanac

Samo što Bamberg za razliku od nas ne prodaje da bi preživeo i može odmah da dovede Heketa i igrače slične reputacije......jbg

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.219
  • Репутација: +2238/-1978
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #112 послато: 09 Јул 2017, 19:07:02 »
Vidim, zajapureni TURCIN hoce Gudurica u svom prljavom klubu.

На мрежи komunikacija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 160
  • Репутација: +102/-184
« Одговор #113 послато: 09 Јул 2017, 19:56:12 »
Pricalo se da za nasa dva igraca postoji interesovanje i ponuda,klub je u teskoj situaciji i tu nema mnogo razmisljanja,cifra je dobra,Fener,Real ili bilo ko treci,prodaj i teraj dalje. 

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.198
  • Репутација: +1322/-2046
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #114 послато: 09 Јул 2017, 20:24:21 »
Volters bi mogao u Unikahu...

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.343
  • Репутација: +1040/-649
« Одговор #115 послато: 09 Јул 2017, 21:15:51 »
Suska se i da bi Stefan Jankovic mogao u Partizan.

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 940
  • Репутација: +123/-279
« Одговор #116 послато: 09 Јул 2017, 21:21:36 »
Portal double double prenosi da postoji obostrano interesovanje za saradnju.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.259
  • Репутација: +685/-952
« Одговор #117 послато: 09 Јул 2017, 21:38:28 »
Jaramaz povredjen, predstoji visemesecna pauza. Barem tako pisu po portalima...

Ван мреже Jimi22

• Веран као пас
  • Поруке: 940
  • Репутација: +123/-279
« Одговор #118 послато: 09 Јул 2017, 21:40:30 »
Kojim portalima,ja ne mogu da nadjem nista???
Ovo nikako nije dobro,otpada mozda i najbolji dostupan domaci plejmejker...

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.219
  • Репутација: +2238/-1978
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #119 послато: 09 Јул 2017, 21:42:46 »
Pise bljuc, i to samo u naslovu a onda ne daju objasnjenje u tekstu, klasika. Bljuc laže ljude.