Анкета

Najbolji u drugoj utakmici finalne serije:

Ročesti
18 (3.4%)
Enis
0 (0%)
Davidovac
1 (0.2%)
Lazić
3 (0.6%)
Feldin
20 (3.8%)
Dobrić
25 (4.7%)
Bjelica
8 (1.5%)
Janković
3 (0.6%)
Lesor
10 (1.9%)
Omić
442 (83.4%)

Укупно гласова: 530

Аутор Тема: Аба лига, Финале: Црвена звезда - Будућност 76:80|69:59|78:77|77:73  (Прочитано 67196 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Fidel@

• Члан ФК
  • Поруке: 5.793
  • Репутација: +1573/-2498
Одг: Аба лига, Финале: Црвена звезда - Будућност
« Одговор #2080 послато: 15 Април 2018, 22:18:18 »
Pa upravo tako. A čime je Čović pišao uz vetar?
Ni jedan jedini put nije prozvao državu, rekao je da misli da bi trebalo dostojno pomoći klub u skladu sa uspesima. Nije rekao "Vučić nama ništa ne daje, majke mu ga nabijem!" za razliku od prkoputaša koji su skoro pa bukvalno tim tonom kritikovali, pri tome stalno imavši veću pomoć grada i države.

Čović je uvek bio maksimalno oprezan u izjavama što kazuje da zna da ne sme da odje*e bilo koga. Pametan je to čovek.
Pa mislim da se mogao naći neki kompromis između vlasti i Čovića
Ja sam za opciju da ostane Čović i da nastavi da radi kao i do sad(grešaka je bilo a i biće ih) ali mislim da bi trebalo sjesti i sa ljudima iz vlasti i pokušati naći neki model
Vlast ko vlast,svaka je osuona,sujetna...ali mislim da bi Čović mogao izaći na kraj sa njima jer je superiorniji u svakom pogledu
Najgora opcija je ili / ili

На мрежи ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 735
  • Репутација: +286/-218
« Одговор #2081 послато: 15 Април 2018, 22:31:26 »
Pa mislim da se mogao naći neki kompromis između vlasti i Čovića
Ja sam za opciju da ostane Čović i da nastavi da radi kao i do sad(grešaka je bilo a i biće ih) ali mislim da bi trebalo sjesti i sa ljudima iz vlasti i pokušati naći neki model
Vlast ko vlast,svaka je osuona,sujetna...ali mislim da bi Čović mogao izaći na kraj sa njima jer je superiorniji u svakom pogledu
Najgora opcija je ili / ili

Pa upravo to i jeste opcija. Nema kompromisa. Oni hoce da udju, a Covic da izadje. Oni hoce Zvezdu bez njega.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.094
  • Репутација: +2405/-964
« Одговор #2082 послато: 15 Април 2018, 22:39:26 »
Tema:Rad uprave kluba
Forumas:Dzontra
Strana:E pojma nemam,pronadjite

Napisao covek sve lepo i argumentovano.I da se ne zezamo,mi bez Covica ne mozemo jos uvek.I on MORA da ostane.

Ван мреже komunikacija

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Репутација: +104/-187
« Одговор #2083 послато: 15 Април 2018, 22:43:59 »
Kompromis je morao da se nadje ove sezone,da napadnemo plej of evrolige,da je sve bilo kako treba borili bi se za petu,sestu poziciju,s obzirom na kvalitet kosarke,mozda i vise,domacini fajnal fora,mozda bi nas i sudije pogurale,ali naravno to nikad necemo saznati,vazno je ko sta kaze,ko s kim pije kafu na dorcolu,ko je u pravu....a Zvezda,pa koga to boli ona stvar,moze li nesto da se proguta za zvezdin interes,muka mi je od tih zvezdasa.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 557
  • Репутација: +416/-294
« Одговор #2084 послато: 15 Април 2018, 22:50:08 »
PA onda daj da pravimo klub poput Mamića. S obzirom da nisi upućen. Klub ne može funkcionisati dok ne usvoji sve zakonom odrađene stvari, a to su usvajanje izveštaja godišnjih i ostalih statutom obavezinh stvari. Bez toga klub ne postoji ni pravno. Ako ne vjeruješ pročitaj zakon o sportu ...
Izvini a zar nas KK nije slicno delo kao sto je Mamicev Dinamo ? Ili bilo koji drugi drustveni klub sa prostora bivse Jugoslavije koji je dobio gazdu tipa ove dvojice ? Ja ti opet ponavljam jeste na papiru sve tako kako nam ti prenosis a da li je moguce da navijaci ne usvoje nesto sto Covic da kao konacan izvestaj npr ? Hoces da mi kazes da ce ga navijacka skupstina spreciti u bilo kojoj svojoj nameri bila ona dobra ili losa ?  Poredjenje sa Barsom ili Realom je nesuvislo s'obzirom na okolnosti u kojima oni a u kojima funkcionisemo mi. Bilo bi bas lepo da je tako kako pise u zakonu ali ovde zakoni sluze da stoje na papiru i da im se traze rupe.
Na ovim prostorima postiji gazda kluba koji komanduje svim klupskim resursima,koji su inace jos uvek drustvena svojina,ne pitajuci ni cara ni cesara. Ko je taj koji ce npr stati ispred Covica i usprotiviti mu se ukoliko mu se nesto u tom famoznom izvestaju ne svidja ?!  Da li si ti za sve ove godine njegove vladavine cuo neki opozitan komentar a kamoli sporenje bilo koje odluke na bilo kakvoj skupstini. Kakva bre zemljace navijacka skupstina kakvi bakraci,dok je on u klubu pitace se za sve.Kada ga najure pitace se sledeci gazda i to ti je cela organizacija. Kakvo crno pravo i usvajanje izvestaja to su samo mrtva slova na papiru.

Da ne bude ovde zabune ja sam kao i velika vecina Zvezdasa za Covica ovo gore napisano je samo primer kako ovde stvari funkcionisu.I ne samo ovde kod nas nego i malo sire.

Ван мреже Fidel@

• Члан ФК
  • Поруке: 5.793
  • Репутација: +1573/-2498
« Одговор #2085 послато: 15 Април 2018, 22:50:49 »
Pa upravo to i jeste opcija. Nema kompromisa. Oni hoce da udju, a Covic da izadje. Oni hoce Zvezdu bez njega.
Sam Čović, nema nas nigdje sama SNS opet nas nema nigdje
Biraj opciju :001_cool:

Ван мреже Nićifor

• Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 2.671
  • Репутација: +716/-578
« Одговор #2086 послато: 15 Април 2018, 23:00:11 »
Tema - zadnji put. Dakle o utakmici. O upravi ima gde treba da se piše.

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.332
  • Репутација: +3528/-1869
« Одговор #2087 послато: 16 Април 2018, 01:12:27 »
Zakljucak svega....

Mislim ipak na kraju zasluzen trijumf Buducnosti....

Bili su kompaktniji i slozeniji.....imali su vecu harizmu tima nego mi....bili su gladniji....

Imali su boljeg trenera i bolje igrace u ovoj seriji....i cele sezone protiv nas.....

Jesu ih sudije pogurale u trecem mecu ali i pored toga imali smo dobre sanse da tu pobedu ''ukrademo''.....

U cetvrtom mecu smo se samoubili na kraju i ako smo i to mogli da dobijemo....

Jbg....

Veliko hvala Omicu i zbog te jedne pobede i sto nas je drzao celu seriju da budemo u nekoj sansi.....dok je on igrao, igrala je i Zvezda....

Stranci su me razocarali....Rocesti bez srca u zavrsnicama....Feldin nije mogao da ubode nikada nista vazno u ovoj seriji....Lesor je bio minus na terenu za nas....Enis sem suta nista nije donosio....

Lazic izgubljen celu seriju.....pocetnicke greske....izlazio je iz opanaka sto bi rekao Pesic....

Davidovac mekan i slab celu seriju....on me je najvise razocarao....domaci igrac....finale PO....igras kao da je nevazni basket ispred zgrade....

Dobric neiskorscen rekao bih.....previse je coskario celu seriju....a nije ni nesto preterano dobro sutirao...ali bar je ostavio srce na terenu za razliku od Davidovca i hvala za to....

Mnogo je lepo biti Keselj.....covek presedeo celu sezonu....peskirdzija....i debelo je placen verovatno za to sedenje cele sezone na klupi....

Zao mi je Jovanovica....i dalje sam siguran da bi postao mnogo bolji igrac od Lesora da je igrao koliko i ovaj......

Ван мреже Redstarlogaritam

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Репутација: +0/-2
« Одговор #2088 послато: 16 Април 2018, 02:04:31 »
Zdravo ljudi ja sam novi član  pa bih nešto hteo napisati o ovoj temi i i generalno o celoj sezoni.Sezona je fijasko težak i promašaj moramo biti realni.Stvarno previše krupnih grešaka je bilo.Trener nije za ovaj nivo kosarke video sam od  CSKA onog debakla u Areni da je ovo ruski rulet čisti i da je sve na staklenim nogama i da je ovo vrlo moguće  da se desi.Selekcija igrača uzasna ličimo na Cedevitu i oni su nabacali strance ranijih godina i vodili su glavnu reč pa i ove godine koji nemaju fajterski duh koji su mekani pričam za Ročestija i Feldina oni ne mogu rešavati utakmice jednostavno.Ostali stranci sem Omića nisu ni za Evrokup kalibar mislim na Enisa koji nije plejmejker i svaki put kad je on to bio na terenu stvarno su napadi bili prespori i uzasni ,a i previše divlja sutira u 4,5 sekundi napada sa 10 metara ili tako trojku on je basketaš lepo nam ga je miško uvalio.Lesor popravio se ali jako malo odbrana slaba iq košarkaski kao i znanje jako slabo definitivno jako slabo obučen igrači tehnički sem potencijala nekog ne vidim nista u njemu da može,ali njemu treba treba trener (pošto ja ne računam da smo ga imali ove godine)i rad preko leta jako veliki ako oće išta u karijeri napraviti.Antić i Bjelica ne vidim potrebu ostaju iako njih ne računam kao strance .Bjelica nikada nije rešavao utakmice on je i kod Radonjića čak igrao 5 na 15-20 minuta i to je njegova uloga .Janković ok ima on štofa nekog da se radi sa njim ali ne moze biti 4ka startna za Evroligu ili neki dobar klub nego 2 ili 3 opcija bolji nego na početku sezone svakako.Samo da nepravi faulove neke ali za Milkana na kraju ispade Kevin  Garnet lično.Milko Bjelica bolje nije igrao ovu finalnu seriju stvarno kanal teški ozonska rupa u odbrani u napadu ne može ni zicer ni trojku pogoditi sramotno šta on pruža mesecima a ima solidan ugovor pa čak i jedan od većih u našem klubu.Kešelja ne komentarišem on je doveden da sedi na klupi(mogu samo naslutim zbog čega je doveden).Igra cele sezone ne liči ni nasta mi timski ne postojimo sve je to soliranje bilo manje vise do dolaska Omića sve je sut za 3 mi u reket retko kad smo ulazili .Odbrana katastrofalna stvarno užasno to izgledalo šetali su nam se svi iole bolji igrači u reketu na prodor promaja većini sezone,posebno kad Lesor brani iskakanjem on ostavi prazan reket i za centre i za bekove brani ih na 10 metara ovi mu pobegnu lagano do kosa.Sve u svemu užasna sezona Alimpijević ništa dobro nije uradio ni pokazao igrači nisu doživeli nikakav napredak ili jako slab kao i naša igra koja je bila jako čitljiva i divljačka .On otkaz mora dobiti ne vidim svrhu držanja njega na klupi više.