Анкета

Najbolji protiv Mladosti iz Zemuna:

Ročesti
3 (2%)
Čović
37 (24.8%)
Davidovac
0 (0%)
Lazić
3 (2%)
Dobrić
6 (4%)
Kešelj
16 (10.7%)
Radanov
5 (3.4%)
Janković
64 (43%)
Lesor
3 (2%)
Jovanović
12 (8.1%)

Укупно гласова: 149

Аутор Тема: Кошаркашка лига Србије, 1. коло: Црвена звезда - Младост 115:64  (Прочитано 9046 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.398
  • Репутација: +5229/-5579
Nimalo mi se ne svidja sto je igrao Davidovac ovaj mec. Nepisani kodex kluba u minulih par godina je bio da je zdravlje igraca na prvom mestu, pa tek onda rezultati (situacija Jovic-top8 faza prosle sezone).
Ovo je zaista degutantno

Ps. Cestitke timu na pobedi od +51 razlike, i svakom navijacu pojedinacno u hali za dolazak i bodrenje Zvezde

Ван мреже Goblin

• Веран као пас
  • Поруке: 516
  • Репутација: +183/-222
Ne mogu da verujem da igra Keselj a Simanic eno ga propada u FMP. Pa kad ce da se gurne u vatru ako ne sada? Jedan od najvecih prospekata (i dalje) nema prednost u odnosu na Keselja koji nas sigurno napustan na kraju sezone...jadno i tuzno..

Ajde bez sarkazma, kroz FMP je prosao Guduric, Dobric, Davidovac, Bolden...sto se tice davanja sanse mladim igracima barem ove sezone ne moze nista da se zameri fmp-u recimo Radanov je imao u proseku preko 24 minuta. Ti mladi igraci odigraju jednu utakmicu u aba ligi i imaju nedelju dana za trening. U jednom evroligasu svo ono vreme koje se provede na aerodromu, putu, hotelima...je direktno na racun treninga.

Primer, Rebic, Tejic, Kaplanovic, pa i Borisa su rano presli u zvezdu.

Elem, Borisa sad ima mogucnost da se isili na Metalac, Vojvodinu, Dinamik, Vrsac a izmdju ima i kontrolna utakmica protiv partizana.

czkg, prijatelju, ajde da se dogovorimo, ako Borisa se Borisa ne isili protiv Metalca, Vrsca, Vojvodine i Dinamika ajde da prestanemo da ga prizivamo u zvezdi, jer ako se ne isili protiv njih onda je jednostavno nivo prosecnog KLS igraca. (trenutno). Neka mu se ponudi nov ugovor u FMP 3-4000evra mesecno, i neka on krene da cepa, lako cemo mi da ga prebacimo u zvezdu.

Ван мреже Stefi

• Веран као пас
  • Поруке: 631
  • Репутација: +76/-334
Mnogo bitna pobeda za nastavak takmicenja, da se momci vrate u pobednicki niz i da dobiju na samopuzdanju, Covic ce nam vise pomoci nego sto bi Enis da je ostao, nadam se Dangubi i Anticu u finalu i da osvojimo titulu, jer je mnogo vazno da osvojimo titulu iz mnogo razloga, mnogi nisu ni svesni toga...

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.844
  • Репутација: +1723/-2388
  • Mitchell Donald-persona non grata

Ван мреже kavali985

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 85
  • Репутација: +34/-28
Колико је било гледалаца?

Ван мреже dpesnik48

• Члан КК
  • Поруке: 9
  • Репутација: +2/-31

Po slobodnoj proceni 500-750

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.338
  • Репутација: +2296/-2079
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
To sto je Davidovac povredjen igrao protiv ovih amatera je zaista ispod svake kritike. Nadam se da ce nam se trener dozvati pameti u buduce. Davidovac nam je neophodan tek za polufinale. Do tada, ko god je rovit, neka pauzira. Nas u ovoj grupi samo moze da dobije Mega, pa i to tesko. Ovi ostali su dva ranga ispod. Naravno pod uslovom da opet ne odigramo onako kao protiv Borca u kupu...

Sto se tice Simanica, vidim da ga mnogi prizeljkuju. I ja bih voleo da on igra kod nas. Ali ne znam prate li ti ljudi Simaniceve igre, on ni tamo ne dominira...cuj dominira, nije ni blizu toga. On da je ove sezone kod nas, ne bi igrao ukupno 50 minuta. Ovo sto je u FMP-u je dobro za njega. FMP nije igrao evropsko takmicenje, ima se vremena za uigravanje. Mladom igracu je vazno da kroz trening stekne samopouzdanje.

Nadam se Simanicu jednog dana, ali sad...tesko.

Ван мреже LBJ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +24/-50
Navodno 1007 gledalaca sinoc.

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 12.844
  • Репутација: +1723/-2388
  • Mitchell Donald-persona non grata
To sto je Davidovac povredjen igrao protiv ovih amatera je zaista ispod svake kritike. Nadam se da ce nam se trener dozvati pameti u buduce. Davidovac nam je neophodan tek za polufinale. Do tada, ko god je rovit, neka pauzira. Nas u ovoj grupi samo moze da dobije Mega, pa i to tesko. Ovi ostali su dva ranga ispod. Naravno pod uslovom da opet ne odigramo onako kao protiv Borca u kupu...

Sto se tice Simanica, vidim da ga mnogi prizeljkuju. I ja bih voleo da on igra kod nas. Ali ne znam prate li ti ljudi Simaniceve igre, on ni tamo ne dominira...cuj dominira, nije ni blizu toga. On da je ove sezone kod nas, ne bi igrao ukupno 50 minuta. Ovo sto je u FMP-u je dobro za njega. FMP nije igrao evropsko takmicenje, ima se vremena za uigravanje. Mladom igracu je vazno da kroz trening stekne samopouzdanje.

Nadam se Simanicu jednog dana, ali sad...tesko.
Mega nije jaca od Borca.U odnosu na zavrsetak ABA napustili su ih Sinovec,Rebic i Cancar dok je Jaramaz povredjen.

Ван мреже ognja

• Члан КК
Mega nije jaca od Borca.U odnosu na zavrsetak ABA napustili su ih Sinovec,Rebic i Cancar dok je Jaramaz povredjen.

E pa eto, jos jedan argumet tvrdnji da je suludo drzati rovitog igraca na terenu. Znam da je otisao Cancar, ali nisam znao za Rebica, izgleda sam propustio vesti tih dana.

Ван мреже Боканегра

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.453
  • Репутација: +2319/-748
  • Само за Тебе и једино Тебе...
E pa eto, jos jedan argumet tvrdnji da je suludo drzati rovitog igraca na terenu. Znam da je otisao Cancar, ali nisam znao za Rebica, izgleda sam propustio vesti tih dana.
Ребић је одавно у Билбау. Мега никад гора, буквално до финала не би требало да имамо ни најмањи проблем, можда једино у Чачку.

Са Тапатока.

На мрежи rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.505
  • Репутација: +1056/-2410
Ovo je stvarno muka za gledanje, kao da smo došli na trening. Komično je izgledalo kako se igrači Mladosti odbijaju od naših. Lesor zamalo ne ubi onog mučenika. Kako je pukao od parket, uplaših se u sekundi :-D

Laza me iznenadio sa voljnim momentom u ovakvoj utakmici, gde se baca za loptu kao da je utakmica na jedan posed. Davidovac se, čini mi se, držao za koleno pre nego što je izašao iz igre. Osim pomenute trojke Lesora i kucanja Jankovića, imali smo i sjajne ulaze Radanova i Jankovića.
Meni je smesno i neshvatljivo da se ikada posumnja u Lazica. Kritikovase ga ljudi tokom cele sezone da smanjio gas ali to nije istina. Ako je delovao losije nego ranije sto se tice igre to moze biti samo zbog tima koja ga ne prati divoljno dobro.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже ognja

• Члан КК
Hvala druze, slabo pratim spansu ligu.

EDITL: Sto se Lazica tice, i za njegovo kritikovanje kriva je struka. Lazic nije kosarkaski umetnik, pa da mu dajes odresene ruke da kreira. Lazic je kosarkaski limitiran igrac ali sa ogromnim srcem i sportskim elanom. On je neumoran borac i kao takav potreban svakoj ekipi, ali u napadu on mora biti limitiran na sut iz mesta. Nikako iz driblinga.

Ван мреже StanKobra

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 176
  • Репутација: +88/-14

Invalid Tweet ID
« Последња измена: 19 Април 2018, 14:07:02 StanKobra »