Анкета

Најбољи играч против Спартака био је :

Борјан
0 (0%)
Гобељић
1 (0.2%)
Савић
0 (0%)
Бабић
2 (0.5%)
Родић
262 (61.2%)
Јовичић
5 (1.2%)
Крстичић
3 (0.7%)
Милић
2 (0.5%)
Пешић
5 (1.2%)
Милијаш
141 (32.9%)
Срнић
0 (0%)
Бен
5 (1.2%)
Рачић
1 (0.2%)
Аџић
1 (0.2%)

Укупно гласова: 428

Аутор Тема: 24. коло Суперлиге: Спартак - Црвена звезда 1:2  (Прочитано 18639 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже simke33

• Члан ФК
  • Поруке: 274
  • Репутација: +124/-68
  • RSCZ
Одг: 24. коло Суперлиге: Спартак - Црвена звезда 1:2
« Одговор #260 послато: 25 Фебруар 2018, 22:12:44 »
Rodić očigledno igrač utakmice, ali moj glas ovaj put ide kapitenu. Miki je odigrao odlično, šteta za onaj slobodnjak.

Zgazi ih sve!

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 4.686
  • Репутација: +2115/-1650
  • A son never forgets.
« Одговор #261 послато: 25 Фебруар 2018, 22:14:42 »
Odista pokazan karakter i pobjednički mentalitet... pasti je bilo jako lako nakon onoliko promašaja na kraju kažnjenih primljenim golom... ali trgli smo se brzo, šampionski i odradili posao...

Sve pohvale Rodi za golove, ali i Mikiju za invenciju vremeplova... ovo je bio Miki sa 26 zar ne?

Bravo Zvezdo!

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.719
  • Репутација: +1484/-501
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #262 послато: 25 Фебруар 2018, 22:33:52 »
Добро рече Зли, никад мање људи у Суботици иако је навијање било сјајно то је једина мрља са ове утакмице... јбг
« Последња измена: 25 Фебруар 2018, 22:38:53 МилошТЦЗ »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 2.913
  • Репутација: +3257/-2787
« Одговор #263 послато: 25 Фебруар 2018, 22:44:06 »
Cemu svrha price vise o poseti? Tuzno da tuznije ne moze biti. Ko je bio lepo se proveo sigurno...ali ovo su vec Grobarske fraze i sramota me je sto ih pisem. Ali na to smo spali....sram nas bilo!!! Treba zabraniti komentarisanje posete i deliti banove za to! Samo se unosi pometnja u ovo idilicno mesto za one koji stadiona nisu videli. Cast izuzecima.

Ван мреже Ултра Коп

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 10
  • Репутација: +54/-54
« Одговор #264 послато: 25 Фебруар 2018, 23:13:46 »
Обожавам ова зимска гостовања по суперлигашким ливадама и грудвања..
Навијање одлично, мајстори на терену су нас испоштовали по ко зна који пут ове сезоне.
Тако је то кад имамо циганштуре у екипи.
Што се тиче игре, један је Мики капитен, какве лопте, брука. Класа је класа!
Родићу свака част, играч утакмице дефинитивно.

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.243
  • Репутација: +619/-400
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #265 послато: 25 Фебруар 2018, 23:17:49 »
Bravo nasi. Sjajno smo kombinovali i izgledali po ovakvom terenu i nasuprot mojim ovekivanjima. Steta za propustene sanse, trebalo je biti ubedljivije.
Puna podrska Pesicu. Dici ces se iz ovoga i nastaviti da terorises ovu ligu.
Bravo za Mikija na partiji.
Cestitke Rodi na golovima, zasluzio ih je.
Jos da krene i Bena, i bicemo TOP!
A sad Vozdovac, da ih nadujemo i vratimo za ono!
U NAPAD NA TITULUUUU!!!

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже Antonio Negrić

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 71
  • Репутација: +183/-55
« Одговор #266 послато: 26 Фебруар 2018, 00:18:16 »
Cemu svrha price vise o poseti? Tuzno da tuznije ne moze biti. Ko je bio lepo se proveo sigurno...ali ovo su vec Grobarske fraze i sramota me je sto ih pisem. Ali na to smo spali....sram nas bilo!!! Treba zabraniti komentarisanje posete i deliti banove za to! Samo se unosi pometnja u ovo idilicno mesto za one koji stadiona nisu videli. Cast izuzecima.

Ја сам мисло да ће значити писање, и сигуран сам да је корисно људима када прочитају са праве стране неке ствари, али након ових задњих утакмица сам мишљења да ће ситуација да се са посетом промени само када се буде и ако се буде радило како треба искључиво на стадиону, трибини и генерално тамо где треба и када људи то виде и препознају. Данас смо имали лепу прилику да барем нешто урадимо поводом оне приче о пеналима и овакавој лиги. Па пре недељу дана смо рекли овде јавно на форуму да ће да нам свирају пенал одма у следећој утакмици тј. данас да би нас изједначили са комшијама, како имамо играче који ово читају, да су Звездаши, шта може да се уради са пеналом да направимо историју овде код нас, да одјекне, да направимо заувек разлику, ма сигурно сам да би имали одма у среду коју хиљаду више. И шта се деси? Једноставно тренутно смо у таквој машини, где се само крећемо, нико да удари то дугме да каже, ајд да станемо дај да изађемо из тог лудила, дај да будемо бољи, па неће ово вечно да траје, а ми већ много губимо, ма већ смо изгубили. Фудбалски савез, титуле које нам припадају, кокеза, нигде реакције, нигде одоговора, нигде парола ма мука ми је више да помињем. Мршаво да мршавије не може бити. Нисмо то ми.

Када уђем на форум, прочитам твоју поруку а испод ње надимак ултра коп како пише о утакмици, навијању и атмосфери, па онда изађем из теме и видим тему графичар, као да сањам, као да нам намерно ово неко ради. Ово толико вређа и спушта да се ја дивим сваком ко може ово да прогута. Али и то има своју цену. А ми је плаћамо. Само што је плаћамо тамо где највише боли а то су трибина и стадион.
За сво наше ћутање и игнорисање проблема и суштине проблема, за сво ћутање око титула, клуба, за спољне и унутрашње штетотиче и уништитеље Звезде, ми смо жестоко кажњени. Моје је мишљење да људи не желе да буду део овога. Мало смо и подценили наше људе. Осете људи и виде када нешто није како треба. А ми се уопште нисмо потрдули да то променимо, и да радимо на томе да ствари крену у бољем правцу.
Мораћемо поново да градимо причу, крећемо од нуле, и да се у неком наредном периоду надамо бољој посети. Али само ако се искрено суочимо са проблемима и отерамо их у ***** све до једног. 

« Последња измена: 26 Фебруар 2018, 00:25:23 Antonio Negrić »

Ван мреже redneck

• Највећи критичар
  • Звезда му је све
  • Поруке: 3.120
  • Репутација: +2632/-2346
« Одговор #267 послато: 26 Фебруар 2018, 01:32:12 »
teren skandalozan,
babic skandalozan
Ostali snagom volje izvukose ovo

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.243
  • Репутација: +619/-400
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #268 послато: 26 Фебруар 2018, 01:37:47 »
Bitno samo da si zapazio sta je bilo skandalozno. Nista drugo ni za ocekivati od tebe...

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Ван мреже marakana11

• Члан Клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 328
  • Репутација: +381/-82
  • Од малена...
« Одговор #269 послато: 26 Фебруар 2018, 02:27:45 »
Ова утакмица је била веома професионално одрађена. Милојевић у свом стилу ротирао екипу, Гобеља за Жулета, Бабић уместо Ле Талека, Мики уместо Доналда, Срнић уместо Радоње и Милић уместо Бена. Од првог минута смо играли веома добар фудбал и добио сам утисак да је Милијаш 25 а не 35. Кеп је делио лопте, уклизавао кад је требо, вршио притисак на њихову одбрану. Ово је била партија за сваку похвалу и зато сам гласао за њега. Направио је пар шанси, прво Пешићу па Бабићу, па из слободњака, и онда таман примимо гол он се појави са невероватном лоптом из слободњака и да Родићу гол на тацни. Помислио сам да гледам баскет а не фудбал у тој акцији, као да наш плеј проналази центра.

Пешића није хтело данас, и видело се колко му значи да се реши оптерећења после само једне лоше утакмице. Ово је фудбал и то се тако догађа као што Милоје каже после утакмице. Главна ствар је да смо показали победнички менталитет. Играли смо добро, имали више шанси, и онда из њихове прве озбиљније акције, а скоро и једине у првом полувремну примимо гол. Одговорили смо са каматом и то је Милојевић донео. Такође ми се учинило да им је нешто озбиљније реко зато што су момци изашли у првих 15 минута другог полувремена баш мотивисани као да су решили да по сваку меру мора пасти гол. Родић је вршио притисак на Спартаково крило близу његовог казненог простора. То ми је све рекло.

Било је баш лепо видети овакав одговор наше екипе поготово после промашеног пенала и кад је Спартак повео. А да, и још једна ствар, екипа ко екипа је играла добро али морам да похвалим Јовичића и Крстичића. Били су прави мотори данас и буквално увек нашли тачан пас. Зато смо их и издоминирали.  :aplauz:

Ван мреже Владе

• Члан ФК
  • Поруке: 2.711
  • Репутација: +678/-256
« Одговор #270 послато: 26 Фебруар 2018, 02:32:59 »
E da mi je znat kakvu li je to ideju Gobelja imao pa su ga morali odgovarati :D :vasil: :icon_svi:
Da gadjaju grudvama navijace [emoji3]

Ван мреже Пјановић-18

• Члан ФК
  • Поруке: 1.793
  • Репутација: +974/-306
« Одговор #271 послато: 26 Фебруар 2018, 10:34:59 »
Помислио сам да гледам баскет а не фудбал у тој акцији, као да наш плеј проналази центра.

Miki bacio alej up za Rodića :D

Ван мреже Miki PN

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.298
  • Репутација: +1676/-1326
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #272 послато: 26 Фебруар 2018, 11:36:08 »
teren skandalozan,
babic skandalozan
Da ne ulazimo u neku dublju raspravu, ali reci da je Babic bio skandalozan je preterano.
Sta mu zameras?

Ван мреже уикзакрње

• Члан ФК
  • Поруке: 65
  • Репутација: +118/-57
« Одговор #273 послато: 26 Фебруар 2018, 12:06:15 »
teren skandalozan,
babic skandalozan

Јеси ли био у Суботици??

Ван мреже deserteagle

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 13
  • Репутација: +17/-12
« Одговор #274 послато: 26 Фебруар 2018, 13:10:39 »
Užasan teren uticao je na kvalitet utakmice, ali i pored toga utakmica je bila dosta zanimljiva za gledanje.
Primetno manji broj gledalaca nego što je to uobičajno za Suboticu, ne vole ljudi smrzavanje.
Dosta ljudi sa zapada je zbog hladnoće napustilo stadion već u poluvremenu.
Odlično navijanje na našoj tribini  :vitez: tokom cele utakmice.
Marinci zavađeni i podeljeni na dve tribine (bilo ih je svega 50tak na severu) veći deo utakmice nisu navijali.
Pomalo me iznenadila postava koja je istrčala na teren, ekipa je dobro odigrala.
Milijaš (za mene najveće iznenađenje) je bio odličan na terenu. Rodić duže vreme pruža dobre partije, ova dva pogotka samo potvrđuju to. Pešić baš slab na ovoj utakmici.
Od igrača Spartaka solidan je bio Nikolić.
Sve u svemu, zasluženo osvojena 3 boda sa tradicionalno teškog gostovanja u Subotici.  :travka:

Ван мреже Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.418
  • Репутација: +1537/-2011
« Одговор #275 послато: 26 Фебруар 2018, 16:54:26 »
Djuricin ,broj 28 u Spartaku odlican,mali,tehnicki potkovan.A dosao iz Beceja ,treca liga.

Ван мреже Vlada 89

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 10.418
  • Репутација: +1537/-2011
« Одговор #276 послато: 26 Фебруар 2018, 16:55:36 »
Užasan teren uticao je na kvalitet utakmice, ali i pored toga utakmica je bila dosta zanimljiva za gledanje.
Primetno manji broj gledalaca nego što je to uobičajno za Suboticu, ne vole ljudi smrzavanje.
Dosta ljudi sa zapada je zbog hladnoće napustilo stadion već u poluvremenu.
Odlično navijanje na našoj tribini  :vitez: tokom cele utakmice.
Marinci zavađeni i podeljeni na dve tribine (bilo ih je svega 50tak na severu) veći deo utakmice nisu navijali.
Pomalo me iznenadila postava koja je istrčala na teren, ekipa je dobro odigrala.
Milijaš (za mene najveće iznenađenje) je bio odličan na terenu. Rodić duže vreme pruža dobre partije, ova dva pogotka samo potvrđuju to. Pešić baš slab na ovoj utakmici.
Od igrača Spartaka solidan je bio Nikolić.
Sve u svemu, zasluženo osvojena 3 boda sa tradicionalno teškog gostovanja u Subotici.  :travka:
Mislim da su na zapadu bili ovi sto su im nasi uzeli zastave.

Zivota mi,teren je u Subotici znao da bude i u gorem izdanju.
« Последња измена: 26 Фебруар 2018, 17:07:29 Vlada 89 »