Анкета

Najbolji u porazu od Žalgirisa?

Ročesti
3 (0.9%)
Radičević
2 (0.6%)
Lazić
9 (2.8%)
Dobrić
2 (0.6%)
Lazarević
2 (0.6%)
Feldin
3 (0.9%)
Bjelica
81 (25.2%)
Janković
1 (0.3%)
Lesor
1 (0.3%)
Antić
217 (67.6%)

Укупно гласова: 321

Аутор Тема: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда 78:76  (Прочитано 17210 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Profesor

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан КК
  • Поруке: 231
  • Репутација: +161/-96
  • ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ!!!
Одг: Евролига, 1.коло : Жалгирис - Црвена звезда
« Одговор #80 послато: 13 Октобар 2017, 07:48:27 »
Коначно!

Колико ми је само недостајала све ово време ова евролигашка кошарка и наша евролигашка Звезда у њој  :hopla:

За мене су ово празници кошарке,када наша Звезда игра у најелитнијем Европском такмичењу и ово треба да нам је увек на памети да су ово најбољи клубови Европе!

С тим у вези ја ћу уживати у сваком датом кошу,у свакој доброј одбрани,уживаћу што је мој клуб на месту тамо где и припада са највећом и највернијом армијом њених лудих навијача  :vitez:

Тако да како год да се завршила ова вечерашња утакмица ја ћу бити задовољан и наравно дати подршку овим момцима,а и момку на клупи  :travka:

Само да видим како се ти момци боре до задњега на терену,како изгарају и за моје,а надам се и ваше срце и душу ће то бити сасвим довољно.

И само да додам,пошто видим да овде овакве и сличне уписе појединци тумаче,као неки страх од некога или нечега... Нису то никакви страхови,јер страх је макар за нас Делије непозната реч што доказујемо или у мом личном случају смо доказивали раније на северу,на мегданима и где год да смо стигли,тако да та прича о некаквом страху не пије баш воду. Плашим се наравно само Господа Бога и никога више у животу!

Ово је само рационално размишљање и свест да је ово један потпуно нов тим,нов шеф на клупи,иначе најмлађи у историји Евролиге,убедљиво најмањи буџет у Евролиги и то нису никакве алиби приче,већ све саме чињенице. И  ми би требали да дамо тим момцима пуну подршку,какав год исход вечерашње утакмице био.

А подразумева се то да се сви надамо и најбољем и победи и све то стоји и све се то подразумева,јер ми смо једноставно Звезда! А и достигли смо одређени рејтинг и у Европским оквирима да нас више нико не може омаловажавати и схватати неозбиљно,већ напротив сви сада раде наш скаутинг веома детаљно и темељно и са максималним респектом улазе у утакмице са нама и хвала Богу да је тако.
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 09:50:25 Profesor »

Ван мреже Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 17.265
  • Репутација: +5032/-5510
« Одговор #81 послато: 13 Октобар 2017, 08:05:53 »
Pročitao sam negde sinoć da im se povredio Di Bost i da neće igrati,ne znam da li je tačno

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 13.665
  • Репутација: +3146/-925
« Одговор #82 послато: 13 Октобар 2017, 08:14:59 »
Povredio se u duelu protiv Lijetvosa  u nedelju pisali smo ,na temi zvezda u evroligi,trebalo bi da ne igra.

На мрежи intex

• Веран као пас
  • Поруке: 536
  • Репутација: +192/-449
« Одговор #83 послато: 13 Октобар 2017, 08:25:39 »
Ne znam zašto ali ja sam bas optimista pred večerašnji duel. Zalgiris je isto promenio većinu glavnih igrača, nisu ni oni previše uigrani.Verujrm da će naši prikazati nivo igara dosta iznad ovih aba mečeva do sada. Bitno je samo dobro otvoriti utakmicu i biće sve u redu. Očekujem dobru rolu igrača iz drugog plana kao što su JJ tandem ili Radičević. Jedva čekam duela, to izgleda nema više pametan faul Kuzmare da komentarise? Bar smo spaseni tog maltretiranja :)  Jao sada vidim, ipak je tu.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
« Последња измена: 13 Октобар 2017, 08:32:46 intex »

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.437
  • Репутација: +5242/-5585
« Одговор #84 послато: 13 Октобар 2017, 11:29:40 »

:taz:

Imam dobar osećaj  :travka:

На мрежи ralers

• Члан КК
  • Поруке: 697
  • Репутација: +460/-133
« Одговор #85 послато: 13 Октобар 2017, 12:25:32 »
Prva utakmica u Evroligi sa novim timom i trenerom, dosta je nepoznanica pred sam mec.
Imamo kvalitetne igrace i ukoliko pojedinci imaju svoj dan mozemo se nadati pobedi (verujem u takav scenario).
Sa druge strane moze da krene i drugacije naravno.

U svakom slucaju voleo bih da vidim ,kao i uvek, veliku borbenost i pametnu istrpljivu igru bez nekih jeftinih izgubljenih lopti i promasenih zicera pa ako to bude dovoljno za pobedu onda super, ako ne bude idemo dalje.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.094
  • Репутација: +2405/-964
« Одговор #86 послато: 13 Октобар 2017, 13:27:40 »
Previse nepoznanica,previse sumnji,previse zebnje...a nije sve bez razloga.Nov tim,novi trener,losija odbrana kao nas zastitni znak proslih sezona pa na sve to i gledanje utakmica sinoc gde stvarno vecina ekipa izgleda da moze da nas pojede za dorucak.Pa ipak,barem kod mene,nimalo opterecenja jer sam svestan sta ove godine radimo,gde i kako to radimo kao i sta je cilj.Pokusavam sve vreme da izbacim iz glave ono "sta bi bilo da je ostao Radonja i makar 3 od 5 igraca" a verujem da ce mi se pojaviti opet u toku meca veceras.Ali i to je normalno i brzo ce da nestane,nadam se.U nove pobede krecemo danas,muski,hrabro pa sta Bog i sreca junacka daju.Puno srece momcima,puno srece strucnom stabu i cestitam im prvu,od nadam se mnogih utakmica u najjacem evropskom takmicenju!

Ван мреже Miljanko

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 5.383
  • Репутација: +3037/-568
  • Мајко хвала за свe. Волим те.

Ван мреже adzo

• Члан КК
  • Поруке: 265
  • Репутација: +121/-33
« Одговор #88 послато: 13 Октобар 2017, 15:22:36 »
Samo borba. Od prvog do poslednjeg sekunda. Nema posustajanja bez obzira na protivnika ili rezultat. Niko ne sme zeleti pobedu vise od nas
 :vitez:

Ван мреже Navas

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 390
  • Репутација: +133/-237
« Одговор #89 послато: 13 Октобар 2017, 15:41:28 »
Odužilo se čekanje. Tačno se i zima lakše podnosi kad imaš jednom ili dva puta nedeljno vrhunske utakmice.

Žalgiris mi po imenima deluje slabije nego prošle godine i mislim da smo opet potcenjeni što i nije tako loše. Imamo jaču spoljnu liniju od protivnika, što nismo puno puta mogli da kažemo prethodnih godina. Čak i skok nam protiv Žalgirisa neće biti baš toliki problem.

Ako večeras pobedimo Barsa nema ni      promil šanse.

Kladionice su nas opet potcenile, pobeda Žalgirisa 1,35

Ван мреже malkin

• Веран као пас
  • Поруке: 522
  • Репутација: +412/-158
« Одговор #90 послато: 13 Октобар 2017, 15:47:06 »
Generalno mislim da imamo pravi pristup(mi kao navijaci) pruzajuci naravno bezrezervnu podrsku svima u klubu,svesvni cinjenice da nam ova EL mozda ne bude ni blizi proslogodisnje...ali znamo ko smo i za koga navijamo tako da se nista drugo osim podrske i borbe ne dovodi u pitanje.

Sto se utakmice tice,dva renovirana tima(pogotovo mi),mada ni Zalgiris nije u sjajnoj situaciji. I oni su dosta menjali,njihov roster je po imenima cini mi se losiji neko prethodne godine,ali najveca predost im je Jasikevicijus,koji je ostao i koji je vec trasirao neki sistem tamo,ostavio nekoliko igraca kao bazu,napravio odredjeni upgrade ali i prodao neke bitne igrace. Nesto slicno nama pred proslu EL. Sa druge strane,jeste da su ostali Laza,Danguba i Milko,i jeste da je radonja napravio nesto po cemu mozda radi Alimpijevic,ali je dobar deo filozofije izmenjen i vecina stvari je potpuna novina.

Bice lepo veceras,nervirati se,navijati,slaviti bukvalno svaki kos i proslavljati svaku dobru odbranu...idemo momci srce na teren,luda smo druzina to je sigurno. Mozemo do pobede,ja verujem u to,jer imamo mi taj pobednicki mentalitet koji smo krvavo usadili u mozgove proteklih godina!

На мрежи daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 2.597
  • Репутација: +1677/-1716
« Одговор #91 послато: 13 Октобар 2017, 17:46:44 »
Ajmo, krećemo
Hrabro, pametno i borbeno
Verujem da dobijamo večeras

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже Pantelis

• Веран као пас
  • Поруке: 579
  • Репутација: +118/-588
« Одговор #92 послато: 13 Октобар 2017, 17:49:04 »
Neku sansu vidim u nasoj rasterecenosti, prvi put u sezoni nismo favoriti i ocekuje se poraz, videcemo kako ce to uticati na igrace. Ocekujem da se opuste i odigraju dobru utakmicu.
Nije Zalgiris bauk, ali imaju ipak za nijansu jaci roster od nas, iskusnijeg trenera, uigraniji su i igraju na domacem terenu.

Realan je poraz od nekih 10-15 razlike, ali ako uspemo da drzimo aktivan rezultat, mogla bi nervoza da ih uhvati u jednom trenutku.
Ocekujem da Micic izdominira jelte, kao i svaki nas bivsi igrac protiv nas u bilo kom sportu  :glare:

Ulanovas nam je prosli put pravio puno problema ledjima, bas me zanima kako cemo to braniti. Mogao bi Lazarevic da ima finu rolu veceras.

На мрежи fonste1

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 41
  • Репутација: +17/-20
« Одговор #93 послато: 13 Октобар 2017, 17:55:30 »
Konacno!

Necu da davim. Konkuretni smo, dovoljno.

Ван мреже Aleksandar9339

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 86
  • Репутација: +22/-39
« Одговор #94 послато: 13 Октобар 2017, 18:03:58 »
Moze neko da napise gde ima prenos, ili da posalje link na pp. Hvala

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.000
  • Репутација: +6835/-2712
« Одговор #95 послато: 13 Октобар 2017, 18:09:07 »
Samo molba da se ne istovaruju prevelike količine žuči tokom i posle utakmice i da se ovo shvati kako jeste, tim u nastajanju.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 4.351
  • Репутација: +2300/-2100
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #96 послато: 13 Октобар 2017, 18:10:41 »
Samo molba da se ne istovaruju prevelike količine žuči tokom i posle utakmice i da se ovo shvati kako jeste, tim u nastajanju.

:win:

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.569
  • Репутација: +745/-431
« Одговор #97 послато: 13 Октобар 2017, 18:13:01 »
Zašto  bi se nervirali, dobijamo ovo.

Ван мреже Дука

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.883
  • Репутација: +626/-1117