Анкета

Najbolji u pobedi nad Mornarom:

Ročesti
4 (1.9%)
Davidovac
3 (1.5%)
Enis
2 (1%)
Feldin
18 (8.7%)
Lazić
1 (0.5%)
Dangubić
0 (0%)
Dobrić
0 (0%)
Bjelica
1 (0.5%)
Antić
2 (1%)
Janković
171 (83%)
Jovanović
3 (1.5%)
Lesor
1 (0.5%)

Укупно гласова: 206

Аутор Тема: Аба лига 12. коло: Морнар Бар - Црвена звезда 74:82  (Прочитано 5528 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.545
  • Репутација: +370/-157
Одг: Аба лига 12. коло: Морнар Бар - Црвена звезда
« Одговор #40 послато: 17 Децембар 2017, 22:42:51 »
Jeste da protivnik nije bio jak, ali trebalo je pokazati kvalitet i karakter i brzo se vratiti u utakmicu. Sad kad smo zaselin na prvo mesto treba to održati do kraja. Izgleda da rastemo kao tim i da je predsednik bio upravo da ovaj tim će tek od januara da pokaže svoje prvo lice

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 16.463
  • Репутација: +5092/-5506
« Одговор #41 послато: 17 Децембар 2017, 22:47:06 »
Baš je lepo videti punu halu na zvezdinim utakmicama. Gledao sam preko tv-a, ali, činilo mi se da je procentualno više ljudi u dvorani navijalo za Zvezdu nego li za Mornar.
Možda su i naši navijači odigrali ključnu ulogu kod provociranja tehničke treneru Mornara nekoliko minuta pre kraja  :mrgreen:

Janković maestralan, veći je talenat, čini mi se od Jovanovića, ali mu treba nešto više vremena za prilagodjavanje ...

Zvezda je i ove sezone moćna !!!

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 2.720
  • Репутација: +1486/-501
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #42 послато: 17 Децембар 2017, 22:49:09 »
Јанковић с времена на време показује знаке живота, ово му је убедљиво најбоља утакмица у нашем дресу, надам се да ће наставити овако!

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.012
  • Репутација: +627/-444
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #43 послато: 18 Децембар 2017, 00:17:35 »
Taman koliko treba da se pobedi protivnik. Jankovic veceras imao odlicnu rolu. Sada teska utakmica u Istanbulu gde cemo odmeriti snage sa prvakom evrope. Ako nam se pruzi prilika da pobedimo sigurno je necemo ispustiti.Bravo Zvezdo od veceras tabela ABA lige izgleda mnogo lepse sa novim lliderom prvenstva.

На мрежи czbr99

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.094
  • Репутација: +406/-634
« Одговор #44 послато: 18 Децембар 2017, 00:20:40 »
Baš je lepo videti punu halu na zvezdinim utakmicama. Gledao sam preko tv-a, ali, činilo mi se da je procentualno više ljudi u dvorani navijalo za Zvezdu nego li za Mornar.
Možda su i naši navijači odigrali ključnu ulogu kod provociranja tehničke treneru Mornara nekoliko minuta pre kraja  :mrgreen:

Janković maestralan, veći je talenat, čini mi se od Jovanovića, ali mu treba nešto više vremena za prilagodjavanje ...

Zvezda je i ove sezone moćna !!!
Gledao sam tekmu brate, mislim da smo igrali sa 50 posto snage. Lazic je jedini koji je u svakom trenutku grizao, al Pero Fledin su izgledali toliko opusteno, bas sa pola snage.
Sto se tice navijanja grad Bar je mozda i najjaci u Crnoj Gori sto se tice Delija, najbrojniji smo i u hali je bilo pola pola. Barani ne navijaju protiv Mornara, al jbg ljubav prema Zvezdi je takva da nam rodjena braca igraju na drugoj strani, navijali bi za Zvezdu normalno.
Nije davno bila ovako puna dvorana i sve je bilo fer i korektno, na kraju se trener Mornara izblamirao jer su Lukovicu pjevali Grobarska picko  :srbinosm: i krenuo u obracun sa navijacem na tribini i dobio tehnicku. Bas je ispao indijanac.

На мрежи czbr99

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.094
  • Репутација: +406/-634
« Одговор #45 послато: 18 Децембар 2017, 00:34:49 »
A najveci utisak utakmice, pevaju 3-4 klinca mozda od 7 do 10 godina pune tribine ludih navijaca ja mislim da je bila, u tom trenutku cuti citava hala i cuju ih i pocinje aplauz citave dvorane :srbinosm:

Ван мреже Приморац

• Члан ФК
  • Поруке: 2.733
  • Репутација: +1207/-473
« Одговор #46 послато: 18 Децембар 2017, 00:48:48 »
Stvarno divno vece u Baru. Svaka cast ekipi, odradila je posao sa 50 % snage

Ван мреже Пикси

• Члан ФК
  • Поруке: 3.390
  • Репутација: +1368/-1116
  • Упорни,доследни,верни!
« Одговор #47 послато: 18 Децембар 2017, 08:44:49 »
Prelepa utakmica,Bar je bas kosarkaska sredina. Dosta nasih u dvorani.

Igramo dosta dobro,u dobroj smo formi. Verujem da cemo sa Enisom bit jos jaci,jos raznovrsniji kad s euhoda.

Jankovic juce dobar,konacno pogodio i sa distance. Raduje me sto je poceo da postize poene iz reketa,uglavnom tako pogadja i tek treba ocekivati od njega najjace sut za 3p,igru 1 na 1 lice gde je mnogo jak,u odbrani poceo da kapra kretnje,ne da lak kos,nekad napravi glup faul ali ozbiljan pomak.

U najboljj smo formi u ABA treba to iskotistiti. Nadam se pobedama protiv zeceva  i djetica.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.804
  • Репутација: +550/-419
« Одговор #48 послато: 18 Децембар 2017, 15:07:45 »
Ima li neki snimak prepucavanje njihovog trenera sa navijacima?

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.707
  • Репутација: +2954/-892
« Одговор #49 послато: 18 Децембар 2017, 15:18:46 »
Ako ima slika neka neko postavi pozdravljanje trenera i kapitena poslednje šampionske generacije  Crvene zvezde u dvadesetom veku juče pre utakmice.