Анкета

Najbolji u pobedi nad Olimpijakosom:

Ročesti
4 (0.5%)
Enis
472 (59.4%)
Davidovac
10 (1.3%)
Lazić
2 (0.3%)
Dobrić
3 (0.4%)
Dangubić
6 (0.8%)
Bjelica
0 (0%)
Janković
5 (0.6%)
Lesor
6 (0.8%)
Omić
287 (36.1%)

Укупно гласова: 795

Аутор Тема: Евролига, 20. коло: Црвена звезда - Олимпијакос 89:78  (Прочитано 32400 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Adi88

• Члан КК
  • Поруке: 148
  • Репутација: +115/-157
  • "Parteraš B"
Одг: Евролига, 20. коло: Црвена звезда - Олимпијакос 89:78
« Одговор #780 послато: 28 Јануар 2018, 08:04:55 »
Ово је врх врхова и кључна ствар!
"Obidji malo sve portale, forume, novine, twitere, pogledaj malo sta i za koga su navijaci Zvezde"
Значи тамо се налазе"прави звездаши", ништа без тастатуре.
Јадна Звезда кад јој се "звездаши" изјашњавају на тај начин.
Објасни ми само, како су се онда сумирали утисци, ко је у праву а ко не, када је Дражен долазио са Шибеником??
Твитер, фб, коментари на информеру, телеграфу.....

Ministre Vuline,ti li si ?!?  :facepalm:

Da,ovo su moderna vremena,portali,forumi su veoma dobar način da se vidi šta većina misli,
Isto kao i ovde na našem zajedničkom RSB forumu...
Pa da li ti stvarno misliš i da većina u grupi Delije Sever ima isto mišljenje kao i par vođa
koji imaju neke svoje jelte "razloge" za ovakvo delovanje...
Pa i sama grupa ima jezgro od par hiljada članova,a Zvezdaški,Ciganski korpus ima na desetine,možda i stotine hiljada pripadnika crveno belim bojama...
Ako bi demokratija preovladala na tribini,bilo bi sasvim drugačije,to se videlo i u hali gde je bar 3/4 "simpatizera" bilo protiv grupe po ovom pitanju i direktno isprovocirano transparentom,ružnim pokličima našem igraču,kao i podržavanjem i klicanjem braći i Olimpijakosu u prelomnim trenucima utakmice...
A svi dobro znamo da "većina" ,demokratija i takve "trivijalnosti" ništa ne znače na tribini,pogotovo u zemlji Srbiji,već snaga topuza,čista fizička sila i neke druge stvari o kojima nećemo ovde i sada, a svi smo svesni i znamo o čemu pričamo...

Ван мреже andreja.zemun

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 6
  • Репутација: +10/-8
« Одговор #781 послато: 28 Јануар 2018, 08:39:15 »
Jebo mater,ako izgubimo derbi slucajno,ne bi me čudilo da se na smradovskim portalima pise a ujedno i ovde da je sve to zbog grupe delije sever,kojih je kako neki pisci ovde kazu malo,a grdno su se zajebali ako misle tako...
Nego kako pionir nije pocrveneo od muke posle onog njihovog peglanja pre koju nedelju kad su dosli da reze jedni na druge,kako tad spin masinerija medijska hobotnica sa sve j...... portlima koja nas je unakazila kao narod nije tada to pisala...sve ce vam poturiti a vi ce te to progutati i okreniti se protiv ljudi koji zvezdu voli neizmerno,prati je 365 dana u godini,ne ide na more vec na gostovanje zvezde. Sledeci igrac u zvezdi ce biti mozda biti homoseksualac i verujem da bi i to proslo jer jelte on voli zvezdu i gine za njen dres. Nego pogledajte na primer od kada je krenula pesma i navodno probijanje decibela u hali,kada prestane pesma i zavrsi se himna eurolige,pa isti ti ljudi prestaju sa navijanjem momentalno i cuje se samo pesma grupe...e to je sustinska razlika izmedju grupe i simpatizera i jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda kad dodje armani,jos ako krenu losi rezultati bice grupa kriva siguran sam,jer mi smo opasan domacin ne zbog ekipe koju imamo vec zbog konstatnog vrsenja pritiska publike i pevanja grupe celu utakmicu koja daje štimung celoj toj prici,kao i kod komsija kad su igrali evroligu otprilike

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.259
  • Репутација: +685/-952
« Одговор #782 послато: 28 Јануар 2018, 08:59:31 »
@Andrej Zemun

Znaci po tebi boj ne bije kosarkasko znanje, vec boj bije sa tribina dranje? Daj moze li ikako da dovedemo GSW i Stefa Karija pa da ih naprasimo pred punom dvoranom sa nasim juniorskim timom...

Cisto radoznalosti radi, vi sto ne idete na more nego na Zvezdina gostovanja, to radite zato sto volite vas klub ili da bi ste se time dicili i to uzimali kao referencu ko je pravi navijac a ko ne? Cisto da se potegne kao argument kada zatreba...

A kada vec diskutujemo, a nevezano za temu direktno, sta mislis ti recimo o DiD akciji? I koji je zvanican stav oragnizovane navijacke grupe o tome?

Ван мреже simke33

• Члан ФК
  • Поруке: 296
  • Репутација: +135/-71
  • RSCZ
« Одговор #783 послато: 28 Јануар 2018, 09:06:25 »
Jebo mater,ako izgubimo derbi slucajno,ne bi me čudilo da se na smradovskim portalima pise a ujedno i ovde da je sve to zbog grupe delije sever,kojih je kako neki pisci ovde kazu malo,a grdno su se zajebali ako misle tako...
Nego kako pionir nije pocrveneo od muke posle onog njihovog peglanja pre koju nedelju kad su dosli da reze jedni na druge,kako tad spin masinerija medijska hobotnica sa sve j...... portlima koja nas je unakazila kao narod nije tada to pisala...sve ce vam poturiti a vi ce te to progutati i okreniti se protiv ljudi koji zvezdu voli neizmerno,prati je 365 dana u godini,ne ide na more vec na gostovanje zvezde. Sledeci igrac u zvezdi ce biti mozda biti homoseksualac i verujem da bi i to proslo jer jelte on voli zvezdu i gine za njen dres. Nego pogledajte na primer od kada je krenula pesma i navodno probijanje decibela u hali,kada prestane pesma i zavrsi se himna eurolige,pa isti ti ljudi prestaju sa navijanjem momentalno i cuje se samo pesma grupe...e to je sustinska razlika izmedju grupe i simpatizera i jedva cekam da vidim kako ce to da izgleda kad dodje armani,jos ako krenu losi rezultati bice grupa kriva siguran sam,jer mi smo opasan domacin ne zbog ekipe koju imamo vec zbog konstatnog vrsenja pritiska publike i pevanja grupe celu utakmicu koja daje štimung celoj toj prici,kao i kod komsija kad su igrali evroligu otprilike

Saglasan sam da navijanje vrši pritisak na protivnike i daje adrenalin našima. Međutim, ipak je košarkaško znanje presudno, kao što reče komentar prije mene. Dobili smo mi i solidan broj gostovanja za ovo godina u Evroligi, a boga mi i izgubili solidan broj "unaprijed dobijenih" domaćih utakmica. Nije sve tako jednoobrazno, mora se malo ući u dubinu i analizirati prije nego se da isključujuća tvrdnja.

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.496
  • Репутација: +1277/-919
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #784 послато: 28 Јануар 2018, 09:12:04 »
@Andrej Zemun

Znaci po tebi boj ne bije kosarkasko znanje, vec boj bije sa tribina dranje? Daj moze li ikako da dovedemo GSW i Stefa Karija pa da ih naprasimo pred punom dvoranom sa nasim juniorskim timom...

Cisto radoznalosti radi, vi sto ne idete na more nego na Zvezdina gostovanja, to radite zato sto volite vas klub ili da bi ste se time dicili i to uzimali kao referencu ko je pravi navijac a ko ne? Cisto da se potegne kao argument kada zatreba...

A kada vec diskutujemo, a nevezano za temu direktno, sta mislis ti recimo o DiD akciji? I koji je zvanican stav oragnizovane navijacke grupe o tome?

Kada su se iz grupe hvalili za bilo sta?

Kada se organizuje davanje krvi mozda? Ili kada se skuplja pomoc za KiM ? Ili su se hvalili sto je na desetine momaka dalo zivot za odbranu srba?

Nemoj mnogo da pricas kada nista ne znas ili neces da znas. Ovi sto nece da saznaju su najopasniji prvo za sebe pa tek za druge.

I na kraju kada vec sve znas:

Ko je doveo ove ljude u KK pa nam je svanulo od tada? Ko je molio Covica da dodje u klubu? Covicu je sada najgore i zao mi ga je. Ali iskreno. Nametnut mu je vruc krompir koji on ne zeli. Savrseno on zna sta ta grupa znaci klubu i njemu.
Mnogo stvari se desava i ima direktnih napada na klub i na Covica od nekih ali veoma je lako se odbraniti kada je tu grupa.
Grupe tu nema vise i sada je klub meta koju nema ko da brani.

Ko razumije razumjece. Samo nemojte kasnije da cmizdrite jer je tada kasno.

Ван мреже andreja.zemun

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 6
  • Репутација: +10/-8
« Одговор #785 послато: 28 Јануар 2018, 09:18:51 »
@Andrej Zemun

Vezano sa budzetom koji zvezda ima u kosarci pravimo nemoguce rezultate kako ti to nije jasno,pa i sami velikani kosarke pricaju kako je najteze igrati u hali punoj ludaka,a to da je vecinom zasluga delija videces na prvoj utakmici kad budes cuo skripu patika...za vasu akciju svaka cast druže i niko vam to ne moze zameriti,ja nisam rekao da ne voite klub,volite ga itekako ali pljuvati po grupi ovako u ova zadnja dva dana je po meni nezamislivo. A o akcijama koje pravi grupa je glupo trositi reci jer to vec traje pa skoro 20i kusur godina,od nesrecnih ratova pa sve do obnavljanja manastira. Da zakljucim,mene najvise sto boli ovih par dana nije transfer alena omica, vec mrznja prema delijama kao da su najveci sljam drustva,pljuju se na sve strane a kad bude tesko samo oni ce biti na tribini kao sto nas je i bilo po 300 na utakmicama kad te trpao jedan javor na sred marakane.
Evo imas u telegrafu tekst npr,da li bi se delije ljutile da je alenova sestra igrala,a ona profi drolja koja kuhinju nije videla a kako li ce tek decu da odgaja sa svom tom plastikom na sebi,a onda procitas kako razmislja srpski narod u komentarima ispod i sve ti jasno,POSTALI SMO BOLESNI I TO ZESTOKO

Ван мреже Fidel@

• Члан ФК
  • Поруке: 5.793
  • Репутација: +1573/-2495
« Одговор #786 послато: 28 Јануар 2018, 09:23:50 »

Kada se organizuje davanje krvi mozda? Ili kada se skuplja pomoc za KiM ? Ili su se hvalili sto je na desetine momaka dalo zivot za odbranu srba?

Nemoj mnogo da pricas kada nista ne znas ili neces da znas. Ovi sto nece da saznaju su najopasniji prvo za sebe pa tek za druge.

Ko je doveo ove ljude u KK pa nam je svanulo od tada? Ko je molio Covica da dodje u klubu? Covicu je sada najgore i zao mi ga je. Ali iskreno. Nametnut mu je vruc krompir koji on ne zeli. Savrseno on zna sta ta grupa znaci klubu i njemu.
Mnogo stvari se desava i ima direktnih napada na klub i na Covica od nekih ali veoma je lako se odbraniti kada je tu grupa.

Nažalost sve je politika ama baš sve i to će tako biti još zadugo
Za neke stvari ti ne treba posebna pamet da bi se došlo do zaključka,pogledaš period kad smo uništavani,pljačkani,ponižavani...vidiš ko je u datom momentu bio na vlasti i jasno ti je
Pogledaš period kad pomalo staješ na svoje noge i baciš pogled ko je na vlasti i opet ti se samo kaže
Daleko od toga da jedne nipodaštavam a da druge idealizujem u principu su zlo i jedni i drugi po mnogim pitanjima ali što se tiče našeg fk i kk semafor pokazuje rezultat koji je više nego jasan
Ko hoće da vidi,ko neće šta da mu ja radim
Govorim isključivo i samo iz ugla našeg SD,ne ulazim u druge sfere života

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.259
  • Репутација: +685/-952
« Одговор #787 послато: 28 Јануар 2018, 09:33:14 »

Kada god se napravi neko sranje, incident na stadionu ili van njega, upotrebe se kao kontra argumenti ovo sto si ti napisao.

Vasim zadnjim akcijama ste podrzali i klub i Covica da bi svako pozeleo takvu podrsku. Evo za nas sto ne znamo, hajde objasni tacno kako je grupa dovela Covica na vlast u KK?

@Andrej
DiD nije moja akcija niti inicijativa. Samo sam uzeo ucesca u njoj. Kao sto mislim da bi apsolutno svaki pravi Zvezdas trebao pa makar i 1 dinar. A oni koji za sebe kazu da su najveci Zvezdasi nisu javno i punog srca podrzali DiD.

Ван мреже Сале_СД

• Члан ФК
  • Поруке: 588
  • Репутација: +109/-174
  • ...САМО БУДИ ОПЕТ МОЋНА ЗВЕЗДА ОНА...!!!
« Одговор #788 послато: 28 Јануар 2018, 09:40:29 »
Posle iscitanih 30+ stranica zaboravio sam da li smo pobedili ili ne, ovo kao da je otvoren konkurs za prvu narikacu Srbije.

Vidim traze se ankete da se vidi da li ima vise delija ili simpatizera... sta radite bre? U tri posta je mogla da se da podrska Omicu i kaze zamerka grupi a razvuceno je na Boga oca.

Neverovatno, da se nije desilo sve ovo imali bismo posle pobede 10-14 ispisanih stranica. Kako je moguce da je bes toliki pokretac, a toliko su nam puna usta ciste i bezuslovne ljubavi. Uzivajte braco u pobedi, ostavimo se corave rabote.

Не видим у чему је проблем што сам затражио анкету?! Кад се већ исписале оволике странице искључиво о бојкоту, ред би био да се пресече једном анкетом и да се види у бројкама ко шта мисли на овом форуму. Не видим у томе ништа лоше, чак напротив.

Ван мреже Boki

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.122
  • Репутација: +355/-274
« Одговор #789 послато: 28 Јануар 2018, 09:49:21 »
Zvezdina "vera" je bitnija od svake druge vere ili ne-vere. Ako igrac da sto posto svojih mogucnosti za nas dres treba ga postovati. Nasi krajevi su mnogo zatrovani istorijom i losim desavanjima, jednostavno se moramo okrenuti napred i ziveti sa drugima kao sa normalnim susedima. Ameri i englezi su ratovali pa eto sad nema toliko lose krvi medju njima.

Sto se tice delija, stvarno ne razumem da posle transparenta za Mladica i zakljucavanja Marakane, oni opet izazivaju kazne u EL utakmici sa zastavom Mladica. On jeste nas heroj, borio se casno ali u ocima medjunarne zajednice on je ratni zlocinac i ako zelimo da igramo medjunarodna takmicenja, zbog ZVEZDE, moramo bataliti sa mazohizmom i stetom prema nasoj Zvezdi. Da smo imali transparent kao za UEFA MAFIA ne bi nam mogli nista, tako da treba birati anti-politicke transparente i u tom slucaju smo mogli napraviti nesto tipa HAG MAFIA etc. Elem. i situacija sa Mladicem i Alenom nanosi stetu klubu pre svega, rukovodstvo kluba se pokazalo kao vise nego sposobno i treba ih pustiti da rade svoj posao kako znaju i umeju. A nas posao je da volimo i bodrimo Zvezdu.

Ван мреже MrRedStar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.005
  • Репутација: +1040/-343
  • Свуда грми около....
« Одговор #790 послато: 28 Јануар 2018, 09:52:30 »
Не видим у чему је проблем што сам затражио анкету?! Кад се већ исписале оволике странице искључиво о бојкоту, ред би био да се пресече једном анкетом и да се види у бројкама ко шта мисли на овом форуму. Не видим у томе ништа лоше, чак напротив.

Njje problem, sta se dobija time, nesto vise od produbljivanja podele ?   Sta ce ti znaciti podatak da je 90%protiv stava grupe, a sta ce znaciti novinarima i ostalima?

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.496
  • Репутација: +1277/-919
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #791 послато: 28 Јануар 2018, 10:09:20 »
Kada god se napravi neko sranje, incident na stadionu ili van njega, upotrebe se kao kontra argumenti ovo sto si ti napisao.

Vasim zadnjim akcijama ste podrzali i klub i Covica da bi svako pozeleo takvu podrsku. Evo za nas sto ne znamo, hajde objasni tacno kako je grupa dovela Covica na vlast u KK?

@Andrej
DiD nije moja akcija niti inicijativa. Samo sam uzeo ucesca u njoj. Kao sto mislim da bi apsolutno svaki pravi Zvezdas trebao pa makar i 1 dinar. A oni koji za sebe kazu da su najveci Zvezdasi nisu javno i punog srca podrzali DiD.

Sranje i incidenti? Pojasni .

Nemam namjere da bilo kome bilo sta objasnjavam ulogu grupe u vezi bilo cega jer da si redovan ti bi vec to znao.
Inace mnogo mrzim podjele na zvezdase i prave zvezdase. To je glupost i nedopustljivo dijeljenje zvezdaske javnosti.

Ван мреже redboy

• Члан КК
  • Поруке: 2.193
  • Репутација: +775/-644
  • Звездо,хвала ти што постојиш.Волим те бесконачно.
« Одговор #792 послато: 28 Јануар 2018, 12:17:25 »
Е мој Колтоне,Колтоне,да си прихватио нашу понуду не би дошло до овакве поделе наших навијача.
Али тако ти је то кад ти Сара командује,желим ти квалитетну робију са њом до краја живота,бем ти Андору...