Аутор Тема: ФК Графичар  (Прочитано 23054 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ужичанин

• Веран као пас
  • Поруке: 821
  • Репутација: +772/-824
  • Звезда Олимпијакос
Одг: ФК Графичар
« Одговор #80 послато: 16 Март 2018, 10:54:45 »
Prednost zasto se ovaj tim zove Graficar a ne Zvezda B je zato sto bi za 2 godine mogli da igraju Superligu? A Zvezda B ne bi mogla?
Графичар постоји 96 година, дај ми један логичан разлог да промене име?

Ван мреже ТСЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.719
  • Репутација: +1460/-114
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #81 послато: 16 Март 2018, 11:30:50 »
Koji rang mora da igra Graficar, da bi za 100. rodjendan dobio kintu od UEFA?

На мрежи KimiSTCZ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +11/-90
« Одговор #82 послато: 16 Март 2018, 11:39:41 »
Prvu ligu mora da igra kako bi dobio nagradu za 100god

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.922
  • Репутација: +3037/-900
« Одговор #83 послато: 16 Март 2018, 12:36:29 »
KImi je mislio na Super ligu ,da ne bude zamene oko naziva ranga ,najači rang ,kao Mačva koja uskoro očekuje jubilej.

Ван мреже Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.123
  • Репутација: +1020/-627
« Одговор #84 послато: 16 Март 2018, 12:39:06 »
Mora da igra saveznu ligu. Superligu ili Prvu. Ne mogu bese da se setim koja para je u pitanju. Mislio sam da je bio milion, ali nije, dosta manje.

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.416
  • Репутација: +647/-594
  • Жива Боготац
« Одговор #85 послато: 16 Март 2018, 13:47:37 »
Koji rang mora da igra Graficar, da bi za 100. rodjendan dobio kintu od UEFA?

Југовић из Каћа је играо зону и добио 5.000 Евра од УЕФА и 5.000 од савеза.

Ван мреже samo ti...

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 155
  • Репутација: +88/-63
« Одговор #86 послато: 16 Март 2018, 14:29:29 »
Ta lova jel ide Zvezdi posto su oni "Zvezda B"?
Pa onda Zvezda da je rasporedi kako  misli da treba .
I jel zna neko da li mi moramo da placamo kompezacije  Graficaru za  igraca kog budemo vracali u Zvezdu .

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 980
  • Репутација: +639/-500
« Одговор #87 послато: 16 Март 2018, 14:47:35 »
Kad nam legne 5 soma evra, pa krene blagostanje, pa krenu igraci da dolaze kao na traci, gde ce nam kraj biti  :mrgreen:

На мрежи KimiSTCZ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 36
  • Репутација: +11/-90
« Одговор #88 послато: 17 Март 2018, 11:34:12 »
Ne,ne Super ligu nego Prvu ligu Srbije mora da igra tim kako bi dobio novcanu nagradu od Uefe,znam da mora biti taj rang jer je Becej 1918 zatvorio sve utakmice u Srpskoj ligi Vojvodina kako bi ove godine isli u visi rang (Prvu ligu) i vec na jesen dobili novac.Čak i taj Bečej,ne znam iz kog razloga,prati i gleda na gostovanjima i nas selektor Mladen Krstajic i jos neki bitni ljudi u nasem savezu (bili su u Sakulama kada je Becej gostovao) pa mislim da ocekuju da se i oni ugrade u taj novac koji Becej dobije.
Ne mogu da tvrdim ali mislim da se po carsiji spominje neka cifra od oko 100.000e koju bi becej trebalo da dobije,spekulacije.
« Последња измена: 17 Март 2018, 11:40:18 KimiSTCZ »

Ван мреже zoxx92

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Репутација: +105/-237
« Одговор #89 послато: 17 Март 2018, 15:03:32 »
Ofk Beograd izgubio danas od Gsp Dorcola vazno je ove sezone zauzeti bar drugu poziciju nadati se ispadanju Rada iz Super lige Srbije i onda ne bih moglo Zarkovo da ode u PLS zato sto su filijala Rada !! Otisao bih Graficar !! Ajmo Grafosi do 2 mesta !!  :srbinosm: :icon_svi: :prvak: :vasil: :bravo:

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.938
  • Репутација: +592/-437
« Одговор #90 послато: 17 Март 2018, 15:09:09 »
Ofk Beograd izgubio danas od Gsp Dorcola vazno je ove sezone zauzeti bar drugu poziciju nadati se ispadanju Rada iz Super lige Srbije i onda ne bih moglo Zarkovo da ode u PLS zato sto su filijala Rada !! Otisao bih Graficar !! Ajmo Grafosi do 2 mesta !!  :srbinosm: :icon_svi: :prvak: :vasil: :bravo:
Lepo si to zapazio. pocele kalkulacije  :srbinosm: Znaci navijamo da ispadne Rad  :vitez:

Ван мреже zoxx92

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 429
  • Репутација: +105/-237
« Одговор #91 послато: 17 Март 2018, 16:36:56 »
Jedino tako da Graficar ode u PLS ove sezone !! To bih nama mnogo znacilo kao i igracima !! Igraci bih imali veci motiv da igraju drugu ligu nego trecu a to bih verovatno smanjilo mogucnost greske prilikom procene kvaliteta igraca i igraca koji se kasnije razvijaju kao i kupovinu igraca koje smo lose procenili a bili kod nas u omladincima !! Poslednji primer Hajdin a pre njega Srnic Stojkovic i mnogi drugi

Ван мреже somi_kac

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.416
  • Репутација: +647/-594
  • Жива Боготац
« Одговор #92 послато: 17 Март 2018, 16:46:18 »
Људи, немојте бити наивни, већ од почетка сезоне у нижим ранговима се зна ко ће бити први. И зашто ће бити први. Не знам каква је ситуација са београдским клубовима, али овде у Војводини се све зна.
Евентуално следеће сезоне...

На мрежи baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.119
  • Репутација: +160/-644
« Одговор #93 послато: 17 Март 2018, 17:10:09 »
100evra se dobija ako su u drugoj ligi za 100godina takvu informaciju sam dobio od coveka iz Buducnosti iz dobanovaca

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 11.922
  • Репутација: +3037/-900
« Одговор #94 послато: 17 Март 2018, 17:11:16 »
Da nije možda 100 hiljada eura .

Ван мреже optimista

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 966
  • Репутација: +355/-101
« Одговор #95 послато: 17 Март 2018, 20:58:19 »
Pitanje je da li Zarkovo i Rad imaju neku zvanicnu saradnju na tom nivou da ne mogu biti u istom rangu, ako imaju onda eto sanse. Mada je mozda to nerealno, jer je za ocekivati da mlad tim ima oscilacija tokom polusezone.

Pre se pominjao i ceo milion evra od fife/uefe za stogodisnjicu u saveznom rangu. Malo mi je to neralno, bas bih voleo da cujem neku pouzdanu informaciju.

Sto se tice sampiona koji se unapred zna, nadam se da je u Beogradu malo drugacije jer dosta ekipa ima zavidne organizacije, jake ljude na celu, solidnu istoriju, pa bi trebalo da postoji trka u toku sezone.

Ван мреже kiki

• Osnivač RSB-a Члан клуба
  • Administrator
  • Поруке: 2.200
  • Репутација: +1253/-334
  • 20 минута пешке од Маракане
« Одговор #96 послато: 17 Март 2018, 22:44:14 »
Moždaje po milion evra bilo za klubove koji su 100 godina napunili u 20-om veku? Nemam informaciju, nego mi je to logično (ako se ikada dobijalo milion evra).

Ван мреже Лазар26

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.564
  • Репутација: +2839/-1677
  • Нема изговора-СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #97 послато: 17 Март 2018, 23:42:44 »
Bolji je Nikolic od ove trojice vec sada, ali po redu i prioritetu, treba ova trojica da igraju i da se prodaju, dok za Nikolica vreme radi, ali decko apsolutno zasluzuje da igra u prvih 11 vec sledece sezone...
Jel vi ovo pisete na osnovu jedne odgledane utakmice ili pratite decka vec duze vreme?
Ja se izvinjavam ako je ovo drugo, ali po ovakvim upisima bi se reklo da nize lige Srbije i omladince prati poprilican broj ljudi, sto i nije bas slucaj.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.563
  • Репутација: +1918/-632
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #98 послато: 18 Март 2018, 00:01:13 »
Jel vi ovo pisete na osnovu jedne odgledane utakmice ili pratite decka vec duze vreme?
Ja se izvinjavam ako je ovo drugo, ali po ovakvim upisima bi se reklo da nize lige Srbije i omladince prati poprilican broj ljudi, sto i nije bas slucaj.
U zadnjih godinu dana se radi strimovanje utakmica kadeta i omladinaca i ljudi koji vole da gledaju klince su imali prilike da se uvere u kvalitete odredjenih igraca. Licno sam uzivao u nekoliko meceva koje sam ispratio prethodne sezone na pomocnim terenima podno juga ili sevra, a takodje i protiv Vose kada se igralo na Marakani. Klinci igraju direktno. ne mrljavi se. Akcije su tecne, igra se od noge do noge i ima sta da se vidi. Veljko Nikolic je neko ko se odmah zapazi.
E sad, nezahvalno je kada se porede igraci koji ne igraju istu poziciju. U takve stvari ne zelim da se petljam. Ono sto moze da se kaze je da ima daleko vise fudbalskog u sebi nego neki prvotimci. Tehnicki odlican sa vicom u igri.
Jedan je od momaka koji se ceka da zaigra u prvom timu. I ljudi s pravom jedva cekaju da se to dogodi.
Isto tako jedva cekam Da vidim Bosica u prvom timu. Krilo iz nase skole koje ima igru 1 na 1 i driblingom probija cuvara. To ne pamtim kad smo stvorili.
Lepo je klince ispratiti preko strima, al meni je bas bio dozivljaj kada sam ih uzivo ispratio. Svaki put sam uzivao. narocito u prolece kad ogreje sunce i bude termin oko podneva.

Ван мреже dzonidelija

• Веран као пас
  • Поруке: 868
  • Репутација: +235/-297
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #99 послато: 18 Март 2018, 10:56:30 »